• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • نمای ساختمان هتل کیپ پانوا
 • دورنمای زیبای هتل کیپ پانوا
 • تخت های ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • فضای سبز هتل کیپ پانوا
 • محوطه مخصوص بازی کودکان
 • سالن ورزشی هتل کیپ پانوا
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • استخر روباز هتل کیپ پانوا
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • ساحل اختصاصی هتل کیپ پانوا
 • کافه آندامان هتل کیپ پانوا
 • بار بامبو هتل کیپ پانوا
 • رستوران غذای دریایی لیم پانوا
 • محوطه نشیمن بار دلفین
 • پانوا هاوس هتل کیپ پانوا
 • بار اوترز هتل کیپ پانوا
 • نمای کلی از کافه آندامان
 • بار بامبو هتل کیپ پانوا
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • سوئیت پنت هاوس هتل کیپ پانوا
 • نمای تخت بزرگ سوئیت جونیور
 • محوطه نشیمن سوئیت جکوزی
 • نمای تخت بزرگ ویلا سه خوابه
 • تخت های توئین اتاق سوپریور
 • چشم انداز تراس سوئیت جکوزی
 • سوئیت جونیور هتل کیپ پانوا
 • استخر اختصاصی ویلا سه خوابه
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پنت هاوس
 • محوطه نشیمن ویلا سه خوابه
 • نمای تخت بزرگ سوئیت جکوزی
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


مرکز سلامتی و اسپا


امکانات تناسب اندام
میهمانان می توانند روزانه از اعت 7 تا 21 از امکانات تناسب اندام هتل کیپ پانوا استفاده نمایند. 

اسپا و زیبایی
با قدم گذاشتن در این اسپا و بهره مندی از خدمات فوق العاده اش به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست یابید. این اسپا در طبقه همکف هتل قرار گرفته و با ارائه مجموعه ای از انواع ماساژها و خدمات درمانی و امکاناتی مانند اتاق بخار، جکوزی و سونا برای ارمغان آوردن اقامتی دلنشین و توام با آرامش در انتظار شماست. تمام درمان های این اسپا بسیار ریزبینانه و توسط مجرب ترین درمانگران و بهترین محصولات انجام می شود. این مکان روزانه از ساعت 10 تا 21 آماده خدمت رسانی به میهمانان می باشد. 

ماساژهای بدنی Body Massage
لمس سیامی Siamese Touch
این ماساژ به کمک تکنیک های باستانی تایلندی برای ارمغان آوردن بالاترین سطح آرامش و راحتی انجام می شوند. در این درمان تکنیک های کششی یوگا و حرکات ماساژ فشار نقطه ای با هدف بهبود افزایش خون و از بین بردن تنش ها و ایجاد توازن در انرژی های ذهنی و روحی انجام می شود. مدت زمان انجام این درمان 60 یا 90 دقیقه خواهد بود.
کمپرس تایلندی سنتی Thai Traditional Compress
این درمان ابتدا با انجام حمام گیاهی پاها شروع می شود و سپس با انجام ماساژ سیامی به کمک کمپرس گرم گیاهی ادامه می یابد. در این درمان 120 دقیقه ای از نیروهای شفابخش سنتی و گیاهان شفابخش برای افزایش تخلیه لنفاوی و جوانسازی استفاده می کنند. 
ماساژ ضد استرس فول مون Full Moon Anti Stress
این ماساژ ابتدا با انجام حمام گیاهی پاها شروع می شود سپس با انجام ماساژ سر، شانه و پشت به کمک کمپرس گیاهی گرم ادامه می یابد. این ماساژ 60 دقیقه ای به صورت انحصاری برای از بین بردن تنش های عضلانی و از بین بردن درد در نواحی پشت، از بین بردن سردردهای طولانی و کاهش استرس های روزانه انجام مب شود. در این روش درمانگران بر روی نواحی سر و شانه ها تمرکز می کنند.
ماساژ اوشِن آروما Ocean Aroma
این ماساژ ابتدا با انجام حمام گیاهی پاها شروع می شود و سپس با انجام ماساژ آروماتراپی به کمک روغن برای افزایش قدرت های بدنی انجام خواهد شد. مدت زمان انجام این روش 60 دقیقه خواهد بود.
ماساژ معطر پاها Aromatic Foot Massage
در این درمان 60 دقیقه ای درمانگران به صورت انحصاری بر روی نواحی خاص انعکاس دهنده انرژی مانند پاها برای از بین بردن استرس ها در دیگر نواحی و بهبود سیستم عصبی بدن انجام می شود. در این روش از کره روغن شی و مجموعه ای از روغن های آروماتیک مانند لِمون گرس و یِلانگ یِلانگ استفاده می شود.
درمان فرق سر تا نوک انگشتان Top to Toe
این درمان به کمک تکنیک های باستانی آیووردیک و رفلوکسولوژی برای از بین بردن سردردها، دردهای پشت، گرفتگی های ماهیچه ای و بی خوابی انجام می شود. با انجام این درمان 120 دقیقه ای احساس آرامش و راحتی فوق العاده را در تمام نواحی بدن از فرق سر تا نوک انگشتان را لمس کنید.

برنامه های اسپا Spa Program
طلوع لاغری Sunshine Slimming
می توان از این درمان به عنوان روشی منحصر به فرد برای از بین بردن تجمعات چربی و بهبود گردش خون نام برد. این برنامه 150 دقیقه ای ابتدا با انجام حمام گیاهی پاها شروع می شود سپس با استفاده یا بخور معطر و سونا ادامه می یابد و نهایتاً با استفاده از ماسک سم زُدا بدنی و ماساژ لاغری به پایان می رسد.
بعد از غروب After Sunset
این درمان ابتدا با انجام حمام پاها شروع می شود سپس با استفاده از کمپرس سرد ادامه می یابد و نهایتاً با استفاده از ماسک تسکین دهنده آفتاب سوختگی آلوئه ورا و اسطوخدوس و استفاده از پوشش بعد از آفتاب به پایان می رسد. انجام این درمان کمک شایانی به تسکین التهابات و ترمیم و جوانسازی سلول های پوستی می کند. مدت زمان انجام این روش 140 دقیقه خواهد بود.
شکوفایی اسپا کِیپ پانوا Cape Panwa Blossoming Spa
این درمان ابتدا با انجام حمام پا گیاهی شروع می شود سپس با استفاده از اسکراب های بدنی انتخابی ادامه می یابد و نهایتاٌ با انجام ماساژ بدنی آروماتیک و استفاده از کمپرس گیاهی گرم به پایان می رسد. این روش شامل انجام یک ماساژ با عطر گُل های گرمسیری است که انجام آن کمک شایانی به بهبود گردش خون و افزایش میزان جریان انرژی می کند. با انتخاب این درمان 120 دقیقه ای به آرامش ماهیچه ای فوق العاده ای دست یابید و انرژی های ذهنیتان را متوازن سازید.
آندامان عجیب و غریب Exotic Andaman
این درمان ابتدا با غوطه وری در حمام معطر گُل ها شروع می شود سپس با استفاده از سونا و حمام بخار آروماتیک ادامه می یابد و نهایتاٌ با انجام اسکراب های بدنی انتخابی و استفاده از رَپ گِل رس تازه ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ بدنی آروماتیک به پایان می رسد. این برنامه به کمک ترکیباتی کاملاً طبیعی و تکنیک های خاص اسپا به منظور لایه برداری از پوست و بهبود ظاهر آن انجام می شود. مدت زمان انجام این برنامه 150 دقیقه خواهد بود.
آبی دریایی Blue Marine
این درمان 150 دقیقه ای ابتدا با استفاده از حمام گیاهی پاها و استفاده از حمام بخار و سونا تایلندی شروع می شود سپس با استفاده از اکراب های بدنی انتخابی و حمام شیر جکوزی برای ایجاد توازن در طبیعت بدن و درخشندگی پوست ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ آروماتراپی به پایان می رسد. 

اسکراب های بدنی Body Scrubs
اسکرب کنجد سیاه کامل / پوست خشک Black Sesame Scrub For Mature / Dry Skin
در این روش از دانه های کنجد برای لایه برداری و از از روغن کنجد برای مرطوب کردن و شفای پوست استفاده می کنند. انجام این روش 60 دقیقه ای کمک شایانی به مرطوب کردن پوست و سفت کردن آن می کند.
اسکراب نارگیل برای پوست های خشک و معمولی Coconut Scrub For Dry / Normal Skin
در این روش 60 دقیقه ای از نارگیل تازه و ترکیب گیاهان تایلندی برای افزایش میزان گردش خون و دستیابی به پوستی مخملی استفاده می کنند.
اسکراب نمک دریایی برای پوست های خشک و معمولی Coconut Scrub For Dry / Normal Skin
انجام این روش 60 دقیقه ای کمک شایانی به پاکسازی و مرطوب کردن پوست های خشک می کند.
اسکراب یاسمین برای پوست های معمولی Jasmine Scrub For Normal Skin
استفاده از اسکراب گرانول گردو در از بین بردن لول های مرده سطح پوست و بهبود میزان گردش خون بسیار موثر می باشد. ترکیبات آلوئه ورا نیز در افزایش میزان رطوبت و نرمی و حفاظت از آن در برابر التهابات بسیار کارآمد خواهد بود. استفاده از عطر تاطه و شیرین یاسمین لذت این روش را دوچندان خواهد کرد. مدت زمان استفاده از این اسکراب 60 دقیقه است.
اسکراب تمبر هندی برای پوست های چرب و معمولی Tamarind Scrub For Oily / Normal Skin
در این روش از تمبر هندی حاوی آ اِچ آ برای از بین بردن سلول های نرده سطح پوست، افزایش میزان گردش خون و دستیابی به پوستی شفاف تر استفاده می کنند. مدت زمان انجام این درمان 60 دقیقه خواهد بود.
اکراب مَنگوستین برای پوست های چرب تا معمولی Mangosteen Scrub For Oily / Normal Skin
در این درمان از نوعی میوه استوایی غنی از آنتی اکسیدان برای کاهش آثار پیری استفاده می کنند. ترکیبات آنتی باکتریال موجود در این میوه در بهبود یافت پوست و پاکسازی منافذ آن بسیار موثر خواهد بود. در این روش از پوسته منگوستین نی برای لایه برداری، از بین بردن سلول های مرده سطح پوست و کنترل میزان چربی آن استفاده می کنند. مدت زمان انجام این روش 60 دقیقه خواهد بود.

رَپ های بدنی Body Wraps
رَپ آنتی اکسیدان و سفید کننده Antioxidant and Whitening Wrap
در این روش از توت برای از بین بردن پوست های مرده سطح و کاهش التهابات استفاده می کنند. در این درمان از چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان نیز برای تقیت پوست کمک می گیرند. با انتخاب این رَپ 60 دقیقه ای به پوستی سالم با ظاهری مطلوب دست یابید. 
ماسک آلوئه ورا و اسطوخدوس برای تسکین التهابات آفتاب سوختگی Aloe Vera Lavender Sun Soothing Mask (For After-sun)   
می توان از آلوئه ورا و اسطوخدوس به عنوان ترکیباتی شفابخش نام برد، ترکیباتی فوق العاده که در درمان التهابات و سوختگی های ناشی از آفتاب بسیار موثرند. مدت زمان استفاده از این رَپ 60 دقیقه خواهد بود.
رَپ سم زُدای دریای مرده Detoxifying Dead Sea Wrap
استفاده از این ماسک بدنی بسیار لوکس در جذب موم و تحریک گردش خون بسیار موثر خواهد بود. در این روش 60 دقیقه ای از اسانس خالص اسطوخدوس، گل شمعدانی و گریپ فروت برای تجدید و تقویت پوست استفاده می کنند.
رَپ گیاهی تایلندی رویال Royal Thai Herbal Wrap
استفاده از این رَپ در مغذی سازی پوست بسیار موثر خواهد بود. رَپی بی نظیر و متشکل از عناصری مانند ترکیب گیاهی زرچوبه، تاناکا و خاک رُس همراه با شیر و عسل. این رَپ دارای خاصیت ضد باکتریایی قوی می باشد و استفاده از آن برای تمام افراد با هر نوعی توصیه می شود. مدت زمان استفاده از این رَپ 60 دقیقه خواهد بود.

درمان های فیشال Facial Treatment
خالص سازی فیشال برای پوست های معمولی و چرب Purifying Facial For Normal and Oily Skin
این درمان به صورت انحصاری برای پاکسازی و از بین بردن چربی در منافذ پوست طراحی شده است. انجام این روش 60 دقیقه ای با هدف پاکسازی عمیق و از بین بردن ناخالصی ها به افراد با پوست های چرب توصیه می شود.
آبرسانی فیشال برای پوست های خشک Rehydrating Facial For Dry Skin
انجام این درمان 60 دقیقه ای کمک شایانی به بهبود بافت پوست و پاکسازی آن از آلاینده های مخرب محیط زیست می کند. در این روش از یک ماسک با فرمولاسیون خاص برای حفظ رطوبت و از بین بردن خطوط و چین و چروک های ریز استفاده می کنند. انجام این درمان به افراد با پوست های معمولی و کسانی که دچار آفتاب سوختگی شده اند، توصیه می شود.
درمان جوان کننده فیشال برای ضدپیری Rejuvenating Facial For Anti-Aging
انجام این درمان 60 دقیقه ای کمک شایانی به احیا کردن، جایگزینی نشاط، سم زُدایی پوست و دستیابی به پوستی انعطاف پذیر و مغذی می کند. این ماساژ به کمک تکنیک های تخلیه لنفاوی و گیاهان مغذی کننده مانند کنجد انجام می شود. انجام این درمان به تمام افراد با هر نوع پوستی توصیه خواهد شد. 
درمان  ستایشگر فیشال برای بعد از آفتاب Sun Worshipper Facial For After-sun
این درمان به صورت انحصاری برای درمان آفتاب سوختگی و تسکین التهابات پوست های حساس طراحی شده است. در این روش 60 دقیقه ای از ژل مرطوب کننده آلوئه ورا و اسانس اسطوخدوس برای تسکین و خنک کردن پوست های تحریک شده و ظریف استفاده می کنند. با انجام این تکنیک به پوستی شاداب و هیدراته دست یابید.
درمان فیشال برای آقایان Men 's Facial
این درمان 60 دقیقه ای به صورت انحصاری برای پاکسازی عمیق و جوانسازی مجدد طراحی شده است. انجام این درمان قدرتمند کمک شایانی به درخشان کردن پوست می کند.

درمان های سیگنیچِر Signature Treatments
درمان سیگنیچر اسپا کِیپ Cape Spa Signature
این پکیج 270 دقیقه ای ابتدا با انجام یک ماساژ لایه برداری و استفاده از یک ماسک بدنی انتخابی برای از بین بردن سلول های مرده سطح پوست و افزایش قدرت جذب آن شروع می شود سپس با استفاده از حمام شیر آرامش بخش و سرو انواع میوه ها و دمنوش های گیاهی ادامه می یابد و نهایتاً با استفاده از یک ماساژ بدنی آروماتراپی برای تسکین استرس، استفاده از کمپرس گیاهی گرم برای کاهش تنش های عضلانی و استفاده از یک درمان فیشال جوان کننده به پایان می رسد. با انتخاب این پکیج فوق العاده میزان انرژی های ذهنی و بدنیتان را متوازن کنید.
ماه عسل شیرین Honeymoon Sweetest
با انتخاب این پکیج 180 دقیقه ای آغاز زندگی مشترکتان را مجدداً جشن بگیرید. این پکیج رمانتیک ابتدا با انجام فرآیند غوطه وری پاها شروع شده سپس با استفاده از حمام معطر گُل ها برای تسکین پوست و انجام فرآیند لایه برداری با اسکراب طبیعی ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ آروماتراپی و انجام درمان های خاص فیشال به پایان می رسد.

خدمات سالن زیبایی اسپا
سالن زیبایی این اسپا خدماتی مانند کوتاهی مو برای بانوان و آقایان، شست و شوی موها برای بانوان و آقایان، خدمات مانیکو، پدیکور، فِرنچ ناخن ها، خدمات موم و رنگ مو را ارائه می دهد.


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
هتل های نزدیک به

مقاله های گردشگری

جذاب ترین رستوران های جهان که قبل از مرگ حتما باید امتحان کرد (قسمت اول)

تا به حال شده بخواهید در تاریکی مطلق غذا بخورید؟ یا شاید همیشه دلتان می خواسته تا در کنار شیرها یا زرافه ها شامتان را صرف کنید؟ و یا شاید هم دوست داشتید تا در مکانی غذا بخورید که به شما اجازه دهند تا نوشیدنی خود را در شیشه شیر نوزادان بنوشید؟

متن کامل مقاله

پنج بهشت گرمسیری که زوج ها حتما باید به آنها سفر کنند

اگر به دنبال بندری زیبا و گرمسیری می گردید که زیبایی آن با شن های طلایی و آفتاب تابیده ساحلش، نخل های خرمای خمیده اش و آبهای فیروزه فامش دو چندان شده اند، جای خوبی آمده اید. در اینجا، پنج مورد از بهترین مکان های مسافرتی برای زوج های در حال جستجوی مناطق زیبای گرمسیری گردآوری شده است.

متن کامل مقاله

غذای بیمارستان ها در کشور های مختلف جهان چیست؟

چه کسی گفته شما نمی توانید در بیمارستان خوب بخورید؟ در کل، غذاهای بیمارستانی وجهه خوبی ندارند، ولی اگر به جاهای دیگر سفر کنید، شگفت زده می شوید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید