• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای هتل سونیس افس رویال پالاس
 • نمای هوایی جالب از محوطه کلی هتل
 • نمای کلی هتل سونیس افس رویال پالاس
 • محوطه نشیمن لابی هتل
 • حمام ترکی هتل سونیس افس رویال پالاس
 • استخر سرپوشیده مرکز سلامتی و اسپا
 • سالن سینما هتل سونیس افس رویال پالاس
 • تخت های استراحت در کنار ساحل هتل
 • سالن بیلیارد هتل سونیس افس رویال پالاس
 • نمای استخر های روباز و ساحل هتل
 • سالن برگزاری همایش و جلسات
 • سالن ورزشی هتل سونیس افس رویال پالاس
 • کلاب کودکان هتل سونیس افس رویال پالاس
 • نمای استخر روباز و ساختمان هتل
 • تخت های ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 •  هتل سونیس افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا شهر کوش آداسی
 • رستوران اصلی هتل سونیس افس رویال پالاس
 •  هتل سونیس افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا شهر کوش آداسی
 •  هتل سونیس افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا شهر کوش آداسی
 •  هتل سونیس افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا شهر کوش آداسی
 • بار هتل سونیس افس رویال پالاس
 •  هتل سونیس افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا شهر کوش آداسی
 •  هتل سونیس افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا شهر کوش آداسی
 • بوفه سلف سرویس رستوران اصلی هتل
 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد دبل
 • تخت های توئین سوئیت فمیلی
 • نمای تخت بزرگ سوئیت رویال
 • اتاق استاندارد با چشم انداز دریا
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت فمیلی
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

حمام ترکی 
خدمات ارائه شده در این بخش از مرکز سلامتی و اسپای هتل سونیس افس رویال پالاس ریزورت اند اسپا به مانند آیینی اجرا می شوند که به هدف تضمین ایجاد آرامش در بدن میهمانان صورت می گیرند. روش های درمانی ارائه شده در حمام ترکی برگرفته از فرهنگ بخش آسیایی کشور ترکیه می باشد و حس و حال پادشاه های عثمانی را در میهمانانی که از رایحه های خوش آن استشمام می کنند ایجاد می کند. بدن افراد حس گرما کرده و موجب می شود تا پوست تلطیف بشود و بخار آب تاثیر مثبتی بر روی آنها خواهد داشت که تا مدت ها اثر گذار باقی می ماند.

روش پاشا - Pasha application - مدت زمان لازم: 30 دقیقه – در صورت انجام روش گرند ویزیِر (Grand Vizier) مدت زمان این روش 50 دقیقه می شود
میهمانان به هنگام ورود به حمام ترکی بر روی سنگ داغ میانی حمام خوابانده می شوند تا گرمای این محل از لحاظ فیزیکی و روحی باعث ایجاد آرامش در آنها بشود. سپس فرآیند کیسه کشیدن شروع می شود تا تمامی قسمت های بدن پاکسازی بشود و حس آرامش و تمیزی را در افراد ایجاد می کند و پوست بدن نرم و لطیف می شود. همچنین گردش جریان خون در بدن بهتر شده و سپس کف معطر بر روی افراد قرار داده می شود تا ماساژ داده بشوند. این ماساژ با استفاده از روغن های معطر انجام داده می شود و بر روی قسمت هایی مثل سر، دست ها و پاهای میهمانان اجرا می شود. در انتها از میهمانان با یک فنجان چای پذیرایی خواهد شد.

روش های حمام درمانی به سبک کلئوپاترا - INDULGING BATH THERAPIES CLEOPATRA – مدت زمان لازم: 45 دقیقه
این روش به هدف تلطیف پوست بدن میهمانان انجام داده می شود و به همین دلیل از ترکیب شیر و عسل بهره برده می شود.

روش حمام هارمونی - Harmony bath application – مدت زمان لازم: 45 دقیقه
این روش درمانی با بهره گیری از فضای حمام ترکی و همچنین ترکیبی از گل های چرخ شده، قهوه و پودر انار انجام داده می شود و کمک می کند تا منافذ پوست باز شده و اجازه می دهد تا به صورت آزادانه تنفس کنند.

روش حمام سلطان - Sultan bath application – مدت زمان لازم: 60 دقیقه
این روش در گذشته های دور توسط خادمان پادشاهان عثمانی برای آنها انجام داده می شده. در این روش دو نفر از کارکنان این حمام میهمانان را بر روی سنگ میانی حمام قرار می دهند و سپس با توده ای از کف، به صورت منظم و ریتم دار آنها را ماساژ می دهند. سپس بدن میهمانان با آب گل رز آب کشی می شود و سپس ماسک صورت بر روی صورت آنها قرار داده می شود و فرصت می دهند تا به استراحت بپردازند.

ماساژها 
ماساژ کلاسیک یا ماساژ ترکی - CLASSIC MASSAGE / TURKISH MASSAGE – مدت زمان لازم : 30 دقیقه یا 50 دقیقه
این نوع ماساژ گرفتگی های ماهیچه ها را از بین برده و فشارها و استرس ها را مادامی که حرکات ملایم بر روی بدن میهمانان انجام داده می شود از بین می برد. لمس های محکم این روش از ماساژ باعث می شود تا گردش جریان خون در بدن بهبود پیدا کند و البته به تناسب نیازها، برای هر فرد متناسب با نیازهای او اجرا می شود. این روش که بر روی تمامی قسمت های بدن انجام داده می شود، از روغن ماساژ نیز بهره می برد و به کل تمامی دردها و گرفتگی ها را رفع می کند.

ماساژ اسپرت یا  ویژه کمر - SPORT / SPECIAL BACK MASSAGE – مدت زمان لازم : 50 دقیقه
این نوع ماساژ در آن واحد حس سازندگی و آرامش را بر روی بدن دارد. هدف اصلی از انجام این ماساژ شتاب بخشیدن به گردش جریان خون در بدن است. آسیب های عضلات، اعصاب و ستون فقرات در این روش با استفاده از کمپرس یخ و با بهره گیری از بانداژهایی بر روی بدن قرار داده می شود بهبود پیدا می کند. در انتها از تکنیک های ماساژ ورزشی استفاده می شود تا مشکلات عضلات و یا آرنج دست که در ورزش هایی مثل تنیس برای افراد ورزشکار به وجود می آید به راحتی برطرف شود.

ماساژ آرامش بخش و رایحه درمانی - RELAXING & AROMA MASSAGE – مدت زمان لازم : 50 دقیقه یا 80 دقیقه
در این روش از تکنیک هایی که برای ایجاد آرامش و جوان سازی بدن مفید هستند استفاده می شود تا همراه با کیفیت بالای رایحه روغن ها، به ایجاد آرامش در اعصاب میهمانان کمک رسانی کنند. حرکات عمیق و حساسی که در این روش بر روی بدن میهمانان انجام داده می شود کمک می کند تا درد و استرس از سر تا پای میهمانان خارج بشود و حس تولد دوباره پیدا کنند.

ماساژ ناحیه بازتاب پا - FOOT REFLEX AREA MASSAGE – مدت زمان لازم : 45 دقیقه 
این روش یک نوع ماساژ قوی می باشد که با بهره گیری از تکنیک های ویژه ای انجام داده می شود. در این روش تمامی قسمت های بدن و ارگان هایی که به پا متصل هستند، با بهره گیری از تکنیک بازتاب شناسی تحت تاثیر قرار می گیرند. در این صورت انرژی های مسدود شده آزاد می شوند و نقاط فعال انرژی بدن خود درمانی را آغاز می کنند.

تخلیه بلغم به صورت دستی - MANUAL LYMPH DRAINAGE – مدت زمان لازم : 50 دقیقه 
فعال سازی سیستم لنفاوی بدن اصلی ترین دلیل انجام این روش و تخلیه بلغم می باشد. غدد لنفاوی نه تنها آب های اضافی را از بدن تخلیه می کنند، بلکه به تلطیف و پاک سازی بدن از سموم نیز کمک کرده و عامل بهبود سیستم دفاعی بدن نیز می باشند. این روش برای رفع سنگینی از پاها، از بین رفتن سلولیت ها، خستگی و همچنین سردردها کاربرد دارد. در انتها این روش فشار را از روی سیستم ایمنی بدن بر می دارد و فرآیند نوسازی سلول ها و هماهنگ شدن دستگاه عصبی را تضمین می کند.

سنگ درمانی - LA STONE THERAPY – مدت زمان لازم : 50 دقیقه یا 80 دقیقه
سنگ درمانی یک روش درمانی تاثیر گذار می باشد که بر اساس متدهای درمانی هند باستان انجام می شود. در این روش سنگ های داغ شده بازالت و همچنین سنگ مرمر بر روی نقاط انرژی بدن قرار داده می شوند. به لطف ماساژ قوی که بر روی بدن میهمانان انجام داده می شود، گرمای سنگ ها باعث خواهد شد تا جریان گردش خون در بدن بهبود پیدا کرده و با این کار تنش ها و دردهای ماندگاری که در بدن وجود داشته اند تخلیه خواهد شد. برای همین حس آرامش و هماهنگی بسیاری در بدن میهمانان ایجاد می شود.

روش شیاتسو - SHIATSU – مدت زمان لازم : 50 دقیقه 
این روش درمانی ژاپنی که به معنای فشار انگشت است، با ایجاد فشارهایی که به کمک دست انجام می شوند، باعث می گردد تا جریان انرژی در بدن میهمانان تحریک بشود. به مانند سایر تکنیک های درمانی شرقی، این روش نیز در وهله اول ایجاد کننده تعادل بیشتر در بدن می باشد تا تضمین کننده سلامت باشد. تکنیک های ایجاد فشار به بدن نیز تعادل در بدن را افزایش داده و جریان انرژی را بهبود می بخشند. میهمانان می توانند با دراز کشیدن بر روی زمین و بدون نیاز به در آوردن لباس های خود این روش را دریافت کنند. مادامی که میهمانان انتخاب کننده این روش به صورت منظم به نفس کشیدن و آزاد سازی فکر و هوش خود مشغول هستند، متخصصان این مرکز با استفاده از دست، آرنج، زانو و پاهای خود کمک می کنند تا دردها و مشکلات از بدن تخلیه بشوند.

ماساژ رایحه درمانی تایلندی - THAI AROMATHERAPY MASSAGE – مدت زمان لازم : 50 دقیقه یا 80 دقیقه یا 110 دقیقه
این نوع ماساژ با استفاده از قرار دادن مخلوطی از روغن هایی بر روی بدن که عصاره گیاهی دارند انجام داده می شود. در این روش می بایست سرعت و شدت فشارهایی که بدن وارد می شوند آرام و ملایم باشد. در مجموع این نوع ماساژ حس راحتی را به بدن وارد می کند چرا که کاری می کند تا تاثیر روغن های گیاهی وارد بدن بشود و متخصص انجام دهنده به تناسب درخواست افراد این روغن را به قسمت های مشخصی از بدن مالیده و آن را ماساژ می دهد.

ماساژ فشار درمانی نقطه ای پا به روش تایلندی - THAI FOOT PRESSURE POINT MASSAGE  – مدت زمان لازم : 45 دقیقه 
این روش ماساژ بر پایه تکنیک های سنتی خاور دور و با بهره گیری از قوانینی که بر این باور هستند پاهای ما آینه بدنمان هستند انجام داده می شود. در این روش فشارهای ماساژ به قسمت های مشخصی از بدن وارد می شوند و از آنجایی که هر نقطه از پا در ارتباط با یکی از اعضای بدن است، ماساژهای بازتاب شناسی کمک می کنند تا میهمانان انتخاب کننده این روش از لحاظ فیزیکی، عاطفی و روحی حس آزادی پیدا کنند. در این روش مشکلات میهمانان بر اساس اینکه هر فردی چگونه نسبت به فشارهای وارد شده به هر نقطه از عکس العمل نشان می دهد انجام می شوند.

ماساژ سنتی بالیایی - TRADITIONAL BALI MASSAGE – مدت زمان لازم : 50 دقیقه 
این روش از ماساژ متعلق به منطقه بالی واقع در کشور اندونزی می باشد. فشارهای موثر و ملایم در این روش بر روی نقاط انرژی بدن ایجاد شده و همچنین بر روی صورت انجام داده می شوند تا با عبور از لایه ماهیچه ها، تاثیر عمیق تری داشته باشند. این ماساژ تضمین می کند تا انرژی در تمامی قسمت های بدن پخش شده و در تمامی سیستم های داخلی بدن به صورت متعادل جریان داشته باشد. در نتیجه تنش ها و دردهای عضلانی از بین می روند و در انتها نیز استفاده از روغن های طبیعی، متعادل شدن جسم و روح را تضمین می کنند.

در مورد سایر امکاناتی که به جهت تندرستی و فراهم کردن شرایط تفریح و سرگرمی میهمانان در این بخش تدارک دیده شده است می توان به سه استخر شنای فضای باز و همچنین یک استخر شنای سرپوشیده اشاره کرد که دو مورد از استخرهای شنای فضای باز مناسب برای بزرگسال بوده و مورد دیگر نیز مناسب استفاده برای کودکان می باشد. استخر شنای سرپوشیده این مجموعه نیز به جهت استفاده میهمانان بزرگسال به ارائه خدمات می پردازد. همچنین دو سرسره آبی نیز در این استخرها وجود دارد. علاوه بر استخر شنا، میهمانان ورزشکار می توانند از سالن ورزشی، باشگاه تناسب اندام، شرکت در کلاس های ایروبیک، ژیمناستیک و حرکات موزون این مرکز نیز بهره ببرند.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با 10 شهر برتر جهان که با کوه ها احاطه شده اند آشنا شوید

در این مقاله با 10 شهر برتر جهان که با کوه ها احاطه شده اند از جمله ونکوور کانادا، ژنو سوئیس، مشهد ایران و شهرهای جالب دیگر به همراه توضیحات کامل آشنا شوید

متن کامل مقاله

با این 6 مسیر باورنکردنی و هیجان انگیز سریلانکا را کشف کنید

رویارویی های بزرگ در حیات وحش، سفرهای ریلی تاریخی و آشنایی با فرهنگ باستانی، تنها بخش هایی از این سفر هیجان انگیز هستند. هزاران دلیل برای کشف این جزیره باورنکردنی وجود دارد، پس ماجراجویی بی نقص خود را با برنامه ریز سفر ما به سری لانکا انجام دهید.

هفت مورد از زیباترین معادن نمک در جهان را بشناسید

برخی از بهترین مناظر جهان با رفتن به بالای یک کوه یا قایقرانی به سمت افق دریا دیده نمی شوند. در اعماق زمین، زیبایی معادن نمک در انتظار کشف شدن است. چه بخواهید برای نمک درمانی یا ماجراجویی به آن سفر کنید و یا فقط بخواهید از عظمت یک دنیای پنهان لذت ببرید، این ها برخی از زیباترین معادن نمک در جهان هستند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید