• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • کوهستان پارک شادی (شهربازی مشهد) شهر خراسان رضوی استان مشهد
 • کوهستان پارک شادی (شهربازی مشهد) شهر خراسان رضوی استان مشهد

کوهستان پارک شادی (شهربازی مشهد)


نام مرکز دیدنی

Koohestan Park Mashhad

نوع مرکز دیدنی

شهر بازی

شهر

ساعت بازدید

از ساعت 10 صبح الی 16, روزهای جمعه تعطیل می باشد

نرخ قیمت ورودی

ارزان

آدرس

خراسان رضوی، مشهد، انتهای بلوار وکیل آباد

در جوار باغ وکیل آباد، در فضایی به مساحت 18 هکتار محیطی با صفا و شاد برای تفریح و بازی های خانوادگی از 15 خرداد تا 31 شهریور به صورت مداوم بعد از ظهر ها دایر است و از 27 اسفند تا 15 خرداد به صورت مقطعی فعالیت می کند.
این پارک تفرجگاهی چند منظوره است. در قسمت شهر بازی پارک دستگاه های بازی متنوع مانند موتور سواری، آبشار، تاب کودک، گاو وحشی، قایق رانی، کالسکه سواری، تاب خانواده و کودک و دستگاه های طوفال برای کوچک و بزرگ فراهم شده است. در بخش های دیگر پارک اورژانس، نماز خانه، رستوران، استراحتگاه خانوادگی، فروشگاه های مختلف، تعمیرگاه و پارکینگ وجود دارد.

منطقه: منطقه 9 در جنوب غربی مشهد


نقشه و موقعیت جغرافیایی

تفریحات نزدیک به کوهستان پارک شادی (شهربازی مشهد)

دیدنی های نزدیک به کوهستان پارک شادی (شهربازی مشهد)

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.


مقاله های گردشگری

آشنایی با 9 شهر افسانه ای در اروپا که تا به حال ندیده اید

بی تردید، شهرهای اروپایی معماری چشم نواز، هنری در سطح جهانی و غذاهای خلاقانه دارند. با این حال دهکده های کوچک افسانه ای نیز دارای جادوی مختص به خود هستند. 9 شهری که در اینجا آورده شده اند به زیبایی کارت پستال ها می باشند و به سرعت هر شخصی را با خیابان هایی که شبیه به کتاب های داستان و کانال های پیچ در پیچ هستند مجذوب خود کنند.

متن کامل مقاله

خطرناک ترین مسیرهای پیاده روی در جهان

ده مسیر از خطرناک ترین مسیرهای پیاده روی در دنیا که نه ضعف قلب، بلکه اعصاب شما را آزمایش می کند، مرزهای شما را تحت فشار قرار می دهد و در امتداد مسیر باعث می شود تا بدن شما از هیجان آدرنالین ترشح کند. اگر به دنبال یک پیاده روی آرامش بخش در جنگل ها هستید این مسیرها به درد شما نمی خورد اما اگر نیازمند ماجراجویی های بسیار جدی می باشید هر کدام از این مسیرها هر آنچه بخواهید و حتی بیش تر از آن را به شما عرضه می کند.

متن کامل مقاله

با 10 مورد از قدیمی ترین کتابخانه های دنیا آشنا شوید

کتابخانه ها اگر به زبان ساده تعریف شوند، نه تنها کوهی از دانش بلکه گنجی بسیار باشکوه و ارزشمند، معماری اعجاب انگیز، تاریخی باستانی و بسیار چیزهای دیگر را در خود جای داده اند. قدیمی ترین کتابخانه های دنیا قرن هاست به عنوان نماد برجسته ای از دانش هستند و حتی در این عصر دیجیتال هنوز هم چیزهای برای ارائه دارند.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید