• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل ریتز کارلتون مسکو
 • درب ورودی هتل ریتز کارلتون مسکو
 • کارکنان هتل ریتز کارلتون مسکو
 • محوطه نشیمن لابی هتل
 • سالن ورزشی هتل ریتز کارلتون مسکو
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • استخر سرپوشیده هتل ریتز کارلتون
 • سالن برگزاری همایش و جلسات
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • تخت ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • سالن برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • نمای رستوران و بار نوویکو
 • کافه روسه هتل ریتز کارلتون
 • لانج او تو هتل ریتز کارلتون
 • ریتز کارلتون لابی بار اند لانج
 • نمای کلی از کافه روسه
 • محوطه فضای باز لانج او تو
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • محوطه نشیمن سوئیت ریتز کارلتون
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت کارلتون
 • نمای تخت بزرگ سوئیت کلاب
 • میز غذاخوری سوئیت ریتز کارلتون
 • نمای تخت بزرگ اتاق کلاب
 • اتاق کلاب با چشم انداز میدان سرخ
 • تخت بزرگ سوئیت ریتز کارلنتون
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

اسپا
اسپای هتل ریتز کارلتون مسکو با ارائه مجموعه ای از جدیدترین و پیشرفته ترین درمان ها و خدمات ترکیبی با تکنیک های سنتی روسی از شما برای تجربه سفری خاطره انگیز و پرآرامش در فضایی مملو از انرژی های مثبت دعوت می کند. تمام درمان های این اسپا بسیار ریزبینانه و دقیق توسط مجرب ترین و متخصص ترین درمانگران طراحی شده اند و به کمک با کیفیت ترین محصولات انجام می شوند. در داخل محوطه این اسپا امکانات بی نظیر دیگری نظیر کافه، استخر ویتامینه، اتاق بخار و سالن زیبایی نیز یافت می شود. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 7:30 تا 23 از امکانات اسپا، از ساعت 9 تا 23 از درمان های آن استفاده نمایند. 

تجربیات اسپا
تشریفات عسل مسکو Moscow Honey Ritual
می توان از این روش به عنوان یکی از درمان های سنتی روسیه نام برد، تکنیکی بسیار معروف که به کمک خاصیت مغذی سازی شدید عسل سیبری انجام می شود. این روش 120 دقیقه ای ابتدا با انجام براشینگ پوست شروع می شود سپس با انجام لایه برداری و ماساژ با عسل سیبری ادامه می یابد و نهایتاً با انجام درمان سفارشی صورت به پایان می رسد.

ماساژ تشریفاتی رویال Royal Massage Ritual
این ماساژ 120 دقیقه ای ابتدا با انجام فرآیند لایه برداری بدنی شروع می شود سپس با انجام پاکسازی پوست ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ سنگ داغ به کمک چهار دست به پایان می رسد.

درمان تشریفاتی ترمیمی و توازن کننده Restorative Balancing Ritual
این ماساژ 90 دقیقه ای ابتدا با انجام فرآیند لایه برداری به کمک نمک و روغن شروع می شود و سپس با انجام ماساژهای اختصاصی بدنی به پایان می رسد.

روش تشریفاتی پاکسازی و سَم ُدایی Detoxifying Cleansing Ritual
این روش 120 دقیقه ای ابتدا با انجام براشینگ پوستی و استفاده از اسکراب سم زُدا نمک و روغن شروع می شود، سپس با استفاده از رَپ حاوی جلبک دریایی و انجام ماساژ جمجمه ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ سنگ داغ به پایان می رسد.

سم زُدایی تشریفاتی نهایی Ultimate Detox & Tone Ritual
این روش 90 دقیقه ای ابتدا با انجام براشینگ پوستی و استفاده از اسکراب نمک و روغن شروع می شود سپس با استفاده از ماساژ سم زُدا در نواحی خاص شکمی ادامه می یابد.

ماساژ 
ماساژ عمیق عضلانی Deep Muscle Massage
این ماساژ 60 دقیقه ای با استفاده از تکنیک های کششی و حرکات عمیق بر روی نواحی عضلانی انجام می شود. ماساژی فوق العاده که انجام آن کمک شایانی به از بین بردن گرفتگی های عضلانی ناشی از انجام حرکات ورزشی می کند.

ماساژ آرامش بخش Relaxation Massage
این ماساژ 90 دقیقه ای به کمک حرکات تسکین دهنده و فشاری همراه با روغن های ضروری به منظور از بین بردن تنش ها و گرفتگی ها انجام می شود.

ماساژ از بین برنده استرس Stress Relief Massage
این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای به کمک حرکات ماساژ سنتی برای از بین بردن خستگی های عضلانی برای لمس آرامش واقعی و احساس جوانی انجام می شود.

ماساژ سنگ داغ Hot Stone Massage
این ماساژ 60 دقیقه ای به کمک سنگ های آتشفشانی داغ به منظور از بین بردن خستگی های عضلانی، دردهای ماهیچه ای و لمس آرامش واقعی انجام می شود.

ماساژ بَلنیز Balinese Massage
انجام این ماساژ 90 دقیقه ای کمک شایانی به از بین بردن دردهای عضلانی، تسکین تنش ها، دستیابی به آرامش ذهنی و لمش آرامش واقعی می کند.

ماساژ مغذی کننده طبیعی Naturally Nurtured Massage
می توان از این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای به عنوان انتخابی بسیار مناسب برای مادرانی که  در انتظار فرزندشان هستند، نام برد. ماساژی فوق العاده که انجام آن کمک شایانی به مغذی کردن پوست و رفع نیازهای این دوره حساس می کند.

احیا فردی Sole Reviver
این ماساژ 60 دقیقه ای با استفاده از تکنیک های سنتی چینی بر روی نواحی خاص انعکاس دهنده انرژی مانند پاها برای از بین بردن دردهای عضلانی، دستیابی به آرامش و ایجاد توازن در انرژی های ذهنی و بدنی انجام می شود. ماساژی شگفت انگیز که ابتدا با انجام لایه برداری در نواحی ران ها و پاها شروع می شود و سپس با انجام ماساژ بر روی نواحی انعکاس دهنده مانند پاها به پایان می رسد. 

درخشندگی مغذی Nourished Glow
با انتخاب این روش 60 دقیقه ای نهایت نرمی و لطافت را در پوستتان احساس نمایید و زیبایی را با تمام وجودتان لمس کنید. روشی بی نظیر که ابتدا با انجام لایه برداری به کمک نمک و روغن شروع می شود، سپس با انجام ماساژ پشت و استفاده از اپلیکیشن روغن برای مغذی کردن آن ادامه می یابد.

متوازن کننده نهایی بدن Ultimate Body Balancer
انجام این روش 90 دقیقه ای کمک شایانی به ایجاد توازن در انرژی های ذهنی و مغذی کردن پوست می کند. روشی بی نظیر که ابتدا با انجام فرآیند لایه برداری و ماساژ پشت شروع می شود، سپس با انجام ماساژ صورت سفارشی ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ جمجمه و پوست سر به پایان می رسد.

رَپ سم زُدا اختصاصی Personalized Detox Wrap
با انتخاب این روش 60 دقیقه ای به پوستی پاک، مغذی و زیبا دست یابید و از شر سموم آن رها شوید. روشی فوق العاده که ابتدا با انجام فرآیند لایه برداری بدنی شروع می شود، سپس با استفاده از پوششی حاوی گِل رُس و جلبک دریایی ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ جمجمه و پوست سر به پایان می رسد.

درمان های سفت کننده و بالا برنده Lift & Firm Treatment
انجام این روش 60 دقیقه ای کمک شایانی به خالص سازی بدن، افزایش گردش خون، بهبود بافت پوستی و دستیابی به پوستی لطیف و مخملی می کند. درمانی شگفت انگیز که ابتدا با انجام براشینگ پوست و لایه برداری با اسکراب روغن و نمک شروع می شود سپس با استفاده از ماساژ سم زدا در نواحی لگن و ران ها ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژهای اختصاصی شکمی به پایان می رسد.

سولاریوم 
با استفاده از سولاریوم این اسپا پوستتان را برنزه کنید و به رنگ دلخواهتان دست یابید. 

خدمات موم
این اسپا خدمات موم با موم هایی بسیار باکیفیت ارائه می دهد. موم هایی که استفاده از آنها علاوه بر تمیزی پوست آن را مغذی می کند. خدمات موم در زمان های 15 تا 90 دقیقه ای ارائه می شود.
 
درمان های مربوط به پوست صورت 
فیشال سفارشی Custom Facial
انجام این روش 60 یا 90 دقیقه ای کمک شایانی به خالص سازی پوست، آبرسانی به آن و درخشان کردنش می کند. درمانی بی نظیر که ابتدا با انجام فرآیند پاکسازی به کمک براش و آنالیز پوستی شروع می شود سپس با انجام فرآیند لایه برداری پوست صوت، انجام ماساژ و استفاده از ماسک ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ جمجمه و پوست سر به پایان می رسد.

روش مبارزه با پیری پوست صوت  Age Defying Facial
با انتخاب این روش 60 یا 90 دقیقه ای از شر خطوط و چروک های سطحی پوست رها شوید و به ظاهری جوانتر با پوستی درخشان تر دست یابید. روشی فوق العاده که ابتدا با پاکسازی و آنالیز پوست شروع می شود، سپس با انجام لایه برداری پوست صورت و ماساژ اختصاصی فیشال ادامه می یابد و نهیتاً با انجام ماساژ جمجمه و پوست سر به پایان می رسد.

درخشندگی و ترمیم نهایی پوست صوت  Ultimate Radiance & Renewal Facial
با انتخاب این روش 90 دقیقه ای در کمترین زمان ممکن به مطلوب ترین نتیجه دست یابید. نتیجه ای که حاصلش پوستی درخشان، لطیف و جوان خواهد بود. این روش بی نظیر ابتدا با انجام پاکسازی و استفاده از ماسک درخشان کننده پوست شروع می شود، سپس با انجام ماساژ ضدپیری ادامه می یابد و نهایتاً با استفاده از ماسک سفت کننده پوست حرفه ای به پایان می رسد.

بالا کشیدن شدید پوست صورت Intensive Lift Facial
این درمان 90 دقیقه ای به کمک تکنیک های ماساژ بسیار خاص و محصولات پربازده به منظور آبرسانی به پوست، از بین رفتن خطوط سطحی چین و چروک ها و نهایتاً دستیابی به پوستی سفت شاداب انجام خواهد شد. روشی شگفت انگیز که ابتدا با انجام پاکسازی عمیق و استفاده از اپلیکیشن ماسک دوبل شروع می شود سپس با انجام درمان های خاص ضدپیری و ماساژهای سفت کننده پوست به پایان می رسد.

درمان های اختصاصی برای آقایان
ماساژ ریکاوری عضلات Muscle Recovery Masage
این تکنیک ماساژ درمانی به صورت انحصاری برای از بین بردن تنش ها و استرس های عمیق عضلانی طراحی شده و با استفاده از حرکات عمیق و تکنیک های کششی بر روی نواحی خاصی که در معرض آسیب های ورزشی اند، انجام می شود. روشی منحصربه فرد که انجام آن 60 یا 90 دقیقه طول خواهد کشید.

ماساژ آقایان The Men's Massage
این ماساژ به صورت انحصاری برای استفاده آقایان طراحی شده و شامل انجام مراحلی مانند ماساژ کل بدن به کمک سنگ های داغ، انجام ماساژهای صو  و نهایتاً ماساژ تسکین دهنده جمجمه و پوست سر می باشد. مدت زمان انجام این روش 90 دقیقه خواهد بود.

ماساژ آرامش بخش Relaxation Massage
برای لمس آرامش واقعی این روش را انتخاب نمایید ماساژی آرامش بخش که به مدت 90 دقیقه و با استفاده از حرکات فشاری و روغن های ضروری انجام می شود.

ماساژ از بین برنده استرس Stress Relief Massage
این ماساژ 60 یا 90 دقیقه ای با استفاده از تکنیک های ماساژ سنتی به منظور از بین رفتن خستی های عضلانی و درک معنای واقعی آرامش انجام می شود.

ساعت قدرت Power Hour
انجام این روش قدرتمند 60 دقیقه ای کمک شایانی به افزایش قدرت بدنی و بیدار کردن احساسات می کند. روشی شگفت انگیز که ابتدا با انجام لایه برداری بدن به کمک نمک و روغن شروع می شود سپس با انجام ماساژ پشت و استفاده از اپلیکیشن روغن به پایان می رسد.

درمان صورت برای آقایان The Men's Facial
این روش 60 دقیقه ای ابتدا با انجام پاکسازی عمیق پوست شروع می شود سپس با انجام لایه برداری پوست صورت ادامه می یابد و نهایتاً با استفاده از ماسک و انجام ماساژ جمجمه و پوست سر به پایان می رسد.

زمان توقف Time Out
انجام این ماساژ 120 دقیقه ای کمک شایانی به از بین بردن استرس های ذهنی و جسمی می کند. روشی فوق العاده که ابتدا با انجام ماساژ کل بدن شروع می شود سپس با انجام درمان های صورت مخصوص آقایان ادامه می یابد و نهایتاٌ با انجام ماساژ جمجمه و پوست سر به پایان می رسد.

کلکسیون ها
لذت سلطنتی اسپا Imperial Spa Delight
انجام این سفر شگفت انگیز 210 دقیقه ای کمک شایانی به مغذی کردن پوست و تسکین و گرم کردن دردهای عضلانی می کند. سفری فوق العاده که ابتدا با انجام لایه برداری کل بدن و پاکسازی صورت شروع می شود سپس با انجام ماساژ سنگ داغ چهار دستی، پاکسازی عمیق پوست و استفاده از ماسک درخشان کننده ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ مبارزه با پیری کریستال و استفاده از ماسک سفت کننده حرفه ای به پایان می رسد.

سَم زُدایی و احیا Detox & Renew
انجام این روش 195 دقیقه ای کمک شایانی به از بین بردن سموم بدنی و ترویج سلامتی در کل قسمت های بدن می کند. روشی منحصر به فرد با دستیابی به نتیجه ای مطلوب و پوستی مخملی. این تکنیک ابتدا با انجام لایه برداری پوست کُل بدن شروع می شود سپس با استفاده از رَپ سم زُدا و ماساژ رفع استرس ادامه می یابد و نهایتاً با انجام درمان های سفارشی صورت به پایان می رسد.

ریکاوری نهایی Ultimate Recovery
این مجموعه 195 دقیقه ای به منظور تسکین تنش ها و از بین رفتن استرس های ناشی از زندگی امروزی طراحی شده است، مجموعه ای فوق العاده که انجام آنها نتایج مطلوبی نظیر رها شدن از شر تنش های عضلانی و لمس احساس طراوت و نشاط در تمام قسمت های بدن از فرق سر تا نوک انگشتان را در پی دارد. مجموعه ریکاوری نهایی ابتدا با انجام لایه برداری تمام قسمت های بدن و انجام ماساژ پشت شروع می شود، سپس با انجام درمان های سفارشی صورت و انجام درمان های احیا کننده پاها و ران ها به پایان می رسد.

گریز از شهر Escape From The City
می توان از این پکیج 180 دقیقه ای به عنوان انتخابی مناسب برای گریز از تنش های زندگی پرمشغله روزانه نام برد، پکیجی بی نظیر که ابتدا با انجام فرآیند لایه برداری در کل قسمت های بدن شروع می شود سپس با انجام ماساژ آرامش بخش ادامه می یابد و نهایتاً با انجام درمان های سفارشی صورت به پایان می رسد.

درمان های پیشرفته
درمان های پیشرفته قابلیت اضافه شدن به سایر درمان های اسپا برای تکمیل آنها و بهبود سطحشان می باشند. 

تقویت کننده طول عمر Lifestage Anti- Aging Booters
این تکنیک با استفاده از سرُم های تکنولوژی بسیار پیشرفته طول عمر و مرطوب کننده برای از بین رفتن خطوط و آثار پیری در کل قسمت های بدن می کند.

درمان نرم کننده مو Hair Conditioning Treatment
در این روش از خواص قوی روغن مو همراه با انجام ماساژ آرامش بخش جمجمه و پوست سر برای از بین رفتن تنش ها و دستیابی به موهایی زیباتر و سالم تر استفاده می کنند. روشی فوق العاده که قابلیت اضافه شدن به سایر درمان های صورت، ماساژها و ماساژهای انتخابی را دارند.

احیا دست و پا Hand / Foot Reviver
این تکنیک قابلیت اضافه شدن به سایر درمان های صورت، ماساژها و روش های بدنی برای دستیابی به دست ها یا پاهای درخشان و مخملی را دارد. 

ذوب کننده سنگ داغ Hot Stone Melter 
در این روش از سنگ های هموار بازالتی داغ به منظور بیرون کشیدن تنش ها و استرس ها از لایه های عمیق پوستی استفاده می کنند. روشی شگفت انگیز که قابلیت اضافه شدن به سایر درمان ها را دارد.

کره نرم کننده و فرم دهنده بدنی Smooth & Firm Body Butter
در این روش از روغن ماساژ بدنی به منظور آبرسانی به پوست و بهبود بافت آن استفاده می کنند. روشی فوق العاده با قابلیت اضافه شدن به سایر ماساژها به منظور دستیابی به پوستی نرم، لطیف و مخملی.

احیا پشت
با انتخاب این روش مغذی کننده و لایه برداری به پوستی براق، نرم و مخملی در ناحیه کمرتان دست یابید. این روش قابل اضافه شدن به سایر ماساژها و درمان های بدنی خواهد بود.

ماساژ مکانیکی جی فایو G5 Mechanial Massage
انجام این ماساژ کمک شایانی به بهبود بافت، افزایش گردش خون و از بین بردن سلولیت در کل قسمت های بدن می کند. ماساژی بی نظیر که در نواحی خاصی مانند پشت، شانه ها، ران ها، لگن و شکم انجام می شود. این تکنیک قابلیت اضافه شدن به تمام درمان های بدنی انتخابی را دارد.

قوانین اسپا
میهمانان می توانند روزانه از ساعت 7:30 تا 23 از امکانات این اسپا استفاده نمایند. لطفاً 30 دقیقه قبل از زمان مقرر در محل اسپا برای استفاده از سونا، اتاق بخار و استراحت در لانج حضور یابید. همچنین چنانچه مایل به کنسل کردن یک تغییر در پکیج انتخابیتان هستید لطفاً این موضوع را 24 ساعت قبل با مسئولین اسپا در میان گذارید تا تنها متحمل پنجاه درصد خسارت شوید در غیر این صورت و عدم اطلاع رسانی هیچ هزینه ای به شما بازگردانده نمی شود. 

مرکز تناسب اندام
این هتل یک مرکز تناسب اندام بسیار پیشرفته و مجهز به امکاناتی نظیر استودیو تناسب اندام و ارائه برنامه های جامع اختصاصی توسط مجرب ترین مربیان دارنده گواهینامه های برتر را برای استفاده علاقمندان به ورزش در نظر گرفته است. در این مرکز امکان انجام تمرینات فیزیکی در رشته هایی مانند یوگا، مدیتیشن و تکنیک های آرامش بخش نیز وجود دارد. میهمانان هتل به صورت 24 ساعته و دیگر مراجعه کنندگان می توانند از ساعت 7:30 تا 23 از امکانات این مرکز استفاده نمایند.

امکانات آبی
مرکز سلامتی این هتل امکانات آبی نظیر استخر سرپوشیده با آب گرم، استخر داغ، تجربیات داغ مختلط، تجربیات داغ مجزا برای بانوان، اتاق بخار کریستال، سونا، چشمه یخ و دوش می باشد. 

امکانات اضافی
امکانات اضافی مرکز سلامتی و اسپا این هتل شامل اتاق استراحت مختلط، اتاق استراحت مجزا برای بانوان، کافه اسپا، سولاریوم حرفه ای، سالن زیبایی و مجموعه ای گسترده از وسایل جانبی اسپا می باشد.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با جادویی ترین مکان های روی زمین آشنا شوید (قسمت اول)

جهان مملو از مکان‌ های جادویی و اسرارآمیز است، از شگفتی‌ های طبیعی که ظاهرا توسط غول‌ ها ساخته شده‌ اند تا غارها و قلعه‌ هایی که با داستان‌ های جادوگری پیوند خورده‌ اند. در اینجا ما 34 مکان دلربا را انتخاب کرده ایم که حتی انسان های فانی هم می توانند از آنها بازدید کنند. برای طلسم شدن آماده شوید.

متن کامل مقاله

با 11 مورد از شبح زده ترین هتل ها در جهان آشنا شوید

مکان‌ های وهم‌ آور زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارد، اما داستانی شوم در مورد هتل‌ های شبح زده وجود دارد. عاشقان کارهای هیجان آور همیشه چیزی که به طرز وحشتناکی جذاب باشد را در مورد گذراندن یک شب در هتلی با تاریخچه شبح زده پیدا می کنند. این علاقه تا حدودی مدیون فیلم‌ هایی مانند "درخشش" و الهام‌ بخش واقعی آن، هتل جن زده استنلی است که ترسناک‌ ترین هتل جهان است.

متن کامل مقاله

معرفی 10 ساحل چشم نواز فیلیپین

آیا می خواهید درباره زیباترین سواحل فیلیپین بیشتر بدانید؟ چندین نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اولا که اینجا هیچ کمبودی از نظر سواحل وجود ندارد. این کشور در آسیای جنوب شرقی که از بیش از 7,000 جزیره تشکیل شده است، دارای بخش های خیره کننده ماسه ای و آب های ملایم و شفاف است.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید