• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • درب ورودی هتل شانگری لا دبی
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • استخر روباز هتل شانگری لا دبی
 • محوطه پذیرش مرکز سلامتی و اسپا
 • مرکز کسب و کار هتل شانگری لا دبی
 • درب ورودی هتل شانگری لا دبی
 • سالن برگزاری همایش و جلسات
 • استخر سرپوشیده مرکز اسپا
 • استخر سرپوشیده هتل شانگری لا دبی
 • سالن ورزشی هتل شانگری لا دبی
 • بالکنی بار هتل شانگری لا دبی
 • نمای رستوران بین المللی کافه دوونز
 • نمای رستوران ویتنامی هوی آن
 • نمایی از اکاندی الترا لانج
 • نمای رستوران هندی جنون
 • نمای رستوران چینی شانگ پلس
 • نمای کلی رستوران د اکت دبای
 • بالکونی بار هتل شانگری لا دبی
 • کافه دوونز هتل شانگری لا دبی
 • اکاندی الترا لانج هتل شانگری لا دبی
 • محوطه نشیمن آپارتمان سه خوابه
 • اتاق دلوکس کلاب هتل شانگری لا دبی
 • تخت های توئین اتاق دلوکس
 • تخت های توئین سوئیت پرزیدنشال
 • اتاق پرمیر کلاب هتل شانگری لا دبی
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرزیدنشال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت یک خوابه
 • اتاق دلوکس هتل شانگری لا دبی
 • محوطه نشیمن سوئیت پرزیدنشال
 • سوئیت پرزیدنشال هتل شانگری لا دبی
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

اسپا
با قدم گذاشتن در این اسپا و بهره مندی از خدمات آن آرامش فوق العاده ای را چه از لحاظ جسمی و چه روحی تجربه نمایید و راز زیبایی و سلامتی را کشف کنید. اسپای این هتل در طبقه چهارم قرار گرفته و میهمانان می توانند از ساعت 9 تا 22 از امکانات این مکان استفاده نمایند. تمام روش های درمانی این اسپا توسط مجرب ترین درمانگران و به کمک با کیفیت ترین محصولات ارائه می شود.

حس مکان
اسکراب قهوه عربی Arabic Coffee Scrub
در این روش درمانی از قهوه عربی، زیتون و لیمو استفاده می شود. این تکنیک درمانی 30 دقیقه ای به کمک آنتی اکسیدان های موجود در این ترکیبات انجام می شود و کمک شایانی به افزایش گردش خون و درخشان کردن و سفت کنندگی پوست می کند.

رَپ خرمای عربی Arabian Date Body Wrap
در این روش با استفاده از خرما، شیر نارگیل، بادام، وانیل و شکر قهوه ای برای انجام فرآیند مغذی سازی استفاده می شود. این روش با انجام فرآیند لایه برداری، آبرسانی و مغذی سازی به کمک ویتامین های ضروری و مواد معدنی غنی انجام خواهد شد. مدت زمان انجام این روش درمانی یک ساعت طول می کشد.

رَپ گِل رهاسول Rhassoul Mud Wrap
در این تکنیک درمانی از ترکیبی از گلاب و گِل رهاسول غنی از ویتامین سی و آنتی اکسیدان ها استفاده می شود. انجام این روش بسیار قدرتمند کمک شایانی به پاکسازی پوستی و سم زدایی می کند و انجام آن یک ساعت طول می کشد.

ماساژ عنبر کاهرامان Kahraman Amber Massage
در این تکنیک درمانی از ترکیبی از گلاب و گِل رهاسول غنی از ویتامین سی و آنتی اکسیدان ها استفاده می شود. انجام این روش بسیار قدرتمند کمک شایانی به پاکسازی پوستی و سم زدایی می کند و انجام آن یک ساعت و یک ساعت و نیم طول می کشد.

تجربه عنبر کاهرامان Kahraman Amber Experience
این تجربه با استفاده از سنگ عنبر انجام می شود و قدمت آن به قرن ها پیش و زمان قصه های هزار و یک شب بر می گردد و انجام آن کمک شایانی به دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی می کند. این تجربه منحصر به فرد ابتدا با انجام فرآیند خیساندن پاها شروع شده، سپس با انجام ماساژ جمجمه و موها به کمک ماسک موی غنی طبیعی و انجام فعالیت لایه برداری به کمک پودر عنبر طلایی و نمک های کریستال ادامه می یابد و در نهایت با انجام فرآیند مغذی سازی و انجام ماساژ آرامش بخش تمام می شود. انجام این تجربه بی نظیر یک ساعت و نیم طول می کشد.

تشریفات عربی Arabian Ritual
با استفاده از این تجربه عربی اسپا احساسات خود را بیدار کرده و بدن خود را پر انرژی سازید. این سفر بسیار آرامش بخش ابتدا با انجام عملیات لایه برداری به کمک لیمو و اسکراب قهوه شروع می شود، سپس با استفاده از روش های درمانی گلاب و خاک رِهاسول برای تجدید سلول های پوستی و نفوذ عصاره های طبیعی ادامه می یابد. انجام این روش دو ساعتی کمک شایانی به قوی کردن انرژی و احیای روح بدن می کند.

فِیشال
کُرِکتیو دِتوکس فیشال Correcting Detox Facial
این روش پاکسازی بسیار عمیق پوستی به صورت انحصاری برای استفاده افرادی که از چربی و مشکلات پوستی رنج می برند، طراحی شده است. این روش یک ساعته اثر خود را بسیار سریع نمایان می کند.

روش دلوکس خاویار Caviar Deluxe Facial
این روش درمانی شامل تکنیک های درمانی ضد پیری برای آبرسانی، سفت کنندگی و مرطوب سازی پوست های خشک و مرده می باشد و انجام آن یک ساعت و نیم طول می کشد. در این روش از پروتئین های غنی و آنتی اکسیدان های موجود در خاویار برای مغذی سازی، از بین بردن خطوط سطحی و بهبود بافت پوستی می کند.

روش اکسپرس فیشال Express Facial
در این روش از محصولات مغذی کننده بوتانیکال برای انجام فرآیند پاکسازی عمیق، لایه برداری و دستیابی به پوستی روشن و شفاف می کند و انجام آن نیم ساعت طول می کشد.

روش خاص سازی فیشال مختص آقایان Men's Purifying Facial
این روش درمانی به صورت انحصاری برای برآورده کردن نیازهای پوستی آقایان طراحی شده و انجام آن یکساعت طول می کشد.

ماساژهای سیگنِیچِر 
ماساژ توازن  Chi Balance Massage
این روش ماساژ درمانی بر مبنای انجام حرکات آکوآپِرِشر برای دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی انجام می شود. انجام این ماساژ یک ساعت و نیم طول می کشد.

ماساژ هات استون (سنگ داغ) Chi Hot Ston Massage
در این روش از سنگ های داغ برای باز شدن گرفتگی های ماهیچه ای و دستیابی به آرامشی فوق العاده استفاده می شود. مدت زمان انجام ماساژ هات استون یک ساعت یا یک ساعت و نیم است.

رهایی Rescue Relese
این شیوه درمانی بر مبنای انجام تکنیک های ماساژ دیپ تیشو بر روی نواحی که دارای گرفتگی و درد هستند، انجام می شود. مدت زمان انجام این تکنیک نیم ساعت است.

ماساژ پا Foot Massage
این روش ماساژ درمانی بر مبنای انجام حرکات آکوآپِرِشر و افزایش گردش خون برای کاهش دردها و تنش های ماهیچه ای انجام می شود. مدت زمان انجام ماساژ پا نیم ساعت است.

ماساژهای سلامتی (وِلنِس)
ماساژ ترکیبی آسیایی Asian Blend Massage 
این شیوه ماساژ درمانی یک ساعته تلفیقی از ماساژهای سوئدی، شیاتسو و رفلوکسولوژی برای دستیابی به آرامش می باشد.

ماساژ تایلندی شرقی Oriental Thai Massage
این روش ماساژ درمانی بر مبنای حرکات کششی عمیق، برای افزایش قابلیت ارتجاعی و افزایش گردش خون انجام می شود. مدت زمان انجام این روش یک ساعت یا یک ساعت و نیم طول می کشد.

ماساژ دیپ تیشو هِل Cardamom Deep-Tissue Massage
در این روش درمانی از روغن های ضروری ارگانیک داغ و حرکات کششی برای افزایش انرژی و نیروهای ماهیچه ای استفاده می شود. انجام ماساژ دیپ تیشو هِل یک ساعت یا یک ساعت و نیم طول می کشد.

ماساژ صدف حلزون آتشفشانی Hot Lava Shell Massage
این روش یک ساعته ابتدا با انجام حرکات کششی شروع شده، سپس با انجام ماساژ رهایی بخش ماهیچه ای به کمک پوسته صدف حلزونی آتشفشانی جهت بهبود بافت پوستی ادامه می یابد. در این روش از ترکیبات آب نمک، مواد معدنی و ترکیبات دریایی که در اثر گرم شدن صدف بیرون می آید، استفاده می شود. این تکنیک با استفاده از این ترکیبات و حرکات قدرتمند ماساژ برای افزایش گردش خون و کاهش تجمع آب انجام می شود. 

ماساژ سم زدا پوسته یخبندان Glacial Shells Detox Massage
این روش ماساژ یک تکنیک یخ درمانی است که انجام آن کمک شایانی به کاهش اضطراب و تقویت سیستم ایمنی بدن می کند. مدت زمان انجام این ماساژ یک ساعت است.

ترکیب ماساژ پوسته Combination Shell Massage
این روش شامل انجام تکنیک های دیپ تیشو به کمک پوسته صدف داغ حلزونی برای دستیابی به آرامش ماهیچه ای می باشد. در این روش درمانگران بر روی نواحی ماهیچه ای که دچار گرفتگی و درد هستند، تمرکز می کنند. مدت زمان انجام این ماساژ یک ساعت و پانزده دقیقه طول است.

درمان بدنی
اسکراب بدن دارچین و فلفل Cinnamon & Spice Body Scrub
در این روش از اسکراب دارچین، شکر و وانیل برای دستیابی به پوستی با طراوت استفاده می شود. مدت زمان انجام این روش نیم ساعت است.

روش تابش بدن ضروری Essential Body Scrub
در این روش از روغن های ضروری اُکالیپتوس و اُسطوخدوس برای دستیابی به پوستی درخشان و شفاف استفاده می شود. مدت زمان انجام این تکنیک نیم ساعت است.

اسکراب بدن چای سبز Green Tea Body Scrub
این اسکراب حاوی ترکیبات بسیار غنی از آنتی اکسیدان ها و پلی فنل است که استفاده از آن کمک شایانی به التیام جراحت های ناشی از آفتاب سوختگی و بهبود سلول های پوستی می کند. انجام این فرآیند نیم ساعت طول می کشد.

اسکراب بدنی مرکبات Citrus Body Scrub
در این روش از اسکراب بدنی لایه بردار حاوی کریستال های شکر و عصاره پرتقال شیرین برای دستیابی به پوستی شفاف و احساسی به یاد ماندنی استفاده می شود. مدت زمان انجام این فرآیند نیم ساعت است. 

رَپ گل مرده دریا Dead Sea Mud Wrap
این روش درمانی شامل عملیات سم زدایی می باشد و انجام آن یک ساعت طول می کشد. 

سفرهای آرامش بخش چای
قرار بانوان Ladies Rendezvous
در این تکنیک از تلفیق ماساژهای سوئدی، شیاتسو و رفلوکسولوژی و روش توازن پوست صورت 15 دقیقه ای استفاده می شود. مدت زمان انجام این سفر آرامش بخش 1 ساعت و 15 دقیقه طول می کشد.

فرار آقایان Gentelman's Escape
این سفر بسیار آرامش بخش ابتدا با انجام ماساژ دیپ تیشو 60 دقیقه ای شروع شده، سپس با استفاده از روغن های ضروری برای ایجاد توازن و آرامش بخشی ادامه می یابد و در نهایت با انجام روش 15 دقیقه ای خالص سازی پوست صورت تمام می شود. مدت زمان انجام این سفر آرامش بخش 1 ساعت و 15 دقیقه طول می کشد.

زیاده روی در زمان The Indulgence of Time
این سفر بسیار آرامش بخش ابتدا با انجام عملیات آرامش سازی روح و جسم به کمک عصاره گیاهان طبیعی شروع شده، سپس با انجام ماساژ آسیایی ادامه می یابد و در نهایت با انجام فرآیند توازن پوست صورت یک ساعته تمام می شود. انجام این سفر بسیار آرامش بخش دو ساعت طول می کشد.

دِ تراوِلِرز ریترِیت The Traveller's Retreat
با انجام این تکنیک ماساژ درمانی به آرامش ذهنی فوق العاده ای دست یابید و پس از یک سفر طولانی بدن خود را بیدار کنید. این سفر آرامش بخش ابتدا با انجام فرآیند لایه برداری به کمک اسکراب نمک دریایی شروع شده، سپس با استفاده از رپ بدنی ادامه می یابد و در نهایت با انجام ماساژ آسیایی به پایان می رسد.  انجام این سفر دو ساعت طول می کشد.

مرکز سلامتی 
مرکز سلامتی این هتل در طبقه چهارم هتل قرار گرفته و دارای امکاناتی مانند باشگاه، استخر روباز، جکوزی، استودیو حرکتی، سونا، اتاق های بخار، زمین تنیس، زمین اسکوآش، مربیان تناسب اندام اختصاصی و سالن زیبایی مو مجزا برای بانوان و آقایان می باشد. 

باشگاه تناسب اندام
با انجام فعالیت های ورزشی در باشگاه بسیار مجهز این هتل تناسب اندام و زیباییتان را حفظ نمایید. این باشگاه روزانه از ساعت 6 تا 00:00 آماده خدمت رسانی به میهمانان می باشد.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با 25 مورد از ترسناک ترین ساختمان های متروکه در سراسر جهان آشنا شوید (قسمت دوم)

در سراسر جهان، می توانید ساختمان ها و جوامع متروکه ای را پیدا کنید که به دلایل زیادی رها شده اند. شاید آن ها دیگر کاربردی نداشته اند یا با یک فاجعه طبیعی پیش بینی نشده روبرو شده باشند. بعضی اوقات مردم به دلیل جنگ ساختمان ها را رها می کنند. گاهی اوقات هم شایعاتی با موضوعات ماورالطبیعه وجود دارد.

متن کامل مقاله

با 25 مورد از ترسناک ترین ساختمان های متروکه در سراسر جهان آشنا شوید (قسمت اول)

در سراسر جهان، می توانید ساختمان ها و جوامع متروکه ای را پیدا کنید که به دلایل زیادی رها شده اند. شاید آن ها دیگر کاربردی نداشته اند یا با یک فاجعه طبیعی پیش بینی نشده روبرو شده باشند. بعضی اوقات مردم به دلیل جنگ ساختمان ها را رها می کنند. گاهی اوقات هم شایعاتی با موضوعات ماورالطبیعه وجود دارد.

متن کامل مقاله

این 14 کشور به کارمندان دورکار، ویزا و اجازه اقامت می دهند

از سواحل باربادوس گرفته تا موزاییک ها در بارسلونا، کشورها برنامه های ویزایی را طراحی کرده اند که کارکنان دورکار را به گذراندن مدتی طولانی در یک مقصد جدید ترغیب می کنند. هر کشور مستلزم یک فرآیند درخواست است که معمولا شامل اثبات درآمد، گذرنامه فعال و بیمه درمانی می شود. این برنامه ها در حالی که کشورها به دنبال راهی برای تقویت اقتصاد گردشگری خود هستند، محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید