آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۷/۹/۲۵   تعداد بازدید : 530   گروه مطلب : دیدنی هاآیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

پل معلق کریک اِ رید (Carrick-a-Rede) مشهور در بالینتوی (Ballintoy) شهرستان انتریم (County Antrim)، ایرلند شمالی نزدیک به گذرگاه ساحلی جاینت (Giant’s Causeway) واقع شده است. این پل که طولش کمی بیشتر از 18 متر می باشد قسمت اصلی این سرزمین را به جزیره کوچک کریک اِ رید متصل می کند و در ارتفاع تقریبی 30 متری بالای آب های زمردی و صخره های زیرش قرار گرفته است. 
این پل برای بسیاری ترسناک است و برخی از گردشگران فقط به کسانیکه جرات عبور از آن را دارند خیره می شوند، درحالیکه برخی دیگر از زیبایی طبیعی خیره کننده آن لذت می برند و با خود در ستیز هستند که با پایین نگاه نکنند. تعداد کمکی هم فقط از آن می گذرند و در می یابند که دل و جرات برگشت را ندارند از این رو با قایق های کوچک به نقطه شروع باز می گردند.
اگر به پایین نگاه کنید احتمالا دلفین ها و یا حتی کوسه های آسوده که در آبهای دریای شمال مکررا در رفت و آمد هستند را خواهید دید. مرغان دریایی نظیر مرغ های باران بدبو، کاکایی صخره نشین و تیغ منقار در این جزیره و در نزدیکی این پل معلق تولید مثل می کنند.       

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

مسیر پیاده روی ساحلی کوتاهی به این پل منتهی می شود. در طول راه نقاط خارق العاده بسیاری وجود دارد که می توانید برای تماشای آنها توقف کرده و از چشم انداز سراسرنمای نفسگیر این منطقه لذت ببرید. به محض اینکه از پل عبور کنید و به جزیره کریک اِ رید قدم بگذارید نظاره گر زندگی پرندگان گوناگون و منظره ای بی وقفه در سراسر جزیره راتلین (Rathlin Island) و اسکاتلند خواهید بود.

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟


 پیاده روی شگفت انگیز بر فراز درختان آفریقای جنوبیآیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

پل معلق کریک اِ رید در ایرلند شمالی در اصل فقط یک نرده برای گرفتن دارد که این امر باعث می شود عبور از آن را ترسناک تر کند.

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

خوشبختانه امروزه امکانات امنیتی بیشتری در این مکان تعبیه شده است اما با این حال عبور از آن تجربه ای ترسناک برای بسیاری می باشد، مخصوصا وقتیکه نرده کنار را ول کرده یا به پایین نگاه کنید.

 منبع: earthporm


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

آشنایی با بزرگترین جشنواره مجسمه های برفی و یخی

جشنواره سالیانه مجسمه های برفی و یخی بین المللی هاربین، استان هیلونگ جیانگ در شمال چین را به سرزمین عجایب یخی زمستانی تبدیل کرده است. بیش از میلیون ها بازدیدکننده در طول زمان این جشنواره به هاربین می روند تا شاهد ساختارهای عظیم الجثه بسیاری باشند که از بلوک های یخی بزرگ و چندین تن برف ساخته شده اند.

متن کامل مقاله

حقایقی کمتر شنیده شده درباره کوه اورست

آیا فکر می کنید که همه چیز را درباره بلندترین قله جهان می دانید؟ دوباره فکر کنید! در ادامه 7 حقیقت کمتر شناخته شده درباره کوه اورست معرفی می شود که بطور قطع دیدگاه جدیدی را راجع به این کوه نمادین که همچنان در قرن بیست و یکم نیز مقصدی محبوب در میان گردشگران ماجراجو و کوهنوردان می باشد در ذهنتان ایجاد خواهد کرد.

متن کامل مقاله

تصاویری خیره کننده از مکان های علمی تخیلی در دنیای واقعی (قسمت دوم)

زمین موارد زیادی را به جستجوگران جاذبه های آینده گرایی در سراسر دنیا ارائه می دهد و این موارد به دبی که پیشرو در سفر به آینده است خلاصه نمی شود. از فواره‌های نه گانه شناور در اوساکا گرفته تا فرودگاه اسپیس پورت آمریکا در نیومکزیکو، شاهد مکان هایی خواهید بود که متعلق به سال 2050 می باشند اما امروز نظاره گر آنها هستید.

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید