• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • بازدیدهای اخیر
  • سراسر جهان


دیدنی ترین نمایش های سرگرم کننده که در پارک های تفریحی برگزار می شوند

  تاریخ ارسال : ۱۳۹۶/۳/۲۰   تعداد بازدید : 4385   گروه مطلب : ترین ها


بعد از کلی ترن سوار شدن به خودتان کمی استراحت بدهید و با تماشای نمایش های زیبای این مطلب خودتان را شگفت زده کنید.

ریوِرز آو لایت (Rivers of Light)، پارک تفریحی اَنیمال کینگدام (Animal Kingdom)
قسمتی نمایش مانند، قسمتی آب نما و قسمتی دیگر که جشنی برای طبیعت است، همگی بخش های برنامه یک شب از نمایشی هستند که در پارک تفریحی اَنیمال کینگدام برگزار می شود. در این نمایش تصاویر و فیلم های کوتاه با استفاده از فناوری نوین بر روی آب انداخته می شوند که در نوع خود خیره کننده است. از طرف دیگر نور پردازی های این نمایش هم در نوع خود نفس گیر هستند. اگر نمی خواهید در صف ها معطل بمانید و همچنین بهترین جایگاه را برای تماشای این نمایش در فضای باز در اختیار داشته باشید، می توانید از خدمات رزِرو فَست پَس پلاس (FastPass+) استفاده کنید.

ریوِرز آو لایت (Rivers of Light)، پارک تفریحی اَنیمال کینگدام (Animal Kingdom)


وُرلد آو کالِر (World of Color)، پارک تفریحی دیزنی کالیفرنیا اَدوِنچِر (Disney California Adventure)
واقعاً مانند چنین نمایشی را در جای دیگری نخواهید دید. تصور کنید که فواره های هتل بلاژیوی لاس وِگاس (Bellagio) دیوانه شده اند و در ذهنتان به این صحنه، تجهیزات آتش بازی را هم اضافه کنید. تماشای چنین منظره ای دهان بینندگانش را از حجم آب استفاده شده و نیرویی که برای به حرکت در آوردن آن نیاز است باز خواهد گذاشت. همچنین فناوری استفاده شده برای منعکس کردن تصاویر فیلم های دیزنی بر روی پرده هایی که با استفاده از آب ساخته می شوند هم از جمله دیگر زیبایی های این نمایش است.

پارک تفریحی دیزنی کالیفرنیا اَدوِنچِر (Disney California Adventure)


اِسموکی مَونتِین کریسمس (Smoky Mountain Christmas)، پارک تفریحی دالی وود (Dollywood)
هر ساله در نمایش دالی وود کلی موسیقی محلی بلوگراس، گاسپل و سرگرمی های محلی دیگر اجرا می شوند. اما هیچ زمان به اندازه کریسمس برای تماشای این نمایش بی نظیر نیست. در این زمان پارک تبدیل به یک سرزمین عجایب مذهبی می شود و در این میان نمایش های نمایش نامه نویس مشهور یعنی دالی پارتون (Dolly Parton) به نام های رژه بسیاری از رنگ ها (Parade of Many Colors) و همینطور نمایش زندگی شگفت انگیز (Wonderful Life) او بر روی سن اجرا می شوند.

اِسموکی مَونتِین کریسمس (Smoky Mountain Christmas)


فستیوال شیر شاه (Lion King)، پارک تفریحی اَنیمال کینگدام (Animal Kingdom)
اگر هنوز نسخه اقتباس شده این نمایش کلاسیک دیزنی که در سالن تئاتر برادوی (Broadway) اجرا می شود را تماشا نکرده اید، امسال بهترین زمان برای انجام این کار خواهد بود. عروسک های عظیم الجثه، هنرمندانی که روی چوب های بلند راه می روند، بدلکاران بند باز و رقصندگانی که با آتش بازی می کنند، همگی شما را محو خود خواهند کرد و حس و حال حضور در دشت های گرمسیری آفریقا در میهمانانشان ایجاد می کنند.

فستیوال شیر شاه (Lion King)، پارک تفریحی اَنیمال کینگدام (Animal Kingdom)


واتِر وُرلد (WaterWorld)، پارک تفریحی یونیوِرسال استودیوز هالیوود (Universal Studios Hollywood)
اوج بدلکاری را در این نمایش شاهد خواهید بود: کلی بزن قدش، آتش، انفجار و جت اسکی های معلق روی هوا. این نمایش از آن دسته نمایش هایی است که نباید از دست داد، مگر اینکه کوچک ترها همراه شما باشند. صداهای بسیار بلند نمایش ممکن است موجب وحشتشان بشود.

پارک تفریحی یونیوِرسال استودیوز هالیوود (Universal Studios Hollywood)


15 فستیوال باور نکردنی در سراسر جهانکِلتیک فایِر (Celtic Fyre)، پارک تفریحی بوش گاردِنز ویلیامزبِرگ (Busch Gardens Williamsburg)
این جشن نمایشی از فرهنگ ایرلندی و داستان سرایی به سبک کِلتیک است که در قالب حرکات موزون و بسیار خارق العاده اجرا می شود. این نمایش یکی از پر طرفدارترین برنامه های این پارک به حساب می آید و شاید بد نباشد که با پرداخت 5 دلار هزینه بیشتر، صندلی مورد نظرتان را از پیش رزرو نمایید.

پارک تفریحی بوش گاردِنز ویلیامزبِرگ (Busch Gardens Williamsburg)


فَتَزمیک (Fantasmic)، پارک تفریحی هالیوود استودیوز (Hollywood Studios)
این نمایش برای یک دلیل خیلی مشخصی محبوبیت دارد. شانس رویارویی شما با میکی ماوس در این نمایش زیاد است، اما این نمایش برای کودکان نیست چرا که آتش بازی، نور پردازی با لیزر و یک میلیون گالن آب از تجهیزات استفاده شده در این نمایش می باشند. علاوه بر اینها ممکن است حرکاتی از میکی ماوس سر بزند که چندان مناسب کودکان نباشد.

فَتَزمیک (Fantasmic)، پارک تفریحی هالیوود استودیوز (Hollywood Studios)


نمایش موزیکال سِلِستینا واربِک اَند دِ بَنشیز (Celestina Warbeck and the Banshees)، پارک تفریحی آیلَند آو اَدوِنچِر (Islands of Adventure)
تعداد زیادی از طرفداران کتاب های داستانی هری پاتر علاقه زیادی به دیدن گرینگوت ها از نزدیک دارند و یا دوست دارند سوار قطار بشوند، اما فراموش می کنند که سری به اجراهایی که در مکانی به نام دایاگون اِلی (Diagon Alley) برگزار می شوند بزنند. این در حالی است که حس و حال این نمایش ها به همان اندازه فیلم های هری پاتر جادویی است. در ناحیه کارکیت مارکت (Carkitt Market) که در دایاگون اِلی قرار دارد، در طول روز چندین برنامه ویژه اجرا می شود که یکی از آنها، ستاره جادوگرها یعنی سِلِستینا واربِک حضور دارد. طرفداران پر و پا قرص چنین نمایش هایی از اجراهای این شخصیت ریز نقش داستان که از دنیای کتاب ها به بیرون سر بر آورده لذت بسیاری می برند.

نمایش موزیکال سِلِستینا واربِک اَند دِ بَنشیز (Celestina Warbeck and the Banshees)


ماتسوریزا (Matsuriza)، پارک تفریحی اِپکات (Epcot)
یکی از بهترین برنامه هایی که در تمامی پارک های تفریحی اِپکات برگزار می شود، اجراهای خیابانی هستند که در هر کشور به تناسب فرهنگ آن اجرا می شود. فرانسه برنامه آکروبات بازی خودش را دارد و مکزیک هم آواز عاشقانه ماریاچی را به نمایش می گذارد. اما برنامه طبل کوبی که در ژاپن برگزار می شود کاری می کند که سر جایتان میخ کوب شوید. از حرکات نمایشی گرفته تا موسیقی بی نقص، در کل محو چنین نمایشی خواهید شد. بهتر است یک نیمکت خالی پیدا کنید و حسابی از تماشا کردن لذت ببرید.

ماتسوریزا (Matsuriza)، پارک تفریحی اِپکات (Epcot)


هَپیلی اِوِر اَفتِر (Happily Ever After)، پارک تفریحی مجیک کینگدام (Magic Kingdom)
تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که چرا پارک مجیک کینگدام در انتهای هر شب از اجرای برنامه های خود به آتش بازی می پردازد؟ والت دیزنی به خوبی می دانست که پایان یافتن برنامه در انتهای شب بسیار ناراحت کننده است و برای همین، با این کار می خواست میهمانانش را با یک بوسه روانه خانه هایشان کند. به همین دلیل بود که ایده اجرای آتش بازی شکل گرفت. در حالی که نمایش های قبلی این پارک تفریحی مثل ویشِز (Wishes)، با استفاده از فناوری واقعیت افزوده و تابش ویدیوهایی از قلعه سیندرلا کاری کرده بود که میهماناش به شدت تحت تاثیر قرار بگیرند و متحیر بشوند، ولی همه منتظر هستند تا ببینند نمایش بعدی این پارک با نام خوشبختی تا ابد که اواخر بهار 2017 شروع به اجرا می کند، چگونه می خواهد غوغا به پا کند.

 پارک تفریحی مجیک کینگدام (Magic Kingdom)


منبع: travelchannel
نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوبترین مراکز دیدنی
ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

با 10 مورد از بهترین تورهای مجازی شگفتی های طبیعی جهان آشنا شوید

اگر از قرنطینه و ممنوعیت قدم زدن در پارک های محلی خسته شده اید، پیاده روی های آنلاین به سمت قله اورست و پاتاگونیا (Patagonia) و صعود شگفت انگیز به ال کاپیتان (El Capitan) را امتحان کنید.

متن کامل مقاله

یک روستای قرون وسطایی غرق شده در ایتالیا ممکن است دوباره از آب بیرون بیاید

در کوه های مرکزی ایتالیا، یک دهکده قرون وسطایی وجود دارد که از دهه 1940 در زیر یک دریاچه قرار داشته است و به نظر می رسد که بالاخره در سال آینده دوباره از آب بیرون آمده و در معرض دید عموم قرار بگیرد.

با 7 هتل بسیار زیبا با اتاق های شیشه ای حیرت انگیز آشنا شوید

هتل ها مدت هاست مانند پیله های کرم ابریشم طراحی شده اند و ما را از عناصر دنیای خارج محافظت می کنند. با این حال، تعدادی از خانه های روستایی در سراسر جهان اخیرا این مدل را کنار گذاشته اند و اتاق های خود را برای ارتباط بهتر با طبیعت طراحی کرده اند. در اینجا هفت مکان وجود دارد که هیجان اردو زدن را با راحتی خوابیدن در داخل خانه، همه را با گذاشتن تختخواب های خود در پشت دیوارهای شیشه ای ترکیب می کنند.

متن کامل مقالهخبرنامه توریستگاه
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید