• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل د سنت ریجس نیکولسکایا
 • درب ورودی هتل د سنت ریجس نیکولسکایا
 • نمای لابی هتل د سنت ریجس نیکولسکایا
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • سالن ورزشی هتل د سنت ریجس نیکولسکایا
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • استخر سرپوشیده هتل د سنت ریجس نیکولسکایا
 • تخت های ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • سونا بخار هتل د سنت ریجس نیکولسکایا
 • سالن برگزاری همایش و جلسات
 • سونا خشک مرکز سلامتی و اسپا
 • محوطه نشیمن در فضای باز هتل
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • نمای کلی رستوران ایتالین استریا آ تاوولا
 • نمای کلی رستوران اورلوو لابی بار اند لانج
 • رستوران فارش هتل د سنت ریجس نیکولسکایا
 • رستوران گوشت و استیک ریبی نت
 • رستوران ایتالیایی استریا آ تاوولا
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت استور
 • تخت بزرگ سوئیت پرزیدنشال
 • میز غذاخوری سوئیت رویال
 • تخت بزرگ سوئیت سنت ریجنس
 • محوطه نشیمن سوئیت پرزیدنشال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت استور
 • نمای تخت بزرگ سوئیت رویال
 • حمام وسرویس بهداشتی اتاق ها
 • حمام وسرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

مرکز اسپا و سلامتی آیریدوم - Iridium SPA
مرکز اسپا و سلامتی اختصاصی هتل د سنت ریجس مسکو نیکولسکایا محیطی آرام، شیک و خوش آمدگو به میهمانانی است که فضایی پر از موسیقی های ملایم و رایحه خوش عطرهای نشاط آور را برای کسب آرامش بیشتر می طلبند. این مرکز به سبک خود با ترکیب مواد گیاهی فعال و تقویت کننده، به رسیدگی به پوست، بازگرداندن جوانی و همینطور ایجاد آرامش و تعادل به کمک تکنیک های ماساژ می پردازد.

روش های درمانی 
مراقبت از پوست صورت با محصولات تالگو - FACIALS THALGO
در این روش از تاثیر پایدار ترکیب چندین عنصر فعال بهره برده می شود و در مجموع کمک بسیاری به ایجاد حس آرامش، بازگردانی انرژی و بهبود رنگ و زیبایی بیشتر پوست می کند.

آیین اختصاصی جلوگیری از افزایش سن پوست به روش آیریدوم - EXCLUSIVE AGE-PREVENTION RITUAL FOR FACE IRIDIUM – مدت زمان لازم: 90 دقیقه
این روش درمانی اختصاصی براساس استفاده از محصولات برند فرانسوی تالگو در این مرکز اسپا و سلامتی انجام داده می شود. در این روش که تاثیرگذاری بالایی دارد، هدف تصحیح و از بین رفتن آثار پیری پوست مثل خط و چین و چروک، بازگرداندن سفتی از بین رفته پوست، حذف لایه مرده و یکسان سازی رنگ پوست صورت می باشد. در این روش که همان بار اول تاثیر خود را نشان می دهد، پوست صورت از درون و بیرون درخشان و شفاف تر می شود و در طول حدوداً یک ساعت از انجام آن، خستگی ها و استرس های میهمانان از بین می رود و رایحه خوش دریا و صدای خوش آن همراه با تکنیک های ماساژ به میهمانان انتخاب کننده این روش لذت بسیاری می بخشد.

آیین مرطوب کنندگی دریایی با محصولات تالگو - THALGO HYDRA MARINE RITUAL – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش ملایم و ماندگار به تصحیح میزان رطوبت پوست و از بین رفتن ظاهر خسته صورت و پوست هایی که خشک به نظر می رسند کمک رسانی می کند. در انتها حس مخملی و درخشان اولیه به پوست میهمانان بازگردانده می شود و بیشتر از همیشه درخشان و لطیف به نظر می رسد. این روش درمانی برای تمامی پوست ها و به ویژه پوست های خشک مناسب خواهد بود.

آیین ایجاد آرامش با استفاده از محصولات تالگو - THALGO EXTREME COMFORT RITUAL – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش بهترین درمان برای پوست های حساس می باشد. در این روش درمانی از ترکیب جانوران میکروسکوپی استخراج شده از دریا با عصاره گیاهان استفاده می شود تا ضمن ترمیم کنندگی، به لطافت و بالا رفتن قدرت محافظت پوست کمک رسانی کند. در ادامه اکسیژن بیشتری به پوست تزریق می شود تا درخشانی طبیعی را به آن بازگردانی کرده و عوامل مشکل زا برای پوست صورت را از بین ببرد. در نتیجه پوست صورت کاملاً پاک شده و میزان قرمزی آن به صورت محسوسی کاهش پیدا می کند. این روش برای پوست های حساس، شکننده و پوست هایی که واکنشی هستند توصیه می شود.

درمان به روش کلاژِن اسموت - COLLAGENE SMOOTH TREATMENT – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش درمانی حرفه ای به کلاژن پوست میهمانان توجه خاصی داشته و آثار پیری را از روی پوست صورت افراد حذف می کند تا هر گونه چین و چروک به سرعت از بین بروند. در انتها با محو شدن آثار خط و چروک پوست، لطافت و برجستگی به صورت باز میگردد و با احیا شدن مقدار کلاژن مورد نیاز، پوست درخشان می شود.

درمان با استفاده از هیالورونیک پر کننده - HYALURONIC FILLER TREATMENT – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش درمانی حرفه ای به گونه ای طراحی و توسعه داده شده تا به تلطیف پوست تمامی قسمت های صورت کمک رسانی کند و چین و چروک های موجود بر روی آن را در همان جلسه اول، ظرف یک ساعت از بین ببرد. در انتها میهمانان چند سال جوان تر به نظر می رسند و پوست صورت آنها با ظاهری درخشان و بدون هر گونه چین و چروک به نظر می رسد.

لیفت پوست صورت با استفاده از سیلیکون - SILICIUM SUPER-LIFT TREATMENT – مدت زمان لازم: 75 دقیقه
این روش درمانی به هدف از بین بردن آثار پیری برای افرادی که 45 سال و بالاتر سن دارند و استحکام پوستشان از بین رفته و پر از چین و چروک شده توصیه می شود. این روش حرفه ای مخصوص پوست صورت بوده و تلاش می کند تا حالت ارتجاعی پوست را به آن بازگرداند و به صورت عمیق به حذف چین و چروک ها کمک رسانی کند. در انتها میهمان ها چندین سال جوان تر به نظر می رسند و پوست صورت درخشان و فاقد هر گونه خطی را دوباره بدست می آورند.

خالص کنندگی کامل پوست - PERFECT PURITY – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش درمانی مخصوص پوست صورت با استفاده از اسید انجام داده می شود تا پوست های چرب و ترکیبی را پاک سازی کند. این لایه بردار شیمیایی ضمن ارتقای کیفیت پوست، به لطیف شدن آن نیز کمک رسانی می کند. در مجموع این روش درمانی موثر برای از بین رفتن چین و چروک و یکسان سازی رنگدانه های پوست ایده آل می باشد.

پاک سازی عمیق منافذ پوست - DEEP PORE CLEANSING – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش درمانی مخصوص صورت در ابتدا با یک لوسیون گرم کننده، پوست را آماده سازی می کند تا به صورت دستی آماده استخراج بشود. در ادامه یک روش درمانی طبی برای بستن منافذ پوست بر روی آن انجام داده می شود. در انتهای کار نیز یک ماسک تازه به مستحکم شدن پوست و اتمام این روش درمانی بر روی پوست قرار داده می شود.

بیوروالیزاسیون غیر تزریقی ( جی-دِرم) -NON-INJECTION BIOREVITALIZATION (G-DERM) – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
بیوروالیزاسیون به همراه استفاده از اسید هیالورونیک روش مدرنی از تزریق است که منجر به از بین رفتن تغییرات پوست بر اثر بالا رفتن سن افراد می شود. این کار موجب مرطوب کنندگی و جوان سازی پوست شده و تاثیرات مخرب محیط را از روی آن حذف می کند.

روش های درمانی بدن با استفاده از محصولات تالگو - THALGO BODY TREATMENTS
در روش های زیر به لطف بهره بردن از تکنیک های مخصوص ماساژ، آروماتراپی (رایحه درمانی) و صوت، شهر مسکو برای میهمانان به تالابی آرام و همراه با رایحه تازه نمک تبدیل می شود.

بسته بندی ممتاز ایندوشیَن - INDOCEANE EXCELLENT WRAPPING – مدت زمان لازم: 90 دقیقه
این سفر درمانی از دریا و اقیانوس ها آغاز می شود و با رایحه های خوش مدیترانه ای به اسکراب و لایه برداری از بدن میهمانان می پردازد. در ادامه صابون لکه بردار مصری بر روی بدن افراد قرار داده می شود و با بهره گیری از تکنیک های ماساژ آیوروِدیک ماساژ انجام می گردد. در انتها از ماسک کرم مانند پودر نیلوفر چینی بر روی بدن افراد استفاده می شود. در مجموع این روش شامل انجام اسکراب بدن با استفاده از شکر و نمک، حمام لوکس شیر، ماساژ ایندوشیَن و سپس بسته بندی کردن بدن می شود.

بسته بندی سم زدای سریع السیر بدن با استفاده از جلبک - THALGO EXPRESS DETOX ALGAE WRAP – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
در این روش با استفاده از بسته بندی بدن با جلبک دریایی، تمامی فواید مفید این ماده به بدن میهمانان تزریق می شود. خاصیت سم زدایی جلبک دریایی، تمامی مایعات اضافی بدن را دفع کرده و موجب از بین رفتن خستگی پاها می شود. پس از اینکه پوشش جلبک دریایی از روی بدن میهمانان برداشته می شود، بدن آنها با تکنیک های آرامش بخش و با استفاده از روغن ماساژ داده می شود. در انتها این روش موجب بهبود جریان گردش خون در بدن، ارتقای سطح متابولیسم، از بین رفتن دردها و همچنین بهبود وضعیت پوست می شود و با سم زدایی میهمانان احساس سلامت بیشتری می کنند.

پیکر تراشی و فرم دهی بدن با فرمول دقیق - HIGH PRECISION SHAPING BODY TREATMENT – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش درمانی تصحیح کننده دقیق بدن، دو مورد از چربی ها که به چربی های ظاهری و چربی های سمج مشهور هستند و همچنین برجستگی های ناخواسته و پوست های شل شده را هدف قرار می دهد. پس از انجام یک جلسه بدن میهمانان به مقدار قابل مشاهده ای تراشیده می شود و ظاهری نو سازی شده پیدا کرده و پوست بدن نیز تلطیف می گردد.

فریجی تالگو (بسته بندی سرد) - FRIGI THALGO (COLD WRAP) – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش بسته بندی خنکی است که با استفاده از محصولات تالگو که حاوی مواد استخراج شده از دریاست انجام داده می شود. فریجی تالگو می تواند جریان گردش در بدن را به مقدار قابل ملاحضه ای ارتقا بدهد و از این طریق مایعات اضافی و سموم بدن که بیشتر در قسمت های لگن و ران ها تجمع کرده اند دفع می شوند. عناصر فعال استفاده شده در این روش به بهبود گردش خون و متعادل سازی جریان مایعات در بدن کمک رسانی می کند. فریجی یک محصول مشهور در امر مبارزه با سلولیت ها نیز می باشد و در امر پیکر تراشی سریع بسیار مفید واقع می شود. در انتها پاهای میهمانان حس سبکی و خنکی پیدا می کند.

اسپا به سبک پلی نزی - POLYNESIA SPA – مدت زمان لازم: 75 دقیقه
این روش از چهار جزیره بسیار زیبایی که به صورت پنهان در قلب اقیانوس آرام جای گرفته اند الهام گرفته شده است. ابتدا میهمانان با استفاده از ماساژ ماهانا که شامل استفاده از روغن مونوی و شن های داغ شده و با ایجاد فشارهای منظم لومی لومی انجام می شود ماساژ داده خواهند شد. در حین این ماساژ کیسه های پر از شن که حرارت داده شده اند نیز برای تسکین دردهای ماهیچه ای و تقویت پوست بر روی بدن میهمانان قرار داده می شود. در انتها بدن میهمانان با استفاده از روغن مقدس پلی نزی به نام رایتیا درخشان شده و رایحه خوشی پیدا خواهد کرد.

لایه برداری از پوست بدن - BODY PEELING – مدت زمان لازم: 30 دقیقه
در این روش پوست بدن به آرامی لایه برداری می شود تا پوست لایه اول پاک سازی شده و پوست تازه و جوان را نمایان کند.

ماساژها 
بهره بردن از تکنیک های ماساژ ارائه شده توسط متخصصان خبره این مرکز به تمامی میهمانان توصیه می شود. این ماساژها به خواصی همچون ایجاد آرامش، احیا، ضد پیری، بازگردانی به حالت قبل و ایجاد انرژی بیشتر برای میهمانان انجام داده می شود. همچنین افراد می توانند همه روزه از ساعت 10 صبح الی 3 عصر از تخفیف ساعت خوش این مرکز اسپا و سلامتی استفاده نمایند.

ماساژ زوج ها - COUPLE MASSAGE 
این روش برای زوج ها که قصد استفاده از خدمات این مرکز در کنار همدیگر را دارند توصیه می شود. متخصصان این مرکز میهمانان این روش را در انتخاب فرآیند درست برایشان راهنمایی می کنند تا برنامه دلخواه یک روزه خود را انتخاب کنند.

ماساژ کلاسیک / آرامش بخش - CLASSIC/RELAXING MASSAGE – مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه

ماساژ آرامش بخش با استفاده از سنگ های آتشفشانی حرارت داده شده - WARM VOLCANIC STONE RELAXING MASSAGE  – مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه

ماساژ با کف و روغن های معطر در حمام - FOAM MASSAGE WITH AROMA OILS IN HAMMAM - مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه

ماساژ سوئدی - SWEDISH MASSAGE - مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه

ماساژ تایلندی - THAI MASSAGE - مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه
ماساژ تایلندی یک روش باستانی است که با بهره گیری از تکنیک های طب فشاری، قوانین آیوروِدیک هندی و همینطور بهره گیری از حالات یوگا انجام داده می شود.

ماساژ ضد جت لَگ (رفع خستگی سفر) - ANTI-JETLAG MASSAGE - مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه

ماساژ ضد سلولیت - ANTI-CELLULITE MASSAGE - مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه

ماساژ بافت های عمیق بدن - DEEP TISSUE MASSAGE - مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه

ماساژ ورزشی - SPORTS MASSAGE - مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه

ماساژ تخلیه لنف - LYMPH DRAINAGE MASSAGE - مدت زمان لازم: 60 دقیقه و 90 دقیقه
ماساژ لنفاوی که ماساژ تخلیه بلغم نیز نامیده می شود، تکنیکی است که برای رفع مشکلات غدد لنفاوی مورد استفاده قرار می گیرد.

ماساژ چهار دست - FOUR-HANDS MASSAGE 
لذتی دو برابر! این روش بی نظیر یک ماساژ با استفاده از چهار دست می باشد که موجب ایجاد حس آرامش شده و با کمک همزمان دو متخصص بر روی بدن میهمانان انجام داده می شود.

ماساژ کمر - BACK MASSAGE - مدت زمان لازم: 30 دقیقه 

ماساژ صورت - FACIAL MASSAGE - مدت زمان لازم: 30 دقیقه 

ماساژ گردن - NECK MASSAGE - مدت زمان لازم: 30 دقیقه 

لایه برداری از بدن  - BODY PEELING - مدت زمان لازم: 30 دقیقه 
در این روش پوست بدن به آرامی لایه برداری می شود تا لایه اول پوست پاک سازی شده و پوست را تازه و جوان نمایان کند.

ماساژ تمامی قسمت های پا - FOOT & LEG MASSAGE - مدت زمان لازم: 30 دقیقه 

مراقبت از ناخن 
میهمانان علاقمند می توانند در این قسمت از انواع روش ها مانند مانیکور و پدیکور کلاسیک و دیگر روش هایی که برای دست و پا ارائه می شود بهره ببرند.

مانیکور کلاسیک - CLASSIC MANICURE 

پدیکور کلاسیک - CLASSIC PEDICURE 

مانیکور کلاسیک + پولیش ناخن - CLASSIC MANICURE + NAIL POLISH 

پدیکور کلاسیک + پولیش ناخن - CLASSIC PEDICURE + NAIL POLISH 

مانیکور کلاسیک + پولیش فرنچ ناخن - CLASSIC PEDICURE + FRENCH NAIL POLISH 

پدیکور کلاسیک + پولیش فرنچ ناخن - CLASSIC PEDICURE + FRENCH NAIL POLISH 

پولیش ناخن - NAIL POLISH 

پولیش فرنچ ناخن - FRENCH NAIL POLISH 

مانیکور کلاسیک + پولیش ناخن با استفاده از ژل - CLASSIC MANICURE + GEL NAIL POLISH 

پدیکور کلاسیک + پولیش ناخن با استفاده از ژل - CLASSIC PEDICURE + GEL NAIL POLISH 

مانیکور کلاسیک + پولیش فرنچ ناخن با استفاده از ژل - CLASSIC MANICURE + GEL FRENCH NAIL POLISH 

پدیکور کلاسیک + پولیش فرنچ ناخن با استفاده از ژل - CLASSIC PEDICURE + GEL FRENCH NAIL POLISH 

مانیکور پاک کننده لاک با استفاده از ژِل - REMOVAL OF GEL MANICURE 

پدیکور پاک کننده لاک با استفاده از ژِل - REMOVAL OF GEL PEDICURE 

پولیش و رنگ زدن ناخن با ژِل - GEL NAIL POLISH 

پلیش فرنچ و رنگ زدن ناخن با ژِل - GEL FRENCH NAIL POLISH 

مراقبت از دست به روش اسپا - SPA HAND TREATMENT 

مراقبت از پا به روش اسپا - SPA FOOT TREATMENT 

خدمات سالن آرایش مو 
میهمانان با مراجعه به این محل می توانند مدل موی دلخواه خود را انتخاب کننده و یا برای یک رویداد ویژه آماده شوند. این خدمات توسط متخصصان خبره و براساس تازه ترین مدل موهای مد روز انجام داده می شوند.

اصلاح موی خانم ها - WOMEN'S HAIRCUT 

اصلاح موی آقایان - MEN'S HAIRCUT 

اصلاح موی کودکان - CHILDREN'S HAIRCUT 

پیرایش مو - TRIMMING 

اصلاح چتری ها - BANG'S CORRECTION 

پیرایش موهای کوتاه - SHORT HAIR DRESSING 

پیرایش موهای با طول متوسط - MEDIUM LENGTH HAIR DRESSING 

پیرایش موهای بلند - LONG HAIR DRESSING 

زیبا سازی شبانه برای موهای کوتاه - EVENING STYLING: SHORT HAIR 
این روش شامل فر کردن و اتوی مو می شود.

زیبا سازی شبانه برای موهای با طول متوسط - EVENING STYLING: MEDIUM LENGTH HAIR 
این روش شامل فر کردن و اتوی مو می شود.

زیبا سازی شبانه برای موهای بلند - EVENING STYLING: LONG HAIR 
این روش شامل فر کردن و اتوی مو می شود.

زیبا سازی مو برای مجلس عروسی - WEDDING HAIRSTYLE 
این روش شامل دو جلسه می شود.

زیبا سازی مو برای مجلس عروسی - WEDDING HAIRSTYLE 
این روش شامل یک جلسه می شود.

زیباسازی روزانه مو - DAY MAKEUP 

آرایش شبانه - EVENING MAKEUP 

رنگ زدن مو - HAIR COLOURING
در این بخش با استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی مشهور فایتو و بر اساس کایدرا، خدمات مختلفی همچون رنگ های مطابق با سلیقه میهمانان و یا رنگ هایی که با مدل و رنگ پوست میهمانان همخوانی دارند ارائه خواهد شد.

کایدرا کلاسیک - KYDRA CLASSIQUE 

رنگ دلخواه - CUSTOM COLOR 

رنگ اکسکلوسیو - EXCLUSIVE COLOUR 
این روش برای رنگ کردن موهای بلند انجام داده می شود.

تونینگ - TONING 

تونینگ بلوند - BLOND TONING 

هایلایت برای موهای کوتاه - SHORT HAIR HIGHLIGHTING 

هایلایت برای موهای با اندازه متوسط - MEDIUM LENGTH HAIR HIGHLIGHTING 

هایلایت برای موهای بلند - LONG HAIR HIGHLIGHTING 

رنگ برای موهای کوتاه به همراه هایلایت - SHORT HAIR TINT WITH HIGHLIGHTS 

رنگ برای موهای با اندازه متوسط به همراه هایلایت - MEDIUM LENGTH HAIR TINT WITH HIGHLIGHTS 

رنگ برای موهای بلند به همراه هایلایت - LONG HAIR TINT WITH HIGHLIGHTS 

بالیاژ برای موهای کوتاه - SHORT HAIR BALIAGE 

بالیاژ برای موهای با اندازه متوسط - MEDIUM LENGTH HAIR BALIAGE 

بالیاژ برای موهای بلند - LONG HAIR BALIAGE 

دکوپاژ - DECOUPAGE 

اسپا برای مو 
در این قسمت روش هایی ارائه می شوند که به طور جدی به تقویت و بازسازی ساختار مو می پردازند. محصولات بهداشتی موثری که در این روش ارائه می شوند به احیا و مرطوب کنندگی موهای آسیب دیده و شکسته خواهد پرداخت. روش های ارائه شده برای هر نوع مو مناسب بوده و فاقد هر گونه ترکیبات حاوی سولفات، اس ال اس، اِم آی و اِم سی آی هستند.

درمان سریع و درخشان کننده - EXPRESS TREATMENT "SHINE" – مدت زمان لازم: 30 دقیقه

بیوروالیزاسیون – BIOREVITALIZATION – مدت زمان لازم: 30 دقیقه
در این روش از خاصیت درمانی ضد پیری خاویار استفاده می شود.

لیفتینگ – LIFTING – مدت زمان لازم: 30 دقیقه
در این روش از خاصیت درمانی ضد پیری خاویار استفاده می شود.

بازسازی مو – HAIR REGENERATION – مدت زمان لازم: 30 دقیقه
در این روش از خاصیت درمانی ضد پیری خاویار استفاده می شود.

بازیابی مولکولی مو – MOLECULAR HAIR RECOVERY – مدت زمان لازم: 30 دقیقه
در این روش از خاصیت درمانی ضد پیری خاویار استفاده می شود.

لایه برداری برای داشتن یک پوست سر سالم – PEELING "SCALP HEALTH" – مدت زمان لازم: 30 دقیقه
در این روش از خاصیت درمانی ضد پیری خاویار استفاده می شود.

درمان جدی با استفاده از اولاپلِکس – INTENSIVE TREATMENT «OLAPLEX» 

درمان جدی با استفاده از اولاپلِکس برای یک قسمت – INTENSIVE TREATMENT «OLAPLEX» - ONE PORTION 

در مورد سایر امکانات این بخش از هتل دِ سَنت ریجِس مسکو نیکولسکایا می بایست به یک باشگاه تناسب اندام اندام مجهز به مدرن ترین دستگاه های ورزشی، استخر شنای سرپوشیده، سونا، جکوزی، و حمام ترکی اشاره کرد.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با 10 مورد از بهترین شگفتی های زیرزمینی جهان آشنا شوید

سیاره ما دارای بسیاری از شگفتی های طبیعی زیبا است. بعضی از آن ها جلوی چشمان ما قرار دارند و برخی دیگر در زیر زمین پنهان شده اند. فهرست ما را ببینید و این گوهر های باورنکردنی زیرزمینی که تجربه ای فراموش نشدنی ارائه می دهند را کشف کنید.

متن کامل مقاله

برترین شهرهای جهان که توسط کوه ها احاطه شده اند

در این مقاله با 10 شهر برتر جهان که با کوه ها احاطه شده اند از جمله ونکوور کانادا، ژنو سوئیس، مشهد ایران و شهرهای جالب دیگر به همراه توضیحات کامل آشنا شوید

متن کامل مقاله

با این 6 مسیر باورنکردنی و هیجان انگیز سریلانکا را کشف کنید

رویارویی های بزرگ در حیات وحش، سفرهای ریلی تاریخی و آشنایی با فرهنگ باستانی، تنها بخش هایی از این سفر هیجان انگیز هستند. هزاران دلیل برای کشف این جزیره باورنکردنی وجود دارد، پس ماجراجویی بی نقص خود را با برنامه ریز سفر ما به سری لانکا انجام دهید.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید