• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


قبرس هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگرانی که در آنجا به کرونا مبتلا شوند را می پردازد

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۹/۳/۲۱   تعداد بازدید : 424   گروه مطلب : اخبار


هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس

 قبرس قول داده است هزینه های گردشگرانی را که در هنگام بازدید از این کشور به کووید-19 مبتلا می شوند را تامین کند.
• مقامات این جزیره مدیترانه شرقی گفته اند که در صورت مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا برای هر گردشگر، می توانند هزینه هر نوع اقامت، غذا و داروی مورد استفاده بیماران و خانواده های آن ها را بپردازند.
• بازدید کنندگان باید هزینه بازگشت به خانه خود را بپردازند.
• قبرس تاکنون تنها 17 مرگ در اثر ویروس کرونا را ثبت کرده است و قرار است از 9 ژوئن (19 خرداد) پذیرای گردشگران باشد.

هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس

در آخرین اقدام برای احیای صنعت گردشگری آسیب دیده اروپا، مقامات بیان کردند هر بازدید کننده ای که تست مثبت برای این ویروس داشته باشد، هزینه های اسکان، غذا و دارویی که توسط بیماران و خانواده های آن ها استفاده می شود را می پردازند.


 تست رایگان کرونا بعد از باز گشایی مجدد جزایر مادیرا در ماه ژانویهبازدیدکنندگان تنها باید هزینه پرواز به مقصد کشور خود و انتقال آن ها به فرودگاه را بپردازند.
این پیشنهاد در حالی صورت گرفت که قبرس برای باز کردن مرزهای خود از 9 ژوئن به روی گردشگران از مقاصد "امنی" مانند آلمان و یونان آماده می شود.

هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس

همچنین یک بیمارستان برای گردشگرانی که به این ویروس مبتلا می شوند در نظر گرفته می شود، در حالی که چندین "هتل قرنطینه" برای خانواده های آن ها نیز اختصاص می یابد.
طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده، قبرس تاکنون با مرگ 17 نفر و کمتر از 1000 مورد ابتلای تاییدشده، بدترین دوران ویروس کرونا را پشت سر گذاشته است.
بنا بر گزارش ها، ساواس پردیوس معاون وزیر گردشگری بیان کرده است که گردشگران بریتانیایی می توانند از ماه ژوئیه اجازه ورود به قبرس را داشته باشند.

هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس

در جای دیگر اروپا نخست وزیر هلند، مارک روته بیان کرد که دولت وی امیدوار است هفته آینده درباره اجازه دادن به شهروندان این کشور برای گذراندن تعطیلات تابستان امسال در خارج از کشور، توضیحات بیشتری بدهد.
به گفته مایکا سالمینن، رئیس ارشد بهداشت و درمان فنلاند، از زمان بازگشایی مدارس در اواسط ماه مه، این کشور تا کنون هیچ شواهدی در مورد گسترش ویروس کرونا را مشاهده نکرده است.
در همین حال، فرانسه قرار است در این آخر هفته یک برنامه داوطلبانه ردیابی و جلوگیری از گسترش ویروس را پس از تصویب آن توسط قانونگذاران، ارائه کند.

هزینه اقامت، خوراک و داروی گردشگران قبرس


منبع: insider 

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

پانزده سنت آشپزی برتر یونسکو در سراسر جهان

احتمالا در مورد بسیاری از میراث جهانی یونسکو مانند گذرگاه ساحلی جاینت (Giant’s Causeway) در ایرلند شمالی، سد بزرگ مرجانی (Great Barrier Reef) استرالیا و تاج محل در هند اطلاعاتی دارید، اما آیا می دانید یونسکو سنت های آشپزی را نیز به رسمیت می شناسد؟ این سازمان غذا و نوشیدنی فرهنگ های مختلف در سراسر جهان را ارج می نهد.

متن کامل مقاله

فوچا شهری برای علاقه مندان به طبیعت و آب زلال در ساحل دریای اژه ترکیه

فوچا (Foça) یک شهر کوچک زیبا، در 70 کیلومتری شمال ازمیر در دریای اژه است. جمعیت آن حدود 30 هزار نفر می باشد اما در تابستان با حضور گردشگران داخلی و خارجی که به دلیل زیبایی های طبیعی، آب های شفاف و تمیز، آبشارهای کوچک و آب و هوای خوب به این منطقه می آیند، جمعیت آن تا 70 هزار نفر هم می رسد. برخی از خلیج های فوچا با داشتن آب های پاک منطقه ای در دریاهای مدیترانه و اژه، نشان پرچم آبی گرفته اند.

متن کامل مقاله

پانزده مسیر پیاده روی مجازی که می توانید از درون خانه آن ها را کشف کنید

احتمالا افسردگی دوران قرنطینه تا الان شروع شده است و دوست دارید پیاده روی کنید ولی در خانه گیر کرده اید. خبر خوب این است که در سراسر دنیا مسیرهای پیاده روی وجود دارد که می توانید بدون بیرون رفتن از خانه، آن ها را تجربه کنید. البته هوای تازه ای وجود ندارد، ولی یک سفر مجازی به این مقصد بهترین گزینه است.

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید