• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • دورنمای هتل پارسا ریزورت پوکت
 • ساختمان های هتل پارسا ریزورت پوکت
 • نمای کلی هتل پارسا ریزورت پوکت
 • سالن ورزشی هتل پارسا ریزورت پوکت
 • برگزاری جشن و مراسم در محوطه فضای باز
 • نمای رستوران غذای مدیترانه ای دیاولو
 • چشم انداز بی نظیر رستوران تالونگ تای
 • محوطه فضای باز رستوران دیاولو
 • نمای رستوران آسیایی تالونگ تای
 • رستوران دیاولو هتل پارسا ریزورت پوکت
 • نمای تخت بزرگ سوئیت اوشن
 • سوئیت پول هتل پارسا ریزورت پوکت
 • محوطه نشیمن ویلا گرند
 • نمای تخت بزرگ ویلا پول
 • ویلا چهار خوابه هتل پارسا ریزورت
 • تخت بزرگ اقامتگاه سوئیت دوخوابه
 • استخر اختصاصی سوئیت اوشن
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پول
 • چشم انداز زیبای ویلا گرند
 • ویلا پول هتل پارسا ریزورت
 • نمای کلی اقامتگاه سوئیت دوخوابه
 • چشم انداز تراس ویلا چهار خوابه
 • نمای استخر اختصاصی ویلا پول
 • ویلا گرند هتل پارسا ریزورت
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

اسپا
اسپای هتل پارسا ریزورت پوکت با ارائه مجموعه ای گسترده از انواع درمان های تایلندی از شما برای تجربه سفری آرامش بخش دعوت می کند، سفری فوق العاده که آرامشی بی بدیل و فوق العاده ای را برایتان به ارمغان می آورد. تمام درمان های این اسپا توسط مجرب ترین متخصصین این زمینه طراحی شده اند و به کمک برترین محصولات طبیعی انجام می شوند. برای این اسپا پنج سوئیت درمانی دو نفره با حمام، دوش بخار و بالکن اختصاصی مشرف به دریای آندامان در نظر گرفته شده است. در این اسپا همچنین یک سالن زیبایی برای انجام مواردی مانند پدیکور، مانیکور، موم و آرایش مو یافت می شود. چنانچه می خواهید از خدمات و درمان های منحصربه فردی برخوردار شوید فقط کافیست یک تماس برقرار نمایید تا بهترین خدمات را از متخصص ترین درمانگران دریافت کنید. از دیگر خدمات این اسپا می توان به امکان برگزاری کلاس های یوگا، رِیکی، مدیتیشن و پرورش ذهن اشاره کرد. 

روغن های آروماتیک
آرامش
از ترکیب روغن هایی مانند اسطوخدوس، رزماری، چای و اُکالیپتوس برای آرام کردن اعصاب و رها شدن از شر استرس ها استفاده می شود.

احیا
از ترکیب نعناع، اسطوخدوس و اکالیپتوس برای احیا انرژی و احساس مجدد طراوت و نشاط استفاده می شود.

اورینتال (شرقی)
از ترکیب یاسمین، یِلانگ یِلانگ، ترنج و اسطوخدوس برای دستیابی به احساس رمانتیک فوق العاده ای استفاده می کنند.

ریشه های سیام
از ترکیبی از سنبل هندی و زنجبیل برای کاهش افسردگی، استرس های ذهنی، رهایی عضلانی و دستیابی به آرامش استفاده می کنند.

بعد از آفتاب
از ترکیبی از نعناع، اکالیپتوس و درخت چای برای مرطوب کردن پوست و کاهش التهابات و تسکین آفتاب سوختگی ها استفاده می شود. 


ماساژهای بدنی 
ماساژ تایلندی بوران Thai Boran Massage
این ماساژ کهن با تاریخچه ای 2500 ساله بدون استفاده از روغن انجام می شود، ماساژی فوق العاده که به کمک فشارهای نقطه ای و حرکات کششی به منظور بهبود جریان خون و رهایی ماهیچه ای انجام می شود. انجام این ماساژ 120 دقیقه ای کمک شایانی به از بین رفتن تنش ها و لمس واقعی آرامش می کند.

ماساژ تایلندی سنتی Traditional Thai Massage
این ماساژ تایلندی بدون روغن و به کمک انجام حرکات یوگا، شیاتسو و آکوآپرشر برای بازکردن مسیرهای انرژی استفاده می کنند. انجام این ماساژ 60 یا 90 دقیقه طول می کشد.

ماساژ پَرِسا سِنسز Paresa Sense Massage
این ماساژ 90 دقیقه ای به کمک حرکات آرام تا متوسط بری بهبود میزان گردش خون، از بین رفتن تنش ها و دستیابی به آرامشی بسیار عمیق انجام می شود. 

ماساژ آرامش بخش آروما Aroma Relax Massage
این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای به کمک فشارهای متوسط تا قوی و روغن هایی بسیار خاص برای از بین رفتن استرس ها و دستیابی به آرامش انجام می شود.

ماساژ ورزشی دیپ تیشو Deep Tissue Sport Massage
این تکنیک ماساژ قوی با تمرکز بر روی لایه های عمیق پوستی برای از بین بردن تنش ها انجام می شود. مدت زمان انجام این ماساژ 60 یا 90 دقیقه خواهد بود.

ماساژ سوئدی Swedish Massage
این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای به کمک حرکات فشاری متوسط برای دستیابی به سطح جدیدی از آرامش و رها شدن از شر تنش های عضلانی انجام می شود.

ماساژ آسمان روی زمین Heaven on Earth Massage
این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای به منظور از بین رفتن خستگی های ناشی از پدیده جت لگ (خستگی ناشی از پرواز طولانی) و بهبود سطح انرژی انجام می شود.

جت لگ لِگز Jetlag Legs
انجام این درمان 45 دقیقه ای در رفع خستگی های ناشی از کار زیاد و پرواز طولانی بسیار موثر خواهد بود. درمانی فوق العاده که انجام آن کمک شایانی به بهبود میزان گردش خون، رفع سموم و از بین رفتن خستگی ها پاها می کند.

ماساژ حاملگی Pregnancy Massage
این ماساژ روغنی با در نظر گرفتن اصول ایمنی برای رها شدن از شر تنش ها  استرس های زندگی در دوران حاملگی طراحی شده است. ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای که انجام آن در هفته شانزدهم به بعد بارداری توصیه می شود.

درمان پاهای اورگانیک کاج پیچی Organic Pandanus Foot Therapy
این درمان 60 دقیقه ای ابتدا با قرار دادن پاها در خمیری تهیه شده از برگ درخت کاج پیچی شروع می شود سپس با استفاده از اسکرابی متشکل از شکر قهوه ای، روغن زیتون و کافور برای دتیابی به پوستی صاف، نرم و درخشان ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژی آرامش بخش و منحصربه فرد برای رها شدن از شر تنش ها در ناحیه پاها به پایان می رسد.


ماساژهای نقطه ای 
ماساژ سر هندی Indian Head Massage
مدت زمان انجام این ماساژ نیم ساعت خواهد بود.

ماساژ سر و شانه ها Head & Shoulder Massage
مدت زمان انجام این ماساژ نیم ساعت خواهد بود.

انرژی پشت Back Energy
مدت زمان انجام این ماساژ نیم ساعت خواهد بود.

ماساژ آرامش بخش پا سیام Siam Foot Relax
مدت زمان انجام این ماساژ نیم ساعت خواهد بود.


پولیشرهای بدنی 
کره تایلندی نارگیل Thai Coconut Butter
در این روش از پوسته نارگیل و نارگیل به عنوان یک اسکراب مرطوب کننده استفاده می کنند. مدت زمان استفاده از این اسکراب 45 دقیقه خواهد بود.

پاک کننده خیار و سنبل هندی Lemongrass & Cucumber Cleanser
در این روش از اسکرابی شفابخش حاوی خیار و سنبل هندی به منظور بهبود میزان گردش خون و سم زدایی بدن استفاده می کنند. با انتخاب این روش 45 دقیقه ای به پوستی درخشان تر با ظاهری شفاف تر دست یابید.

اسکراب نمک دریای مرده Dead Sea Salt Scrub
انجام این درمان باستانی 45 دقیقه ای کمک شایانی به از بین بردن سلول های مرده سطح پوست و دستیابی به ظاهر جوان تر می کند. درمانی فوق العاده که شامل انجام فرآیند مرطوب سازی به کمک عناصر معدنی ضروری نیز می باشد.

پاک کننده بدن طلا Gold Body Cleanser
در این روش از خواص ضدپیری و مغذی کننده ترکیبات خالص طلا برای کاهش خشکی ها و التهابات و دستیابی به پوستی صاف و مخملی استفاده می کنند. مدت زمان انجام این روش 45 دقیقه خواهد بود.

پاک کننده جَوانیز لولور Javanese Lulur Cleanser
می توان از این اسکراب لوکس به عنوان یکی از بهترین متدهای لایه بردارهای طبیعی دنیا نام برد، روشی خاص و منحصربه فرد که انجام آن کمک شایانی به پاکسازی پوست و دستیابی به پوستی نرم و بسیار لطیف می کند. مدت زمان انجام این روش 45 دقیقه خواهد بود.

اسکراب بدنی انار Pomegranate Body Scrub
در این روش از انار، یک میوه بومی ایرانی استفاده می کنند، میوه ای خاص و سرشار از آنتی اکسیدان و مواد مغذی که چندین دهه است از آن به عنوان نماد سلامت، باروری و زندگی ابدی یاد می شود. این میوه جادویی با پوستی سخت دارای دانه هایی می باشد که در میان بافتی اسفنجی قرار دارند که بعد از برداشتن پوست خارجی دانه ها به چشم می خورند. شهد این میوه بسیار قدرتمند و سرشار از آنتی اکسیدان به صورت کاملاً مشهوری روند پیری را به تاخیر می اندازد، منافذ باز پوست را از بین می برند و در درخشان کردن آن بسیار موثرند. مدت زمان انجام این روش 45 دقیقه خواهد بود. 

نرم کننده های بدن 
ماسک بدنی برنج یاسمین Jasmine Rice Body Mak
در این درمان از خاک رس سفید کالوئن به منظور افزایش گردش خون در افراد با پوست های حساس و از روغن سبوس برنج برای کاهش التهابات ناشی از نور خورشید و محافظت از آن استفاده می شود. با انتخاب این درمان 40 دقیقه ای میزان رطوبت های پوستتان را افزایش دهید و به پوستی نرم، صاف و روشن دست یابید.

آنتی اکسیدان چای سبز Anti Oxidant Green Tea
در این درمان از چای سبز به منظور مربوط کردن پوست و تسکین و حفاطت از آن استفاده می کنند. درمانی فوق العاده که با هدف تحریک سیتم لنفاوی و افزایش سم زدایی طراحی شده است. سطح آنتی اکسیدان در چای سبز تا حدی بالاست که از پوست در برابر تمام آلاینده های محیطی حفاظت می کند. مدت زمان انجام این روش 60 دقیقه خواهد بود.

ماسک بدنی کره نارگیل Coconut Butter Body Mask
در این روش 60 دقیقه ای از خواص شفابخش نارگیل برای مبارزه با پیری زودرس پوست، تغذیه و بهبود آن و دستیابی به پوستی صاف، ابریشمی و زیبا استفاده می کنند.

بوسه تسکین دهنده خورشید Sun Skin Soother
در این روش 60 دقیقه ای از خواص مرطوب کننده ژل آلوئه ورا برای از بین بردن و کاهش خشکی ها و از طلا برای کاهش آثار پیری، تسکین پوست و متوازن کردن آن استفاده می شود. انجام این روش 60 دقیقه ای بعد از آفتاب گرفتن توصیه می شود.

رَپ بدنی جلبک دریایی Seaweed Body Wrap
جلبک دریایی حاوی عناصری بسیار مفید برای پوست می باشد، در این اسپا از ترکیب جلبک دریایی، آب گرم، خاک رُس و دیگر مواد مراقبت از پوست به عنوان رَپ استفاده می کنند. رَپی ضخیم که بر روی تمام قسمت های بدن کشیده می شود و بدن را در حوله ای گرم می پیچند. گرمای این حوله باعث عرق کردن بدن و از بین رفتن ناخالصی ها و سموم آن می شود. جلبک دریایی حاوی انواع پروتئین ها، ویتامین ها، عناصر معدنی و چربی می باشد از این رو استفاده از آن در مرطوب کردن پوست بسیار موثر خواهد بود. مدت زمان انجام این روش 60 دقیقه خواهد بود.

رَپ بدنی مور برای ورزشکاران Sport Body Moor Wrap
تاریخچه این درمان جامع و علمی به تمدن های باستان بازمی گردد. درمانی فوق العاده که با استفاده از رَپی حاوی ویتامین های طبیعی، مواد معدنی و انواع آنزیم ها برای کاهش گرفتگی های عضلانی انجام می شود. استفاده از این رَپ 60 دقیقه ای به ورزشکاران، افراد مبتلا به روماتیسم و آرتروز بسیار مثمرثمر خواهد بود.


درمان های مربوط به پوست صورت
سفت کنندگی و درخشان کنندگی پِوُنیا Pevonia Lift & Glow
در این روش از آخرین فناوری یخ خشک برای از بین بردن آثار و نشانه های پیری و دستیابی به پوستی قوی تر، چهره ای جوان تر و ظاهری درخشان تر استفاده می کنند. مدت زمان انجام این روش فوق العاده 75 دقیقه خواهد بود.

روش سم زدایی و آرامس پِوُنیا Pevonia Relax & Detoxify
در این روش 75 دقیقه ای با ترکیبی عالی از روغن های ضروری برای ترمیم پوست و مغذی کردن آن استفاده می کنند. روشی منحصربه فرد که شامل مراحلی مانند پاکسازی، لایه برداری ملایم و سطحی و انجام ماساژ آروماتیک صورت می باشد.

پاکسازی صورت مینی پِوُنیا Pevonia Mini Cleaning Facial
این درمان 45 دقیقه ای به منظور پاکسازی پوست و خالص سازی آن طراحی شده است، درمانی فوق العاده و متناسب با هر نوع پوستی که انجام آن کمک شایانی به دستیابی به پوستی تمیزتر و روشن تر می کند.

درمان ضدپیری اورگانیک صورت Organic Anti- Aging FACIAL
این درمان شامل انجام ماساژ سفت کننده و مرطوب کننده به ترکیبی از روغن های شفابخش حاوی روغن آرگان می باشد. روغن آرگان تا حدی در محافظت از پوست موثر است که می توان از آن به عنوان طلای مایع نام برد. این درمان با استفاده از سیام بوتانیکالز رودیس اُولِ اوم دِی سرم تکمیل می شود. مدت زمان انجام این درمان 60 دقیقه خواهد بود.

روش تسکین اورگانیک صورت Organic Soothing Facial
در این درمان پاک کننده عمیق از ترکیبات شفابخش ضدمیکروب حاوی شکرنارگیل و عسل خالص استفاده می شود، درمانی فوق العاده که با انجام ماساژ ملایم صورت به کمک روغن جوجوبا و سیام بوتانیکالز رُز شیپ به پایان می رسد. با انجام این روش 60 دقیقه ای به پوستی مغذی و جوان تر دست یابید.

درمان پوست صورت مادر و دختر Mom & Doughter Facial
این درمان منحصربه فرد ابتدا با انجام فرآیند پاکسازی و لایه برداری تشریفاتی شروع می شود سپس با انجام ماساژ مرطوب کننده برای آبرسانی به پوست مادر و پرنسسش ادامه می یابد. با انتخاب این روش 25 دقیقه ای به ظاهری زیبا با درخششی خیره کننده دست یابید.


درمان های سالن 
مانیکور طبیعی Natural Manicure
این مانیکور 60 دقیقه ای شامل انجام پاکسازی و استفاده از ماسک طبیعی گیاهی و ماساژ می باشد. روشی جذاب و لذت بخش که با فرم دهی و طراحی ناخن به پایان می رسد.

پدیکور طبیعی Natural Pedicure
این پدیکور 60 دقیقه ای شامل استفاده از یک ماسک طبیعی، فرم دهی ناخن پاها و طراحی آن می باشد. 

پولیش ناخن Nail Polish
با انتخاب این برنامه به ناخن هایی بسیار زیبا دست یابید.

خدمات موم
در اسپا این هتل خدمات موم برای تمام قسمت های بدن انجام می شود.

حمام و بخار درمانی
بخور گیاهی تایلندی Thai Herbal Steam
مدت زمان انجام این بخور نیم ساعت خواهد بود.

حمام معطر شیر Spirit Aromatic Milk Bath
مدت زمان استفاده از این حمام نیم ساعت خواهد بود.

حمام نمک شرقی معطر Oriental Aromatic Salt Soak
مدت زمان انجام این حمام نیم ساعت خواهد بود.

حمام شیر معطر پراحساس Senuality Aromatic Milk Bath
مدت زمان استفاده از این حمام نیم ساعت خواهد بود. 

پکیج های اسپا 
پکیج برکت آسمانی Heavenly Bliss
با انتخاب این پکیج 210 دقیقه ای احساس راحتی و سبکبالی بی نظیری را با تمام وجودتان لمس کنی. پکیجی فوق العاده که ابتدا با مراسم تشریفاتی پاها و انجام بخور گیاهی تایلندی شروع می شود سپس با استفاده از اسکراب طراوت بخش لیمو و استفاده از ماسک طلایی آلوئه ورا و عسل و انجام حمام شیر ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ آرامش بخش معطر و انجام فرآیند سم زُدایی صورت به پایان می رسد.

پکیج شرقی تایلندی Oriental Thai
این پکیج 180 دقیقه ای ابتدا با انجام فرآیند تشریفاتی پاها و انجام بخور گیاهی تایلندی شروع می شود سپس با غوطه وری بدن در نمک معطر شرقی و انجام ماساژ تایلندی بوران ادامه می یابد و نهایتاً با انجام فرآیند سم زُدایی صورت به پایان می رسد.

پکیج رویال پَرِسا Royal Paresa
این پکیج 150 دقیقه ای ابتدا با انجام فرآیند تشریفاتی پاها و انجام بخور گیاهی تایلندی شروع می شود سپس با استفاده از اسکراب بدنی طلا و غوطه وری بدن در نمک معطر شرقی ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ پَرسا سِنس به پایان می رسد.

پکیج معنوی پَرسا Paresa Spiritual
این پکیج 150 دقیقه ای ابتدا با انجام تشریفات پاها و بخور گیاهی تایلندی شروع می شود سپس با انجام ماساژ دیپ تیشو و استفاده از اسکراب بدنی جوانیز لولور ادامه می یابد و نهایتاً با چلپ چلوب در ماست و استفاده از حمام معطر شیر به پایان می رسد.

پکیج نهایت زیبایی Ultimate Beauty
این پکیج 135 دقیقه ای ابتدا با انجام درمان صورت انتخابی شروع می شود سپس با انجام مانیکور یا پدیکور ادامه می یابد.

پکیج افراطی پَرِسا Paresa Indulgence
این پکیج 120 دقیقه ای ابتدا با انجام تشریفات پاها شروع می شود سپس با انجام یک اسکراب بدنی انتخابی 60 دقیقه ای ادامه می یابد و نهایتاً با انجام یک ماساژ بدنی انتخابی 60 دقیقه ای به پایان می رسد.

پکیج افراطی رویال برای آقایان و خانم ها His & Hers Royal Indulgence 
این پکج 135 دقیقه ای ابتدا با انجام تشریفات پاها شروع می شود سپس با انجام یک ماساژ انتخابی 60 دقیقه ای و پاکسازی مینی پِوُنیا صورت ادامه می یابد و نهایتاً با انجام حمام شیر پراحساس به مدت 30 دقیقه به پایان می رسد.

بهشت اسپا 
رَپ بدنی شامپاین شکلات تلخ Dark Chocolate ChaMpagne Body Wrap
در این روش 60 دقیقه ای رَپی متشکل از شکلات تلخ را بر روی تمام قسمت های بدن می کشند تا خستگی های عضلانی را از آن بیرون کشند. استفاده از این رَپ کمک شایانی به از بین بردن خستگی ها و تنش های عضلانی، اقزایش فشار خون، از بین بردن سموم بدنی و دستیابی به پوستی جوان تر با ظاهری زیباتر می کند.

لاته شکلات سفید پا  White Chocolate latte Tootsie
در این روش ابتدا پاها را به مدت 10 دقیقه در مخلوطی از شیر گرم، کاکائو و وانیل قرار می دهند سپس با استفاده از کره کاکائو و تکنیک هایی منحصربه فرد آنها را ماساژ می دهند. با انتخاب این روش فوق العاده آرامشی بی بدیل  و سعادتی دست نیافتنی را تجربه نمایید.

حمام حباب شکلات و نارگیل طبیعی Organic Chocolate & Coconut Bubble Bath
استفاده از این حمام منحصربه فرد کمک شایانی به از بین بردن استرس ها و لمس احساس طراوت و نشاط می کند. حمامی دو نفره و متشکل از شکلات و شیرنارگیل گرم.

شکلات عسل صورت Chocolate Honey Facial
این درمان به صورت انحصاری برای استفاده در صورت طراحی شده و به کمک شکلات و عسل انجام می شود. درمانی فوق العاده که انجام آن کمک شایانی به کاهش سطح تنش در بدن، تسکین و جوانسازی صورت و ایجاد توازن در میزان انرژی های ذهنی و جسمی می کند. مدت زمان انجام این روش 45 دقیقه خواهد بود.


سیام اکسپرس 
رضایتمندی از اسپا در زمان مختصر Brief spa pleasure
می توان از این روش به عنوان انتخابی بسیار مناسب برای افرادی که زمان کافی برای بهره مندی از دیگر خدمات اسپا را ندارند یا اینکه فقط می خواهند از شر تنش های عضلانی رهایی یابند، نام برد. درمانی فوق العاده مانند ماساژ پشت، گردن و شانه ها 25 دقیقه ای، ماساژ دست و پاهای 25 دقیقه ای و ماساژ صورت و جمجمه 25 دقیقه ای.

مناسب برای اولین تجربه اسپا It 's Your First Time
می توان از این درمان های کلاسیک به عنوان انتخاب بسیار مناسب برای افرادی که اولین بار به اسپا می روند، نام برد. درمان هایی فوق العاده نظیر ماساژ تایلندی رویال 45 دقیقه ای، ماساژ از بین برنده استرس پشت 30 دقیقه ای و انجام پاکسازی مینی فیشال 45 دقیقه ای.

خداحافظ جت لگ Good bye Jetlag
بعد از تجربه یک پرواز طولانی با انجام ماساژ جت لگ از شر خستگی های ناشی از پروازهای طولانی رهایی یابید. مدت زمان انجام این ماساژ 45 دقیقه خواهد بود.

زمانی برای توقف و درمان Time to Stop and treat your self
انجام این تجربه به یادماندنی اسپا شما را کاملاً متحول می کند و احساس جوانی بی نظیری را برایتان به ارمغان خواهد آورد. در این تجربه ماساژ 6 دستی ارائه می شود ماساژی که تنها در مجموعه محدودی از اسپاهای آسیا وجود دارد. ماساژ 4 دستی مینی بلیس را فراموش نکنید. انجام هر یک از این تجربیات تا حدی لذت بخش است که دوست دارید زمان متوقف شود تا در همان لحظه بمانید. تجربیاتی نظیر ماساژ 6 دستی 45 دقیقه ای، ماساژ رویال 6 دستی 90 دقیقه ای، ماساژ مینی بلیس 45 دقیقه ای و پاکسازی پشت 45 دقیقه ای.

باهم Together
با انتخاب این برنامه منحصر به فرد از رموز ماساژ تایلندی و چگونگی انجام آن برای یکدیگر آشنا شوید. این برنامه شامل آموزش ماساژ دو نفره به مدت 45 دقیقه می باشد. 


فعالیت های سلامتی 
یوگا
انجام حرکات یوگا در دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی بسیار موثر خواهد بود. این اسپا کلاس های بی نظیر یوگا را متناسب با استفاده تمام افراد در هر سطحی از آماتور تا حرفه ای را ارائه می دهد. مدت زمان انجام این کلاس ها 60 دقیقه خواهد بود.

مدیتیشن Meditation
با شرکت در کلاس های مدیتیشن به سطح جدیدی از آرامش ذهنی و جسمی دست یابید. مدت زمان برگزاری این کلاس ها 60 دقیقه خواهد بود.

تای چی Thai Chi
تای چی یک سیستم ورزشی چینی است که به کمک حرکات آرام و نرم برای دستیابی به سطحی قابل قبول از آرامش ذهنی و جسمی انجام می شود. انجام ورزش تای جی در بهبود سیستم قلب و عروق بدن و افزایش قدرت ایمنی بدن نیز بسیار موثر خواهد بود. مدت زمان انجام کلاس های تای چی 60 دقیقه خواهد بود. 

قوانین اسپا
لطفاً چنانچه مایل به ایجاد تغییر یا کنسل کردن پکیج انتخابیتان هستید این موضوع را 24 ساعت قبل با مسئولین اسپا در میان گذارید. در صورتیکه 4 ساعت قبل اطلاع رسانی انجام شود تنها 50 درصد هزینه پرداختی مسترد می گردد در غیر این صورت و عدم اطلاع رسانی هیچ هزینه ای به شما بازگردانده نخواهد شد.

باشگاه تناسب اندام
با انجام فعالیت های ورزشی در باشگاه بسیار مجهز این هتل تناسب اندام و سلامتیتان را حفظ نمایید. این باشگاه با ارائه امکاناتی بسیار پیشرفته و چشم اندازی جذاب و دیدنی به آب های زمردی دریای آندامان پذیرای شما می باشد. 


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

معرفی 10 مورد از بهترین تورها و گردشگری های کنکون (Cancun) در مکزیک

مشهورترین مقصد مکزیک، بدون شک کنکون است و دلایل زیادی هم دارد. با داشتن هتل های کلاس جهانی، برخی از زیباترین سواحل جهان، رستوران های بی نظیر، فرهنگ و آب های لاجوردی زیبا، تعجبی ندارد که کنکون در لیست سفر بسیاری از مردم سراسر جهان قرار بگیرد. کسانی که به این قسمت از مکزیک می آیند می توانند از تورها و گشت و گذارهای زیادی که در کنکون وجود دارد نیز استفاده کنند.

متن کامل مقاله

با 10 واقعیت جالب در مورد موزه بین المللی جاسوسی آشنا شوید

موزه بین المللی جاسوسی در ایالات متحده قرار دارد و به طور کامل به جاسوسی و کسب خبر از دشمن اختصاص داده شده است. این موزه که به زیبایی ساخته شده، بزرگترین مجموعه آثار مرتبط با جاسوسی و موارد جالب بسیاری را در خود جای داده است. مجموعه موجود در موزه جاسوسی تنها تاریخ طولانی جاسوسی را از امپراتوری های یونان و روم تا امپراتوری انگلیس و جنگ سرد دنبال می کند.

متن کامل مقاله

جالب ترین خانه های دور افتاده در وسط ناکجا آباد

تا به حال به بازدید از مکانی دور افتاده فکر کرده اید؟ خانه ای که بتوانید از شهر فرار کرده و غرق در آرامش شوید؟ این ده مکان که دارای طبیعت زیبا و آرامش کامل هستند ممکن است انتخاب خوبی باشند. بعضی از آن ها دیگر مسکونی نیستند و استفاده نمی شوند و فقط به عنوان جاذبه های گردشگری به کار می روند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید