• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


توریستگاه


وب سایت توریستگاه با توجه به نیاز کاربران برای پیدا کردن تور برای مقصد مورد نظر با هر بودجه ای با جستجو آسان، خرید راحت و بدون نیاز به مراجعه به آژانس بوجود آمده است. این سایت توسط شرکت خصوصی وب بازار آریان به شماره ثبت 449243 راه اندازی و مدیریت می گردد. سایت توریستگاه دارای مجوز تی نماد (گواهینامه ارائه خدمات عرضه و فروش گردشگری در فضای مجازی) از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شناسه فعالیت 412090368 می باشد.


در حال حاضر مسافران برای پیدا کردن تور مورد نظر خود با بودجه مشخص باید به روش قدیمی روزنامه ها را چک کرده و یا در موتورهای جستجوگر مانند گوگل ساعت ها جستجو کرده تا تور مورد نظر با بودجه مشخص خود را پیدا کنند و در ساعات کاری آژانس ها با آنها تماس گرفته تا تحقیقات خود را تکمیل کند و در نهایت تور مورد نظر خود را از یک آژانس انتخاب کرده و پس از تماس های طولانی و یا حضور در محل آژانس آن را رزرو می کنند. اما سایت توریستگاه با هدف آسان و سریع نمودن این روند، بهترین قیمت تورها را از بین قیمت های پیشنهادی و رقابتی آژانس های همکار انتخاب می نماید تا کاربر تنها با انتخاب هتل و اتاق مورد نظر با توجه به بودجه خود، تور منتخب را در هر زمان از شبانه روز رزرو (خرید) نماید. کاربر می تواند خدمات مورد نظر مانند بیمه، ویزا و ترانسفر را به تور انتخاب شده اضافه نماید و همچنین درخواست های بیشتر خود را مانند اقامت در طبقات بالای هتل و یا اتاق غیر سیگاری را مشخص کند. کاربر پس از خرید تور می تواند مدارک مورد نیاز سفر را در کنترل پنل سایت آپلود نموده تا آژانس انتخابی پس از مشاهده خرید تور و مدارک شما، با شما تماس گرفته و رزرو شما را تکمیل نماید.


سایت توریستگاه تمامی تلاش خود را می کند تا با فراهم کردن مقالات و جزئیات مورد نیاز برای سفر شما مانند رستوران ها، مراکز دیدنی، تفریحات و نصیحت های لازم برای مقصد شما، بهترین تجربه سفر را برای شما فراهم کند.همچنین سایت توریستگاه برای نظرات شما پس از سفر اهمیت ویژه ای قائل می باشد و پس از پر کردن فرم نظر سنجی پس از سفر، نظرات شما را به آژانس های همکار انتقال داده و در گزینش های بعدی آژانس های همکار ترتیب اثر می دهد، چونکه رضایت شما برای ما مهم می باشد. تیم پشتیبانی توریستگاه نیز تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن سوالات و مشکلات شما می کند. به یاد داشته باشید که هدف سایت توریستگاه تنها فروش تور به شما نمی باشد بلکه هدف فروش بهترین تجربه سفر برای شما می باشد.


آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید