• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای ساختمان هتل ایمپیانا کی ال سی سی
 • استخر روباز هتل ایمپیانا کی ال سی سی
 • سالن برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • سالن ورزشی هتل ایمپیانا کی ال سی سی
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • تخت های ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • محوطه نشیمن در فضای باز
 • سالن برگزاری همایش و جلسات
 • نمای مرکز سلامتی و اسپا هتل
 • بار بوهمیا هتل ایمپیانا کی ال سی سی
 • بار اوسویگو هتل ایمپیانا کی ال سی سی
 • نمای رستوران و بار سیدار آن فیفتین
 • کافه تونکابین هتل ایمپیانا کی ال سی سی
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • تخت بزرگ اتاق دلوکس کلاب
 • تخت بزرگ سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای محوطه نشیمن سوئیت هتل
 • تخت های توئین اتاق دلوکس
 • تخت بزرگ اتاق پرمیر کلاب
 • نمای تخت بزرگ سوئیت دلوکس
 • لوازم بهداشتی رایگان اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

سالن ورزش
این سالن با پیشرفته ترین و کاملترین تجهیزات ورزشی در طبقه بیست و چهارم هتل قرار دارد و همه روزه از ساعت 6 تا 22 فعالیت می کند.

اسپای سوآسانا
سوآسانا در قلب منطقه گُلدن ترای اَنگل کوالالامپور، به عنوان بهترین مرکز لوکس اسپا شناخته می شود. دریافت جایزه وُرلد لاکچِری اسپا، دریافت استاندارد پنج ستاره توسط وزارت گردشگری مالزی و عضویت در انجمن اسپا و تندرستی مالزی از افتخارات مرکز اسپای سوآسانا است. این مرکز با روش های درمانی سنتی آسیایی و تمرکز بر روی حواس پنجگانه بینایی، بویایی، لامسه، شنوایی و چشایی مشتریان خود را به سرزمین تندرستی می برد. خدمات ارائه شده توسط این مرکز شامل انواع ماساژ بدن و روش های درمانی جوانسازی پوست در قالب روش های سنتی بالی، تایلندی و مالایی می باشد. اِسکراب بدن، بادی رَپ، خدمات مراقبت از پوست صورت، حمام درمانی، مانیکور، پِدیکور و پکیج های ویژه مخصوص خانم ها، آقایان، زوجین و عروس و داماد های که در ماه عسل به سر می برند نیز از دیگر خدمات این مرکز است. اسپای سوآسانا در طبقه چهارم هتل قرار دارد و همه روزه از ساعت 10 تا 22 فعالیت می کند.
ماساژ بدن 
ماساژ سوآسانا Swasana Massage
این ماساژ ویژه، ترکیبی از سه ماساژ مختلف شامل بالی، تایلندی و مالایی می باشد و مدت زمان آن 90 دقیقه است.

ماساژ بالی Balinese Massage
این ماساژ که نسل به نسل منتقل شده است، ترکیبی از حرکات کششی طولانی، مشت و مال بدن و تکنیک های فشار با کف دست و انگشت شست می باشد. در این روش لمس بدن توسط درمانگر با حرکات قوی، موجب نفوذ روغن های معطر به عمق پوست می شود و عملکرد سیستم های گردش خون، لنفاوی، عضلانی و عصبی را بهبود می بخشد. مدت زمان این ماساژ 60 یا 90 دقیقه است.

ماساژ مالای اسپایس Malay Spice Massage
در این روش مشت و مال بدن با استفاده از روغن های معطر گرم و با تمرکز بر روی عضلات نقاط مختلف بدن انجام می شود. این ماساژ اصطلاحاً برای خروج "باد" های بدن مناسب است. به عقیده آسیایی ها این بادها، گازهای سمی هستند که موجب نفخ و سایر ناراحتی های بدن می شوند. مدت زمان این روش 60 یا 90 دقیقه است.

ماساژ تایلندی Thai Massage
این ماساژ باستانی روشی درمانی برای ایجاد آرامش، انرژی و تغییر در بدن می باشد و در آن از حرکات کششی غیر مستقیم و فشار ملایم بر روی خطوط انرژی بدن استفاده می شود. این ماساژ محکم و قوی که بدون استفاده از روغن انجام می شود، موجب افزایش انعطاف پذیری بدن، رفع گرفتگی های عضلات و مفاصل، تحریک اعضای داخلی بدن و ایجاد تعادل در انرژی بدن می شود. مدت زمان این ماساژ 60 دقیقه است.

ماساژ فشار عمیق Deep Pressure Massage
برخی بر این باورند که ایجاد فشار روی بعضی از نقاط بدن، باعث بهبود گردش خون می شود. در این ماساژ به روغن احتیاجی نیست و در آن از تکنیک های فشار بر نقاط مختلف بدن و حرکات کششی استفاده می شود. این روش موجب ایجاد تعادل و حس تندرستی در بدن می شود و مدت زمان آن 60 دقیقه است.

ماساژ وارم اِستون (سنگ گرم) Warm Stone Massage
در این روش سنگ های صیقلی گرم با حرکاتی نرم و روان، بر روی بدن می لغزند. گرمای سنگ ها به شل شدن عضلات و آرامش هیجانات عاطفی کمک می کند. تعدادی سنگ گرم نیز بر روی نقاط انرژی بدن قرار داده می شوند تا قدرت شفابخشی بدن را تقویت کنند. مدت زمان این روش 90 دقیقه است.

ماساژ رهایی از استرس Stress Relief Massage
این روش درمانی با تمرکز بر روی ناحیه گردن، کتف و کمر، عضلاتی را که در اثر استرس های روزمره دچار تنش شده اند، آرام می کند. فشار وارد شده بر بدن، تنش های عضلانی ناشی از تمرینات ورزشی شدید و یا فعالیت های بدنی مکرر را نیز برطرف می سازد و مدت زمان این ماساژ 30 دقیقه است.

ماساژ پا Foot Massage
این ماساژ بهترین درمان برای پا محسوب می شود و بر اساس روش های درمانی باستانی انجام می گیرد. انجام این روش موجب دفع سموم و جریان یافتن انرژی در بدن می شود و مدت زمان آن 30 دقیقه است.

روش های درمانی بدن 
ماساژ رویال جاوه ای Royal Javanese Lulur
استفاده از ترکیب پودر برنج، زردچوبه و دارچین در این روش جاوه ای، موجب پاکی، لطافت و جوانی پوست می شود. زردچوبه یک ترکیب ضدعفونی کننده و ضد پیری پوست است. در پایان این ماساژ پوست را با استفاده از شیر تخمیر شده مرطوب می کنند. مدت زمان این روش 50 دقیقه است.

اِسکراب قهوه Coffee Scrub
در این روش از ترکیب قهوه آسیاب شده با عطر بسیار قوی، پودر برنج با رایحه درخت برگ پاندان و کفیر لایم استفاده می شود که موجب لطافت پوست و ایجاد نشاط در فرد می گردد. در مرحله آخر نیز از ژل گوجه فرنگی برای تغذیه پوست استفاده می شود. مدت زمان این روش 50 دقیقه است.

اِسکراب تونکات اَلی Tongkat Ali Scrub
این اِسکراب مخصوص آقایان است و در آن از ترکیب پودر برنج، خاک رس سرخ و پودر برگ های گیاه تونکات اَلی استفاده می شود که موجب لایه برداری پوست می گردد. در این روش همچنین از روغن های معطر و ادویه های افزایش دهنده میل جنسی مثل هل، جوز هندی و نعناع هندی نیز استفاده می شود. مدت زمان این اِسکراب 50 دقیقه است.

هیمالیَن سالت گِلو Himalayan Salt Glow
در این روش که به منظور لایه برداری عمیق پوست انجام می شود از ترکیب نمک دریایی غنی از مواد معدنی و گلاب استفاده می گردد. حرکات دورانی آرام، سلول های مرده پوست را از بین می برند و با افزایش گردش خون به دفع سموم و نرم شدن پوست کمک می کنند. در نهایت با شستشوی بدن پوستی درخشان و لطیف نمایان می شود. مدت زمان این روش 50 دقیقه است.

اِسپایس هِربال رَپ Spice Herbal Wrap
در این بادی رَپ سنتی از مخلوط گیاهان دارویی و ادویه های محلی برای رفع تب، سردرد و دردهای عضلانی استفاده می شود. این روش بیشتر برای فصول سرد و بارانی مناسب است. گرمای حاصل از این ترکیب با نفوذ به بدن موجب افزایش گردش خون می شود . مدت زمان این روش 60 دقیقه است.

سی ماد رَپ Sea Mud Wrap
در این بادی رَپ منحصر به فرد، بدن از کلیه فواید مواد معدنی موجود در دریا بهره مند می شود. این روش موجب دفع سموم بدن و تحریک متابولیسم سلولی می شود. این ماسک غنی از مواد معدنی باعث تقویت بدن، افزایش خاصیت ارتجاعی و استحکام پوست و همچنین رفع احتباس آب در بافت های بدن می شود. مدت زمان این روش 60 دقیقه است.

خدمات مراقبت از پوست صورت
سِری دوئی فِیشال Seri Dewi Facial
در این روش مراقبت از پوست صورت، از مواد تازه و خالص غنی از ویتامین با رایحه میوه و همچنین تکنیک های طب فشاری بر روی تمام نقاط صورت استفاده می شود که موجب افزایش گردش خون در این ناحیه می گردد. مدت زمان این روش 60 دقیقه است.

روش درمانی احیا و آبرسانی Hydrating and Revitalizing Treatment
این روش به منظور استحکام، لطافت و طراوت پوست انجام می شود و انجام آن به افراد مسن و کسانی که از خشکی مزمن پوست رنج می برند توصیه می شود. مدت زمان این روش 75 دقیقه است.

روش درمانی سم زدایی صورت Face Detox Treatment
این روش به منظور سم زدایی، پاکسازی و ایجاد حالت نرمال در پوست انجام می شود و مانع رشد باکتری در سطح پوست می گردد. این روش به کسانی که دچار آکنه شدید یا متوسط هستند توصیه می شود و مدت زمان آن 75 دقیقه است.

روش درمانی آرامش بخش و ضد قرمزی پوست Soothing and Anti Redness Treatment
این روش به کاهش قرمزی پوست و مویرگ هایی که دچار اتساع شده اند کمک می کند و موجب استحکام و ایجاد تعادل در پوست می شود. سِرُمی که در این روش استفاده می شود، برای ایجاد آرامش و در عین حال تقویت پوست مفید است. مدت زمان این روش 75 دقیقه می باشد.

روش درمانی روشن و درخشان کننده پوست Lightening and Radiance Treatment
این روش درمانی قدرتمند، نقاط تیره رنگ پوست را متعادل کرده و ظاهری شفاف و درخشان به پوست می بخشد. پیری موجب افزایش ضخامت پوست و کاهش خاصیت ارتجاعی آن می شود. سلول های مرده در سطح لایه خارجی پوست تجمع پیدا می کنند و مانع نوسازی سلول ها می شوند. آلفا هیدروکسی اسید یا اسید میوه به کار رفته در این روش درمانی، ناخالصی ها و سلول های مرده را به تدریج حذف می کند و درخشندگی پوست را حفظ می کند. مدت زمان این روش 90 دقیقه است.

روش های آرامش بخش حمام درمانی 
حمام شیر و گلبرگ های رز  Milk and Rose Petal Bath
در این روش، حرکت ملایم آب، بدن را به آرامی ماساژ می دهد. شیر نیز پوست را تغذیه کرده و رایحه گل های رز به روح و جسم آرامش می بخشد. مدت زمان این روش 30 دقیقه است.

حمام گل های معطر Aromatherapy Floral Bath
در این روش، بدن در آب گرم حاوی ترکیبی از روغن های معطر لَوِندِر و نعناع فلفلی آرامش پیدا می کند. رفع استرس و بازیابی نشاط و سرزندگی از دیگر فواید این روش است و مدت زمان آن 30 دقیقه است.

بُخور گیاهی Herbal Steam Infusion
این روش برای رفع سرماخوردگی مناسب است و انجام آن قبل از ماساژ و به منظور افزایش تاثیر روغن های رایحه درمانی توصیه می شود. مدت زمان این روش 30 دقیقه است.

مراقبت از دست و پا
مانیکور اِکسکلوسیو اسپا Exclusive Spa Manicure
این روش شامل مرطوب کردن، اِسکراب و ماساژ دست و همچنین مانیکور شامل پاکسازی، مرتب کردن و سوهان ناخن ها می باشد و در نهایت ماسک پارافین نیز به منظور آبرسانی و درمان پوست دست، ناخن و کوتیکول ناخن استفاده می شود. مدت زمان این روش 75 دقیقه است.

پِدیکور اِکسکلوسیو اسپا Exclusive Spa Pedicure
این روش، ترکیبی از درمان های مخصوص خشکی پوست پا و پِدیکور شامل پاکسازی، مرتب کردن و سوهان ناخن پا و در نهایت ماسک طراوت بخش می باشد. مدت زمان این روش 75 دقیقه است.

پکیج های اسپا
اِسِنس آو اسپا Essence of Spice
این روش درمانی، با بُخور گیاهی آغاز می شود و با حمام گل های معطر و در نهایت ماساژ آرامش بخش بالی و یا روش مراقبت از پوست سِری دوئی پایان می یابد. مدت زمان این روش 90 دقیقه است.

سینِمِن مِسرا Cinnamon Mesra
این روش درمانی مخصوص بدن و صورت می باشد و با حمام گل های معطر مخصوص پا آغاز شده و با ماساژ بالی ادامه می یابد و در نهایت با خدمات مراقبت از صورت سِری دوئی به پایان می رسد. این روش که در آن از تازه ترین مواد اولیه استفاده می شود، موجب ایجاد حس زیبایی و تندرستی در بدن می گردد و مدت زمان آن 120 دقیقه است.

اَسمورودونو Asmara Dana
این روش مخصوص زوج هایی است که در ماه عسل به سر می برند و یا مناسبت خاصی را جشن می گیرند. اِسکراب بدن، حمام شیر و گلبرگ های رز و در نهایت ماساژ بدن جزو مراحل این روش درمانی است که موجب پاکسازی کل بدن می گردد و مدت زمان آن 120 دقیقه است.

ایمپیانا سوآسانا Impian Swasana
این پکیج مجموعه ای از روش های درمانی گوناگون است و با اِسکراب و پاکسازی عمیق کل بدن آغاز می شود و با حمام گرم گل های معطر مخصوص جوانسازی پوست ادامه می یابد. در مراحل بعدی ماساژ بالی و روش مراقبت از صورت به منظور شادابی پوست انجام می شود و این پکیج در نهایت با صرف یک نوشیدنی سالم مخصوص اسپا پایان می یابد. مدت زمان پکیج ایمپیانا سوآسانا 150 دقیقه است.

سِندانا لاکچِری (مخصوص آقایان) Cendana Luxury (Gentlemen)
این پکیج مخصوص آقایان طراحی شده است و در مرحله اول آن، لایه برداری و پاکسازی بدن و سپس ماساژ درمانی مخصوص عضلات به منظور تسکین دردهای ماهیچه ای انجام می گیرد و مرحله آخر نیز شامل یک روش مراقبت از پوست صورت می باشد. مدت زمان این پکیج 180 دقیقه است.

ایمپیانا ایندالجِنس Impiana Indulgence
ایمپیانا ایندالجِنس بهترین و کامل ترین پکیج اسپای سوآسانا می باشد. این تجربه لوکس و فراموش نشدنی با ماساژ پا و سپس لایه برداری بدن آغاز می شود و با بُخور گیاهی و حمام گرم گل های معطر و ماساژ بالی ادامه می یابد. وقفه کوتاه بعد از این مراحل نیز فرصتی برای استراحت و صرف غذاها و نوشیدنی های سالم اسپا است. بعد از استراحت، نوبت به روش های مراقبت از پوست صورت با استفاده از محصولات برند سوئیس لاین می رسد. این محصولات تغییرات بسیار عالی و قابل ملاحظه ای را در پوست ایجاد می کنند. مرحله آخر نیز به استراحت و نوشیدن یک دمنوش زنجبیل داغ و لذت بردن از این تجربه فراموش نشدنی اختصاص دارد. مدت زمان این پکیج 300 دقیقه است.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با سازه های غیرمعمول و ساختمان های عجیب و غریب روی زمین آشنا شوید

نمی توان این واقعیت را انکار کرد که این جهان پر از شاهکارها و معماری های غیر سنتی است. چیزهای منحصر به فردی در این سیاره وجود دارد، از جمله رستوران های عجیب و غریب و غیر معمول، معابد عجیب و منحصر به فرد و موزه های غیر عادی که در سراسر کره زمین یافت می شوند.

متن کامل مقاله

با 10 دلیل برای سفر به وارنا در بلغارستان آشنا شوید

آیا قصد سفر به بلغارستان دارید، اما هنوز نمی دانید که کدام شهر آن را ببینید، وارنا یا صوفیه؟ در این مقاله پاسخ سوال خود را پیدا خواهید کرد. می خواهید بدانید بلغارستان کجاست؟ خوب، بلغارستان یک کشور در منطقه بالکان در سواحل دریای سیاه است که صوفیه پایتخت آن می باشد و وارنا هم محبوب ترین شهر ساحلی آن است.

متن کامل مقاله

با الهام بخش ترین مجسمه ها در جهان آشنا شوید

این مجسمه های خیره کننده با ترویج فراگیری، ارتباط انسانی و احترام به مام طبیعت، یک برنامه سفر جایگزین را برای جاذبه های "معمول" ارائه می دهند. در این مقاله نگاهی می اندازیم به چند اثر هنری باورنکردنی در سراسر جهان.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید