• کشورها
  • شهرها
  • هتل ها
  • رستوران ها
  • مراکز دیدنی
  • مراکز خرید
  • سرگرمی ها
  • سراسر جهان


  •  معبد کورت هیل سری گانسار شهر مالزی کشور کوالالامپور

معبد کورت هیل سری گانسار


نام مرکز دیدنی

Court Hill Sri Ganesar

کشور

منطقه

بوکیت بینتانگ (Bukit Bintang)

ناحیه

مرکز شهر

ساعت بازدید

هر روز از ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر

نرخ قیمت ورودی

رایگان

آدرس

9, Jalan Pudu Lama, Bukit Bintang, 50200 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan Kuala Lumpur, Malaysia

در کل این معبد به عنوان سومین معبد هندو در کوالالامپور در نظر گرفته می شود و از سال 1897 به عنوان یک حرم ساده در باغ یک مقام استعماری بریتانیا ساخته شد. درخت مقدس بکرایی از روزهای اول ساخت این بنا همچنان باقیست. بکرایی درختچه ایست که متعلق به خانواده سداب بوده و در هند، ایران، پاکستان و بنگلادش دیده شده است. این گیاه در هند به صورت سنتی به عنوان دارو و غذا مورد استفاده قرار می گیرد. این معبد به گانشا، خدایی با سر فیل گونه که برطرف کننده موانع و مشکلات است، وقف شده. معبد سری گانِسار سالها در کنار دادگاه عالی قرار داشت و به همین علت در بین کسانی که به دادگاه می رفتند بسیار محبوب بود، چراکه آنان برای موفقیت در دادگاه به این معبد رفته و به درگاه این خدا دعا می کردند.

نقشه و موقعیت جغرافیایی

ساعت به وقت محلی این شهر

مراکز دیدنی نزدیک به معبد کورت هیل سری گانسار
سرگرمی ها نزدیک به معبد کورت هیل سری گانسار

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

مقاله های گردشگری

آشنایی با رنگارنگ ترین خیابان های جهان

گردش و بازدید از جاهای دیدنی، بخش مهمی از سفر شما را تشکیل می دهد. مکان های بسیار زیبایی را در سرتاسر دنیا پیدا می کنیم که به واقع مناظری خوشایند و چشم نواز هستند. خصوصا رنگ ها نیز می توانند به جان مکان ها روحی تازه ببخشند و ویژگی محلی مکان ها را با شیوه های شگفت انگیزی بیان کنند.

متن کامل مقاله

دلایلی مهم برای بازدید از پولا در کرواسی

پولا که در کنار دریای پرتلالوی آدریاتیک قرار دارد، محل برگزاری جشنواره های جهانی، خوراک های بسیار تازه و لذیذ و کامل ترین کولوسئوم رومی در جهان است. در ادامه به شما خواهیم گفت چرا بهتر است که همین حالا سفری به آنجا داشته باشید.

متن کامل مقاله

آیا می توانید این شهرها را با جاهای دیدنی معروفش حدس بزنید؟ (قسمت دوم)

در حالی که تجربه هنر، فرهنگ و غذاهای محلی یک مکان در مسافرت و تعطیلات امری ضروری برای مسافران به شمار می رود، اما برای بعضی شهرها و کشورها، تجربه دیدن مکان های دیدنی آنها جزو ملزومات هستند. دلایلی از جمله زیبایی خیره کننده، اهمیت تاریخی، نوع آوری در معماری یا حتی ویژگی های منحصر به فرد باعث معروفیت و محبوبیت یک مکان دیدنی می شود.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید