• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای ساختمان هتل سوئیس گاردن
 • محوطه نشیمن لابی هتل
 • لابی هتل سوئیس گاردن کوالالامپور
 • استخر روباز هتل سوئیس گاردن
 • رستوران فلیورز هتل سوئیس گاردن
 • نمایی از گرین تریتس دلیکستن
 • نمای رستوران چینی ساینو سین
 • بلو چیپ لانج هتل سوئیس گاردن
 • رستوران فلیورز هتل سوئیس گاردن
 • نمایی از رستوران چینی ساینو سین
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • تخت های توئین اتاق فمیلی
 • اتاق اگزکیوتیو هتل سوئیس گاردن
 • محوطه نشیمن سوئیت جونیور
 • تخت های توئین اتاق دلوکس
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

برای فراهم کردن تجربه یک سفری که جوانی را به میهمانان هتل سوئیس گاردن کوالالامپور باز بگرداند، این مجموعه مجهز به یک مرکز اسپا و ماساژ به سبک اندونزی و بالیایی است که خدماتی طبیعی و بسیار موثر را برای مراجعان خود ارائه می کند. میهمانان هتل می تواند برای استفاده از خدمات این مرکز در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 11 صبح الی 11 شب و همینطور در روزهای جمعه و شنبه و سایر تعطیلات عمومی در میان ساعات 9:30 الی 11 شب به این محل مراجعه نمایند.

روش های درمانی برای جوانسازی بدن
سیم سارا سیگنیچِر
کارکنان مجرب این بخش از هتل تمامی تلاش خود را در جهت برقراری آرامش فکری و جسمی میهمانان خود انجام می دهند. سیم سارا اسپا محلی است که در آن از روغن های معطر طبیعی، رنگ ها و همینطور صداهای آرامش بخش استفاده می شود تا به پاکسازی روحی میهمانان کمک بسیاری بشود. 
ماساژهای ارائه شده در این مرکز با اجرای ماساژهای تایلندی آغاز شده و دستان توانای کارکنان آن و استفاده از ماساژ سنتی به روش بالیایی و مالزیای به ایجاد آرامش برای میهمانان کمک فراوانی می کند. ترکیب دست ساز و ویژه از انواع روغن ها و البته مطابق با سلیقه میهمانان و در انتهای فرآیند ماساژ در این محل با ماساژ بدون استفاده از دست که به سبک ماساژ هاوایی است به پایان می رسد تا در نهایتاً هیچگونه اثری از استرس بر روی ذهن و بدن میهمانان باقی نماند. مدت زمان این روش 1 ساعت و 45 دقیقه می باشد.

ماساژ گیاهی تایلندی سیم سارا 
این روش درمانی با ماساژ به سبک تایلندی آغاز می شود. سپس یک کیسه بخار که از برگ لیمو، علف های لیمو و دیگر گیاهان تایلندی تهیه شده، به سبک ماساژ آرام تایلندی بر روی خطوط انتقال انرژی بدن انسان به آرامی مالیده می شوند. این روش درمانی آرامش بخش و به نوعی شگفت انگیز باعث می شود تا گردش انرژی در بدن افراد ارتقا پیدا کرده، سموم بدن از ماهیچه ها تخلیه شده، مایعات اضافی از بدن خالی شده و نیز انعطاف پذیری مفاصل ستون فقرات افزایش پیدا کند. مدت زمان این روش 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

سیم سارا هانی بی 
میهمانان مراجعه کننده به مرکز اسپای سیم سارا می توانند به طور همزمان از فواید روغن های مفید و همینطور عسل تازه و شیرین بر روی بدن خود که میزان استرس را کاهش می دهد استفاده نمایند. در طب سنتی همواره از عسل برای درمان زخم های باز بدن و از بین بردن جای زخم های قدیمی و کمک به رشد پوست تازه استفاده می شده است و این روش درمان که هانی بی نام دارد هم با برقراری تعادل بدن به جوان سازی پوست کمک خواهد کرد. مدت زمان این روش 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.

ماساژ تایلندی سیم سارا 
این نوع ماساژ که شباهت بسیاری به ماساژ یوگا دارد، همراه با حرکات کششی و خم شدن بسیاری همراه است. این نوع از ماساژ تایلندی به افرادی که قصد دارند تا میزان انعطاف و گردش جریان در بدنشان بیشتر بشود بسیار توصیه می شود. مدت زمان این روش 60 دقیقه می باشد.

ماساژ سنتی سیم سارا 
هنر ماساژ به روش سنتی مالایی چیزی است که نسل در نسل به امروز منتقل شده است. در این تکنیک به دفعات و مدت زیاد به ورز دادن مفاصل و ماهیچه ها و بسیاری از نقاط مهم دیگر از بدن پرداخته می شود. در انجام این روش درمانی از روغن های ویژه طبیعی از ترکیب علف لیمو، برگ های پاندان و سایر موارد دیگر استفاده می شود تا به فرآیند گردش در بدن کمک بسیاری شود. مدت زمان این روش 60 دقیقه می باشد.

سیم سارا تاچ 
میهمانان می توانند به طور همزمان از فواید ماساژ به روش بالیایی که با کشش بدن و همینطور ماساژ با انگشت شصت و کف دست ترکیب می شود نهایت لذت را ببرند. روغن های استفاده شده دراین روش از ترکیب روغن های خاصی هستند تا جریان خون را در بدن افزایش داده و استرس را کاهش بدهند. در این روش یک ماساژ کف پا هم گنجانده شده تا هر گونه انسداد در خطوط انتقال انرژی در بدن را از بین ببرد. مدت زمان این روش 60 دقیقه می باشد.

درمان، تمیز کردن و حمام
سیم سارا کافی 
میهمانان هتل می توانند بهترین تجربه ماساژ با قهوه که به گردش جریان بدن و همینطور نرم شدن پوست بدن کمک می کند را در این روش داشته باشند. استفاده از روغن های فوق العاده خوش بو در این ماساژ موجب می شود تا به جوان سازی پوست کمک بسیاری شده و همینطور ماساژ به روش بالیایی هم در انتها به آرامش بدن کمک خواهد کرد. مدت زمان این روش 1 ساعت و 45 دقیقه می باشد.

سیم سارا رویال 
میهمانان این مرکز اسپا می توانند بر اساس یک دستور العمل قدیمی که از گذشتگان به ارث رسیده و در حقیقت یک سنت برای داشتن زیبایی است استفاده نمایند. ماده لولور که از ادویه های پر قدرتی برای تهیه آن استفاده می شود، در این نوع ماساژ بر روی پوست مالیده می شود تا به نوسازی پوست کمک کند. در ادامه عصاره ماست هم برای کامل تر شدن فرآیند جوان سازی پوست بر روی آن قرار داده می شود. در پایان هم از ماساژ آروماتراپی (رایحه درمانی) به روش بالیایی که همراه با استفاده از ترکیبی از روغن های معطر بوده و به سلیقه میهمانان انتخاب می شوند استفاده خواهد شد. مدت زمان این روش 1 ساعت و 45 دقیقه می باشد.

نگهداری از مو
سیم سارا کِلاپا 
میوه نارگیل برای کنترل حرارت سر و حالت دادن به مو استفاده می شود. همچنین این میوه باعث شادابی و زیبایی رنگ آن خواهد شد و برای همین در این روش درمانی، از شیره نارگیل استفاه بسیاری می شود. سیم سارا کِلاپا یک ماساژ کامل است که البته میهمانان می توانند به سلیقه خود آن را در کنار سایر ماساژهای موجود در این اسپا انتخاب کنند. مدت زمان این روش 30 دقیقه می باشد.

سیم سارا هِبیسکِس 
در این روش درمان سنتی موی سر، با یک مایع شستشوی ویژه که از برگ های بامیه تهیه می شود به شستشوی سر پرداخته می شود. همچنین این روش شامل یک کلاه خنک کننده می شود که نقش یک اکسیر را برای افراد با سرهای سنگین تر ایفا می کند. مدت زمان این روش 30 دقیقه می باشد.

نگهداری از ناخن و پوست صورت
سیم سارا فِیشال
همه افراد به دنبال پاکیزه بودن و براق بودن پوست صورت و ناخن هایشان هستند. پاکیزه سازی کامل، لایه برداری ملایم، احیا کنندگی، استحکام بخشیدن، ایجاد یک لایه مرطوب بر روی پوست و همینطور تغذیه کننده پوست و نیز ماساژ سر، شانه ها، دست ها و پا، احساس جوانی و تازگی را به استفاده کنندگان این روش نگهداری از ناخن خواهد داد. مدت زمان این روش 60 دقیقه می باشد.

سیم سارا پدیکور 
میهمانان می توانند پای خود را در مایعی گرم که به مرطوب کردن پوست و از بین بردن پینه ها کمک می کند قرار بدهند. همچنین در این روش پوست های اضافه دور ناخن ها به آهستگی و با ملایمت تمیز شده و ناخن های پا به همراه کرم هایی که اضافه می شوند، شکل زیبایی پیدا خواهند کرد. در انتها رنگ لاک مورد نظر میهمانان برایشان انتخاب و بر روی ناخن ها مالیده خواهد شد. مدت زمان این روش 60 دقیقه می باشد.

سیم سارا مانیکور 
میهمانان این مرکز می توانند دستان خود را برای پیدا کردن لطافت بیشتر به دستان کارکنان مجرب هتل بسپارند و از ماساژ کف دست و انگشتان در این روش نهایت لذت را ببرند. نرم کنندگی پوست، تمیز کاری دور ناخن ها، حالت دهی به ناخن، پر کردن و سوهان زدن در ادامه این روش برای میهمانان انجام خواهد شد. در انتها رنگ لاک مورد نظر برای افراد بر روی ناخن هایشان زده خواهد شد. مدت زمان این روش 60 دقیقه می باشد.

روش های درمانی  رَپ و حمام 
سیم سارا تروپیکال 
یک روش درمانی کاملاً لذت بخش که در آن تمامی قسمت های بدن با میوه های تازه گرمسیری پوشانده می شود تا موجب نرم شدن و بازسازی مجدد پوست شود. همچنین به میهمانان توصیه می شود که از ماساژ سنتی به روش بالیایی که برای بازسازی کامل روح و جسم انجام می شود حتماً استفاده نمایند. مدت زمان این روش 1 ساعت و 45 دقیقه می باشد.

سیم سارا هیلِر
یک روش درمانی منحصر به فرد و باستانی که در آن از ترکیبی از گیاهان دارویی و ادویه ها برای کاهش التهاب، سردرد و سایر دردهای بدن نظیر دردهای عضلانی استفاده می شود. در ابتدای این روش از پوشاندن بدن با گیاهان دارویی شروع می شود تا گرمای لذت بخشی در بدن افراد نفوذ کرده و احساس آرامش منحصر به فردی در آنان در زیر این پوشش ایجاد شود. در ادامه از ماساژ به روش بالیایی و استفاده از روغن های معطر متنوع که به انتخاب میهمانان خواهد بود، فرآیند این ماساژ انجام می شود. مدت زمان این روش 1 ساعت و 45 دقیقه می باشد.


درمان به روش بخار گیاهان دارویی سیم سارا 
درمان هایی که در آن از بخار آب ها استفاده می شده همواره جنبه شفابخش داشته اند و در مجموع برای ایجاد سلامتی بیشتر و نیز شل کردن عضلات، از بین بردن سموم بدن، بهینه سازی گردش خون و حتی سوزاندن چربی های اضافه بدن استفاده شده است. به ویژه اینکه از بخارها برای درمان سرفه و سرماخوردگی ها بهره برده شده. اکنون در اسپای سیم سارا روش های درمانی ویژه ای به خصوص برای میهمانان حانم در نظر گرفته شده تا هر گونه بوی نامناسب بدن آنها را از بین ببرد. تمامی این مراحل در قسمت های جداگانه و در امنیت و فضای کاملاً خصوصی انجام می شوند که در مجموع 20 دقیقه زمان برده و در انتها همراه با یک ماساژ آروماتراپی (رایحه درمانی) سنتی و پوشاندن بدن با روغن های معطر همراه خواهد بود.

ماساژ ویژه سیم سارا برای خانم ها (به همراه حمام درمانی پا) 
این نوع ماساژ مخصوص خانم ها بوده و برای پاکیزگی و ایجاد رایحه ای خوش انجام می شود. مدت زمان این روش 30 دقیقه می باشد.

بخار گیاهان داروی سیم سارا (به همراه روش درمان پا)  
ترکیبی ویژه از گیاهان دارویی تازه و مخلوط کردن آن با بخار موجب می شود تا عضلات بدن شل شده و هر گونه درد موجود در آن از بین برود و به گردش خون در تمامی قسمت های بدن کمک بشود. از جمله دیگر ویژگی های این روش، از بین رفتن مشکلاتی مانند سرفه های مداوم و سرماخوردگی می شود. مدت زمان این روش 30 دقیقه می باشد.

سایر خدمات اسپای سیم سارا
سیم سارا رویال اسپایسز 
میهمانان مرکز اسپای سیم سارا می توانند لذت یک ماساژ که توسط لولور جاوه ای و از ادویه هایی که پودر شده اند بدست می آید را در این محل تجربه کنند. سپس از گیاهان دارویی و چوب های شیرین برای نرم کردن و ترمیم پوست استفاده می شود. در انتها هم از عصاره ماست برای صاف کردن پوست بهره گرفته می شود. در همین زمان میهمانان می توانند یکی از روش های توان بخشی موهایشان را انتخاب کنند تا به طور همزمان به موهای آنها هم رسیدگی شود.
افراد می توانند ذهن خود را آزاد و کاملاً آرام کرده و در حمامی از کف شیر استراحت کنند. در انتهای این روش از ماساژهای اجرا شده در سیم سارا، از ماساژ به روش بالیایی برای از بین بردن استرس استفاده می شود.

سیم سارا رویال رَپ 
این امکان وجود دارد که میهمانان میوه گرمسیری تازه و یا هر نوع میوه جاوه ای مورد نظر خود را که قرار است کاملاً توسط آن احاطه شوند را انتخاب کنند. این مواد ترکیبی باستانی و همراه با خاصیت درمانی فراوان است. گیاهان دارویی تازه و همینطور ادویه هایی که در گل قرار داده شده اند و یا میوه های تازه گرمسیری همگی در منوی انتخاب میهمانان قرار خواهند داشت. همچنین حمامی از روغن های معطر هم در این روش برای میهمانان گنجانده شده و در انتها هم از ماساژ به روش بالیایی استفاده می شود تا جریان گردش خو در بدن ارتقا پیدا کند. مدت زمان این روش 2 ساعت می باشد.

سیم سارا رویال اسپشال 
میهمانان سیم سارا می توانند اسکراب جاوه ای با لولور را انتخاب کرده و سپس برای نرم کنندگی پوست از عصاره ماست استفاده کنند و در انتها هم یک روش درمان باستانی مو استفاده می شود که به براق شدن و مربوط شدن آن کمک بسیاری خواهد کرد. باز هم در انتهای این روش از ماساژ به روش بالیایی استفاده می شود که البته نوع روغن معطر به انتخاب میهمانان خواهد بود. مدت زمان این روش 2 ساعت می باشد.

سیم سارا رویال وایت 
در این روش میهمانان می توانند در حمامی از کف شیر استراحت کامل داشته باشند. همچنین استفاده از یک روش درمانی باستانی برای مو که توسط شیره نارگیل یا آنزیم های هِبیسکِس انجام می گردد در این فرآیند مرسوم است. باز هم در انتها برای از بین رفتن استرس و تمدد اعصاب میهمانان از ماساژ به روش بالیایی استفاده می شود. مدت زمان این روش 1 ساعت و 30 دقیقه می باشد.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با 10 مورد از بهترین شگفتی های زیرزمینی جهان آشنا شوید

سیاره ما دارای بسیاری از شگفتی های طبیعی زیبا است. بعضی از آن ها جلوی چشمان ما قرار دارند و برخی دیگر در زیر زمین پنهان شده اند. فهرست ما را ببینید و این گوهر های باورنکردنی زیرزمینی که تجربه ای فراموش نشدنی ارائه می دهند را کشف کنید.

متن کامل مقاله

برترین شهرهای جهان که توسط کوه ها احاطه شده اند

در این مقاله با 10 شهر برتر جهان که با کوه ها احاطه شده اند از جمله ونکوور کانادا، ژنو سوئیس، مشهد ایران و شهرهای جالب دیگر به همراه توضیحات کامل آشنا شوید

متن کامل مقاله

با این 6 مسیر باورنکردنی و هیجان انگیز سریلانکا را کشف کنید

رویارویی های بزرگ در حیات وحش، سفرهای ریلی تاریخی و آشنایی با فرهنگ باستانی، تنها بخش هایی از این سفر هیجان انگیز هستند. هزاران دلیل برای کشف این جزیره باورنکردنی وجود دارد، پس ماجراجویی بی نقص خود را با برنامه ریز سفر ما به سری لانکا انجام دهید.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید