• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • سراسر جهان


آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۷/۹/۲۵   تعداد بازدید : 1117   گروه مطلب : دیدنی هاآیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

پل معلق کریک اِ رید (Carrick-a-Rede) مشهور در بالینتوی (Ballintoy) شهرستان انتریم (County Antrim)، ایرلند شمالی نزدیک به گذرگاه ساحلی جاینت (Giant’s Causeway) واقع شده است. این پل که طولش کمی بیشتر از 18 متر می باشد قسمت اصلی این سرزمین را به جزیره کوچک کریک اِ رید متصل می کند و در ارتفاع تقریبی 30 متری بالای آب های زمردی و صخره های زیرش قرار گرفته است. 
این پل برای بسیاری ترسناک است و برخی از گردشگران فقط به کسانیکه جرات عبور از آن را دارند خیره می شوند، درحالیکه برخی دیگر از زیبایی طبیعی خیره کننده آن لذت می برند و با خود در ستیز هستند که با پایین نگاه نکنند. تعداد کمکی هم فقط از آن می گذرند و در می یابند که دل و جرات برگشت را ندارند از این رو با قایق های کوچک به نقطه شروع باز می گردند.
اگر به پایین نگاه کنید احتمالا دلفین ها و یا حتی کوسه های آسوده که در آبهای دریای شمال مکررا در رفت و آمد هستند را خواهید دید. مرغان دریایی نظیر مرغ های باران بدبو، کاکایی صخره نشین و تیغ منقار در این جزیره و در نزدیکی این پل معلق تولید مثل می کنند.       

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

مسیر پیاده روی ساحلی کوتاهی به این پل منتهی می شود. در طول راه نقاط خارق العاده بسیاری وجود دارد که می توانید برای تماشای آنها توقف کرده و از چشم انداز سراسرنمای نفسگیر این منطقه لذت ببرید. به محض اینکه از پل عبور کنید و به جزیره کریک اِ رید قدم بگذارید نظاره گر زندگی پرندگان گوناگون و منظره ای بی وقفه در سراسر جزیره راتلین (Rathlin Island) و اسکاتلند خواهید بود.

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟


 پیاده روی شگفت انگیز بر فراز درختان آفریقای جنوبیآیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

پل معلق کریک اِ رید در ایرلند شمالی در اصل فقط یک نرده برای گرفتن دارد که این امر باعث می شود عبور از آن را ترسناک تر کند.

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

خوشبختانه امروزه امکانات امنیتی بیشتری در این مکان تعبیه شده است اما با این حال عبور از آن تجربه ای ترسناک برای بسیاری می باشد، مخصوصا وقتیکه نرده کنار را ول کرده یا به پایین نگاه کنید.

 منبع: earthporm


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

مکان ها و کارهایی که می بایست در لیسبون پرتغال ببینید و انجام دهید

شهر لیسبون یکی از آن دسته شهرهاییست که می داند چگونه روح مدرن کلان شهری را با فرهنگ باستانی و تاریخ غنی درهم آمیزد. لیسبون، پایتخت پرتغال، با تعداد زیادی از مکان های جالب و در فضایی سنت شکنانه، داستان های روم باستان را حکایت می کند و میراث کهن موروها را عرضه می نماید.

متن کامل مقاله

مقاصد ساحلی برتر اروپا در سال 2019

ممکن است جزایر و سرزمین های گرمسیری شگفت انگیز شما را از راه بدر کنند، اما برای فراموش کردن بعضی از این بهترین مقصدهای ساحلی در جهان بهتر است فقط با یک پرواز کوتاه به جایی خوش آب و هوا بروید. قاره سبز اروپا برای داشتن کیلومترها خطوط ساحلی بکر و دست نخورده، سواحلی شبیه به سواحل کارائیب، غارهای مخفی، دهکده های عجیب و غریب صیادان و جزایری مسحور کننده به خود می بالد.

متن کامل مقاله

بهترین و خوشمزه ترین غذاهای ایتالیا که حتما باید امتحان کنید

قرن هاست که ایتالیا گرایش ها و رویه های غذایی را دیکته کرده و الهام بخش چشم انداز آشپزی جهان بوده و به خاطر غذاهای ممتاز خود در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته است. با این که پیتزا و پاستا میراث خوراک شناسی این کشور را تعریف می کنند، اما ویژگی های منحصر به فرد ایتالیا آشپزی غنی آن است. ممکن است یک عمر طول بکشد تا شما تمام غذاهای سنتی ایتالیا را بچشید، فعلا می توانید با بهترین غذاهای این کشور شروع کنید.

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید