• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • ورودی هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • نمای کلی هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • میز پذیرش هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • کلاب کودکان هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • تخت های ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • لابی هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • سالن ورزشی هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • رستوران هاربر هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • پول بار هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • رستوران هاربر هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • تخت های توئین اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت فمیلی
 • سوئیت هانی مون هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • نمای تخت های اتاق دلوکس فمیلی
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت فمیلی
 • محوطه نشیمن سوئیت هانی مون
 • اتاق دلوکس فمیلی هتل فیشرمنز هربور اوربن
 • استخر اختصاصی سوئیت هانی مون
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


مرکز سلامتی و اسپا


باشگاه تناسب اندام
هتل فیشرمنز هربور اوربن یک باشگاه تناسب اندام بسیار مجهز با امکاناتی پیشرفته را برای استفاده و رفاه حال علاقمندان به ورزش در نظر گرفته است. با انجام  فعالیت های ورزشی در این باشگاه بی نظیر تناسب اندام و سلامتیتان را در طول سفرتان حفظ نمایید. 

اسپا
با قدم گذاشتن در اسپای این هتل و بهره مندی از خدمات فوق العاده اش از شر تنش ها و استرس های زندگی روزانه رهایی یافته و به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست یابید. تمام درمان های این اسپا بسیار ریزبینانه توسط مجرب ترین متخصصین طراحی شده و به کمک مجرب ترین درمانگران ارائه می شود. 

پکیج های اسپا 
پکیج لاکچری اِلِمِنت Element Luxury Package
انجام این پکیج 210 دقیقه ای کمک شایانی به ایجاد توازن انرژی ها و ارمغان آوردن تجربه ای آرامش بخش می کند. پکیجی فوق العاده که شامل انجام مراحلی نظیر حمام تشریفاتی گیاهی پاها، استفاده از اسکراب رایس فور لایف (برنج برای زندگی)، انجام درمان بدنی رایس فور لایف، حمام آرامش بخش شیر معطر، انجام ماساژ آرامش بخش معطر، انجام درمان فیشال جوان کننده کیو آی و انجام روش های رفع خستگی می باشد. 

پکیج عنصر طبیعت Element Nature Package
انجام این پکیج 180 دقیقه ای کمک شایانی به لمس احساس آرامش و صلح و دوستی می کند. پکیجی فوق العاده که ابتدا با انجام درمان تشریفاتی گیاهی پاها و استفاده از اسکراب بدنی نارگیل و دانه سویا شروع می شود. سپس با انجام حمام معطر و متوازن کننده شیر و ماساژ سوئدی ادامه می یابد و نهایتاً با انجام درمان مرطوب کننده کیوآی و روش های رفع خستگی به پایان می رسد.

پکیج عنصر آب Element Water Package
با انتخاب این پکیج 140 دقیقه ای لذتی وافر و آرامشی بی بدیل در انتظارتان خواهد بود، پکیجی بی نظیر که انجامش کمک شایانی به از بین بردن تنش ها، دردهای عضلانی و تاندون ها، بهبود بافت پوستی و افزایش میزان گردش خون می کند. این پکیج ابتدا با انجام حمام تشریفاتی گیاهی پاها و استفاده از اسکراب نمک متوازن کننده بدنی شروع می شود. سپس با انجام حمام شیر معطر جوان کننده ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ دیپ تیشو و روش های رفع خستگی به پایان می رسد.

پکیج عنصر هوا Element Air Package
این پکیج 120 دقیقه ای کمک شایانی به از بین بردن تنش ها و دستیابی به پوستی نرم و لطیف می کند. پکیجی فوق العاده که ابتدا با انجام حمام تشریفاتی پاها شروع می شود سپس با انجام اسکراب بدنی 60 دقیقه ای ادامه می یابد و نهایتاً با ماساژ بدنی 60 دقیقه ای و انجام روش های رفع خستگی به پایان می رسد.

ماساژهای نقطه ای 
ماساژ سر هندی Indian Head Massage
مدت زمان انجام این ماساژ نیم ساعت خواهد بود.

ماساژ ضد استرس سر و شانه Anti- Stress Head & Shoulder Massage
مدت زمان انجام این ماساژ نیم ساعت خواهد بود.

ماساژ رهایی از استرس پشت Back Tension Release Massage
مدت زمان انجام این ماساژ نیم ساعت خواهد بود.

ماساژ آرامش بخش پا سیام Siam Foot Relax Massage
مدت زمان انجام این ماساژ نیم ساعت خواهد بود.

ماساژ 
لمس سیامی Siamese Touch
انجام این ماساژ 120 دقیقه ای کمک شایانی به از بین بردن خستگی ها و تنش های عضلانی می کند. ماساژی فوق العاده که به کمک حرکات فشاری متوسط تا قوی انجام می شود. 

ماساژ تایلندی بوران Thai Boran Massage
می توان از این ماساژ به عنوان یک تکنیک سنتی نام برد، روشی فوق العاده که به کمک حرکات یوگا، شیاتسو و تکنیک های آکوآپرشر به منظور بهبود خاصیت انعطاف پذیری و افزایش گردش خون انجام می شود. مدت زمان انجام این درمان 60 یا 90 دقیقه خواهد بود.

ماساژ المنت سیگنیچر Element Signature Massage
این ماساژ 90 دقیقه ای به کمک دو درمانگر و به صورت چهار دستی انجام می شود، روشی فوق العاده که به کمک ترکیبی از تکنیک های آروماتراپی، سوئدی و شیاتسو انجام می شود. 

ماساژ آرامش بخش آروما Aroma Relax Massage
این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای به کمک روغن هایی خاص و انتخابی به منظور از بین بردن استرس ها و ایجاد توازن در تمام انرژی های بدنی انجام می شود. ماساژی فوق العاده که علاوه بر جسم ذهنتان را نیز آرام می کند.

ماساژ سوئدی Swedish Massage
این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای به کمک حرکات فشاری قوی و تکنیک هایی خاص به منظور انرژی بخشی و تحریک سیستم عصبی بدن انجام می شود. با انتخاب این ماساژ فوق العاده آرامشی بی بدیلی را در ماهیچه ها و جسمتان احساس کنید.

ماساژ دیپ تیشو Deep Tissue Massage
این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای به کمک حرکات فشاری بسیار قوی به منظور تحت تاثیر قرار دادن لایه های زیرین ماهیچه ای انجام می شود. در این روش از فشارهای انگشتان و ضربه های آرام و طولانی استفاده می کنند.

درمان های بدن
درمان بدن رایس فور لایف Rice for Life Body Treatment
برنج سرشار از آنتی اکسیدان است، یک ترکیب ضدپیری بسیار قوی که استفاده از آن در افزایش خاصیت انعطاف پذیری پوست، درخشان کردنش و بهبود بافت پوست بسیار موثر است. در این روش 60 دقیقه ای از ترکیبات معطر یاسمین، رزماری، نعناع بیابانی و کندر برای دستیابی به آرامشی بی بدیل و دست نیافتنی استفاده می کنند. 

درمان بدن سفید و درخشان کننده Brightening White Body Treatment
در این روش 60 دقیقه ای از عصاره شیرین بیان، زردچوبه و بیِربِری به منظور روشن کردن و حذف رنگدانه های ناخالص پوست استفاده می کنند. استفاده از روغن های ضروری نظیر اسطوخدوس، بابونه و کندر نیز در بهبود استرس و کاهش التهابات بسیار موثر خواهد بود.

درمان بدن چای ترش Roselle Body Treatment
این روش 60 دقیقه ای به صورت انحصاری برای استفاده افراد با پوست های خشک طراحی شده، روشی فوق العاده که به کمک گِل رُس سرخ با هدف سم زُدایی و بهبود گردش خون انجام خواهد شد. گیاه چای ترش سرشار از آلفا هیدروکسی اسید (آ اِچ آ) می باشد، ترکیبی که در لایه برداری و حذف سلول های مرده پوست و دستیابی به پوستی نرم، لطیف با بافتی بهتر بسیار موثر خواهد بود. یک روش سم زدایی بسیار عالی که انجامش کمک شایانی به تحریک ترویج جریان لنفاوی و ایجاد توازن هورمونی و تعادل وزنی در افراد می شود. 

درمان بدنی تسکین دهنده آلوئه ورا Aloe Vera Soother Body Treatment
آلوئه ورا منبعی بسیار غنی و متشکل از ترکیبات شفابخش شگفت انگیز می باشد، گیاهی جادویی که استفاده از آن در جوانسازی پوست، اکسیژن رسانی به سلول هایش و نهایتاً ظاهری شگفت انگیز و مرطوب می کند. مدت زمان انجام این روش 60 دقیقه خواهد بود. 

اسکراب بدنی نارگیل و دانه سویا Soybean & Coconut Body Scrub
در این روش 45 دقیقه ای از ترکیبی متشکل از نمک، شکر سفید و اسکراب نارگیل به منظور دستیابی به پوستی ابریشمی با ظاهری زیبا استفاده می کنند. دانه سویا غنی از پروتئین، ویتامین سی، اِی و ای است، به راحتی جذب می شود و برای پوست های خشک بسیار مطلوب خواهد بود.

اسکراب بدن رایس فور لایف Rice for Life Body Scrub
می توان از این روش 45 دقیقه ای به عنوان یک تکنیک لایه برداری منحصر به فرد برای بدن نام برد، روشی فوق العاده که به کمک روغن سبوس برنج و آب یاسمین برای دستیابی به پوستی نرم، لطیف و زیبا انجام می شود. 

اسکراب بدن متوازن کننده نمک Balance Salt Body Scrub
می توان از این روش 45 دقیقه ای به عنوان انتخابی بسیار مناسب برای افراد با پوست های چرب نام برد، روشی فوق العاده که به کمک یک اسکراب بسیار کارآمد برای بهبود سطح پوست و دستیابی به پوستی درخشان تر و روشن تر انجام می شود. استفاده از ترکیب معطر یاسمین و روغن علف وتیور در جوانسازی، تسکین التهابات و افزایش متابولیسم بدن بسیار موثر خواهد بود. 

اسکراب بدن ژل تسکین دهنده آفتاب Sun Soothing Gel Body Scrub
می توان از این روش 45 دقیقه ای به عنوان یک تکنیک آرامش بخش و جوان کننده نام برد، روشی فوق العاده که به کمک ترکیبات آلوئه ورا به منظور از بین بردن خشکی ها، جراحات و مغذی کردن پوست انجام می شود.

درمان های فیشال
درمان مرطوب کننده عصاره کیوآی Qi Extra Moisturiing Treatment
می توان از این روش 60 دقیقه ای به عنوان تکنیکی بسیار مناسب برای استفاده افراد با پوست های خشک و معمولی نام برد، روشی فوق العاده که انجامش کمک شایانی به بهبود گردش خون، افزایش مرطوب کنندگی، سفت کردن پوست و افزایش انعطاف پذیری آن انجام می شود.

درمان کیوآی سیبوم کنترل Qi Sebum Control Treatment
می توان از این روش 60 دقیقه ای به عنوان انتخابی بسیار مناسب برای افراد با پوست های چرب و روغنی نام برد، روشی فوق العاده که انجامش کمک شایانی به از بین بردن چربی های اضافی و جای جوش و آکنه و نهایتاً دستیابی به پوستی زیبا، نرم و لطیف می کند. 

درمان کیوآی برای پوست های حساس Qi Sensitive Skin Treatment
انجام این روش 60 دقیقه ای کمک شایانی به بهبود و متوازن کردن سطح پِ هاش در پوست می کند، روشی فوق العاده که با استفاده از یک ماسک محافظ بدون آلرژی برای رفع و کاهش خستگی های پوست انجام می شود.

درمان جوان کننده کیوآی Qi Rejuvenating Treatment
در این روش 60 دقیقه ای از یک ماسک ویژه حاوی ترکیبات دریایی به منظور ایجاد تعادل در رنگدانه های ملانین و دستیابی به پوستی نرم و درخشان استفاده می کنند. 

خدمات زیبایی 
خدمات زیبایی این اسپا شامل مانیکور طبیعی، پدیکور طبیعی، پولیش ناخن و خدمات موم در نواحی مختلف بدن می باشد.

حمام درمانی 
حمام متوازن کننده و معطر شیر Balancing Aromatic Milk Bath
با استفاده از این حمام معطر لذتی وافر را تجربه نمایید. مدت زمان انجام این حمام نیم ساعت خواهد بود. 

حمام جوان کننده و معطر شیر Rejuvanate Aromatic Milk Bath
مدت زمان انجام این حمام لذت بخش نیم ساعت خواهد بود.

حمام شیر معطر آرامش بخش Relaxing Aromatic Milk Bath
مدت زمان انجام این حمام لذت بخش نیم ساعت خواهد بود.


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
هتل های نزدیک به

مقاله های گردشگری

آشنایی با 10 مورد از بهترین کارهایی که می توانید در شانگهای انجام دهید

شانگهای به مجموعه ای از تفریحات بی نظیرش مفتخر است. این گشت و گذارها از بازدید معابد باستانی گرفته تا خرید از فروشگاه های شلوغ از نقاط قوت سیاحت در شانگهای به حساب می آیند. از دیدن مناظر خیره کننده برج عظیم الجثه شانگهای یا مناظر ساحلی منطقه باند حیرت زده خواهید شد.

متن کامل مقاله

جذاب ترین رستوران های جهان که قبل از مرگ حتما باید امتحان کرد (قسمت دوم)

تا به حال شده بخواهید در تاریکی مطلق غذا بخورید؟ یا شاید همیشه دلتان می خواسته تا در کنار شیرها یا زرافه ها شامتان را صرف کنید؟ و یا شاید هم دوست داشتید تا در مکانی غذا بخورید که به شما اجازه دهند تا نوشیدنی خود را در شیشه شیر نوزادان بنوشید؟

متن کامل مقاله

جذاب ترین رستوران های جهان که قبل از مرگ حتما باید امتحان کرد (قسمت اول)

تا به حال شده بخواهید در تاریکی مطلق غذا بخورید؟ یا شاید همیشه دلتان می خواسته تا در کنار شیرها یا زرافه ها شامتان را صرف کنید؟ و یا شاید هم دوست داشتید تا در مکانی غذا بخورید که به شما اجازه دهند تا نوشیدنی خود را در شیشه شیر نوزادان بنوشید؟

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید