• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۹/۳/۱۴   تعداد بازدید : 242   گروه مطلب : اخبارتایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

در حالی که جهان به دلیل همه گیری کووید 19 به تدریج دوباره باز می شود، این کشور نیز خود را آماده می کند تا مجددا به روی بازدید کنندگان بین المللی باز شود، مسافرانی که مایل به بازدید از تایلند هستند باید کمی صبر کنند.
فرودگاه بین المللی پوکت در حال حاضر تعطیل است و تا 30 ژوئن یک وضعیت اضطراری ملی و مقرراتی برای رفت و آمد شبانه در آن وجود دارد. برخی از مشاغل خرده فروشی، موزه ها و جاذبه های گردشگری قبلا برای بازدیدکنندگان داخلی باز شده اند و رستوران ها نیز با رعایت اقدامات فاصله گذاری اجتماعی سخت گیرانه، به مشتری ها اجازه صرف غذا می دهند. به نقل از اداره کل گردشگری تایلند (TAT)، هتل ها و تفرجگاه ها در برخی مناطق اجازه یافته اند بازدید کنندگان محلی را پذیرش کنند و سینماها، تئاترها، مراکز اسپا و باغ وحش ها نیز از جمله مشاغلی هستند که در تاریخ 1 ژوئن و در شرایط سخت می توانند دوباره بازگشایی شدند. 

تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

به گزارش اداره کل گردشگری تایلند، سفر در داخل کشور و همچنین سفر بین استانی نیز از سر گرفته می شود، اما مسافران باید طبق دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی عمل کنند.


 تصاویری که با دیدنشان بلافاصله هوس سفر به تایلند خواهید کردیوتاساک سوپاسورن، رییس اداره کل گردشگری تایلند، به سی ان ان گفت: کشور به ارزیابی شیوع این ویروس پیش از بازگشایی گردشگری ادامه خواهد داد، ولی سریعترین زمان از سرگیری گردشگری ممکن است در سه ماهه آخر امسال محقق شود. وی همچنین خاطرنشان کرد: ممکن است گردشگری به طور یکباره برای شهروندان همه کشورها باز نشود.

تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

براساس گزارش بانکوک پست، آژانس های مسافرتی در داخل کشور طرفدار بازگشت گردشگران در ماه ژوئیه هستند.
آژانس های مسافرتی از دولت می خواهند تا در ماه ژوئیه این کشور را به روی گردشگران بین المللی کشورهایی که درگیر ویروس کرونا نیستند باز کند و به آن ها اجازه دهد بدون قرنطینه اجباری 14 روزه، به همراه الزاماتی مانند داشتن یک گواهی بهداشتی و ارائه یک تست سریع رایگان در هنگام ورود، از کشور بازدید کنند. 

تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور

ویچیت پراکوبگسول، رئیس انجمن آژانس های مسافرتی تایلند (Atta) گفت: اگر دولت قادر به پیروی از این جدول زمانی و شرایط باشد و بتواند آزمایش سریع هنگام ورود را به صورت رایگان ارائه دهد، اعتماد به نفس در سفر تقویت می شود و امکان ورود 4 میلیون بازدید کننده چینی در سال جاری و در مجموع 16 میلیون مسافر بین المللی وجود دارد. 
آقای ویچیت همچنین اذعان کرد که در طی دو ماه اول بازگشایی، حداقل 100 هزار گردشگر بین المللی هر ماه از تایلند بازدید می کنند (از حدود 3 میلیون نفری که قبل از شیوع بیماری بازدید می کردند)، که 5 میلیارد بات در درآمد ماهانه ایجاد می کند.

تایلند در حال کاهش محدودیت ها و مسافران در امید سفر به این کشور


منبع: lonelyplanet

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

با 27 مقصد گردشگری مخفی منتخب 27 کارشناس سفر آشنا شوید (قسمت اول)

در جستجوی جواهرات پنهان هستید؟ با توصیه های تیم و کارشناسان سفر مورد علاقه ما، مقاصد گردشگری کمتر بازدید شده در اروپا، آمریکای لاتین، آفریقا، آسیا و فراتر از آن را کشف کنید.

متن کامل مقاله

کشورهایی که پتانسیل تبدیل شدن به یک مقصد مهم گردشگری پس از کرونا را دارند

در حالی که صنعت جهانگردی در بحبوحه این رکود بی سابقه برای احیای خود تلاش می کند، بسیاری از کشورها در سراسر جهان در زمانی که سفرها امکان پذیرتر شوند، آماده افزایش شمار بازدیدکنندگان خارجی می شوند. این می تواند اولین فرصت آن ها برای معرفی خود به عنوان یک جاذبه مهم منطقه ای باشد.

متن کامل مقاله

بهترین تورهای مجازی برای تجربه شگفتی های طبیعی جهان از داخل منزل

اگر از قرنطینه و ممنوعیت قدم زدن در پارک های محلی خسته شده اید، پیاده روی های آنلاین به سمت قله اورست و پاتاگونیا (Patagonia) و صعود شگفت انگیز به ال کاپیتان (El Capitan) را امتحان کنید.

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید