• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت
 • اتاق های هتل ترایسارا پوکت

اتاق ها

 • سوئیت جونیور

  سوئیت جونیور

  این سوئیت های 135 متر مربعی در بالاترین طبقات هتل قرار گرفته اند و با چشم اندازی مسحور کننده به خلیج ترایسارا از شما پذیرایی می کنند. برای این سوئیت ها یک راهروی اختصاصی که به سمت عرشه روباز 70 متری که به استخر 4 متری، یک حوضچه 3 متری و دوش روباز هدایت می شود، در نظر گرفته شده. عرشه ای فوق العاده با حفظ کامل حریم خصوصی و ارائه چشم انداز شگفت انگیز به اقیانوس. این سوئیت ها به تازگی بازسازی شده اند و با ارائه فضای 65 متری مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا می توان از آنها به عنوان نقطه ای جذاب برای اقامت زوجین نام برد. این سوئیت ها دارای یک تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشند، برای اقامت دو فرد بزرگسال مناسبند و امکان قرار دادن تخت خواب اضافی در آنها وجود ندارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا پول

  ویلا پول

  این ویلاهای 240 متر مربعی در دو نوع ویلا پول با چشم انداز دریا و ویلا پول مشرف به دریا موجود بوده و با ارائه حریمی کاملاً اختصاصی و چشم اندازی مسحور کننده به آب های پرتلاطم دریا از شما پذیرایی می کنند. برای این ویلاها یک اتاق 96 متر مربعی مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا، یک حمام بسیار روشن و مشرف به باغ، یک استخر 10 متر مربعی اختصاصی مشرف به دریا، عرشه مخصوص حمام آفتاب و دوش روباز اختصاصی در نظر گرفته شده است. برای تجربه معنای واقعی آرامش در حریمی کاملاً خصوصی این ویلاها را انتخاب نمایید، از شنا کردن در استخر اختصاصیش و دسترسی آسان به امکانات اصلی هتل لذت ببرید. این هتل پانزده ویلای پول با چشم انداز دریا و هفت ویلای پول مشرف به دریا را ارائه می دهد. این ویلاها برای اقامت دو میهمان بزرگسال و یک کودک مناسبند و امکان قرار دادن یک تخت خواب اضافی در آنها وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت سیگنیچر

  سوئیت سیگنیچر

  این ویلاهای 230 متر مربعی به تازگی دوباره طراحی شده اند، در طبقات بالایی هتل قرار گرفته اند و با ارائه بهترین چشم انداز اقامتگاه از شما پذیرایی می کنند. برای این ویلاها یک اتاق خواب با تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) که درب آنها رو به اتاق نشیمن باز می شوند، در نظر گرفته شده. این سوئیت ها دارای یک اتاق نشیمن با فضای مخصوص غذا خوری، یک کاناپه راحتی قابل تبدیل به تخت خواب دو نفره بعلاوه دستشویی و دوش در محوطه باز می باشند. اتاق نشیمن این سوئیت ها به سمت یک عرشه چوبی هدایت می شود، عرشه ای بی نظیر از جنس چوب ساج همراه با استخری 9 متری با چشم انداز دیدنی به اقیانوس و گیاهان سرسبز استوایی. این سوئیت ها دارای تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) هستند، برای اقامت دو میهمان بزرگسال و یک کودک مناسبند و امکانات قرار دادن یک تخت خواب اضافی در آنها وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا پول دوخوابه

  ویلا پول دوخوابه

  این ویلاهای 300 متر مربعی بسیار لوکس، به صورت دو خوابه طراحی شده اند و با چشم اندازی جذاب به اقیانوس از شما پذیرایی می کنند. برای این ویلاها یک اتاق خواب با تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، یک اتاق خواب با تخت خواب توئین، فضای نشیمن مرکزی و فضای مخصوص غذا خوردن در نظر گرفته شده است. فضای نشیمن این ویلاها به سمت استخر اختصاصی 10 متری همراه با صندلی های غذا خوری چوبی هدایت می شوند. از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سوئیت ها می توان به ارائه حریمی بسیار خصوصی و دسترسی بسیار آسان ساکنینش به امکانات اصلی هتل اشاره کرد. این سوئیت ها برای اقامت سه میهمان بزرگسال و یک کودک مناسبند و امکان قرار دادن دو تخت خواب اضافی در آنها وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا سیگنیچر دوخوابه

  ویلا سیگنیچر دوخوابه

  این ویلاهای 538 متر مربعی در میان باغ های گرمسیری قرار گرفته اند و درب آنها به سمت یک استخر اختصاصی با چشم انداز دریا باز می شوند. این ویلاها با چشم انداز دیدنی به آب های اقیانوس از شما پذیرایی می کنند و برای آنها یک اتاق خواب با تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، یک اتاق خواب با تخت خواب توئین، فضای نشیمن مرکزی، فضای مخصوص غذا خوردن و آشپزخانه کاملاً مجهز با خدمات آشپزی و نظافت اختصاصی در نظر گرفته شده است. از امکانات بی نظیر این ویلاها می توان به استخر بزرگ 18 متری و مجهز به عرشه و فضای نشیمن روباز اشاره کرد. این ویلاها برای اقامت چهار میهمان بزرگسال و دو کودک مناسبند و امکان قرار دادن دو تخت خواب اضافی در آنها وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اقامتگاه سه خوابه

  اقامتگاه سه خوابه

  این اقامتگاه های 1445 متر مربعی در موقعیتی بسیار رویایی و دقیقاً در مجاورت اقیانوس و منطقه ساحلی قرار گرفته اند و با امکانات و خدماتی بی عیب و نقص از شما پذیرایی می کنند. تعدادی از این ویلاهای سه خوابه در این هتل موجود هستند و دارای فضای نشیمن مجزا، سه اتاق خواب مجزا با سه تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، آلاچیق های مخصوص غذا خوری، استخر اختصاصی و آشپزخانه بسیار مجهز جاییکه کارمندان غذاهای بی نظیر تایلندی و غربی را ارائه می دهند، می باشند. این ویلاها برای اقامت شش میهمان بزرگسال و یک کودک مناسبند و امکان قراردادن سه تخت خواب اضافی در آنها وجود دارد. این ویلاها در دو نوع ویلای شماره 12 و ویلا شماره 17 طراحی شده اند که طراحی و جزئیات هر کدام در زیر آورده شده.ویلای شماره 12 این ویلاها در متراژ کلی 3000 متر مربعی بنا شده اند، از تمام جهات ویلا به دریا احاطه دارند و دارای مسیری مستقیم برای دسترسی به محوطه ساحلی و امکانات هتل می باشند. برای این ویلاها یک ورودی اختصاصی که رو به یک عرشه 800 متر مربعی باز می شود ، در نظر گرفته شده. حال به یک طبقه پایین تر می رویم، جاییکه دو اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) و فضای نشیمن مجزا با سیستم تهویه بسیار مطبوع و پنجره هایی که با بازشدنشان نسیم دریایی صورتتان را نوازش می کند، قرار گرفته. این ویلاها برای اقامت حداکثر نه فرد بزرگسال یا شش فرد بزرگسال و سه کودک مناسبند و با امکاناتی مانند سه اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، سه حمام، یک آشپزخانه، آشپز اختصاصی و خدمات نظافت روزانه از شما پذیرایی می کنند. همچنین امکان قرار دادن حداکثر سه تخت خواب اضافی در این ویلاها وجود دارد.ویلای شماره 17با اقامت در این ویلاهای 2500 متر مربعی لحظاتی رویایی و به یاد ماندنی را تجربه نمایید و غرق در تماشای منظره بی نظیر و نفس گیر غروب آفتاب در امتداد خلیج ترایسارا و خط ساحلی شمال پوکت شوید. این ویلاها در فضایی مملو از آرامش و درحالیکه توسط گیاهان گرمسیری احاطه شده اند، از شما پذیرایی می کنند. برای این سوئیت ها یک ورودی اختصاصی که رو به عرشه ای 800 متر مربعی  باز می شود و از تمام جهات بر روی اقیانوس احاطه دارند همراه با اتاق مخصوص غذا خوری در جنگل با چشم انداز جذاب به دریا، اتاق نشیمن و فضای غذا خوری مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا و مشرف به اقیانوس، دو لانج و فضای غذا خوری روباز و یک استخر 20 متری در نظر گرفته شده است. حال به یک طبقه پایین تر می رویم، جاییکه دو اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) 90 متری و فضای نشیمن مجزا با سیستم تهویه بسیار مطبوع و پنجره هایی که با بازشدنشان نسیم دریایی صورتتان را نوازش می کند، قرار گرفته. برای هر دو اتاق خواب مستر این ویلاها اتاق ها با قابلیت اتصال موجودند. این ویلاها برای اقامت حداکثر دوازده فرد بزرگسال یا شش فرد بزرگسال و شش کودک مناسبند و با امکاناتی مانند سه سوئیت 90 متری، دواتاق نشیمن، پنج حمام، یک آشپزخانه، یک آشپز اختصاصی و دو کارمند برای انجام خدمات نظافت روزانه از شما پذیرایی می کنند. همچنین امکان قرار دادن حداکثر سه تخت خواب اضافی در این ویلاها وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اقامتگاه چهارخوابه

  اقامتگاه چهارخوابه

  این ویلاهای به صورت 4 خوابه و به صورتی بسیار متفاوت برای ارمغان آوردن نهایت احساس آرامش و راحتی طراحی شده اند. این ویلاها در موقعیتی شگفت انگیز و در منطقه ساحلی قرار دارند و دارای امکاناتی مانند فضاهای نشیمن متعدد، آلاچیق های مخصوص غذا خوری، استخرهای بلند و آشپزخانه کاملاً مجهز، جاییکه آشپزهای اختصاصی غذاهای تایلندی و غربی بی نظیری را تهیه می کنند، می باشد. این ویلاها برای اقامت هشت میهمان بزرگسال و یک کودک مناسبند. این ویلاها در دو نوع ویلای شماره 5، ویلای شماره 25 و ویلای شماره 31 ارائه می شوند که طراحی و جزئیات هر کدام در زیر آورده شده.ویلای شماره 5این ویلاهای 6500 متر مربعی در زمین بلندی که در دریا پیش رفته و در قسمت یک جزیره خصوصی قرار گرفته و با امکاناتی منحصر به فرد از شما پذیرایی می کنند. برای این ویلاها یک ورودی اختصاصی که توسط درختان پهن برگ قدیمی گرمسیری، درختان نخل و برکه نیلوفر آبی و سه اتاق خواب در سطحی بالاتر و مشرف به آب های نیلگون اقیانوس در نظر گرفته شده. حال به یک طبقه پایین تر می رویم، جاییکه یک استخر در ابعاد 30 در 9 متری وجود دارد و توسط عرشه ای بسیار بزرگ، محوطه کنار استخر سایه دار و فضاهای نشیمن متعددی احاطه شده اند. در مرکز این طبقه یک فضای نشیمن و فضای مخصوص غذا خوری در مجاورت استخر قرار دارد. این ویلاها دارای شش اتاق خواب بازسازی شده، یک اتاق خواب دوست داشتنی برای کودکان، سه اتاق نشیمن، سه حمام، یک آشپزخانه، خدمات آشپز اختصاصی و کارکنان اختصاصی برای انجام خدمات نظافت اختصاصی منزل در نظر گرفته شده است. این ویلاها برای اقامت حداکثر هجده فرد بزرگسال یا دوازده فرد بزرگسال و ده کودک مناسبند. در ضمن امکان قرار دادن شش تخت خواب اضافی در این ویلاها وجود دارد.ویلای شماره 25این ویلاهای 2500 متر مربعی یکی از خیره کننده ترین محوطه ساحلی را اشغال کرده اند و دارای یک ورودی اختصاصی هستند که رو به آلاچیق هایی جادار و دو اتاق خواب مشرف به آب های نیلگون که در سطح بالاتری قرار دارند، باز می شود. در ضمن اتاق ها با چشم انداز دریا و قابلیت اتصال به یکی از این اتاق خواب ها موجودند. راه پله این ویلاها میهمانان را به سمت یک استخر 20 متری احاطه شده با درختان باغ های گرمسیری و چشم انداز مستقیم به استخر هدایت می کنند. همچنین یک فضای نشیمن مجزا، آلاچیق های مخصوص غذا خوری و دو اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) در مجاورت عرشه استخر قرار گرفته اند. این ویلاها برای اقامت حداکثر دوازده فرد بزرگسال یا هشت فرد بزرگسال و شش کودک مناسبند و به طور کلی برای آنها چهار سوئیت که یکی از آنها اتاق کودکان با قابلیت اتصال را دارد، یک اتاق نشیمن، چهار حمام، یک آشپزخانه، یک استخر، آشپز اختصاصی و کارمندان اختصاصی برای انجام خدمات نظافت روزانه در نظر گرفته شده. همچنین امکان قرار دادن حداکثر چهار تخت خواب اضافی در این ویلاها وجود دارد. ویلای شماره 31این ویلای 2500 متر مربعی در زمین بلندی که در دریا پیش رفته قرار گرفته و توسط دو وجه از دریای آندامان احاطه شده اند. این ویلاها دارای یک ورودی اختصاصی که رو به آلاچیق نشیمن منتهی می شوند و اتاق خوابی که در سطح بالاتر دارند، می باشند که هر دوی آنها به سمت استخر و لانج سالا منهتی می شوند. راه پله این ویلا میهمانان را به سمت عرشه اصلی که جایگاه سه اتاق خواب مشرف به اقیانوس، یک آلاچیق مخصوص غذا خوری و نشیمن و استخر اصلی احاطه شده توسط گیاهان سرسبز گرمسیری است، هدایت خواهد کرد. از دیگر امکانات منحصر به فرد این ویلا می توان به آسانسور اختصاصیش اشاره کرد که طبقه اول ویلا را به ورودی اختصاصی در طبقه بالاتر متصل می کند، اشاره کرد. این ویلا برای اقامت حداکثر دوازده فرد بزرگسال یا هشت فرد بزرگسال و چهار کودک مناسبند و به طور کلی برای آنها چهار اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، چهار حمام، یک آشپزخانه، یک استخر، یک آشپزخانه با آشپز اختصاصی و کارمندان اختصاصی برای انجام خدمات نظافت روزانه در نظر گرفته شده است. همچنین امکان قرار دادن حداکثر چهار تخت خواب اضافی در این ویلا وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اقامتگاه پنج خوابه

  اقامتگاه پنج خوابه

  این ویلاها به صورت 5 خوابه طراحی شده اند و با چشم انداز دیدنی و جذاب به آب های نیلگون و پر تلاطم اقیانوس از شما پذیرایی می کنند. این ویلاها دارای سه تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) یا دو تخت خواب توئین می باشند و برای اقامت ده میهمان بزرگسال و یک کودک مناسبند. ویلاهای 5 خوابه مشرف به اقیانوس شامل ویلاهای شماره 2 و شماره 32 می باشند که اطلاعات هر کدام در زیر یافت می شود.ویلای شماره 2این ویلا 9700 متر مربعی در منطقه ساحلی قرار گرفته و در فضایی فوق العاده و احاطه شده توسط درختان گرمسیری از شما پذیرایی می کند. برای این ویلا ورودی اختصاصی که به روی اتاق خواب طبقه بالا و اتاق نشیمن و غذا خوری باز می شود، در نظر گرفته شده است. در کنار استخر این ویلا یک اتاق نشیمن و اتاق مخصوص غذا خوری مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا، دو سوئیت و دو اتاق خواب قرار دارد. این ویلا برای اقامت حداکثر پانزده فرد بزرگسال یا ده فرد بزرگسال و پنج کودک مناسبند و به طور کلی برای آنها پنج اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، پنج حمام، یک آشپزخانه، یک استخر، یک آشپزخانه با آشپز اختصاصی و کارمندان اختصاصی برای انجام خدمات نظافت روزانه در نظر گرفته شده. همچنین امکان قرار دادن حداکثر پنج تخت خواب اضافی در این ویلا وجود دارد. ویلای شماره 32می توان از ویلاهای شماره 32 به عنوان یکی از برترین و شگفت انگیزترین ویلاهای هتل نام برد، جاییکه توسط درختان گرمسیری احاطه شده و فقط چند دقیقه تا امکانات هتل فاصله دارد. ورودی این ویلا از میان باغ های گرمسیری و فواره های فعال عبور کرده و به یک راه پله ختم می شود. ورودی اصلی پذیرش رو به استخر 9 متری طبقه بالایی با چشم انداز جذاب به اقیانوس باز می شود. اتاق خواب ها و فضاهای نشیمن به سمت استخر و لانج نشیمن هدایت می شوند جاییکه می توان در آن زیباترین چشم انداز غروب آفتاب را مشاهده نمود. عرشه اصلی مشرف به اقیانوس با سنگ مرمر خاکستری، صندلی های مخصوص حمام آفتاب مزین شده اند و دارای فضای مخصوص غذاخوری و فضای مخصوص نشیمن می باشد. اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) و دو اتاق خواب کودک از طریق راه پله و مسیر باغ به این سطح دسترسی دارند. این ویلا برای اقامت حداکثر هشت نفر مناسب است و به طور کلی برای آن پنج اتاق خواب، دو اتاق نشیمن، شش حمام، یک آشپزخانه، دو استخر، یک آشپزخانه با آشپز اختصاصی و کارمندان اختصاصی برای انجام خدمات نظافت روزانه در نظر گرفته شده است. همچنین امکان قرار دادن حداکثر سه تخت خواب اضافی در این ویلا وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اقامتگاه شش خوابه

  اقامتگاه شش خوابه

  این اقامتگاه های 1250 متر مربعی در موقعیتی خاص و درست بالای قسمت جنوبی خلیج ترایسارا قرار گرفته اند و با چشم اندازی جذاب و دیدنی اقیانوس از شما پذیرایی می کنند. این ویلاها در سه طبقه قرار گرفته اند و با پیاده رو جنگلی و راه پله به راحتی به امکانات هتل دسترسی دارند. برای این ویلاها استخر اختصاصی، چهار اتاق خواب اصلی، فضای مخصوص غذاخوری سرپوشیده، لانج غذا خوری روباز، اتاق بیلیارد و سینما در نظر گرفته شده. این ویلاها دارای چهار تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و دو تخت خواب توئین می باشند، برای اقامت دوازده میهمان بزرگسال و یک کودک مناسبند و امکان قرار دادن حداکثر شش تخت خواب اضافی در آنها وجود دارد. ویلاهای شماره 28، 29، 30 و 18 جزو دسته بندی ویلاهای شش خوابه مشرف به اقیانوس اند که اطلاعات و تمام جزئیات آنها به طور کامل در زیر آورده شده.ویلای شماره 28ویلای شماره 28 در موقعیتی بسیار خاص در منطقه ساحلی و بین باغ های گرمسیری قرار گرفته و با ارائه حریم خصوصی فوق العاده ای از شما پذیرایی می کند. ورودی این ویلا رو به آلاچیق مخصوص غذا خوری و نشیمن باز و به سمت یک پل چوبی منتهی شده به آلاچیق های مخصوص غذا خوری روباز و لانج مجزا و مخصوص استراحت هدایت می شود. یک فضای نشیمن رسمی و لانج مخصوص غذا خوردن در مرکز این ویلا قرار دارند که چشم اندازی جذاب به آب های اقیانوس را ارائه می دهند. ویلای شماره 28 برای اقامت حداکثر هشت نفر مناسب است و با ارائه امکاناتی پنج اتاق خواب، دو اتاق نشیمن، شش حمام، یک آشپزخانه، دو استخر، یک آشپزخانه با آشپز اختصاصی و کارمندان اختصاصی برای انجام خدمات نظافت روزانه از شما برای تجربه اقامتی دلنشین و توام با آرامش دعوت می کند. همچنین امکان قرار دادن حداکثر سه تخت خواب اضافی در این ویلا وجود دارد.ویلای شماره 29ویلای شماره 29 که در متراژ 3000 متر مربعی طراحی شده، دقیقاً در بالای برآمدگی جنوبی خلیج ترایسارا قرار گرفته و با چشم انداز دیدنی و جذاب به آب های زمردی دریای آندامان از شما پذیرایی می کند. ورودی بالایی این آلاچیق ها فضای نشیمن داخلی، اتاق غذاخوری روباز، لانج روباز برای لذت بردن از صرف وعده های غذایی در فضای روباز، یک استخر هشت متری، یک بار کامل، اتاق بیلیارد و سالن سینمای اختصاصی با اتاق نمایش را ارائه می دهد. در سطح پایینی ورودی بالا این ویلا استخر 22 متر مربعی و چهار اتاق خواب اصلی قرار دارند. اتاق های ویلای 29 به سمت عرشه چوبی 30 متری هدایت می شوند، عرشه ای فوق العاده با فضایی سرشار از انرژی و متناسب با انجام فعالیت های سرگرم کننده، صرف غذا و تمدد اعصاب. ویلای شماره 29 برای اقامت حداکثر هجده فرد بزرگسال یا دوازده فرد بزرگسال و شش کودک مناسب است و با ارائه امکاناتی مانند شش اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، هفت حمام، یک آشپزخانه، دو استخر، یک آشپزخانه با آشپز اختصاصی و دو کارمند اختصاصی برای انجام خدمات نظافت روزانه از شما برای تجربه اقامتی دلنشین و توام با آرامش دعوت می کند. همچنین امکان قرار دادن حداکثر چهار تخت خواب اضافی در این ویلا وجود دارد.ویلای شماره 30این ویلای 2400 متری دقیقاً در بالای دریای آندامان قرار گرفته و با ارائه فضایی کاملاً خصوصی و دسترسی به امکانات اصلی اقامتگاه از شما پذیرایی می کند. ورودی این ویلا رو به یک اتاق نشیمن و فضای غذا خوری بسیار زیبا باز شده، جاییکه توسط یک پل چوبی به آلاچیق غذا خوری روباز و محوطه لانج مجزا هدایت می شود. در طبقه پایین این عرشه 20 متری دو اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، آلاچیق نشیمن مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا و آلاچیق مخصوص غذاخوری قرار دارد. در قسمت پشتی اتاق خواب های اصلی دو سوئیت کوچکتر یافت می شود. ویلای شماره 30 برای اقامت حداکثر هجده فرد بزرگسال یا دوازده فرد بزرگسال و شش کودک مناسب است و با ارائه امکاناتی مانند شش اتاق خواب، دو اتاق نشیمن، شش حمام، سه استخر، یک آشپزخانه با آشپز اختصاصی و دو کارمند اختصاصی برای انجام خدمات نظافت روزانه از شما برای تجربه اقامتی دلنشین و توام با آرامش دعوت می کند. همچنین امکان قرار دادن حداکثر شش تخت خواب اضافی در این ویلا وجود دارد.ویلای شماره 18ویلای شماره 18 در بالاترین سطح ترایسار قرار دارند و با چشم انداز دیدنی و جذاب به دریای آندامان از شما پذیرایی می کند. این ویلا سه طبقه است و ورودی آن به سمت عرشه اصلی استخر 20 متری، سالن غذا خوری مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا، اتاق نشیمن بسیار جادار، فضای مخصوص غذا خوری و اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) 60 متری باز می شود. این ویلا به کمک یک راه پله به طبقه پایین تر با دو اتاق خواب مستر، فضای نشیمن 133 متر مربعی با یک فضای نشیمن مجزا و مشرف به اقیانوس هدایت می شود. در ضمن برای یکی از سوئیت هایش اتاق با قابلیت اتصال وجود دارد. برای طبقه اول این ویلا یک اتاق خواب مستر 133 متر مربعی و یک اتاق کوچکتر 45 متر مربعی با چشم اندازی دوست داشتنی در نظر گرفته شده. ویلای شماره 18 برای اقامت حداکثر شانزده فرد بزرگسال یا دوازده فرد بزرگسال و هشت کودک مناسب است و با ارائه امکاناتی مانند شش اتاق خواب، دو اتاق نشیمن، ده حمام، یک استخر، یک آشپزخانه با آشپز اختصاصی از شما برای تجربه اقامتی دلنشین و توام با آرامش دعوت می کند. همچنین امکان قرار دادن حداکثر شش تخت خواب اضافی در این ویلا وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اقامتگاه هفت خوابه

  اقامتگاه هفت خوابه

  این اقامتگاه 6500 متر مربعی بسیار لوکس طراحی شده اند و با امکاناتی فوق العاده و منحصر به فرد برای به ارمغان آوردن نهایت احساس راحتی و آرامش در انتظار شماست. برای این ویلاها شش اتاق خواب، یک اتاق خواب اختصاصی برای کودکان، شش تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، دو تخت خواب توئین، یک استخر با ابعاد 30 در 9 متری در نظر گرفته شده است. این ویلاها برای اقامت چهارده میهمان بزرگسال و دو کودک مناسبند و امکان قرار دادن حداکثر شش تخت اضافی در آنها وجود دارد. ویلای شماره 5 در دسته بندی ویلاهای هفت خوابه مشرف به اقیانوس قرار دارند که توضیحات کامل آن در زیر آمده.ویلا شماره 5این ویلای 6500 متر مربعی در قسمت برآمدگی اختصاصی دریا قرار گرفته است، جاییکه احساس بودن در یک جزیره اختصاصی را به شما القا می کند. ویلای شماره 5 به این صورت طراحی شده که در طبقه اول یک استخر 30 متری احاطه شده با درختان گرمسیری و فضای نشیمن روباز و یک اتاق نشیمن مجهز به سیستم تهویه مطبوع در قسمت مرکزی و یک سالن غذا خوری مجاور استخر قرار دارد. در این طبقه همچنین سه اتاق خواب بسیار جادار و یک اتاق خواب کوچکتر متناسب با اقامت کودکان و یک سالن اختصاصی روباز با چشم انداز جذاب به اقیانوس نیز وجود دارد. ویلای شماره 5 برای اقامت حداکثر هجده فرد بزرگسال یا دوازده فرد بزرگسال و ده کودک مناسب است و با ارائه امکاناتی مانند شش اتاق خواب، یک اتاق خواب کودک، سه اتاق نشیمن، هفت حمام، یک استخر، یک آشپزخانه با آشپز اختصاصی  از شما برای تجربه اقامتی دلنشین و توام با آرامش دعوت می کند. همچنین امکان قرار دادن حداکثر شش تخت خواب اضافی در این ویلا وجود دارد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  این سوئیت های 135 متر مربعی در بالاترین طبقات هتل قرار گرفته اند و با چشم اندازی مسحور کننده به خلیج ترایسارا از شما پذیرایی می کنند. برای این سوئیت ها یک راهروی اختصاصی که به سمت عرشه روباز 70 متری که به استخر 4 متری، یک حوضچه 3 متری و دوش روباز هدایت می شود، در نظر گرفته شده. عرشه ای فوق العاده با حفظ کامل حریم خصوصی و ارائه چشم انداز شگفت انگیز به اقیانوس. این سوئیت ها به تازگی بازسازی شده اند و با ارائه فضای 65 متری مجهز به سیستم تهویه مطبوع هوا می توان از آنها به عنوان نقطه ای جذاب برای اقامت زوجین نام برد. این سوئیت ها دارای یک تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشند، برای اقامت دو فرد بزرگسال مناسبند و امکان قرار دادن تخت خواب اضافی در آنها وجود ندارد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

پربازدیدترین کشورهای جهان در سال 2023 را بشناسید

آیا هنگام جستجو در میان محتواهای مربوط به سفرهای هیجان انگیز در رسانه های اجتماعی، فکر می کنید که همه در حال سفر به مکان های مشابه هستند؟ خوب اگر اینطور است باید دوباره فکر کنید. داده‌های آخرین گزارش سفر جهانی در "بازار جهانی سفر"، همه چیزهایی را که باید در مورد پرتقاضاترین کشورهای جهان بدانید را نشان می‌دهد. بیایید باهم نگاهی به آنها بیندازیم.

متن کامل مقاله

معرفی 10 مکان در آسیا برای بازدید در ماه مارچ

سفرهای جدیدی که در این ماه محبوب هستند، سفر اورینتال اکسپرس از میان آسیا است که در فوریه امسال همراه با جشنواره‌ های محلی، کنسرت تیلور سویفت و نمایشگاه‌ های فرهنگی در سراسر آسیا، از کره جنوبی تا نپال، باز می‌ گردد. در حالی که جمعیت در سریلانکا در این زمان کم شده و جای خود را به سواحل خالی می دهد، ژاپن از مسافران خود استقبال می کند.

متن کامل مقاله

با 6 مورد از بهترین سفرهای قطار کوهستانی در جهان آشنا شوید

کوه‌ های باشکوه، دره‌ های رودخانه‌ دار و دریاچه‌ های یخی در این مسیرهای راه‌ آهن مرتفع منتظر شما هستند. از یک ماجراجویی مجلل و چند روزه در پرو گرفته تا یک سفر کوتاه از مرز سوئیس به ایتالیا، همه این مسیرهای ریلی یک چیز مشترک دارند و آن مناظر کوه های سر به فلک کشیده است.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید