• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۷/۹/۲۵   تعداد بازدید : 1593   گروه مطلب : دیدنی هاآیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

پل معلق کریک اِ رید (Carrick-a-Rede) مشهور در بالینتوی (Ballintoy) شهرستان انتریم (County Antrim)، ایرلند شمالی نزدیک به گذرگاه ساحلی جاینت (Giant’s Causeway) واقع شده است. این پل که طولش کمی بیشتر از 18 متر می باشد قسمت اصلی این سرزمین را به جزیره کوچک کریک اِ رید متصل می کند و در ارتفاع تقریبی 30 متری بالای آب های زمردی و صخره های زیرش قرار گرفته است. 
این پل برای بسیاری ترسناک است و برخی از گردشگران فقط به کسانیکه جرات عبور از آن را دارند خیره می شوند، درحالیکه برخی دیگر از زیبایی طبیعی خیره کننده آن لذت می برند و با خود در ستیز هستند که با پایین نگاه نکنند. تعداد کمکی هم فقط از آن می گذرند و در می یابند که دل و جرات برگشت را ندارند از این رو با قایق های کوچک به نقطه شروع باز می گردند.
اگر به پایین نگاه کنید احتمالا دلفین ها و یا حتی کوسه های آسوده که در آبهای دریای شمال مکررا در رفت و آمد هستند را خواهید دید. مرغان دریایی نظیر مرغ های باران بدبو، کاکایی صخره نشین و تیغ منقار در این جزیره و در نزدیکی این پل معلق تولید مثل می کنند.       

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

مسیر پیاده روی ساحلی کوتاهی به این پل منتهی می شود. در طول راه نقاط خارق العاده بسیاری وجود دارد که می توانید برای تماشای آنها توقف کرده و از چشم انداز سراسرنمای نفسگیر این منطقه لذت ببرید. به محض اینکه از پل عبور کنید و به جزیره کریک اِ رید قدم بگذارید نظاره گر زندگی پرندگان گوناگون و منظره ای بی وقفه در سراسر جزیره راتلین (Rathlin Island) و اسکاتلند خواهید بود.

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟


 پیاده روی شگفت انگیز بر فراز درختان آفریقای جنوبیآیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

پل معلق کریک اِ رید در ایرلند شمالی در اصل فقط یک نرده برای گرفتن دارد که این امر باعث می شود عبور از آن را ترسناک تر کند.

آیا جرات دارید بر روی این پل ترسناک شگفت انگیز راه بروید؟

خوشبختانه امروزه امکانات امنیتی بیشتری در این مکان تعبیه شده است اما با این حال عبور از آن تجربه ای ترسناک برای بسیاری می باشد، مخصوصا وقتیکه نرده کنار را ول کرده یا به پایین نگاه کنید.

 منبع: earthporm


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

با 27 مقصد گردشگری مخفی منتخب 27 کارشناس سفر آشنا شوید (قسمت اول)

در جستجوی جواهرات پنهان هستید؟ با توصیه های تیم و کارشناسان سفر مورد علاقه ما، مقاصد گردشگری کمتر بازدید شده در اروپا، آمریکای لاتین، آفریقا، آسیا و فراتر از آن را کشف کنید.

متن کامل مقاله

کشورهایی که پتانسیل تبدیل شدن به یک مقصد مهم گردشگری پس از کرونا را دارند

در حالی که صنعت جهانگردی در بحبوحه این رکود بی سابقه برای احیای خود تلاش می کند، بسیاری از کشورها در سراسر جهان در زمانی که سفرها امکان پذیرتر شوند، آماده افزایش شمار بازدیدکنندگان خارجی می شوند. این می تواند اولین فرصت آن ها برای معرفی خود به عنوان یک جاذبه مهم منطقه ای باشد.

متن کامل مقاله

بهترین تورهای مجازی برای تجربه شگفتی های طبیعی جهان از داخل منزل

اگر از قرنطینه و ممنوعیت قدم زدن در پارک های محلی خسته شده اید، پیاده روی های آنلاین به سمت قله اورست و پاتاگونیا (Patagonia) و صعود شگفت انگیز به ال کاپیتان (El Capitan) را امتحان کنید.

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید