• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل و مرکز همایش سایلنس استانبول
 • نمای ساختمان هتل و مرکز همایش سایلنس استانبول
 • میز پذیرش هتل و مرکز همایش سایلنس استانبول
 • محوطه نشیمن لابی هتل
 • سالن برگزاری همایش و جلسات
 • استخر سرپوشیده مرکز اسپا
 • حمام ترکی هتل و مرکز همایش سایلنس
 • سونا خشک مرکز سلامتی و اسپا
 • سالن ورزشی هتل و مرکز همایش سایلنس
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • تخت های ماساژ مرکز اسپا
 • استخر سرپوشیده هتل و مرکز همایش سایلنس
 • بوفه سلف سرویس رستوران هتل
 •  هتل و مرکز همایش سایلنس استانبول شهر استانبول
 •  هتل و مرکز همایش سایلنس استانبول شهر استانبول
 •  هتل و مرکز همایش سایلنس استانبول شهر استانبول
 •  هتل و مرکز همایش سایلنس استانبول شهر استانبول
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • نمای تخت بزرگ سوئیت کرنر
 • محوطه نشیمن سوئیت کینگ
 • سوئیت دلوکس هتل و مرکز همایش سایلنس
 • نمای کلی از اتاق معلولین
 • تخت های توئین اتاق سوپریور
 • نمای تخت بزرگ سوئیت کینگ
 • اتاق سوپریور هتل و مرکز همایش سایلنس
 • لوازم بهداشتی رایگان اتاق ها


مرکز سلامتی و اسپا


هتل سایلِنس استانبول دارای مرکز تناسب اندام، استخر روباز و سرپوشیده، یک اتاق خدمات مراقبت از پوست، سه اتاق ماساژ، دو اتاق بخار، دو سونا، دو حمام ترکی، فواره برف، حمام شوک، اتاق استراحت و بار ویتامین می باشد. حمام ترکی، سونا و اتاق بخار برای آقایان و خانم ها به صورت مجزا است و استفاده از استخر برای میهمانان هتل رایگان می باشد.

خدمات ماساژ
ماساژ سر هندی Indian Head Massage
این ماساژ به مقابله با استرس، بهبود بیماری های میگرن و سینوزیت و رفع مشکلاتی از قبیل بی خوابی کمک می کند. در این روش که مدت زمان آن 30 دقیقه است، ناحیه سر و گردن ماساژ داده می شود و استرس اعصاب بدن کاهش می یابد.

ماساژ اِسپورت (ورزشی) Sports Massage
این ماساژ از نظر ریتم حرکات، نوع روش و زمان، با سایر ماساژ ها متفاوت است و مخصوص افرادی است که فعالیت های ورزشی انجام می دهند. در این روش با تحریک بخش های مختلف بدن، گردش خون افزایش پیدا کرده و تنش های ماهیچه ای از بین می روند. مدت زمان ماساژ اِسپورت 45 دقیقه است.

ماساژ رفلکسولوژی (عکس العمل شناسی) Reflexology Massage
پا آینه بدن است و در طب سنتی کشورهای خاور دور، توجه ویژه ای به این عضو شده است. در ماساژ رفلکسولوژی، درمانگر به برخی از نقاط پا که هر یک نماینده یکی از اعضا و بافت های بدن هستند، فشار وارد می کند. این ماساژ تعادلی موجب بهبود شرایط جسمی، عاطفی و روحی افراد می شود و با استفاده از این روش، مشکلات بخش های مختلف بدن شناسایی شده و بهبود می یابد. مدت زمان این ماساژ 30 دقیقه است.

ماساژ ضد استرس Anti Stress Massage
این ماساژ عالی در سه فرهنگ مختلف ریشه دارد و موجب آرامش، کاهش خستگی جسمی، استرس و تنش های روزمره می گردد. این ماساژ بر نقاط پرتنش بدن متمرکز است و موجب تعادل انرژی در بدن می شود. مدت زمان این ماساژ 30 دقیقه است. 

ماساژ ناحیه ای Regional Massage
این ماساژ بنا به درخواست فرد بر روی نقاطی از بدن که دچار ناراحتی هستند انجام می شود. این ناحیه ها شامل سر، گردن، کتف، کمر، بازوها یا پاها می باشند. مدت زمان این روش 45 دقیقه است.

ماساژ کلاسیک Classic Massage
این ماساژ موجب بهبود گردش خون، کاهش استرس و تنش های جسمی می شود و مدت زمان آن 45 دقیقه است.

ماساژ روغن داغ Hot Oil Massage
در این روش روغن های طبیعی مثل روغن کنجد، بادام و نارگیل را با روغن های معطر که خواص شفابخشی دارند و موجب پاکسازی بدن می شوند، ترکیب می کنند. در مرحله بعد مخلوط حاصل را تا حدی که حرارت آن از دمای بدن کمی بالاتر باشد گرم می کنند و سپس کل بدن را با آن ماساژ می دهند. به این ترتیب روغن جذب بافت ها شده و در کل سیستم بدن جریان می یابد و باعث به هم پیوستن مدارهای انرژی بدن می شود. این ماساژ در کاهش التهابات بدن، بهبود بیماری های مفصلی، از جمله روماتیسم و همچنین تخلیه لنف، قوام پوست و آرامش سیستم عصبی موثر می باشد. مدت زمان این روش 45 دقیقه است.

ماساژ آروماتراپی (رایحه درمانی) Aromatherapy Massage
این ماساژ با استفاده از اسانس های روغنی که از گیاهان استخراج شده و بسیار مفید هستند انجام می گیرد. برای رقیق کردن اسانس ها آنها را با روغن های حامل مخلوط می کنند. مدت زمان این روش 45 دقیقه است.

ماساژ مِدیکال (طبی) Medical Massage
ماساژ طبی در قسمت قفسه سینه و کمر انجام می شود. این ماساژ که با حرکات آرام و پیوسته انجام می گیرد، با تاثیر بر روی سیستم گردش خون و ماهیچه ها، دردهای مزمن و خستگی مفرط را کاهش می دهد. مدت زمان این روش 30 دقیقه است.

ماساژ ضد سلولیت Anti Cellulite Massage
این ماساژ موجب کاهش قطر عروق و در نتیجه افزایش گردش خون در زیر پوست پا می شود و همچنین اکسیژن رسانی به بافت ها را بیشتر کرده و سموم را از بدن دفع می کند. مدت زمان این روش 45 دقیقه است.

ماساژ شکلات Chocolate Massage
این ماساژ موجب تغذیه، آبرسانی و در نتیجه لطافت پوست می شود. در این روش، کره کاکائو، پودر کاکائو و روغن بادام مخلوط شده و ترکیب حاصل برای ماساژ استفاده می شود . پودر کاکائو با دارا بودن ترکیبات پلی فنولی از ایجاد سلولیت پیشگیری کرده و به عنوان یک فیلتر در برابر اشعه های مضر خورشید عمل می کند. کافئین موجود در کاکائو نیز موجب بهبود گردش خون و شادابی می شود. مدت زمان این روش 90 دقیقه است.

ماساژ بالی Bali Massage
این ماساژ بر روی کل بدن بویژه دست ها و پاها انجام می گیرد و روشی بسیار عالی برای افزایش گردش خون، کاهش تنش های ماهیچه ای و در نتیجه ایجاد آرامش می باشد. در این روش از حرکات پر قدرت استفاده می شود و مدت زمان آن 50 دقیقه است.

ماساژ دیپ کانِکتیو تیشو (ماساژ عمیق بافت همبند) Deep Connective Tissue Massage
ضربه های قوی و حرکات ملایم به کار رفته در این روش، موجب آرامش بافت همبند، دفع سموم و پاکسازی بدن می شود. این ماساژ برای افرادی که زندگی پرجنب و جوش و مشاغل پرتنش دارند و همچنین ورزشکاران بسیار مناسب است. مدت زمان این روش 50 دقیقه است.

ماساژ سنگ داغ Hot Stone Massage
در این روش از سنگ های آتشفشانی برای دفع انرژی های منفی چاکراهای بدن استفاده می شود. این ماساژ که خاستگاه آن کشورهای خاور دور است، موجب تجدید انرژی و آرامش جسمی، فکری و روحی می شود. مدت زمان این روش 45 دقیقه است.

ماساژ لومی لومی Lumi Lumi Massage
لومی لومی در زبان هاوایی به معنای ماساژ توسط یک یا چند نفر به همراه حرکات موزون می باشد. این ماساژ بر روی کمر و شکم انجام می شود و در آن از حرکات دست و بازو استفاده می گردد. مدت زمان این روش 45 دقیقه است.

ماساژ کلئوپاترا Cleopatra Massage
در این روش از شیر و عسل برای ایجاد آرامش استفاده می شود. حضور در سونا به مدت 10 تا 15 دقیقه و تعریق و باز شدن منافذ پوست، مرحله اول این ماساژ است. در مرحله بعد درمانگر با حرکات ملایم، بدن را با مخلوط شیر و عسل ماساژ می دهد و در نتیجه با افزایش گردش خون، سمومی که در بدن تجمع یافته اند، دفع شده و تعادل در بدن برقرار می شود. مخلوط شیر و عسل موجب جوانسازی پوست می گردد. مدت زمان این روش 90 دقیقه است.

ماساژ سایلِنس میکس Silence Mix Massage
این ماساژ، ترکیبی از چند ماساژ مختلف از جمله ماساژ آروماتراپی (رایحه درمانی)، ماساژ سنگ داغ و ماساژ طبی می باشد. ماساژ مخصوص دردهای مزمن و خستگی مفرط، بر روی ماهیچه و سیستم حرکتی بدن تاثیر گذار هستند. مدت زمان ماساژ سایلِنس میکس 90 دقیقه است.

ماساژ سلطان Sultan Massage
ماساژ سلطان توسط دو درمانگر با حرکات هماهنگ انجام می شود. این روش به دلیل اجرا شدن توسط دو نفر با انرژی های متفاوت، موجب تبدیل انرِژی های منفی به انرژی های مثبت و ایجاد آرامش عمیق در فرد می گردد. مدت زمان این روش 45 دقیقه است.

ماساژ ریلکس Relax Massage
این ماساژ آرامش بخش که بر روی کل بدن انجام می شود، استرس های روزمره را کاهش داده و خواب شبانه را راحت تر می کند. مدت زمان این روش 45 دقیقه است.

ماساژ مراقبت از پوست
روش درمانی ضد پیری با استفاده از مواد معدنی دریایی Anti Aging Sea Minerals Theatment
با استفاده از سیستم جدید ضد پیری تالگو، از جلسه اول درمان، تغییرات محسوسی در پوست ایجاد شده و لطافت، شادابی و قوام پوست افزایش می یابد. این روش موجب تنظیم کلاژن سازی، تامین رطوبت لازم پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی آن می شود.

روش سوپر لیفتینگ صورت سیلیسیوم Silicium Super Lifting Facial
با استفاده از سیستم جدید ضد پیری تالگو، از جلسه اول درمان، استحکام و افزایش قوام پوست قابل مشاهده خواهد بود. این روش موجب صاف شدن سطح پوست، بازسازی بافت های زیر خطوط عمیق چهره و همچنین افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و سفت شدن آن می شود. 

مرکز تناسب اندام سایلِنس
مرکز تناسب اندام سایلِنس دارای پیشرفته ترین تجهیزات ورزشی و دستگاه های آنالیز ترکیبات بدن برند تانیتا می باشد. این دستگاه درصد چربی، عضلات و آب بدن را محاسبه می کند. مربیان حرفه ای این مرکز نیز با ارائه برنامه های تمرینی به حفظ سلامتی و تناسب اندام میهمان کمک می کنند.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

آیا می دانید 8 مورد از قدیمی ترین فانوس های دریایی جهان کدامند؟

پیش از این که سازه های دائمی تری ساخته شوند آتش های برافروخته بر روی تپه ها به منظور مسیریابی در دریا مورد استفاده قرار می گرفتند. در نهایت مردم شروع به ساخت سکوهایی کردند تا دید شعله های آتش را افزایش دهند که در نهایت منجر به توسعه و پیشرفت و ساخت فانوس های دریایی شد. برخلاف فانوس های دریایی مدرن که به عنوان هشدار مورد استفاده قرار می گیرند، برج های قدیمی به عنوان نشانه ای برای ورودی به بندرها محسوب می شدند.

متن کامل مقاله

معرفی بهترین کافه های شهر پاریس

ممکن بود استارباکس و پِرِت در سایر شهرها فعالیت داشتند اما ورود آنها به پاریس تقریبا توهین به مقدسات بود. برای پاریسی ها کافه بیانگر شیوه زندگیست. اتاقی به علاوه اتاق پذیرایی که مکانی برای مطالعه، نگارش، دورهمی و مباحثه می باشد. کافه جاییست که می روید تا ببینید و دیده شوید.

متن کامل مقاله

آیا می دانید دیدنی ترین مکان های گردشگری سال 2020 کدامند

قطعا چیزی جالب تر از اینکه برای تعطیلاتتان در سال جدید برنامه ریزی کنید وجود ندارد. اگر قصد داشته باشید از مکانی دوردست که کیلومترها با شما فاصله دارد دیدن کنید این 20 مکان دیدنی سبب می شوند از برنامه تان که برای سال 2020 در نظر گرفته اید، پشیمان نشوید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید