• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل دِ پلس دان تان دبی
 • هتل دِ پلس دان تان دبی
 • چشم انداز هتل دِ پلس دان تان دبی
 • استخر روباز هتل دِ پلس دان تان دبی
 • حمام مرکز سلامتی و اسپا
 • نمای استخر روباز و ساختمان هتل
 • نمای آبنمای هتل دِ پلس دان تان دبی
 • لانج البیت هتل دِ پلس دان تان دبی
 • نمای استیک هاوس آسادو
 • نمای رستوران غذای دریایی تیپتارا
 • بوفه سلف سرویس لانج البیت
 • نمای استیک هاوس آسادو
 • محوطه فضای باز رستوران تیپتارا
 • نمای رستوران عربی ایوان
 • رستوران فای هتل دِ پلس دان تان دبی
 • تخت های توئین اتاق دلوکس
 • سوئیت دیپلماتیک هتل دِ پلس دان تان دبی
 • محوطه نشیمن سویئت امپریال
 • سوئیت جونیور هتل دِ پلس دان تان دبی
 • تخت های توئین اتاق پلس
 • سوئیت پلس هتل دِ پلس دان تان دبی
 • نمای تخت بزرگ سوئیت رویال
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت دیپلماتیک
 • نمای تخت بزرگ سوئیت امپریال
 • نمای تخت بزرگ اتاق پلس
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پلس
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


مرکز سلامتی و اسپا


اسپای این هتل به ارائه منحصر به فردترین روش های تمدد اعصاب و جوان سازی پوست برای کاهش استرس ها و دست یابی به طراوت جسمی و آرامش ذهنی مفتخر است. این اسپا با دکوراسیون عربی دارای امکاناتی مانند حمام اِسلَب (تخته سنگ)، جکوزی، دوش های باران ریز، اتاق بخار، مشاوره اختصاصی، سالن استراحت و بوفه می باشد. در ضمن این اسپا برای زوج هایی که تمایل دارند تجربیات تمدد اعصاب و ریلکس سازی را با هم تجربه کنند سوئیت های اختصاصی را در نظر گرفته است.
اسپا اِمپِریال سَنکتوآری
این اسپا به سبک عربی طراحی شده و با چشم انداز فوق العاده به برج دریاچه دارای محوطه اختصاصی برای بانوان و آقایان می باشد. در این اسپا درمانگران با استفاده از روش های درمانی الهام گرفته از روش های سنتی احساسات شما را تحریک می کنند و انرژی های روح و جسم شما را متوازن می کنند. در روش های درمانی از محصولات برندهای معتبر مانند لِس سِنس دِ مراکِچ، نَچرال بایسه برای درمان های پوستی و شیفا برای درمان های بدن استفاده می شود. محصولات لِس سِنس دِ مراکچ که یک برند مراکشی می باشد و با عصاره روغن های طبیعی و روغن دانه های گلابی تهیه شده، برای آبرسانی پوست و دست یابی به پوستی نرم و شفاف بسیار موثر می باشد. برای این اسپا 9 سوئیت درمانی جادار، حمام اِسلَب (تخته نگ)، دو حمام شرقی، دو وان جتی هیدرو اسپا، جکوزی، دوش باران ریز، اتاق بخار، سوئیت های اختصاصی برای زوجین، فضای مخصوص مشاوره، لانج استراحت و بوفه در نظر گرفته شده است. این اسپا در طبقه اول قرار گرفته و از ساعت 9 تا 22 آماده خدمت رسانی به میهمانان می باشد.

روش های درمانی اختصاصی
 مراسم اختصاصی دِ پِلِیس  THE PALACE SIGNATURE RITUALS 
با انجام این روش درمانی آرامش و طراوت جسمی فوق العاده ای را احساس کنید.

سفر به یک بیابان ONE DESERT JOURNEY
با تجربه این سفر آرامش بخش روح خود را نوازش کنید و سرشار از احساس شوید. این سفر آرامش بخش با استفاده از یک اسکراب شن و نمک بیابانی شروع می شود و سپس با یک ماساژ آرامش بخش با اُوسادا و  گشنیز ادامه می یابد و در انتها با انجام فرآیند احیا انرژی بوسیله عصاره نعنا مراکشی به پایان می رسد. انجام این تکنیک 105 دقیقه طول می کشد.

روش های درمانی سلطنتی (رویال) THE ROYAL TREATMENT
برای دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی خود را به دست درمانگران این اسپا بسپارید و به نصایح آنها گوش فرا دهید. با استفاده از روش های درمانی پوستی و انجام انواع ماساژها در کمترین زمان ممکن از شر تنش ها و استرس های روزانه رهایی یابید. این روش بهترین انتخاب برای پایان یک روز پرمشغله است و انجام آن 120 دقیقه طول می کشد.

رویال اُرِنج اُوسیس ریچوآل ROYAL ORANGE OASIS RITUAL
با انجام این روش درمانی 120 دقیقه ای به کمک انرژی مرکبات احساسات خود را بیدار کنید و از پوست خود در برابر خشکی و پیری محافظت نمایید. راز زیبایی و موفقیت این روش استفاده از آنتی اکسیدان می باشد.

حمام شرقی
حمام شرقی ریچوآل Oriental Hammam Ritual
در حمام اسکراب شرقی و تسکین دهنده از گِل رهاسول از رشته کوه های اطلس در مراکش همرا با آب رُز جهت مغذی کردن پوست استفاده می شود. انجام این حمام 75 دقیقه طول می کشد.

حمام اسکراب شرقی Oriental Hammam Scrub
در این روش در حمام شرقی ابتدا قبل از استفاده از اتاق بخار از صابون سیاه سنتی برای کل بدن استفاده می کنند و سپس این روش را با انجام مشت و مال بدن (اسکراب) ادامه می دهند. انجام این حمام 75 دقیقه طول می کشد.

روش های درمانی بدن
رپ برگ جلبک دریایی اُرگانیک ORGANIC SEAWEED LEAF WRAP
با استفاده از این روش 60 دقیقه ای پوست خود را سم زدایی و مرطوب کنید. جلبک دریایی سرشار از مواد مغذی، مواد معدنی، ویتامین و آمینو اسید می باشد.

مرکبات خیس CITRUS DRENCH
در این روش بر روی پوست بدن مرکبات خیس قرار می دهند. این روش اثر خود را با افزایش آبرسانی و قابلیت ارتجاعی پوست نمایان می کند. انجام این تکنیک 60 دقیقه طول می کشد.

خنک سازی پوست های حساس SENSATIONAL SKIN COOLER
این روش درمانی برای التیام پوست های آسیب دیده و آفتاب سوخته بسیار موثر است. انجام این روش 50 دقیقه طول می کشد.

مغذی سازی ENRICH INTENSE NOURISHMENT
در این روش 80 دقیقه ای از جلبک دریایی و کره جهت آبرسانی به پوست و افزایش درخشندگی آن استفاده می شود.

لاغری سیگنِیچر SIGNATURE CONTOUR AND SLIM
بعد از انجام فرآیند گرمادرمانی دو تکنیک متفاوت روش نچرال بلیز مِسادوسه برای دستیابی به کاهش وزن و لاغری ارائه می شود و در آخر با قرار دادن ماسک تالاسو اِسکالپتینگ بر روی بدن این تکنیک درمانی پایان می یابد.

اسکراب شن های صحرایی DESERT SAND SCRUB
در این روش درمانی با استفاده از ترکیب شن های صحرایی، نمک دریایی، روغن آرگون و دیگر ترکیبات ضروری پوست خود را نوازش کنید و ظاهر آن را زیباتر جلوه دهید. انجام این تکنیک 45 دقیقه طول می کشد.

نمک ارگانیک درخشان ORGANIC LUSCIOUS SALT GLOW
با استفاده از این روش سم زدایی و لایه برداری به پوستی شفاف و درخشان دست پیدا کنید. در این روش از عصاره جلبک و نمک دریایی برای تحریک گردش خون و بافت لنفاوی استفاده می شود. انجام این روش 45 دقیقه طول می کشد.

لایه برداری با چای نِپالی NEPALESE TEA EXFOLIATION
این روش بر مبنای یک ماساژ آرامش بخش و عملیات لایه برداری با استفاده از ترکیباتی مانند روغن معطر زردآلو، کره شیا، پودر بامبو و اکسیر چای انجام می شود. مدت زمان انجام این روش 30 دقیقه است.

اسکراب انرژی اُرگانیک ORANGE VITALITY SCRUB
در این روش درمانی 30 دقیقه ای از ترکیبات آنتی اکسیدانی مانند چای سبز، ویتامین سی و روغن رُز استفاده می شود و انجام آن به افرادی که پوست آنها انعطاف پذیریش را از دست داده یا دچار مشکل کم آبی است توصیه می شود. 

ماساژهای اختصاصی
ماساژ وِلبیینگ (سلامتی) WELLBEING MASSAGE
در این روش ماساژ درمانی، درمانگران از نوک سر تا انگشتان پای شما را به وسیله روغن های معطر برای دستیابی به آرامش ماساژ می دهند. انجام این ماساژ 50، 80 و 110 دقیقه طول می کشد.

اینتِنسیو ماسِل ریلیز (رهایی ماهیچه ای شدید) INTENSIVE MUSCLE RELEASE
با انتخاب این شیوه ماساژ خودتان را به دست مجرب ترین درمانگران بسپارید و از شر تنش ها، استرس ها و دردها رهایی یابید. مدت زمان انجام این ماساژ 50 یا 80 یا 110 دقیقه طول می کشد.

ماساژ فیوژن FUSION MASSAGE
این تکنیک متشکل از ادغام  تکنیک های ماساژ شیاتسو ژاپنی، چینی توی نای، بَلِنیز و تایلندی می باشد و انجام آن برای دستیابی به آرامش و احیا انرژی بسیار موثر است. انجام این تکنیک 50 یا 80 یا 110 دقیقه طول می کشد.

ماساژ جت لَگ JETLAG MASSAGE
در این روش ماساژ درمانی از روغن های ضروری و عصاره رُز ماری استفاده می شود و انجام آن 50 یا 80 یا 100 دقیقه طول می کشد.

ماساژهای سنتی
ماساژ بَلِنیز BALINESE MASSAGE
این ماساژ با استفاده تکنیک های خاص برای جلوگیری از سکته مغری و تمدد اعصاب بسیار مفید است. انجام این ماساژ 50 یا 80 یا 110 دقیقه طول می کشد.

ماساژ تایلندی با گیاهان فشرده THAI HERBAL COMPRESS
در این روش درمانگران ابتدا گیاهان سنتی را فشرده کرده سپس آنها را درون یک پارچه کتانی گرم قرار می دهند و با گذاشتن آن بر روی نقاط بدن خستگی ها و تنش های ماهیچه ای را کاهش می دهند. با استفاده از این شیوه ماساژ درمانی برای همیشه از شر تنش ها و استرس ها رهایی یابید. انجام این ماساژ 80 تا 110 دقیقه طول می کشد.

ماساژ تایلندی THAI MASSAGE
این ماساژ بر مبنای حرکات کششی برای تحریک و بهبود گردش خون و خاصیت انعطاف پذیری پوست انجام می شود و مدت زمان آن 80 یا 110 دقیقه است.

ماساژ فیلیپینی هیلوت PHILIPPINE ‘HILOT’ MASSAGE
این شیوه درمانی یکی از معروف ترین تکنیک های ماساژ از جزیره فیلیپین می باشد. انجام این ماساژ برای سم زدایی و احیا انرژی ماهیچه ای و توازن انرژی بسیار مفید است.

روش درمانی سنگ داغ HEATED STONE TREATMENT
در این روش درمانگران سنگ های داغ آتشفشانی را بر روی نقاط کلیدی انرژی بدن می گذارند و حرکت می دهند. انجام این تکنیک درمانی برای کاهش درد و تنش های ماهیچه ای بسیار مفید است و 80 تا 110 دقیقه طول می کشد.

رِفلوکسولوژی پاها FOOT REFLEXOLOGY
این ماساژ 50 دقیقه ای بر روی نقاط مشخصی از پا برای انعکاس انرژی به تمام قسمت های بدن انجام می شود.

پا، گردن و شانه ها BACK, NECK AND SHOULDERS
با استفاده از این تکنیک نفوذ ماهیچه ای انرژی های از دست رفته خود را احیا کنید. انجام این روش 25 دقیقه طول می کشد.

ماساژ سنگاپوری SINGAPORE MASSAGE
این ماساژ با الهام از سه فرهنگ متفاوت شرقی طراحی شده و برای کاهش تنش ها و دسترسی به آرامش بسیار موثر است. انجام این تکنیک 50 یا 80 یا 110 دقیقه طول می کشد.

ماساژ سوئدی SWEDISH MASSAGE
با استفاده از این تکنیک ماساژ درمانی جریان خون و بافت لنفاوی پوست خود را بهبود دهید و خواب بسیار با آرامشی را تجربه کنید. انجام این ماساژ 50 یا 80 یا 110 دقیقه طول می کشد.

ماساژ لومی لومی LOMI LOMI MASSAGE
با انتخاب این شیوه ماساژ درمانی فرانسوی 50 تا 80 دقیقه ای آرامشی وصف ناپذیری را تجربه کنید.

ماساژ چهار دستی FOUR HAND MASSAGE
این تکنیک با الهام از فلسفه ماساژ باستانی آیووردیک طراحی شده است و انجام آن 50 یا 80 دقیقه طول می کشد. با استفاده از این تکنیک ماساژ درمانی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست یابید.

تکنیک های دست و پا
مانیکور اسپا SPA MANICURE
پکیج مانیکور این اسپا شامل فرم دهی و زیباسازی ناخن های دست و یک ماساژ آرامش بخش دست می باشد و انجام آن 50 دقیقه طول می کشد.

پدیکور اسپا SPA PEDICURE
با استفاده از خدمات پدیکور این اسپا پاهای خود را زیباتر جلوه دهید. انجام عملیات پدیکور 50 تا 80 دقیقه طول می کشد و در انتها با انجام یک ماساژ آرامش بخش پایان می یابد.

مغذی سازی دست و پا NOURISHING HANDS AND FEET
این تکنیک بر مبنای لایه برداری پوست، مغذی سازی آن، استفاده از یک ماسک کوکتل و ماساژ فشاری بر روی نقاط کلیدی و استفاده از کرم دست سرشار از آمینو اسید برای دستیابی به پوستی ابریشمی و در مدت 50 دقیقه انجام می شود. 

بانوان
دِ کوئین ریچوآل (تشریفات ملکه) THE QUEEN’S RITUAL
در این روش برای دستیابی به پوستی صاف و درخشان، با استفاده از نمک دریایی پوست تمام قسمت های بدن از نوک سر تا انگشت پا را شست و شو می دهند، سپس از ماساژ سنگ داغ برای کاهش وزن و لاغری و در آخر از یک ماسک غنی از ویتامین و مواد معدنی برای دستیابی به پوستی جوان تر و درخشان تر استفاده می شود. انجام این پکیج 150 دقیقه طول می کشد.

روش های درمانی بدن
روش های پِری نِیتال PRENATAL TREATMENT
این روش شگفت انگیز برای کاهش تورم های حاملگی و بهبود جریان خون بسیار موثر است. با انجام این ماساژ 50 دقیقه ای آرامشی بی نظیر را تجربه کنید.

روش های پُست نِیتال POSTNATAL TREATMENT
تولد کودک مناسبتی بسیار خوشحال کننده است، پس چرا با یک روش درمانی به خصوص آن را جشن نگیریم؟ درمانگران پس از پرس و جو درباره سابقه پزشکی اخیر شما با ترکیبی از تکنیک ها به شما کمک خواهد کرد که وضیعت خوب پیشین خود برگشته و قدرت از دست داده، تعادل هورمونی و انرژیتان را باز گردانید.

روش های درمانی پوستی (فیشال)
دِ پیلِس سیگنیچر فیشال THE PALACE SIGNATURE FACIAL
از این روش سرمادرمانی 75 دقیقه ای برای التیام پوست استفاده می شود.

اِیج دیفایینگ فِیس AGE-DEFYING FACE
سن فقط یک عدد است و جوانی شما متناسب با سلامت، رفتار و ظاهرتان می باشد. در این روش 90 دقیقه ای خاصیت انعطف پذیری و درخشندگی پوست خود را افزایش دهید.

سفت کننده عیار 10 TEN KARAT LIFT
این روش بر مبنای نفوذ ترکیبات بسیار پیشرفته ضد پیری به لایه های عمیق پوستی برای دستیابی به ظاهری جوان تر استفاده می شود. انجام این روش درمانی 90 دقیقه طول می کشد.

اسانس حیاتی مرکبات CITRUS VITA ESSENCE
در محلول خالص و صد درصد ویتامین سی غوطه ور شوید و ظاهر پوست خود را جوانتر سازید و با استفاده از سرم آنتی اکسیدان بافت آسیب دیده پوست در اثر اشعه آفتاب را بهبود بخشید و با افزیش میزان کلاژن پوست آن را سفت تر سازید. انجام این تکنیک درمانی 50 دقیقه طول می کشد.

درخشندگی اکسیژن OXYGEN BRIGHTENER
در این روش درمانی 50 دقیقه ای به تمام منافذ پوستی اکسیژن نفوذ پیدا می کند. در این روش با نفوذ مولکول های اکسیژن خالص به درون حفره ها پوست شما سم زدایی شده و انرژی های از دست رفته آن احیا می شود.

آب-غوطه وری HYDRO-IMMERSION
این روش درمانی 50 دقیقه ای بر مبنای آبدرمانی و نفوذ عمیق آب به لایه های بالایی پوست برای مرطوب کردن آنها انجام می شود.

حساسیت و نرمی SENSATIONAL SOFTNESS
این روش درمانی 50 دقیقه برای پوست های حساس و التیام حساسیت و کاهش قرمزی و افزایش انعطاف پذیری آنها در نظر گرفته شده است.

درمان THE CURE
این روش درمانی برای توازن ترکیبات پوست های چرب در نظر گرفته شده و انجام آن 80 دقیقه طول می کشد.

چای سبز پوستی GREEN TEA FACIAL
با استفاده از این تکنیک 25 دقیقه ای در کمترین زمان ممکن مطلوب ترین نتیجه را خواهید دید. این روش درمانی بر مبنای انجام یک تکنیک سه مرحله ای که شامل پاکسازی، ماسک کاهش استرس و ماساژ نواحی بالایی بدن می باشد، انجام می شود.

زیبایی اصلی ORIGINAL BEAUTY
این روش درمانی 90 دقیقه ای اثر خود را یا کاهش آثار چین و چروک، روشن تر شدن لکه های پوستی و افزایش انعطاف پذیری پوست را نمایان می کند.

روش های ضد پیری چشم و لب AGE DEFYING EYE AND LIP TREATMENT
با استفاده از این روش درمانی لب های شما پرتر خودشان را نمایان می کنند و خطوط اطراف چشم کمتر دیده می شوند. انجام این تکنیک 25 دقیقه طول می کشد.

هوف دِ پوف (کاهش پف) HUFF THE PUFF
استفاده از این روش درمانی به کسانی که از پف اطراف چشم رنج می برند توصیه می شود. این تکنیک 25 دقیقه ای با استفاده از جلبک های دریایی انجام می شود.

روشن سازی الماس DIAMOND WHITENING
این روش درمانی بر مبنای استفاده از ترکیبات فعال جوان کننده برای کاهش لکه های پستی و روشن سازی آن استفاده می شود. انجام این تکنیک درمانی 50 دقیقه طول می کشد.

تمیز کردن دفاعی پوست PURIFYING DEFENCE FACIAL
این روش درمانی بر مبنای استفاده از ترکیبات آنتی اکسیدان برای دستیابی به اهدافی مانند دفع سموم، توازن و سفت کردن پوست و پاکسازی پوست انجام می شود و مدت زمان آن 50 دقیقه می باشد.

آقایان
این اسپا خدمات فوق العاده ای را برای آقایان و دستیابی به ظاهری جوان تر و پر انرژی تری را ارائه می دهد.

تشریفات شاه THE KING’S RITUAL
با انتخاب این پکیج سفری آرامش بخش و رویایی را تجربه کنید. این سفر با انجام روش مغذی سازی عمیق آیووِردیک شروع شده و سپس با انجام ماساژ آرامش بخش سنگ داغ و دیپ تیشو ادامه می یابد و در آخر با استفاده از ماسک جلبک دریایی غنی از ویتامین و مواد معدنی جهت پاکسازی پوست تمام می شود. انجام این پکیج بی نظیر 150 دقیقه طول می کشد.

ورود به اسپا
لطفاً در هنگام ورود به اسپا اگر دچار بیماری خاصی هستید یا اینکه باردارید حتماً این مسئله را با پذیرش اسپا در میان گذارید. همچنین 30 دقیقه قبل از زمان مقرر در اسپا حضور داشته باشید.

پوشش لباس در اسپا
برای ورود به اسپا به پوشیدن لباسی خاص نیاز نیست در ضمن دمپایی، حوله لباسی، لباس زیر راحت برای انجام ماساژ درمانی نیز در خود اسپا و اطرافش موجود می باشد.

آداب اسپا
لطفا در هنگام ورود به اسپا سکوت را رعایت نمایید و در مکان های خیس از حوله لباسی استفاده نمایید. لازم به ذکر است این اسپا برای استفاده بزرگسالان در نظر گرفته شده و ورود افراد زیر 16 سال و کشیدن سیگار در این مکان ممنوع می باشد.

قوانین اسپا
لطفاً برای کنسل کردن پکیج رزرو شده حتماً 12 ساعت قبل اطلاع رسانی را انجام دهید تا پنجاه درصد هزینه به شما برگرداده شود در غیر این صورت کل هزینه می بایستی پرداخت گردد.

هدایا اسپا
این اسپا هدایایی را برای علاقمندان و بر روی محصولات و روش های درمانی را ارائه می دهد.

مرکز تناسب اندام
با انجام فعالیت های ورزشی در مرکز تناسب اندام هتل، تناسب اندام و سلامتی خود را در طول مدت سفر حفظ نمایید. در این مکان مربیان بسیار مجرب به صورت کاملاً حرفه ای شما را راهنمایی می کنند و فعالیت ها و دستگاه های متناسب با اندام شما را معرفی می کنند. باشگاه تناسب اندام مجهز به آخرین و پیشرفته ترین دستگاه های متناسب با سلامت قلب همراه با ال سی دی های لمسی می باشد. با انتخاب این مکان از امکاناتی مانند باشگاه بدنسازی 24 ساعته، سونا، اتاق بخار، جکوزی، دوش های باران ریز، استخر مخصوص کودکان، مربیان حرفه ای اختصاصی، مربیان حرفه ای شنا، آنالیز تناسب اندام و ارائه برنامه، دستگاه های متناسب با سلامت قلب و عروق با صفحه های ال سی دی لمسی، کلاس های بدنسازی و تکنولوژی بادی اِسکالپتینگ بهره مند شوید.


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با 10 طاق صخره ای و دریایی زیبا در سراسر جهان آشنا شوید

طاق های دریایی حفره هایی طبیعی و به شکل صخره هستند که در زمان برخورد امواج با سنگ ها و صخره ها پدید می آیند. این طاق ها زمانی پدید می آیند که امواج به قسمت های سست و نرم صخره ها برخورد می کنند. در این مقاله با 10 طاق دریایی بی نظیر در سرتاسر دنیا آشنا شوید.

متن کامل مقاله

معرفی بلندترین کوه های دنیا

هم اکنون بسیاری از مردم می دانند که قله اورست مرتفع ترین قله جهان است. اما بیایید برای چند لحظه فکر کنید، چند نفر از مردم دنیا می دانند که ششمین قله مرتفع جهان کدام است؟ یا سومین، چهارمین، پنجمین، هفتمین، هشتمین و نهمین قله مرتفع دنیا کدام ها هستند؟ دقیقا، این همان چیز پیش پا افتاده ای است که فقط کوهنوردان واقعی می دانند.

متن کامل مقاله

نکاتی که قبل از سفر به اسپانیا باید بدانید

از استراحت بر روی شن های سواحل بی نظیر گرفته تا صرف غذایی عالی و لذت بردن از جشنواره های پرجنب و جوش و رنگارنگ، این کشور چیزهای زیادی برای ارائه دارد. اگر سوالاتی در مورد سفر به اسپانیا دارید در ادامه 14 نکته که قبل از سفر به اسپانیا باید بدانید را به شما معرفی خواهیم کرد.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید