• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • استخر چهار فصل باشگاه انقلاب شهر تهران استان تهران
 • استخر چهار فصل باشگاه انقلاب شهر تهران استان تهران
 • استخر چهار فصل باشگاه انقلاب شهر تهران استان تهران
 • استخر چهار فصل باشگاه انقلاب شهر تهران استان تهران


استخر چهار فصل باشگاه انقلاب

نام مرکز دیدنی

Enghelab Sports Complex four-season pool

نوع مرکز دیدنی

ورزش های آبی

استان

شهرستان

تهران

منطقه

دولاب

ناحیه

شمال شهر

مدت زمان بازدید

1 الی 4 ساعت

ساعت بازدید

روزانه صبح ها از ساعت 6:00 الی 14:00, بعد از ظهرها از ساعت 15:00 الی 22:00

نرخ قیمت ورودی

لوکس

متوسط قیمت بلیط

فقط برای اعضا و مهمانان اعضا 90،000

آدرس

تهران، خیابان ولی عصر، ابتدای بزرگراه نیایش، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب

استخر چهار فصل باشگاه انقلاب از بهترین استخرهای شنا، با دو قسمت استخر سرپوشیده و رو باز می باشد. مهمترین ویژگی استخر چهارفصل باشگاه انقلاب جدا بودن استخر های بانوان و آقایان می باشد که امکان استفاده از فضای استخر برای اعضای خانواده را در یک زمان فراهم می آورد. البته استخر روباز آقایان در زمستان و حتی در روزهای برفی نیز فعال است و تجربه شنا را در روزهای سرد را نیز برای استفاده کننده گان فراهم می آورد. استفاده کنندگان از استخر باید علاوه بر هزینه بلیط استخر، هزینه پارکینگ را نیز بپردازند.

استخر چهار فصل آقایان:
استخر چهار فصل آقایان شامل یک سالن بدنسازی مجهز، استخر بزرگسالان، استخر کودکان، زمین والیبال ساحلی، زمین بسکتبال، سونای خشک، سونای بخار، جکوزی، حوضچه آبسرد، جکوزی رو باز، سالن ورزش های رزمی و گروهی، سالن کراس فیت، فروشگاه ورزشی، اسپا و ماساژ ساحلی، بوفه ورزشی و آلاچیق، لاندری و رستوران می باشد.

سانس های استخر چهار فصل آقایان
سانس 1: از 6:00 الی 14:00
سانس 2: از 15:00 الی 22:30
سانس کودکان:  از 10:00 الی 11:30

هزینه ها
هزینه جلسه یک ساعتی استخر، سونا و بدنسازی در استخر چهار فصل آقایان: 104،500 تومان
هزینه یک ساعت ماساژ در استخر چهار فصل آقایان :96،000 تومان

استخر چهار فصل بانوان
این استخر در فضایی 5000 متری با داشتن استخر سرریز تعادلی، حمام سنتی هشتی، حمام ترکی، اتاق های ماساژ جداگانه، جکوزی با دو دمای متفاوت، استخر روباز چهار فصل و 7000 متر فضای سبز به بانوان در تمام فصول سال خدمت رسانی می نماید.

سانس های استخر چهارفصل بانوان
سانس 1: از 8:00 الی 14:00
سانس 2: از 15:00 الی 21:00

هزینه ها
قیمت بلیط یک سانس 6 ساعته ورود به استخر سرپوشیده و روباز بانوان : 91،000 تومان
ماساژ 10 جلسه ای دو ساعته برای 10 جلسه : 480،000 تومان
آب درمانی عمومی بانوان: 660،000 تومان
آموزش شنا عمومی به بانوان در 12 جلسه: 570،000 تومان

مسیر دسترسی
باشگاه انقلاب 5 درب ورودی دارد که سه درب آن در قسمت شمالی، یک درب در قسمت جنوبی و یک درب در جنوب غربی باشگاه قرار دارد. این باشگاه در حدفاصل بزرگراه نیایش و بزرگراه چمران قرار گرفته و از هر دو مسیر دسترسی به این باشگاه امکان پذیر می باشد.
ورودی پارکینگ طبقاتی: بزرگراه چمران را به سمت جنوب برانید پمپ بنزین چمران را که رد کردید در مسیر کنار گذر، باشگاه انقلاب را می بیند.
ورودی شماره 2 پارکینگ طبقاتی: از خیابان یمن به خیابان شهید فضل الله بپیچید در این خیابان ورودی شماره 2 پارکینگ طبقاتی باشگاه انقلاب قرار دارد.
درب شمالی باشگاه انقلاب: بزرگراه چمران را به سمت پارک وی برانید. بعد از پل عابر پیاده نمایشگاه درب شمالی باشگاه انقلاب مخصوص افراد پیاده قرار دارد.
درب اصلی باشگاه انقلاب: از بزرگراه نیایش وارد خیابان سئول شود و به سمت شمال برانید تا به جاده اختصاصی نمایشگاه برسید. وروی اول این مجموعه در ضلع جنوب غربی قرار گرفته است.
درب جنوبی باشگاه انقلاب: از بزرگراه نیایش وارد خیابان سئول شود و به سمت شمال برانید تا به جاده اختصاصی نمایشگاه برسید این جاده را تا انتها بپیمایید. درب جنوبی روبه روی درب اصلی باشگاه قرار گرفته است.

نکته: استفاده از این استخر، فقط برای اعضای باشگاه انقلاب و مهمانان اعضا میسر می باشد.


نقشه و موقعیت جغرافیایی

مشاهده دیدنی های اطراف روی نقشه

تفریحات نزدیک به استخر چهار فصل باشگاه انقلاب

دیدنی های نزدیک به استخر چهار فصل باشگاه انقلاب

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

با 11 غار بزرگ در سراسر جهان آشنا شوید

غارها یکی از زیباترین، دیدنی ترین و جادویی ترین مکان های روی زمین هستند. آنها به عنوان دروازه ای به گذشته سیاره و گواهی از چگونگی تکامل زمین شناخته می شوند. چه شما یک مورخ باشید یا یک علاقه مند به ورزش، غارها همیشه علاقه انسان را برانگیخته اند، چرا که با پیشروی در این تونل های طبیعی، می توانید نگاهی اجمالی به تاریخ گذشته زمین بیاندازید.

متن کامل مقاله

معرفی 7 تجربه شگفت انگیز حیات وحش در اروپا

پناهگاه فوک در شمال آلمان به دلیل جذابیت بیش از حد و کارهای خوبی که انجام می‌ دهند، هنوز هم یکی از مکان‌ های مورد علاقه‌ ام است که تا به حال از آن بازدید کرده‌ ام. البته طوطی های دریایی و حتی خرس ها و اسب های وحشی هم برای دیدن وجود دارند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید اروپا چه چیزی برای ارائه تجربه سفر از نوع حیات وحش برای شما دارد. در اینجا موارد دلخواه شخصی من، بدون ترتیب خاصی آورده شده است.

متن کامل مقاله

عکس های دیدنی از مکان های مقدس متروکه در جهان (قسمت دوم)

جهان پر از مکان های باشکوهی است که زمانی برای تمدن های گمشده مقدس بودند. کتاب جدید مکان‌ های مقدس متروکه اثر لارنس جوف، شگفت‌ انگیزترین مکان‌ های جهان را بررسی می‌ کند. ما برخی از معروف ترین و جذاب ترین آنها را برای کشف تاریخچه ای که در پس آنها نهفته است، برای شما انتخاب کرده ایم.

متن کامل مقاله

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید