• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۶/۳/۲۸   تعداد بازدید : 43392   گروه مطلب : ایده های سفر20 مورد از ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017

دنیا پر از زیبایی هایی است که لذت دیدن آنها را نباید از دست داد، پس باید سفر کرد تا از نزدیک شگفتی های خلقت پرودگار در اقصی نقاط این سزمین خاکی را نظاره گر شد. اما برای سفر مهم ترین موضوع تامین بودجه آن است، مسئله ای که فکر کردن به آن قلبتان را به لرزش در می آورد و اگر بودجه لازم را نداشته باشید به جای رویا پردازی از سفر در آغوش زیبایی های فریبنده کابوس اقامت در خوابگاه های کثیف یا سوار شدن بر اتوبوس در ذهنتان متصور می شود، کابوس هایی که شاید شما را از انجام سفر منصرف کند. اما نگران نباشید زیرا در دنیا نقاطی با زیبایی های بی بدیلی وجود دارند که می توانید با هزینه ای کم به آنها سفر کنید و عکس هایی جذاب و رویایی از مناظر آنها را با دوستانتان در اینستاگرام به اشتراک گذارید. 
همیشه ارزان بودن به معنای بد بودن نیست، در دنیا مکان های خارق العاده زیادی وجود دارد که برای بازدید از آنها نیازی به سرقت از بانک نیست. در این مقاله لیستی از کشور های ارزان قیمت برای سفر در سال 2017 ارائه می شود، لیستی که با توجه به گزارش های رقابتی مجمع جهانی اقتصاد سفر و گردشگری تهیه شده است.
این گزارش هر دو سال یکبار با اندازه گیری سلامت نسبی 136 کشور با توجه به شاخصه هایی از جمله ایمنی، امنیت، منابع طبیعی، منابع فرهنگی، بهداشت و سلامت، خوشفکری سازمان ها و زیرساخت ها و قیمت های رقابت پذیر منتشر می شود.
مجمع جهانی اقتصاد بیش از 11 سال در تلاش و تکاپو برای جمع آوری شاخص های کلیدی برای انجام تجزیه و تحلیل عمیق کشورهای مناسب از نظر ظرفیت گردشگری، سفر و اقتصاد می باشد. آنالیزهایی که نتایج و مقایسه بین آنها در ایجاد صنعت قوی و پایدار برای کمک به توسعه اقتصاد بین المللی بسیار مثمر ثمر می باشند. 
کشورهایی که در این رده بندی بالاترین جایگاه را دارند ارزان ترین کشورها به حساب می آیند، کشورهایی که می توانید بدون هیچ دغدغه ای برای تامین بودجه به آنها سفر کنید. 

سریلانکا جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017


 نِپال جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
18- نِپال 


تایلند جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017


گواتمالا جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
16- گواتمالا 


مغولستان جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
15- مغولستان 


لائوس جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017


بوتسوانا (Botswana) جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
13- بوتسوانا (Botswana)


قطر جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
12- قطر


روسیه جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017


هندوستان جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017


ارزان ترین شهر ها برای سفر کردن در هر ماه سالتونس جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
9- تونس 


قزاقستان جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
8- قزاقستان 


یمن جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
7- یمن 


بوتان جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
6- بوتان 


اندونزی جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017


الجزایر جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
4- الجزایر 


مالزی جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017


مصر جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017
2- مصر 


ایران جزو ارزان ترین کشورها برای سفر در سال 2017


منبع: dmarge

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

زیباترین واحه ها یا آبادی های کوچک میان صحرا در سراسر جهان

واحه ها مناطقی با پوشش گیاهی سر سبز هستند که توسط محیط کویری احاطه شده اند و در تصورات ما حالات مرموزی مانند جادوهای مربوط به "شب های عربی" را یادآور می شوند. اما این واحه ها همچنان بخش مهمی از اقتصاد صحرا هستند و توقفگاه های مهمی برای تاجران و حمایت از جوامع بوده اند. بیایید به برخی از زیباترین واحه ها از سراسر جهان نگاهی بیندازیم.

متن کامل مقاله

آشنایی با بهترین شهرهای ارواح جهان که شما را شگفت زده می کنند

خیابان های ساکت و ساختمان های متروک، نگاهی اجمالی به زندگی جوامع پر رونق گذشته را نشان می دهند. شهرهای متروکه با خیابان های ساکت و بناهای خالی خود، منظره ای تاثیرگذار از زندگی جوامع پر رونق گذشته را نشان می دهند. "زل زدن به ویرانه"، اصطلاحی ابداع شده برای توصیف شیفتگی مردم از اماکن خالی از سکنه می باشد، که به یک پدیده توریستی تبدیل شده است.

متن کامل مقاله

آلاچاتی بهشتی مسحور کننده با ساحل مخفی در ترکیه

شهر بندری آلاچاتی، با کوه های کم ارتفاع خود در افق، دریایی فیروزه ای آرام و بکر، به همراه خیابان های باریک و سنگفرش شده در کنار کافه ها و رستوران های دنج و راحت، اوقات فراغت ایده آلی را در ساحل دریای اژه فراهم می کند.

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید