• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


1 . توریستگاه چیست و چه سرویسی ارائه می دهد؟

در وهله اول توریستگاه یک راهنمای سفر جامع مقاصد مسافرتی شامل شهرها، هتل ها، رستوران ها، مکان های دیدنی، مراکز خرید و سرگرمی های شهر می باشد و در وهله بعدی سامانه فروش تورهای ویژه و لحظه آخری (پکیج) برای سفرهای داخل و خارج کشور می باشد.

2 . چگونه بهترین قیمت تورها در توریستگاه قرار گرفته است؟

توریستگاه تنها با آژانس های معتبری که خود برگزار کننده اصلی تورها می باشند همکاری می کند و همچنین قیمت ها در توریستگاه رقابتی می باشد به آن معنا که وقتی توری مشابه از طرف دو آژانس همکار پیشنهاد داده می شود، تور مربوط به آژانسی که قیمت پایین تر دارد در توریستگاه نمایش داده می شود.

3 . چرا از طریق توریستگاه، سفر خود را رزرو نمایم؟

در توریستگاه تنها تورهای ویژه و لحظه آخری که هتل گارانتی و پرواز چارتر می باشند قرار دارد. 
توریستگاه تنها با آژانس های معتبر همکاری می کند.
بهترین و پایین ترین قیمت تور در سایت توریستگاه قرار دارد چرا که تنها پایین ترین قیمت پیشنهادی تور از بین آژانس های همکار در سایت قرار می گیرد.
بدون نیاز به مراجعه به آژانس از طریق سایت توریستگاه می توانید تور مورد نظر خود را آنلاین رزرو نمایید.
در تمامی ساعات شبانه روز و ایام تعطیل (7/24( می توانید تور مورد نظر خود را رزرو نمایید.
در هنگام رزرو تور کنترل کامل بر روی رزرو خود داشته و می توانید درخواست های خود را در مراحل خرید مشخص کنید یا خمات خاصی مانند ترانسفر یا ویزا را به تور خود اضافه یا حذف نمایید و پس از خرید تور، از طریق کنترل پنل کاربری تور را حذف کرده و یا مدارک مسافران را برای آژانس در سایت آپلود نمایید.
سایت توریستگاه کاربری بسیار ساده و راحت دارد و نیاز نیست که برای رزرو تور حتما در سایت ثبت نام نمایید و به عنوان کاربر میهمان نیز می توانید خرید را انجام دهید.
پس از رزرو تور، راهنمای سفر کامل با جزئیات برای مقصد رزرو شده به مسافر ارسال می گردد.
سرویس پشتیبان مشتریان توریستگاه، همیشه جوابگو و در خدمت کاربران سایت می باشد.

4 . تور ویژه چیست و چه تفاوتی با تور لحظه آخری دارد؟

تورهای ویژه تورهایی هستند که اتاق ای هتل از قبل توسط آژانس گارانتی و پرواز مربوط به آن چارتر می باشد. بنابراین تورهای ویژه نسبت به تورهای معمولی (که در لحظه هتل و پرواز توسط آژانس رزرو می شود) ارزان تر بوده و خدمات بیشتری (مانند بیمه، ترانسفر، گشت شهری و غیره) به مسافر ارائه می گردد. همچنین قیمت و تعداد این تورها مشخص می باشد.
تورهای ویژه ای که کمتر از 72 ساعت به زمان پرواز آن باقی مانده است و در سایت قرار می گیرد، تور لحظه آخری نام دارد که قیمت آن به علت زمان و تعداد محدود برای رزرو، پایین تر از تورهای ویژه می باشد.

1 . چگونه در توریستگاه عضو شوم؟

برای عضویت در توریستگاه می توانید از بالای صفحه سمت چپ و یا پایین صفحه سمت چپ بر روی عضویت کلیک کرده و در فرم باز شده ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید.دقت نمایید که آدرس ایمیل خود را صحیح وارد نمایید چرا که پس از ثبت نام، ایمیل تایید ثبت نام به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد، که جهت فعال شدن ثبت نام خود می بایست روی لینک داخل آن کلیک نمایید. سپس فرم تکمیل اطلاعات کاربری برای شما باز می گردد که پر کردن فرم اختیاری می باشد. در صورت عدم دریافت ایمیل توریستگاه در اینباکس، پوشه اسپم باکس ایمیل خود را چک نمایید و آن را Not Spam نمایید.

2 . چگونه با ایمیل و رمز عبور وارد توریستگاه شوم؟

در صورتی که قبلا در توریستگاه ثبت نام کرده اید و ایمیل و رمز عبور برای ورود به پنل کاربری خود دارید، کافیست که با کلیک بر روی ورود در قسمت بالای صفحه سمت چپ و یا پایین صفحه سمت چپ، ایمیل خود و رمز عبور مربوط به توریستگاه را وارد نمایید و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

3 . رمز عبور خود را فراموش کرده ام

در صورتی که رمز عبور خود را برای ورود به توریستگاه فراموش کردید، کافیست بر روی ورود در بالای صفحه سمت چپ و یا پایین صفحه سمت چپ کلیک نمایید و برروی "رمز عبور را فراموش کرده ام" کلیک نمایید. سپس پنجره ای باز می شود که در آن می توانید ایمیلی که با آن در توریستگاه ثبت نام کرده اید را وارد نمایید و بر روی گزینه "ارسال رمز عبور" کلیک نمایید. سپس در باکس ایمیل خود، ایمیل فراموشی رمز عبور از توریستگاه را باز کرده و بر روی لینک آن کلیک نمایید. در صفحه باز شده ایمیل و رمز عبور جدید خودتان را وارد نمایید. در صورتی که پس از گذشت چند دقیقه در باکس ایمیل خود، ایمیلی از توریستگاه دریافت نکردید پوشه اسپم باکس ایمیل خود را چک نمایید.

4 . چرا عضو سایت شوم؟

با عضویت در سایت توریستگاه، می توانید از مزایای ویژه اعضای سایت مانند کنترل پنل کاربری حرفه ای توریستگاه استفاده نمایید. می توانید شهر، هتل و یا مرکز دیدنی مورد علاقه خود را به لیست علاقه مندیهای خود اضافه نمایید و گروه بندی علاقه مندی یا عناوین مختلف تعریف نمایید و در هر زمان به صفحات مورد علاقه خود از طریق این لیست مراجعه نمایید. می توانید تور های رزرو شده خود را به صورت یکجا ببینید. راهنمای سفر، وضعیت تایید یا کنسل تورهای آژانس و یا فاکتور خرید مربوط به هر تور رزرو شده را مشاهده نمایید. همچنین مدارک مربوط به مسافران را برای آن تور آپلود نمایید یا تور را کنسل نمایید. همچنین در کنترل پنل می توانید رمز عبور و یا اطلاعات پروفای خود را تغییر دهید.
ناگفته نماند که با عضویت در سایت توریستگاه از آفرها و تخفیف های ویژه اعضا مطلع می شوید.

5 . چرا عضو خبرنامه شوم؟

با عضویت در خبرنامه توریستگاه، جدیدترین و بهترین مطالب سفری و رخداد ها را در باکس ایمیل خود دریافت کنید. همچنین از آفرهای استثنایی و ویژه اعضای سایت (تخفیف های ویژه) مطلع شوید. توریستگاه به هیچ عنوان ایمیل های اعضای سایت و خبرنامه را در اختیار شخص سومی قرار نمی هد و تنها جهت اطلاع رسانی در زمینه فعالیت توریستگاه از آنها استفاده می نماید.

6 . در صورت عدم دریافت ایمیل ثبت نام یا فراموشی رمز عبور چه کنم؟

در صورتی که پس از گذشت 5 دقیقه هنوز ایمیل توریستگاه را دریافت نکرده اید، پوشه اسپم باکس ایمیلتان را چک نمایید. در صورت مشاهده ایمیل در پوشه اسپم، آن را Not Spam نمایید و سپس بر روی لینک آن در ایمیل کلیک نمایید.

1 . چگونه به پنل کاربری خود وارد شوم؟

ابتدا با استفاده از ایمیل و رمز عبور خود در سایت وارد شوید و سپس در بالای صفحه سمت چپ نام کاربری خود را مشاهده می نمایید. با کلیک بر روی آن می توانید لیست پنل کاربری را مشاهده نموده و سپس با کلیک بر روی هر کدام وارد پنل کاربری خود می شوید.

2 . چگونه رمز عبور خود را تغییر بدهم؟

ابتدا وارد پنل کاربری خود می شوید و سپس با کلیک بر روی "تغییر رمز عبور" در منوی کاربری، آن را تغییر دهید.

3 . چگونه یک مطلب را به لیست علاقه مندیهای خود اضافه نمایم؟

ابتدا در بالای صفحه مطلب مورد نظر خود، بر روی گزینه "افزودن به لیست علاقه مندیها" کلیک کرده و در پنجره باز شده و در زیر مجموعه موضوع، گروه بندی مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی "اضافه کن" کلیک نمایید.
برای مشاهده لیست علاقه مندیهای خود کافیست که به پنل کاربری خود رفته و بر روی "لیست علاقه مندیهای من" کلیک نمایید. سپس با کلکیک بر روی گزینه "مشاهده صفحه" برای هر کدام از علاقه مندیها، صفحه مورد نظر باز می گردد.

4 . چگونه یک گروه جدید برای علاقه مندیهای خود بسازم؟

در پنل کاربری با کلیک بر روی "گروه بندی علاقه مندیهای من" می توانید گروه جدید به لیست گروه های خود اضافه کرده و یا آن را ویرایش یا حذف نمایید.

5 . چگونه اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنم؟

در منوی اصلی بالای صفحه، در زیر مجموعه "آشنایی با شهرها و مکان ها" بر روی هر کدام از طبقه بندی های مورد نظر مانند "کشورها"، "شهرها"، "رستوران ها"، "مراکز دیدنی"، "مراکز خرید"، "سرگرمی ها"، کلیک نمایید و در بالای صفحه باز شده نام شهر مورد نظر را وارد نموده و جستجو نمایید. سپس با کمک فیلترهای کنار صفحه و مرتب سازی های بالای صفحه به اطلاعات مورد نظر رسیده و برروی آن کلیک نمایید.
همچنین می توانید بر روی علامت ذره بین در بالای تمامی صفحات سمت چپ کلیک نمایید و در قسمت باز شده با انتخاب نوع جستجو و نوشتن عنوان مورد نظر جستجو را انجام دهید.

1 . چگونه تور مورد نظر خود را در سایت توریستگاه پیدا کنم؟

برای یافتن تور مورد نظر خود می توانید در منوی بالای صفحه بر روی گزینه تورهای ویژه و یا تورهای لحظه آخری کلیک نمایید و در باکس بالای صفحه، شهر مقصد و به صورت اختیاری تاریخ رفت و برگشت مورد نظر خود را از تقویم انتخاب نمایید و جستجو را بزنید.
همچنین می توانید در صفحه خانه در باکس بالای صفحه شهر مقصد و تاریخ رفت و برگشت را انتخاب کنید و در صورتی که تاریخ مشخص ندارید، تیک کنار " تاریخ خاصی را مد نظر ندارم" را زده و در باکس باز شده ماه مورد نظر خود را برای سفر انتخاب نمایید و اگر در کل هیچ تاریخی ندارید، فقط شهر مورد نظر را انتخاب نموده و جستجو را بزنید. در صورتی که به دنبال تورهای ترکیبی مثلا تور آنتالیا و استانبول هستید می توانید بر روی علامت مثبت در کنار باکس مقصد کلیک نموده و مقصد دومی را به جستجوی خود اضافه نمایید.
همچنین می توانید نشانگر موس را بر روی گزینه "تورها" در منوی اصلی بالای صفحه نگه داشته و در باکس باز شده یکی از زیر طبقه بندی های باز شده را انتخاب نمایید. در صورت کلیک بر روی گزینه تورها، کلیه تورهای ویژه و لحظه آخری در یک صفحه به نمایش در می آید.
در صفحه لیست هتل ها نیز، در صورت مشاهده گزینه "بهترین تورها" در جلوی آن، می توانید بر روی آن گزینه کلیک کرده و تورهای مربوط به آن هتل را مشاهده نمایید.
در صفحه نتایج جستجوی تور، تورهایی که تاریخ آنها نزدیکتر به تاریخ انتخابی شما می باشد با اولویت بالاتر نمایش داده می شود.

2 . چگونه تور مورد نظر خود را در کمترین زمان انتخاب کنم؟

با استفاده از فیلترها و مرتب سازی ها در صفحه نتایج جستجوی تور می توانید در کمترین زمان ممکن به صورت هوشمندانه تور مورد نظر خود را انتخاب نمایید. می توانید تور خود را در کنار صفحه با استفاده از فیلتر نام هتل، امکانات هتل، تعداد ستاره هتل، خدمات تور(مانند ویزا، U All، و...)، نام شرکت هواپیمایی مورد نظر، نوع تور، بازه قیمت(بودجه شما) و ناحیه مورد نظر(ساحلی، مرکز شهر و ...) فیلتر نمایید تا به انتخاب های مورد نظر خود برسید. همچنین می توانید از مرتب سازی های وسط صفحه مانند ستاره هتل، صرفه اقتصادی، بازدید، فروش، قیمت و امتیاز برای چینش و مرتب شدن تورها استفاده نمایید.

3 . علامت "صرفه اقتصادی" تور در سایت چیست؟

علامت صرفه اقتصادی با توجه به درصد تخفیف تور و خدمات تور مانند صبحانه، ناهار، شام، All و U All به بعضی تورها در سایت داده می شود.

4 . چگونه تور مورد نظر را در توریستگاه رزرو کنم؟

شما می توانید تور مورد نظر خود را ظرف چند دقیقه رزرو نمایید. برای رزرو تور ابتدا باید بر روی گزینه "رزرو کنید" تور کلیک کرده و در صفحه باز شده، تعداد اتاق مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با انتخاب تعداد اتاق، یک باکس در کنار آن باز می گردد که باید تعداد نفرات را با دقت در آن مشخص نموده و سپس بر روی گزینه "رزرو کنید" کلیک نمایید.
در مرحله بعدی (تایید تور و اطلاعات شخصی) می توانید در خواست های ویژه خود را برای هر یک از هتل های تور خود (مانند تخت دونفره جدا یا تخت بزرگ و ...) مشخص نمایید و همچنین در قسمت "سایر خدمات تور در صورت تقاضا" می توانید خدمات بیشتر را به تور اضافه نمایید. در قسمت اطلاعات شخصی، می توانید به عنوان کاربر مهمان (بدون نیاز به ثبت نام) خرید کنید و یا ثبت نام نمایید و یا درصورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود، ایمیل و رمز عبور را وارد کرده و بر روی گزینه تایید تور کلیک نمایید. دقت نمایید که در این قسمت مشخصات رزرو کننده باید قرار گیرد و همچنین در پر کردن مشخصات مانند موبایل و ایمیل نهایت دقت را بنمایید چرا که تنها از این طریق آژانس می تواند با شما در تماس باشد.
در مرحله بعدی (پرداخت به بانک)، می توانید تمامی اطلاعات وارد شده را چک نمایید و در قسمت اطلاعات رزرو کننده، در صورت نیاز به تغییر آن را ویرایش کنید و سپس با کلیک بر روی گزینه "افزودن اطلاعات سایر مسافران"، مشخصات مسافران را وارد نمایید. در انتها تیک موافقت با شرایط و قوانین سایت و آژانس را زده و بر روی گزینه "تایید و پرداخت آنلاین" کلیک نمایید تا به درگاه بانک متصل شوید.
پس از پرداخت بانک وارد مرحله آخر (سفر خوش) می شوید. در این مرحله می توانید فاکتور خرید تور را مشاهده و یا چاپ نمایید. می توانید اطلاعات آژانس مسافرتی مربوط به تور خود را مشاهده کرده و با آن تماس حاصل نمایید. می توانید مدارک مسافران را آپلود نمایید. همچنین می توانید راهنمای سفر مربوط به مقصد خود را مشاهده کنید.
پس از انجام پرداخت برای شما یک ایمیل تایید پرداخت ارسال می گرد. همچنین در مرحله آخر می توانید ایمیل سایر مسافران را در باکس مربوط به "ارسال ایمیل تاییدیه به مسافران" در سمت راست صفحه وارد نمایید.

5 . چگونه مدارک مسافران را در سایت آپلود کنم؟

برای آپلود مدارک مسافران برای آژانس مربوط به تور، می توانید در مرحله آخر رزرو تور (سفر خوش)، پس از پرداخت بر روی گزینه " آپلود مدارک" کلیک نمایید و یا در هر زمان دیگر می توانید به پنل کاربری خود وارد شوید و در منوی کاربری در سمت راست بر روی " تورهای رزرو شده من و آپلود مدارک " کلیک نمایید و سپس روبروی تور رزرو شده در لیست، بر روی " مدارک مرتبط " کلیک نمایید. در پنجره باز شده در قسمت " انتخاب از آرشیو مدارک " در صورتی که قبلا مدارک را برای رزرو توری دیگر آپلود کرده اید انتخاب نمایید و در صورتی که می خواهید مدارک را برای بار اول آپلود و ارسال نمایید در قسمت "ارسال مدارک" کلیک کنید و پس از انتخاب فایل و نوع مدارک بر روی گزینه " ثبت مدارک " کلیک نمایید.همچنین در قسمت " مدارک ارسال شده برای این تور" می توانید تمام مدارک فرستاده شده  برای آژانس مربوطه را مشاهده نمایید.

6 . آیا مدارک مسافران در سایت توریستگاه ایمن می باشد؟

توریستگاه متعهد و موظف به حفظ و نگهداری مدارک مسافران می باشد و این مدارک تنها در اختیار آژانس مربوط به تور رزرو شده توسط مسافر قرار گرفته  و در اختیار هیچ آژانس، شخص و یا نهاد دیگری قرار نمی گیرد و هیچ استفاده ای از آنها نمی شود.

7 . آیا می توانم به جای آپلود مدارک در سایت به طریقی دیگر مدارک را به دست آژانس مربوطه برسانم؟

بله، هیچ اجباری در آپلود مدارک مسافران در سایت توریستگاه وجود ندارد و توریستگاه تنها برای راحتی رزروکنندگان و سادگی رزرو آنلاین تور و جلوگیری از اتلاف زمان امکان آپلود مدارک را برای رزرو کننده ایجاد کرده است. اما در صورت عدم تمایل، رزرو کننده می تواند پس از خرید به صورت مستقیم با آژانس مربوطه در تماس بوده و مدارک را از طریق ایمیل و یا مراجعه حضوری و یا طرق دیگر در اختیار آژانس قرار دهد.

8 . چگونه پرینت فاکتور خرید خود را بگیرم؟

برای دریافت پرینت خرید فاکتور می توانید در مرحله آخر خرید (سفر خوش) پس از پرداخت آنلاین، روی گزینه " نسخه آماده چاپ" در ابتدای صفحه کلیک کرده و در صورت اتصال به چاپگر، پرینت فاکتور خرید تور را دریافت نمایید. همچنین در هر زمان می توانید به پنل کاربری خود وارد شوید و در منوی کاربری در سمت راست صفحه بر روی " تورهای رزرو شده من و آپلود مدارک" کلیک نمایید و سپس روبروی تور رزرو شده در لیست بر روی گزینه فاکتور خرید کلیک کرده و در هر زمان فاکتور خرید تور را مشاهده نمایید و یا در صورت اتصال به چاپگر پرینت بگیرید.

9 . تا چه مدت زمانی پس از پرداخت وجه و خرید تور در توریستگاه، رزرو توسط آژانس تایید می گردد؟

در صورتی که رزرو تور در ساعات اداری (باز بودن بین 8 صبح تا 5 بعد از ظهر) آژانس انجام گردد نهایتا یک ساعت پس از پرداخت، رزرو تور توسط آژانس تایید می گردد و شما یک ایمیل و پیامک حاوی تایید تور از توریستگاه دریافت می نمایید و سپس آژانس مسافرتی جهت همانگی بیشتر با شما تماس می گیرد. همچنین شما جهت پیگیری می توانید به صورت مستقیم با آژانس مسافرتی مربوطه در ساعات اداری تماس بگیرید. (اطلاعات تماس آژانس در مرحله آخر خرید در اختیار شما قرار میگیرد)
در صورتی که رزرو تور در ساعات غیر اداری یا ایام تعطیل آژانس انجام گیرد، تایید رزرو تور در اولین روز و ساعات اداری پس از رزرو انجام می گیرد. دقت نمایید که تور شما در سایت توریستگاه رزرو می باشد و نیازی به نگرانی ندارد.

10 . در صورت ابهام در زمینه تور مورد نظر و یا طرز رزرو تور چه باید بکنم؟

در صورتی که در مورد طرز استفاده از توریستگاه برای رزرو تور و یا مشخصات تور مورد نظر خود دچار مشکل شده اید در هر زمان می توانید با تیم پشتیبانی توریستگاه تماس حاصل نمایید و یا از طریق یکی از روش های درج شده در صفحه " تماس و پیشنهادها " با ما در ارتباط باشید. همچنین دقت نمایید که پس از رزرو تور، شماره تماس و دیگر راه های ارتباطی آژانس مربوطه در اختیار شما قرار می گیرد تا بتوانید مستقیم تور رزرو شده خود را پیگیری نمایید و یا موارد مبهم را رفع نمایید.

11 . آیا می توان با آژانس مسافرتی مرتبط با تور به صورت مستقیم در ارتباط بود؟

بله، اطلاعات تماس آژانس مربوط به تور مورد نظر شما در مرحله آخر خرید و پس از پرداخت تور در اختیار شما قرار میگیرد تا به صورت مستقیم با آن آژانس در تماس باشید و تور خود را پیگیری نمایید. دقت نمایید که پیش از رزرو تور، نام و اطلاعات تماس آژانس مربوط به آن تور به کاربر نمایش داده نمی شود.

12 . آیا می توان پس از خرید تور، درخواست های بیشتری برای آن تور مطرح کرد؟

بله، از آنجا که پس از رزرو آنلاین تور در سایت توریستگاه، نام و اطلاعات تماس آژانس مربوطه در اختیار شما قرار می گیرد می توانید در خواست های بیشتر خود را به صورت مستقیم به آژانس مربوطه مطرح نمایید تا در صورت امکان اجابت گردد.

13 . آیا تضمینی در اجرای درخواست های ویژه مطرح شده در مرحله دوم رزرو تور می باشد؟

خیر، با توجه به آنکه درخواست های ویژه مطرح شده در مرحله دوم رزرو مانند تخت جدا از هم و یا تخت بزرگ، اتاق Smoking یا non Smoking، طبقات بالا یا همکف هتل همگی مربوط به هتل مقصد مسافر می باشد، آژانس مسافرتی برگزار کننده تور نهایت تلاش خود را در اجابت آنها می کند اما تضمینی در اجرای آن توسط هتل وجود ندارد.

14 . در صورت عدم تایید تور رزرو شده توسط آژانس مسافرتی مربوطه چه باید کرد؟

در صورتی که تور رزرو شده توسط آژانس مسافرتی تایید نگردد، تیم توریستگاه بلافاصله در تماس با آژانس مذکور، دلایل عدم تایید تور را پیگیری کرده و سپس در جهت جلب رضایت رزرو کننده تور اقدام می نماید و در صورت عدم تمایل رزرو کننده تمامی وجوه پرداختی بلافاصله به ایشان برگردانده می شود.

1 . چگونه می توانم تور رزرو شده خود را از طریق توریستگاه پیگیری کنم؟

برای پیگیری تور رزرو شده خود، در صورتی که در سایت ثبت نام کرده اید با ایمیل و رمز عبور خود وارد پنل کاربری خود شوید. همچنین در صورتی که به عنوان کاربر میهمان (بدون ثبت نام) در توریستگاه رزرو انجام داده اید، پس از پرداخت و انجام رزرو یک ایمیل تاییدیه پرداخت و همچنین یک پیامک که حاوی نام کاربری و رمز عبور می باشد دریافت خواهید کرد که می توانید با آن وارد کنترل پنل کاربری خود در توریستگاه شوید. پس از ورود به پنل کاربری بر روی " تورهای رزرو شده من و آپلود مدارک " در منوی پنل سمت راست کلیک کرده و در جدول تورهای رزرو شده خود در ستون " وضعیت تایید/کنسلی" پیغام مربوط به تور خود را مشاهده نمایید.
همچنین می توانید به صورت مستقیم با آژانس مربوط به تور خود در ساعات اداری تماس حاصل نمایید.

2 . چگونه می توانم تور خریداری شده را کنسل کنم؟

برای کنسل کردن تور خریداری شده می توانید در هر زمان به پنل کاربری خود وارد شوید و در منوی کاربری در سمت راست صفحه بر روی " تورهای رزرو شده من و آپلود مدارک " کلیک نمایید و سپس روبروی تور رزرو شده در لیست، بر روی گزینه " انصراف تور" کلیک نمایید. در پنجره باز شده شما می توانید به سه روش تور را کنسل نمایید. شما می توانید تور را به طور کامل کنسل نمایید و یا می توانید یکی از اتاق های رزرو شده را لغو نمایید و یا تور مربوط به مسافر مورد نظر خود را به صورت نفری کنسل نمایید که در این صورت باید بر روی آیکون مسافر در جدول اتاق کلیک نمایید.
قبل از کنسل نمودن تور با تماس با توریستگاه و مطالعه شرایط و قوانین آژانس و سایت توریستگاه از مبلغ جریمه انصراف آگاه شوید. همچنین از لغو کردن تور یا مسافر مطمئن شده و با دقت تمام مراحل را انجام دهید، چرا که پس از لغو، دیگر قابل بازگشت نمی باشد.

3 . در صورت کنسل کردن تور، چه مقدار جریمه کنسلی از مبلغ تور کسر می گردد؟

با کنسل کردن تور در هر زمان، توریستگاه کل مبلغ کمیسیون مربوط به رزرو تور در توریستگاه را در اسرع وقت به رزرو کننده باز می گرداند و مابقی وجوه توسط آژانس مربوط به تور رزرو شده، پس از کسر جریمه کنسلی تور طی مدت زمان قانونی باز گردانده می شود.
مبلغ جریمه لغو تور بر اساس مدت زمان باقی مانده تا پرواز هواپیما محاسبه می شود (بر طبق شرایط و قوانین آژانس مسافرتی). در صورتی که لغو تور بلافاصله پس از خرید تور و قبل از تایید تور توسط آژانس مسافرتی مربوطه انجام گیرد کل مبلغ پرداختی بدون کسر جریمه در اسرع وقت از طرف توریستگاه به رزرو کننده بازگردانده می شود. در صورت انصراف مسافر از تور (از طریق توریستگاه) تا یکماه قبل از پرواز معادل %20 قیمت کل تور و از یک ماه تا 3 هفته قبل از پرواز معادل %30 قیمت کل تور و از 3 هفته تا 72 ساعت قبل از پرواز معادل %50 قیمت کل تور و در کمتر از 72 ساعت قبل از پرواز معادل %70 قیمت کل تور به عنوان جریمه از کل مبلغ پرداختی کسر و مابقی وجوه به رزرو کننده از طرف آژانس مسافرتی مربوطه باز گردانده می شود.

1 . توریستگاه چه قوانینی دارد؟

برای آشنایی با قوانین توریستگاه به صفحه " شرایط و قوانین " توریستگاه مراجعه نمایید. همچنین برای مشاهده قوانین آژانس مسافرتی بر روی "شرایط و قوانین آژانس" در مرحله سوم خرید مراجعه نمایید. دقت نمایید که استفاده از سایت توریستگاه به منزله قبول شرایط و قوانین درج شده آن می باشد و همچنین رزرو تور از طریق توریستگاه به منزله قبول شرایط و قوانین آژانس مسافرتی مربوط به آن تور و سایت توریستگاه می باشد.

2 . در صورت نارضایتی از آژانس مسافرتی تا قبل از سفر چه باید کرد؟

توریستگاه تنها با آژانس های معتبری که رضایت مسافر برای آنها اهمیت فوق العاده دارد همکاری می نماید. بنابر این در صورت کوچکترین نارضایتی در پیگیری تور شما توسط آژانس و یا تاخیر در ارسال بلیط و واچر و یا هرگونه مساله دیگر، تیم توریستگاه را بلافاصله در جریان گذاشته تا مورد شما را پیگیری و رضایت شما را جلب کند.

3 . در صورت نارضایتی از تور انجام شده چه باید کرد؟

 تیم توریستگاه با تلاش شبانه روزی خود در تلاش است که بهترین تجربه سفری را برای مسافرین توریستگاه فراهم کند. بنابراین رضایت شما از سفر برای توریستگاه بسیار مهم می باشد و این فقط یک شعار نیست. توریستگاه با همکاری با معتبرترین آژانس های مسافرتی فقط تورهای با کیفیت را در سایت قرار می دهد اما دقت نمایید که خود توریستگاه  برگزار کننده هیچ توری نمی باشد و تنها یک واسطه مابین آژانس مسافرتی و مسافر می باشد.
در صورت عدم رضایت از تور انجام شده، بلافاصله پس از سفر با تیم پشتیبانی توریستگاه تماس حاصل نمایید و دلایل عدم رضایت خود را از سفر ذکر نمایید تا توریستگاه تذکر لازم را به آژانس مسافرتی برگزار کننده تور بدهد و در جهت جلب رضایت شما تلاش نماید. همچنین به صورت مستقیم نارضایتی خود را به آژانس مربوطه اعلام نمایید.

1 . چگونه می توانم راهنمای سفر خود را مشاهده کنم؟

شما می توانید در مرحله آخر رزرو (سفر خوش) در انتهای صفحه با کلیک بر روی راهنمای سفر، تمامی اطلاعات مورد نیاز برای سفر به مقصد یا مقاصد تور خود را مشاهده نمایید. همچنین در هر زمان می توانید وارد کنترل پنل کاربری خود شوید و برروی گزینه " تورهای رزرو شده من و آپلود مدارک" در منوی سمت راست صفحه کلیک کنید و سپس در جدول تورهای رزرو شده، در قسمت "راهنمای سفر" بر روی آن کلیک نمایید. همچنین 5 روز مانده به سفر یک ایمیل حاوی راهنما و جزئیات سفر دریافت می نمایید.

2 . در صورت مشاهده اشتباه در سایت چه باید کرد؟

تمامی مطالب سایت پس از گردآوری از منابع موثق و ترجمه و ویرایش فراهم شده است اما امکان اشتباه در سایت مرجع و یا در مراحل ترجمه و یا در وارد کردن اطلاعات در سایت وجود دارد. در صورت مشاهده هرگونه اطلاعات نادرست در سایت، از طریق صفحه " تماس و پیشنهادات " تیم مدیریت توریستگاه را در جریان بگذارید تا در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن اقدام نماید.
همچنین توریستگاه از نظرات و پیشنهادهای شما برای بهبود تجریه کاربری سایت استقبال می کند. پیشاپیش تیم مدیریت توریستگاه نهایت استقبال را از گزارش شما می کند چرا که بالا نگه داشتن کیفیت اطلاعات سایت و رضایت شما، مهمترین هدف توریستگاه می باشد.


آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید