• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • مرکز خرید مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال) شهر گرجستان کشور تفلیس
 • مرکز خرید مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال) شهر گرجستان کشور تفلیس
 • مرکز خرید مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال) شهر گرجستان کشور تفلیس
 • مرکز خرید مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال) شهر گرجستان کشور تفلیس
 • مرکز خرید مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال) شهر گرجستان کشور تفلیس
 • مرکز خرید مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال) شهر گرجستان کشور تفلیس
 • مرکز خرید مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال) شهر گرجستان کشور تفلیس

مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال)


نام مرکز خرید

Tbilisi Mall

ساعت بازدید

روزانه از ساعت 10 تا 22

آدرس

Km 16 Agmashenebeli Alley, 0131 Tbilisi, Georgia

می توان از مرکز خرید تفلیس به عنوان اولین و بزرگترین پروژه های توسعه و ترقی در قفقار جنوبی نام برد که با هدف دیدار با استانداردهای جهانی بنا شده است. مرکز خریدی بسیار مدرن با ارائه ترکیبی جذاب از امکانات سرگرم کننده، فشن و مد جهانی. پروژه ساخت این مرکز خرید مانند دیگر پروژه های شرکت راکین تلفیقی از هنر معماری نوآورانه  با راهکارهای خلاقانه حفاظت از محیط زیست می باشد. معماری شگفت انگیز که فرهنگ و خواسته های معاصر کشور را ارائه می دهد. این مکان در موقعیتی بسیار مناسب با دسترسی آسان به مراکز شهر پذیرای شما برای به ارمغان آوردن تجربه ای شیرین از خرید خواهد بود. 
مرکز خرید تفلیس در زمینی به مساحت 74 هزار متر مربع به صورت چهار طبقه طراحی شده و شامل 150 فروشگاه و 2700 فضای پارکینگ می باشد. همچنین برای این مرکز خرید یک هایپر مارکت به مساحت 15 هزار متر مربع و یک مرکز سرگرم کننده با مساحت 1000 متر مربع در نظر گرفته شده است. در این مکان برندهایی معروف، فروشگاه ها و امکانات بانکی به وفور یافت می شوند. از دیگر امکاناتش می توان به چندین صفحه نمایش سینما، محوطه مخصوص غذا و مرکز سرگرمی های خانواگی در طبقات بالاتر اشاره کرد. این مرکز خرید بی نظیر با یک پارکینگ زیرزمینی 4 طبقه ای کامل می شود. 
مرکز خرید تفلیس ارمغان آور تجربه ای جدید از خرید خواهد بود و تمام بازدیدکنندگان با هر سلیقه و سنی را هیجان زده می کند. جاییکه در آن می توانید یک روز دوست داشتنی و پرماجرا را در کنار دوستان و خانواده تان تجربه کنید. بازار تفلیس تصویری بسیار جذاب از سبک زندگی مدرن تفلیس را در ذهنتان مجسم می کند و بهترین و جذاب ترین خاطره ها را برایتان می سازد. طراحی فضای داخلی این مرکز خرید با توجه به تغییرات فصلی و متاثر از رنگ های درختان در این فصول تغییر می کند. در فصل بهار سراسر آن با گُل های رنگارنگ مزین شده و تُن رنگ های متفاوت در تابستان، پاییز و زمستان تداعی کننده اقلیم و آب و هوای این فصول می باشند. 

نکته: همچنین خدمات فروشگاه کارفور روزانه از ساعت 9:30 تا 22 ارائه می شود. 

نکته: این مرکز خرید در 13 کیلومتری شمال مرکز شهر قرار دارد و به راحتی قابل دسترسی است. همچنین خدمات تاکسی را ارائه می دهد، خدماتی که می توان با پرداخت 5 لاری به بسیاری از نقاط شهر دسترسی داشت. این تاکسی ها همیشه در خارج از مرکز خرید هستند. خطوط حمل و نقل عمومی (خط 1 اتوبوس و 5 مینی بوس) به طور بسیار منظمی به سمت شهر در حرکتند. این اتوبوس ها از ساعت 5:30 تا 22 هر 5 یا 10 دقیقه یکبار حرکت می کنند. همچنین برای رسیدن به مرکز خرید از داخل شهر می توانید از خط اتوبوس 121 نیز استفاده نمایید. لطفاً توجه داشته باشید در طول تعطیلات عمومی احتمال تغییر در ساعات حرکت وسایل نقلیه وجود دارد.


نقشه و موقعیت جغرافیایی

ساعت به وقت محلی این شهر

مراکز خرید نزدیک به مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال)

دیدنی های نزدیک به مرکز خرید تفلیس (تبیلیسی مال)

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

مقاله های گردشگری

سفری ماجراجویانه و جذاب به پرو

ممکن است پرو را به عنوان مهد تمدن باستانی بشناسید اما نقشه برداری و مکان شناسی از این کشور نیز آن را تبدیل به سرزمین عجایبی از ماجراجویی ها کرده است. قله های یخ زده رشته کوه های آند هر پیاده رو و کوه نوردی را به آن جا می کشاند.

متن کامل مقاله

عمیق ترین دریاچه های جهان

در این مقاله لیستی از ده دریاچه عمیق دنیا و بر طبق اندازه گیری های تایید شده به شما معرفی می کند. می توان دریاچه ها را بر مبنای میانگین عمق آن ها رده بندی کرد اما این محاسبه محاسبه قابل اعتمادی نیست.

متن کامل مقاله

با 10 طاق صخره ای و دریایی زیبا در سراسر جهان آشنا شوید

طاق های دریایی حفره هایی طبیعی و به شکل صخره هستند که در زمان برخورد امواج با سنگ ها و صخره ها پدید می آیند. این طاق ها زمانی پدید می آیند که امواج به قسمت های سست و نرم صخره ها برخورد می کنند. در این مقاله با 10 طاق دریایی بی نظیر در سرتاسر دنیا آشنا شوید.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید