• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای ساختمان هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • نمای کلی هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • ورودی هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • میز پذیرش هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • مرکز کسب و کار هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • تخت های ماساژ مرکز اسپا
 • نمای محوطه نشیمن لابی هتل
 • استخر و بار سرپوشیده هتل
 • تردمیل های سالن ورزشی هتل
 • لابی لانج هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • نمای لانج و گریل گوبو آپسترز
 • رستوران بین المللی گوبو چیت چت
 • بار اسکای هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • نشیمن لانج و گریل گوبو آپسترز
 • تخت های توئین اتاق دلوکس
 • اتاق اگزکیوتیو هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • نمای تخت بزرگ اتاق کلاب
 • محوطه نشیمن سوئیت هتل
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • سوئیت هتل ترِیدرز کوالالامپور
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

این هتل یک مرکز سلامتی بسیار لوکس همراه با چشم انداز جذاب به شهر زیبای کوالالامپور و باغ کِی ال سی سی را برای استفاده علاقمندان به ورزش در نظر گرفته است.

اسپا
اسپای این هتل بر روی پشت بام و طبقه سی و چهارم هتل قرار گرفته و با چشم انداز بی نظیر به خط افق آسمان کوالالامپور از شما برای تجربه سفری آرامش بخش و به یاد ماندنی دعوت می کند. با قدم گذاشتن در این اسپا و بهره مندی از خدمات درمانی بی نظیرش به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست یابید و بعد از یک روز پر مشغله با استفاده از خدمات اتاق بخار و سونا از شر خستگی ها و گرفتگی های ماهیچه ای رهایی یابید. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 8 تا 20 از امکانات این مکان استفاده نمایند.

منوی اسپا
روش های زیبایی اسپا
روش درمانی برای طراوت پوست صورت
در این تکنیک بسیار سریع از ماسک و ماساژ برای آبرسانی و دستیابی به طراوت پوستی استفاده می کنند. انجام این تکنیک 45 دقیقه ای برای هر نوع پوستی توصیه می شود.

روشن سازی صورت
این تکنیک بسیار موثر شامل انجام فرآیند لایه برداری برای کنترل میزان چربی و تصفیه منافذ پوستی می باشد و انجام آن 60 دقیقه طول می کشد. انجام این روش به افرادی که دارای پوستی چرب هستند، توصیه می شود.

فِرمِتیو صورت
در این روش درمانی منحصر به فرد از امگا 3 و جلبک برای انجام فرآیند آبرسانی بسیار عمیق پوست و تحریک و افزایش میزان کلاژن استفاده می شود. انجام این روش به افرادی که دارای پوست خشک هستند، توصیه می شود. با انتخاب این روش 60 دقیقه ای به پوستی نرم، صاف و شفاف دست یابید.

روش های ترمیم پوست
در این روش درمانی از یک ماسک دوبل غنی از ترکیبات آنتی اکسیدان برای جلوگیری از نفوذ رادیکال های آزاد استفاده می کنند. انجام این روش درمانی کمک شایانی به افزایش درخشندگی و نرمی پوست می کند. این روش 90 دقیقه ای برای هر نوع پوستی مناسب خواهد بود.

اسپا ایندالجِنس
بِلیس فول رینیوآل
با انتخاب این روش درمانی فوق العاده انرژی های ذهنیتان را بازیابید و به آرامش فوق العاده ای از لحاظ ذهنی برسید. خود را به دست درمانگران بسیار مجرب این اسپا بسپارید و با بهره مندی از خدمات درمانی بی نظیر آنها از شر تنش ها و استرس های زندگی روزانه رهایی یابید. این تکنیک 100 دقیقه ای شامل روش های تشریفاتی پاها، ماساژهای آروماتراپی، روش های طراوت پوستی و چای گیاهی می باشد.

انرژی خالص
با انتخاب این روش آرامش بخش بسیار ساده انرژی های ذهنی خود را در حد بسیار زیادی بالا بکشید. این پکیج 120 دقیقه ای شامل روش های تشریفاتی پاها، فرآیند اسکراب بدنی، جوانسازی با سنگ و چای گیاهی می باشد.

اعتدال شب و روز
در این روش درمانگران بر روی تمام نواحی بدن از نوک سر تا انگشتان تمرکز می کنند. انجام این روش درمانی بسیار لوکس کمک شایانی به جوانسازی روح شما می کند. این پکیج 140 دقیقه ای شامل روش های تشریفاتی پاها، حمام گیاهی، فرآیند اسکراب بدنی، ماساژ آروماتراپی و چای گیاهی می باشد.

مدارهای تفریحی
در هر لحظه از انجام این تکنیک حسی بسیار ناب و لذتی بی نظیر برای شما تداعی می شود. این پکیج 150 دقیقه ای شامل روش های تشریفاتی پاها، حمام گیاهی، فرآیند رَپ بدنی، ماساژ آروماتراپی یا سوئدی، ماساژ جمجمه و چای گیاهی می باشد.

روش های ریلکس سازی اسپا
آزادی
این روش درمانی 30 یا 60 دقیقه ای کاملاً اختصاصی و بر اساس نیازهای شخصی هر فرد مراجعه کننده طراحی شده است. مدت زمان، نوع درمان و حتی نوع روغنی که در این روش درمانی استفاده می شود بر عهده مراجعه کننده می باشد. مشاوره اسپا شما را در انتخاب روش درمانی مورد نظرتان راهنمایی می کند. 

ایجاد تعادل به کمک دو درمانگر
این روش 30 یا 60 دقیقه ای توسط دو درمانگر و به کمک حرکات آرامش بخش فوق العاده ای انجام می شود.

آروماتراپی
در این روش از عصاره روغن های گیاهی برای احیا و ایجاد توازن در انرژی های ذهنی و روحی استفاده می شود. مدت زمان انجام این تکنیک 30 یا 60 و یا 90 دقیقه می باشد.

پیوند سوئدی
در این روش از امولسیون کرم آجیل شمع و عصاره دانه انگور برای انجام فرآیند جوانسازی استفاده می شود. این روش ماساژ درمانی بدون روغن انجام می شود و با تحریک احساسات احساس جوانی و سرزندگی فوق العاده ای را برای شما به وجود می آورد. انجام این روش 30، 60 و یا 90 دقیقه طول می کشد.

تاثیر عمیق
این روش درمانی با استفاده از حرکات فشاری متوسط در امتداد خط وسطی و جدا کننده بدن به دو قسمت مساوی انجام می شود. این تکنیک کمک شایانی به آزاد شدن انرژی های مسدود شده بدنی و به حرکت در آوردن آنها به سراسر قسمت های بدن می کند. انجام این تکنیک 30 یا 60 دقیقه طول می کشد.

احیا به کمک سنگ
در این روش درمانگران سنگ های آتشفشانی داغ را بر روی نواحی خسته عضلانی قرار می دهند. با انتخاب این روش آرامشی فوق العاده در ذهن و روح خود احساس نمایید. مدت زمان انجام این تکنیک 45 یا 75 دقیقه خواهد بود.

آبایانگا
این روش درمانی 90 دقیقه ای بر اساس یک آئین جامع باستان برای ایجاد هماهنگی ذهنی و بدنی طراحی شده است. این تکنیک قدیمی به کمک یک ماساژ بدنی خاص و روغن های بسیار غنی انجام می شود. ماساژ آبایانگا قرن ها به عنوان روشی تسکین دهنده برای ترویج احساس رفاه و شادی مورد استفاده علاقمندان به آرامش قرار می گیرد. 

رفلوکسولوژی پاها
این تکنیک یک روش درمانی سنتی شرقی است که انجام آن 45 یا 60 دقیقه طول می کشد. در این روش درمانگران بر روی نواحی انعکاس دهنده انرژی مانند پاها تمرکز می کنند.

باشگاه تناسب اندام
با انجام فعالیت های ورزشی در باشگاه بسیار مجهز این هتل تناسب اندام و زیباییتان را در طول سفرتان حفظ نمایید. این باشگاه 24 ساعته آماده خدمت رسان به میهمانان می باشد.

سلامتی اسپا
اسکراب بدنی
انجام این فرآیند 60 دقیقه طول می کشد.

رَپ بدنی
انجام این روش 60 دقیقه طول می کشد.

خدمات با قابلیت اضافه شدن به روش های درمانی
مراقبت از گردن و ناحیه دِکُلته (بالای سینه)
انجام این روش درمانی 20 دقیقه ای کمک شایانی به کاهش خطوط ریز، خشکی و از بین بردن ناهمواری در نواحی گردن و بالای سینه می کند.

درخشندگی چشم ها
انجام این روش 40 دقیقه ای کمک شایانی به کاهش آثار چروک، سیاهی دور چشم و درخشان شدن پوست این نواحی می کند.

برداشتن ابرو
با انتخاب این گزینه به ابروهای خود فرم و حالت زیبایی بدهید. فرآیند برداشتن ابرو 15 دقیقه طول می کشد.

ماساژ جمجمه
بعد از یک روز پر مشغله با انتخاب این ماساژ بی نظیر آرامشی فوق العاده را تجربه نمایید. مدت زمان انجام این روش 10 دقیقه است.

خدمات موم
در این اسپا خدمات موم و اپیلاسیون برای تمام قسمت های بدن انجام می شود.
 
مانیکور
مانیکور کلاسیک
این روش مانیکور شامل فرم دادن به ناخن های دست، مراقبت از پوست نواحی ناخن و ماساژ دادن این نواحی می باشد و انجام آن 45 دقیقه طول می کشد.

مانیکور شیک
این روش مانیکور شامل تمام تکنیک های مانیکور از فرم دهی، مراقبت پوستی و ماساژ در این نواحی تا براق کردن ناخن ها می باشد و انجام آن یک ساعت طول می کشد.

مانیکور دلوکس
در این روش مانیکور از فرآیند لایه برداری به کمک یکی از عصاره های گیاهی برای از بین بردن پوست های خشک نواحی ناخن استفاده می شود و انجام آن یک ساعت طول می کشد.

مانیکور اسپا
در این روش از فرآیند لایه برداری و ماسک مرطوب کننده برای مغذی سازی پوستی استفاده می شود. انجام این روش یک ساعت و پانزده دقیقه ای به افرادی که دارای پوست های خشک هستند، توصیه می شود.

پدیکور کلاسیک
این روش پدیکور شامل فرم دادن به ناخن های پا، مراقبت از پوست نواحی ناخن و ماساژ دادن این نواحی می باشد و انجام آن 45 دقیقه طول می کشد.

پدیکور شیک
این روش پدیکور شامل تمام تکنیک های مانیکور از فرم دهی، مراقبت پوستی و ماساژ در این نواحی تا براق کردن ناخن های پا می باشد و انجام آن یک ساعت طول می کشد.

پدیکور دلوکس
در این روش پدیکور از فرآیند لایه برداری به کمک یکی از عصاره های گیاهی برای از بین بردن پوست های خشک نواحی ناخن پا استفاده می شود و انجام آن یک ساعت طول می کشد.

پدیکور اسپا
در این روش از فرآیند لایه برداری و ماسک مرطوب کننده برای مغذی سازی پوستی استفاده می شود. انجام این روش یک ساعت و پانزده دقیقه ای به افرادی که دارای پوست های خشک هستند، توصیه می شود.

اتاق بخار و سوناریوم
میهمانان می توانند روزانه از ساعت 10 تا 22 از امکانات این مکان استفاده نمایند.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

آشنایی با 21 مورد از بهترین کارهایی که می توان در بوداپست انجام داد

به سختی می توان جایی را پیدا کرد که قوانین سخت گیرانه کمتر و راحت تری از بوداپست مرکزی داشته باشد. در این شهر قوانینی برای ساعات رفت و آمد وجود ندارد و سالن های تفریحی به وفور در ساختمان ها پیدا می شوند و به راحتی می توانید در پیاده روها قدم بزنید و از غذاهای خیابانی لذت ببرید. همه این ها باعث می شود این یک شهر تفریحی و البته سرگرم کننده و جذاب برای گردشگران، جوانان، زوج ها و خانواده های آن ها باشد.

متن کامل مقاله

با 14 نقطه از گرم ترین مکان های روی زمین آشنا شوید

تابستان از راه رسیده و این یعنی وقت آن است که لباس های گرم خود را کنار بگذاریم و آفتاب را در آغوش بگیریم. در حالی که همه ما برای تعطیلات به سواحل مناطق گرمسیری می رویم، مکان هایی وجود دارند که درجه حرارت هوا در آن ها از نقطه تحمل انسان فراتر می رود. از کالیفرنیا گرفته تا آفریقای جنوبی، این 14 نقطه روی زمین، داغ ترین مکان ها در جهان هستند. این فهرست ابتدا در سال 2015 منتشر شد و اکنون به روز شده است.

متن کامل مقاله

بهترین جاذبه های گردشگری شهر زیبای سالزبورگ

سالزبورگ، که پایتخت استانی با همین نام است، در شمال غربی اتریش قرار داشته و به دلیل معماری و محیط باشکوه خود، یکی از زیباترین شهرهای اروپا می باشد. این شهر زیبا در امتداد هر دو ساحل رودخانه سالزاخ (Salzach) امتداد دارد، به طوری که از کوه های آلپ سالزبورگ تا زمین های تحت اختیار شهر 1853 متری آنترسبرگ (Untersberg) امتداد می یابد.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید