• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • حمام امامزاده قاسم شهرستان تهران استان تهران
 • حمام امامزاده قاسم شهرستان تهران استان تهران


حمام امامزاده قاسم

نام مرکز دیدنی

Emamzadeh Ghasem Bath

نوع مرکز دیدنی

مکان تاریخی

استان

شهرستان

تهران

منطقه

زعفرانیه و دربند

ناحیه

شمال شهر

مدت زمان بازدید

1 ساعت

ساعت بازدید

در حال حاضر تعطیل می باشد

آدرس

تهران، میدان تجریش، خیابان فناخسرو، گلابدره، خیابان گلزار، خیابان قوام، امامزاده قاسم

در منطقه 1 تهران در شمیران در محله امامزاده قاسم حمامی یکصد ساله از دوران قاجار به یادگار مانده است که به دلیل داشتن طاق های گنبدی شکل و سبک معماری اش در سال 1395 در فهرست آثار ملی ایران ثبت گردید. مالکیت این حمام یکصد ساله به عهده سازمان اوقاف می باشد.

دسترسی به حمام امامزاده قاسم
وسیله نقلیه شخصی: از میدان تجریش باید وارد خیابان فناخسروشده تا به گلابدره برسید و از آنجا وارد خیابان گلزارو سپس خیابان قوام بشوید تا تابلوهای امامزاده قاسم را ببینید و با کمک تابلوهای راهنما خود را به امامزاده برسانید. حمام امامزاده قاسم در جنب این امامزاده واقع شده است.
مترو: با خط 1 مترو نیز می توانید به میدان تجریش رفته و از آنجا با تاکسی خط تجریش امامزاده قاسم را سوار شوید یا با اتوبوس ها یا مینی بوس های امامزاده خود را به امامزاده قاسم برسانید. حمام امامزاده قاسم در جنب این امامزاده واقع شده است.


نقشه و موقعیت جغرافیایی

مشاهده دیدنی های اطراف روی نقشه

آب و هوا

دیدنی های نزدیک به حمام امامزاده قاسم

تفریحات نزدیک به حمام امامزاده قاسم

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

ایران گردی
محبوبترین دیدنی های ایران

مقاله های گردشگری

با 11 غار بزرگ در سراسر جهان آشنا شوید

غارها یکی از زیباترین، دیدنی ترین و جادویی ترین مکان های روی زمین هستند. آنها به عنوان دروازه ای به گذشته سیاره و گواهی از چگونگی تکامل زمین شناخته می شوند. چه شما یک مورخ باشید یا یک علاقه مند به ورزش، غارها همیشه علاقه انسان را برانگیخته اند، چرا که با پیشروی در این تونل های طبیعی، می توانید نگاهی اجمالی به تاریخ گذشته زمین بیاندازید.

متن کامل مقاله

معرفی 7 تجربه شگفت انگیز حیات وحش در اروپا

پناهگاه فوک در شمال آلمان به دلیل جذابیت بیش از حد و کارهای خوبی که انجام می‌ دهند، هنوز هم یکی از مکان‌ های مورد علاقه‌ ام است که تا به حال از آن بازدید کرده‌ ام. البته طوطی های دریایی و حتی خرس ها و اسب های وحشی هم برای دیدن وجود دارند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید اروپا چه چیزی برای ارائه تجربه سفر از نوع حیات وحش برای شما دارد. در اینجا موارد دلخواه شخصی من، بدون ترتیب خاصی آورده شده است.

متن کامل مقاله

عکس های دیدنی از مکان های مقدس متروکه در جهان (قسمت دوم)

جهان پر از مکان های باشکوهی است که زمانی برای تمدن های گمشده مقدس بودند. کتاب جدید مکان‌ های مقدس متروکه اثر لارنس جوف، شگفت‌ انگیزترین مکان‌ های جهان را بررسی می‌ کند. ما برخی از معروف ترین و جذاب ترین آنها را برای کشف تاریخچه ای که در پس آنها نهفته است، برای شما انتخاب کرده ایم.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید