• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل وستین سیرای بی ریزورت اند اسپا
 • نمای استخر روباز و ساختمان هتل
 • تردمیل های سالن ورزشی هتل
 • محوطه نشیمن در فضای باز
 • استخر روباز هتل وستین سیرای بی ریزورت اند اسپا
 • تخت های ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • کلاب کودکان هتل وستین سیرای بی
 • استخر روباز هتل وستین سیرای بی
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • نمایی از رستوران سیزنال تیستس
 • لانج میکس هتل وستین سیرای بی
 • نمای رستوران غذای تایلندی ایست
 • رستوران ایتالیایی پرگو بای د بیچ
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • محوطه نشیمن سوئیت دوبلکس
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت دلوکس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت لاکچری
 • استخر اختصاصی ویلا سالا
 • محوطه نشیمن ویلا دوخوابه
 • نمای تخت بزرگ سوئیت دلوکس
 • ویلا دوخوابه هتل وستین سیرای بی
 • استخر اختصاصی ویلا سه خوابه
 • سوئیت دوبلکس هتل وستین سیرای بی
 • استخر اختصاصی ویلا دوخوابه
 • محوطه نشیمن ویلا یک خوابه
 • سوئیت پرمیوم هتل وستین سیرای بی
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


مرکز سلامتی و اسپا


اسپا شفابخش هیوِنلی
با قدم گذاشتن در اسپای هتل وستین سیرای بی ریزورت اند اسپا پوکت و بهره مندی از خدمات و امکانات فوق العاده اش به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست یابید و از شر تنش ها و خستگی های زندگی روزانه رهایی یابید. از دیگر ویژگی های جذاب این اسپا علاوه بر ارائه خدمات فوق العاده می توان به محیط بسیار جذاب و پر آرامشش همراه با درمانگرانی بسیار مجرب اشاره کرد. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 10 تا 22 از امکانات این مکان استفاده نمایند.

پکیج های شفابخش اسپا
آرامش و تسکین Relax and Calm
این پکیج فوق العاده ابتدا با استفاده از حمام پرتقال و نعنا به مدت 30 دقیقه شروع می شود سپس با انجام ماساژ اورینتال با مرهم به مدت 60 دقیقه ادامه می یابد و نهایتاً با انجام آبرسان با مرهم به مدت 60 دقیقه به پایان می رسد.
پکیج تایلندی رویال تیریت Thai Royal Treat Package
این پکیج ابتدا با استفاده از حمام بخور سنتی سنبل هندی به مدت 25 دقیقه شروع می شود سپس با استفاده از اسکراب بدنی شفابخش زردچوبه به مدت 45 دقیقه ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ تایلندی سنتی به مدت 80 دقیقه به پایان می رسد.
سلامتی آیووِردا Ayurveda Wellbeing
این برنامه ابتدا با انجام درمان شیرودهارا به مدت 45 دقیقه شروع می شود سپس با استفاده از حمام غنی از اکسیدان شیر و چای سبز به مدت 25 دقیقه ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ آیووردیک با مرهم چای به مدت 80 دقیقه به پایان می رسد.

حمام ها  Baths
حمام شیر ضد استرس معطر Anti- Stress Aromatic Milk Bath
با انتخاب این حمام بی نظیر از شر استرس ها و نگرانی های ناخواسته رها شوید و احساس سبکی فوق العاده ای در حد پرواز را تجربه نمایید. این حمام شامل مخلوطی از ترکیبات تسکین دهنده مانند اسطوخدوس، مریم گلی و نعناع برای القای احساس آرامشی فوق العاده استفاده می کنند. 
حمام سم زُدا شیر و چای سبز حاوی آنتی اکسیدان Anti-Oxidant Green Tea Milk Bath
با انتخاب این پکیج فوق العاده نهایت آرامش و راحتی را تجربه کنید، آرامشی فوق العاده با حس جوانی ماندگار. در این روش از ترکیبات غنی از آنتی اکسیدان مانند چای سبز و ترکیبات مغذی کننده مانند روغن بادام شرین و جوجوبا برای مرطوب ساختن پوست استفاده می کنند.

بخور Steam
حمام بخار سنتی سنبل هندی Ancient Lemongrass Steam Bath
استفاده از این حمام کمک شایانی به بهبود گردش خون، باز شدن ذهن و از بین رفتن خستگی ها می کند.
حمام بخار پرتقال و نعنا Orange and Peppermint Steam Bath
این حمام با اسانس پرتقال و نعنا پر شده، اسانسی معطر که غرق شدن در آن ارمغان آور احساس شادی و نشاط فوق العاده ای برایتان خواهد بود. 

درمان های مینی Mini Treat
ماساژ تسکین پشت Relief Back Massage
انجام این ماساژ کمک شایانی به آزادی و راحتی ماهیچه ای در نقاطی مانند گردن، شانه ها و سر می کند.
ماساژ دیپ تیشو Deep TisSUE Massage
این ماساژ در نواحی گردن، شانه ها و پشت برای رها شدن از شر تنش ها و استرس ها انجام می شود. انجام این ماساژ کمک شایانی به بهبود میان انعطاف پذیری بدن، بهبود گردش خون و دستیابی به آرامش و بازگرداندن میزان انرژی ها می کند.
ماساژ پا و ران Leg & Foot Massage
در این روش درمانگران بر روی پاها برای بهبود گردش خون و انعکاس انرژی به سایر نقاط تمرکز می کنند. 
ماساژ سر و شانه Head and Shoulder Massage
می توان از سر و شانه ها به عنوان رایج ترین مکانی که در معرض آسیب و خطر هستند، نام برد. این درمان با انجام تکنیک های رفع تنش و استرس برای از بین رفتن درد در ناحیه شانه، گردن و پشت انجام می شود. با انجام این روش از شر درد در شانه ها و سر رها شوید.

ماساژها Massages
ماساژ همگام سازی چهار دستی  Four Hands Synchronize Massage
این درمان توسط دو درمانگر و به کمک حرکات فشاری متوسط انجام می شود. انجام این روش به افرادی که از مشکلاتی مانند خستگی، بی خوابی و استرس رنج می برند، توصیه می شود. با انتخاب این تکنیک هارمونی و تعادل فوق العاده ای را در انرژی های ذهنی و بدنیتان به وجود آورید.
ماساژ اورینتال با مرهم Oriental Massage by THEMAE Balm
انجام این ماساژ بدنتان را از تمام تنش ها و استرس ها رها می کند، ماساژی فوق العاده که در آن درمانگران با اعمال حرکات فشاری متوسط حس آرامش و راحتی فوق العاده ای را به شما القا می کنند.
ماساژ سیگنیچر آسمانی Heavenly Spa signature Massage
در این درمان ابتدا از یک کمپرس گیاهی گرم برای آماده کردن عضلات و ماهیچه ها جهت انجام ماساژ سوئدی استفاده می کنند. انجام این ماساژ کمک شایانی به دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای می کند.
ماساژ سوئدی Swidish Massage
این روش با اعمال حرکات آرام تا متوسط برای بهبود میزان گردش خون و افزایش سطح اکسیژن در آن انجام می شود. با انجام این درمان میان انعطاف پذیری بدنتان را افزایش دهید و از شر سموم و تنش ها رها شوید.
ماساژ ورزشی  Sport Massage 
این درمان به کمک فشارهای متوسط و عمیق همراه با تکنیک های ماساژ دیپ تیشو انجام می شود. با انتخاب این درمان از شر گرفتگی ها و دردهای ناشی از حرکات ورزشی رهایی یابید و میزان عملکرد بدنیتان را افزایش دهید.

درمان های جایگزین Alternative Therapies
ماساژ حاملگی با مرهم Pregnancy Massage by THEMAE Balm
این ماساژ به صورت انحصاری و با در نظر گرفتن اصول ایمنی برای این دوران حساس طراحی شده است. انجام این ماساژ کمک شایانی به بهبود میزان گردش خون و تسکبن و شل کردن عضلات مادران باردار می کند. 
ماساژ فشار نقطه ای پا Foot Pressure Point Massage
این ماساژ بر روی نواحی مشخصی از بدن منظور ایجاد تعادل در انرژی های بدنی و بهبود سیستم ایمنی بدن انجام می شود. ناحیه هایی مانند پاها که به عصب متصل است و انعکس دهنده انرژی به سایر قسمت های بدنی می باشد. 
شیرودهارا Shirodhara
این درمان به صورت اساسی با ریختن روغن داغ بر روی چشم سوم انجام می شود. هدف از انجام این تکنیک آرام کردن سیستم عصبی می کند. می توان از این روش به عنوان تکمیل کننده ماساژ آیووردیک نام برد.
ماساژ آیووردیک Ayuverdic Massage
این درمان قدرتمند و عمیق با اعمال حرکات فشاری متوسط برای دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای انجام می شود. 
ماساژ کاهش استرس تایلندی آروما Thai Aroma Destress Massage
این ماساژ تایلندی با الهام از تکنیک های غربی و شرقی به کمک حرکات کششی به کمک روغن های معطر آلی به منظور تجدید انرژی و دستیابی به صلح و آرامش انجام می شود. این ماساژ به آرامی و آهتگی با هدف دستیابی به آرامشی بی بدیل انجام می شود.
ماساژ سنتی تایلندی Traditional Thai Massage
این ماساژ سنتی با الهام از حرکات یوگا به سبکی بسیار ملایم برای ایجاد تعادل در انرژی های ذهنی انجام می شود. تکنیک های اعمال شده در این ماساژ در آزاد کردن مسیرها و کانال های انرژی و به جریان انداختن آن در سراسر بدن بسیار موثر خواهد بود. در هنگام اعمال این ماساژ یک لباس تایلندی بسیار راحت به مراجعه کنندگان ارائه می شود.
ماساژ تایلندی با کمپرس گیاهی Thai Massage with herbal compress
می توان از این درمان به عنوان ترکیبی از تکنیک های ماساژ شرقی نام برد، ماساژی شگفت انگیز که به کمک روغن های ضروری همراه با حرکات ملایم انجام می شود. با انتخاب این درمان شفابخش از شر سموم بدنی رها شوید و احساسی فوق العاده را تجربه کنید.

اسکراب های بدنی Body Scrubs
اسکراب بدنی شفابخش زردچوبه Healing Turmeric Body Scrub
می توان از این اسکراب به عنوان روشی بسیار مناسب برای درخشان کردن پوست نام برد، درمانی شگفت انگیز که انجام آن به تمام افراد توصیه می شود. انجام این روش کمک شایانی به متعادل کردن پوست و روشن کردن آن می کند. در این روش از دانه های زردآلو و دیگر میوه های گرمسیری حاوی آ اِچ آ برای ایجاد طراوت و نشاط به پوست استفاده می کنند. 
اسکراب بدنی طراوت بخش بامبو Refreshing Bamboo Body Scrub
با انتخاب این اسکراب نفس جدیدی از انرژی را به زندگیتان وارد کنید. در این روش از اسکراب بامبو برای لایه برداری پوست و از سدر، نعنا و لیمو برای ایجاد تعادل های ذهنی استفاده می کنند.
اسکراب بدنی به سبک چای های نِپالی Nepalese Style Tea Body Scrub by THEMAE
می توان از این اسکراب به عنوان فرصتی بی نظیر برای احیا و درخشندگی پوست نام برد، روشی بی نظیر که با انجام ماساژی ملایم به کمک روغن های معطر انجام می شود. در این روش از خمیر معطری متشکل از روغن زردآلو، کره شی و پودر بامبو برای لایه برداری و دستیابی به پوستی درخشان، تازه و پرطراوت استفاده می کنند.
اسکراب آنتی اکسیدان بدنی چای سبز Anti-Oxidant Green Tea Body Scrub
در این روش از چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان برای محافظت از زیبایی و جوانی پوست استفاده می کنند. پودر هسته زردآلو در این روش به منظور روشن کردن، صاف کردن و انعطاف پذیرتر کردن آن بسیار موثر خواهد بود. 
اسکراب بدنی راسِل Roselle Body Scrub
در این روش از شکوفه های قرمز گُل راسِل به عنوان اسکراب بدنی و از پودر دانه برنج و زردآلو برای دستیابی به پوستی درخشان تر استفاده می کنند. با انتخاب این روش به پوستی زیبا، صاف و مخملی دست یابید.

رَپ های بدنی Body Wraps
رَپ تسکین دهنده پوست بعد از آفتاب گرفتن Pot- Sun Soothing Cocoon
در این رَپ از عصاره چای سبز و بابونه برای از بین بردن و تسکین التهابات و تخربیات پوستی ناشی از در معرض آفتاب قرار گرفتن استفاده می کنند. با انجام این درمان فوق العاده از شر التهابات و حساسیت های پوستی رها شوید.
رَپ بدنی گِل رُس Aromatic Moor Mud Wrap
می توان از این روش به عنوان درمانی شفابخش، بهبود دهنده و جوان کننده نام برد، درمانی بی نظیر که به کمک گِل رس غنی از ویتامین، مواد معدنی و آنزیم ها انجام می شود. انجام این درمان کمک شایانی به بهبود گرفتگی ها و دردهای ماهیچه ای و افزایش میزان جریان جریان خون و نهایتاً کاهش استرس می کند. درمانی شگفت انگیز برای رهایی یافتن از دردهای ناشی از آرتروز و جراحات ورزشی. 

مراقبت های پوستی Skin Care
درمان  خالص سازی فیشال Purity Facial
انجام این فرآیند پاکسازی عمیق برای تمام افراد با هر نوع پوستی توصیه می شود، درمانی فوق العاده که به کمک محصولات مراقبت از پوست بسیار حرفه ای متناسب با نیازهای پوست مراجعه کنندگان. این درمان ابتدا با استفاده از یک حوله داغ آروماتیک و حمام بخار برای آماده سازی پوست جهت لایه برداری شروع می شود پس با انجام فرآیند پاکسازی ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ آرامش بخش در نواحی صورت، گردن، شانه ها، بازوها و دست ها به پایان می رسد. خود را به دستان شفابخش درمانگران این اسپا بسپارید تا حسی عمیق و سرشار از آرامش مانند بودن در دنیایی دیگر و بهشت را امتحان کنید.
تجدید صورت Renewal Facial
انجام این درمان به افراد با پوست های خشک تا حساس توصیه می شود، درمانی فوق العاده برای افزایش سلامتی و درخشان کندگی پوست یا ماسک های درمانی بی نظیر. انجام این روش تا حد شگفت انگیزی پوستتان را درخشان، شاداب و با طراوت می کند.
روش ضدپیری لیقت کوتِکس فیشال Lift Cutox Anti Aging Facial
در این درمان ضدپیری از یخ خشک و ترکیبی از الیگوساکاریدها، جلبک دریایی خالص و اِلاستین دریایی برای سفت کردن و از بین بردن چین و چروک استفاده می کنند. 
درمان های فیشال مخصوص آقایان Gentlemen’s Facial
این درمان به صورت انحصاری برای استفاده آقایان طراحی شده و استفاده از آن به تمام افراد با هر نوع پوستی توصیه می شود . با انتخاب این درمان به چهره ای تمیز، مرطوب و حفاظت شده دست یابید. 
آبرسانی پوست Hydration Facial By THEMAE
انجام این درمان به افراد با پوست های خشک و خسته توصیه می شود درمانی فوق العاده که ابتدا با فرآیند کشیدن گردن شروع می شود سپس با انجام لایه برداری و پاکسازی و استفاده از ماسک ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ شیاتسو به پایان می رسد. با انتخاب این ماساژ آرامشی فوق العاده را تجربه و به پوستی مرطوب دست یابید. 

مراقبت های ناخن Nail Cares
این اسپا برنامه های مراقبت از ناخن را به صورت اختصاصی برای آقایان و خانم ها ارائه می دهد. 

مراقبت های مو
این اسپا برنامه مراقبت از مو مانند انجام شامپو، ماساژ جمجمه، استفاده از نرم کننده  و خشک کردن موها را ارائه می دهد. 

قوانین اسپا
میهمانان می توانند روزانه از ساعت 10 تا 22 از امکانات این اسپا استفاده نمایند. چنانچه مایل به ایجاد تغییر و کنسل کردن پکیج اتخابیتان هستید این موضوع را حداقل 4 ساعت قبل یا مسئولین اسپا در میان گذارید در غیر این صورت کل هزینه پکیج انتخابی می بایست پرداخت گردد. 

باشگاه تناسب اندام
این هتل یک باشگاه تناسب اندام بسیار مجهز همراه با امکاناتی پیشرفته مانند دوچرخه، تردمیل، صفحه نمایش های پهناور با قابلیت اتصال یو اِس بی، وزنه های آزاد و دستگاه های هوازی را برای استفاده و رفاه حال علاقه مندان به ورزش در نظر گرفته است. این باشگاه به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به میهمانان بالای شانزده سال می باشد.


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
هتل های نزدیک به

مقاله های گردشگری

جذاب ترین رستوران های جهان که قبل از مرگ حتما باید امتحان کرد (قسمت دوم)

تا به حال شده بخواهید در تاریکی مطلق غذا بخورید؟ یا شاید همیشه دلتان می خواسته تا در کنار شیرها یا زرافه ها شامتان را صرف کنید؟ و یا شاید هم دوست داشتید تا در مکانی غذا بخورید که به شما اجازه دهند تا نوشیدنی خود را در شیشه شیر نوزادان بنوشید؟

متن کامل مقاله

جذاب ترین رستوران های جهان که قبل از مرگ حتما باید امتحان کرد (قسمت اول)

تا به حال شده بخواهید در تاریکی مطلق غذا بخورید؟ یا شاید همیشه دلتان می خواسته تا در کنار شیرها یا زرافه ها شامتان را صرف کنید؟ و یا شاید هم دوست داشتید تا در مکانی غذا بخورید که به شما اجازه دهند تا نوشیدنی خود را در شیشه شیر نوزادان بنوشید؟

متن کامل مقاله

پنج بهشت گرمسیری که زوج ها حتما باید به آنها سفر کنند

اگر به دنبال بندری زیبا و گرمسیری می گردید که زیبایی آن با شن های طلایی و آفتاب تابیده ساحلش، نخل های خرمای خمیده اش و آبهای فیروزه فامش دو چندان شده اند، جای خوبی آمده اید. در اینجا، پنج مورد از بهترین مکان های مسافرتی برای زوج های در حال جستجوی مناطق زیبای گرمسیری گردآوری شده است.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید