• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل وان اند انلی د پالم
 • لابی هتل وان اند انلی د پالم دبی
 • نمایی زیبا از ساحل اختصاصی هتل
 • تخت های استراحت کنار استخر روباز
 • استخر روباز هتل وان اند انلی د پالم
 • تخت ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • محوطه نشیمن در کنار استخر روباز
 • ساحل اختصاصی هتل وان اند انلی د پالم
 • نمای بار و لانج غذاخوری 101
 • بوفه رستوران استی بای یانیک آلنو
 • رستوران زست هتل وان اند انلی د پالم
 • نشیمن لانج هتل وان اند انلی د پالم
 • بار 101 هتل وان اند انلی د پالم
 • چشم انداز بار و لانج غذاخوری 101
 • رستوران استی بای یانیک آلنو
 • محوطه نشیمن سوئیت منر گرند پالم
 • نمای سوئیت اگزکیوتیو پالم بیچ
 • نشیمن سوئیت جونیور پالم بیچ
 • نمای کلی اتاق پرمیر پالم بیچ
 • نمای تخت بزرگ ویلا دوخوابه
 • تخت های اتاق پالم منر پرمیر
 • تخت بزرگ سوئیت منر گرند پالم
 • سوئیت اگزکیوتیو پالم بیچ با استخر
 • تخت بزرگ سوئیت جونیور پالم بیچ
 • نمای کلی اتاق پالم منر پرمیر
 • نمای محوطه نشیمن ویلا دوخوابه
 • سوئیت جونیور پالم بیچ با استخر

مرکز سلامتی و اسپا

اسپا گورلِین
از زمان تاسیس گورلِین و از سال 1828، گورلِین به ارائه برترین فرمولاسیون عطرها، لوازم بهداشتی و لوازم آرایشی مفتخر است. با قدم گذاشتن در این اسپا، تجربه سفری بسیار آرامش بخش را برای خود رقم زنید و با بهره مندی از خدمات و امکانات درمانی آن روح و احساس خود را نوازش دهید. این اسپا 2400 متر مربعی با منوی درمانی بسیار پیشرفته، 9 سوئیت درمانی اختصاصی و منطقه مخصوص درمانی و استراحت با چشم انداز فضای باغ سرسبز و باز از شما برای تجربه آرامشی بی نظیر و دستیابی به طراوت جسمی و ذهنی دعوت می کند. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 10 تا 21 از خدمات اسپا استفاده نمایند. در این اسپا 15 دقیقه قبل از انجام روش درمانی مورد نظر، فرآیند تقویتی که شامل تعویض لباس، استراحت و استفاده از محصولات گورلِین می باشد، انجام می شود. همچنین میهمانان هتل می توانند با پوشیدن حوله لباسی و دمپایی ارائه شده در اتاق ها و سوئیت ها به این مکان مراجعه کنند.

سوئیت اُورینتال
این سوئیت ها با اتاق اسکراب، دوش، اتاق بخار اختصاصی، دو وان مجزا، دو تخت درمانی، ورودی اختصاصی، لابی و لانج اختصاصی و تراس انحصاری برای تجربه لحظاتی بسیار آرامش بخش از شما دعوت می کند. 

سیگنِیچِر ریچوآل
روش های درمانی این اسپا با توجه به روش های سنتی عربی و نیازهای اختصاصی میهمانان طراحی شده و به کمک محصولات ای اِس پی اِی برای دستیابی به بالاترین و مطلوب ترین نتیجه ممکن ارائه می شود.

وان اَند اُنلی رَسول اِکسپریِینس (دو نفره) 
با استفاده از این روش درمانی به آرامش فوق العاده ای دست یابید. این روش سه ساعته با توجه به دستورالعمل های سنتی عربی طراحی شده و با انجام فرآیند لایه برداری توسط نمک دریایی و روغن قبل از انجام مغذی سازی پوست بدن با گِل رس انجام می شود. در این روش درمانی از بخار برای تسکین دردهای ماهیچه ای استفاده می شود.

وان اَند اُنلی رَسول اِکسپریِینس (یک نفره)
با استفاده از این روش درمانی به آرامش فوق العاده ای دست یابید. این روش 90 دقیقه ای با توجه به دستورالعمل های سنتی عربی طراحی شده و با انجام فرآیند لایه برداری توسط نمک دریایی و روغن قبل از انجام مغذی سازی پوست بدن با گِل رس انجام می شود. در این روش درمانی از بخار برای تسکین دردهای ماهیچه ای استفاده می شود.

روش های وان اَند اُنلی تایگر شِل
در این روش درمانی ضد پیری و جوان کننده، درمانگران بر روی پوست صورت و بدن تمرکز می کنند. انجام این تکنیک 2 ساعته برای تسکین دردهای ماهیچه ای و دستیابی به آرامش ذهنی و جسمی بسیار موثر است. این تکنیک درمانی بر مبنای انجام فرآیند ماساژ توسط سنگ های آتشفشانی داغ برای تسکین دردهای ماهیچه ای، بهبود بافت و جوان سازی پوست انجام می شود. استفاده از روغن جوان کننده آرگان و منتول کمک شایانی به کاهش منافذ پوستی، افزایش سفتی و درخشندگی پوست می کند. 

روش های درمانی وان اَند اُنلی 
در این اسپا درمانگران متخص همواره در حال تلاش و تکاپو برای اجرای روش های درمانی انحصاری این اسپا و ایجاد تعادل و هارمونی بین جسم و روح مراجعه کنندگان می باشند. تمام روش های درمانی این اسپا با توجه به نیازهای میهمانان طراحی شده اند.

روش های درمانی آن ویند، ری اِستور و اِلِوِیت
آن ویند   Un Wind
تمام روش های درمانی ارائه شده در این اسپا، با توجه به نیازهای شخصی مراجعه کنندگان می باشد و به طور اختصاصی به هر میهمان ارائه می گردد. در این دنیای پر مشغله دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی کار ساده ای نیست و داری پیچیدگی های بی شماری می باشد. در این اسپا مجموعه ای منتخب از روش های درمانی برای دستیابی به استراحت، آرامش و تسکین ذهنی و جسمی در کمترین زمان ممکن ارائه می شود. با استفاده از روش های درمانی این اسپا از شر تنش های ماهیچه ها رهایی یافته و به پوستی آرام و زیبا دست یابید.

ری اِستور Restore
زندگی پر استرس و پر مشغله امروزی  بر روی ذهن و روان انسان ها تاثیر نامطلوبی می گذارد. با توجه به این سبک پر تنش بدن شما نیاز به سم زدایی و رهایی از این استرس های ذهنی دارد. روش های درمانی ری اِستور با اثر مطلوبی که بر جریان خون و سیستم لنفاوی باعث کاهش این استرس های و دستیابی به ظاهری بهتر و پوستی جوان تر می شود. 

اِلِوِیت Elevate
زندگی های پر استرس روزانه باعث کاهش انرژی و نا آرامی های ذهنی می شود. با استفاده از روش های درمانی اِلویت انرژی های خود را متوازن سازید و به آرامش درونی بی نظیری دست یابید.

روش درمانی بدن جامع
روش های جامع درمانی بدن با انجام فرآیند لایه برداری کل بدن قبل از اعمال عملیات رَپ شروع می شود. در این تکنیک دو ساعته از گل رس مغذی، اُشادی و ساقه گیاهان لایه بردار استفاده می گردد. این روش درمانی با انجام یک ماساژ جمجمه ای یا ماساژ آرموتراپی کامل بدن به انتخاب شما به پایان می رسد. شما می توانید یکی از روش های آنویند، ری اِستور و اِلِوِیت را انتخاب کنید.

اسکراب های بدنی
با استفاده از روش های درمانی اسکراب های بدنی به پوستی نرم و مرطوب دست پیدا کنید. این درمان 25 دقیقه طول می کشد و به یکی از سه روش زیر انجام می پذیرد.

اسکراب بدنی آنوید: در این روش از نمک آرامش بخش ای اِس پی اِی و روغن اسکراب برای انجام عملیات لایه برداری استفاده می شود.

اسکراب بدنی ری اِستور: در این روش از نمک لایه برداری ای اِس پی اِی و روغن اسکراب انجام عملیات لایه برداری استفاده می شود.

اسکراب بدنی اِلِوِیت: در این روش از نمک نیرو بخش ای اِس پی اِی و روغن اسکراب انجام عملیات لایه برداری استفاده می شود.

ماساژهای بدنی
استفاده از این روش های درمانی سوئدی برای کاهش درد و گرفتگی های ماهیچه ای بسیار مناسب است و انجام آنها یک ساعت طول می کشد و به یکی از سه روش زیر انجام می پذیرد.
ماساژ آنوید: در این روش درمانی از روغن های مغذی برای تسکین دردها و دستیابی به آرامش استفاده می شود.

ماساژ ری اِستور: در این روش از روغن های مغذی برای انجام فرآیند پاکسازی پوستی، لایه برداری آن و باز گرداندن ترکیبات و انرژی های از دست رفته آنها استفاده می شود.

ماساژ اِلِوِیت: در این روش از محصولات انرژی زا برای دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی استفاده می کنند.

سوپر اکتیو فِیشال
اسپای اختصاصی وان اِند اونلی به ارائه روش های درمانی سوپر اکتیو به عنوان اولین اسپا در دبی مفتخر است. در تکنیک سوپر اکتیو فِیشال، روش های درمانی توسط برترین درمانگران و به کمک محصولات پوستی ای اِس پی اِیی برای دستیابی به بهترین نتیجه ارائه می شود. نتایج مطلوب این شیوه درمانی در کمترین زمان ممکن خود را نمایان می سازد. هر یک از این تکنیک های درمانی با انجام فرآیند آنالیز پوستی توسط لامپ های میکروسکوپی برای تشخیص نوع پوست شروع می شود. 

روش درمانی سفت کننده  و بهبود بافت پوستی
انجام این روش های درمانی 90 دقیقه ای کمک شایانی به بهبود بافت پوستی و سفت کردن آن می کند. در این روش از محصولات سفت کننده برای بهبود کلاژن پوستی، پیشرفت انجماد مجدد سلولیت ها و دستیابی به پوستی با ظاهری درخشان تر استفاده می شود. این روش درمانی اثر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت کاملاً واضح نمایان می کند.

روش های درمانی و ترمیمی سوپر اکتیو فِیشال
انجام این روش های درمانی 90 دقیقه ای برای بهبود بافت پوستی آسیب دیده بسیار مفید است. این روش درمانی همراه با انجام تکنیک های ماساژ درمانی بسیار پیشرفته و به کمک کریستال های رُز کوارتز برای دستیابی به پوستی درخشان تر و ظاهری جوان تر انجام می شود.

روش های درمانی تسکین دهنده و آرامش بخش سوپر اکتیو فِیشال
ای روش درمانی برای التیام و بهبود پوست های آسیب دیده طراحی شده و انجام آن به افرادی که دچار حساسیت های پوستی و یا سوختگی های سطحی هستند، توصیه می گردد. در این روش درمانی از محصولات سوپر اکتیو برای بهبود گردش خون و افزایش قدرت پوستی و در نهایت آبرسانی به پوست استفاده می شود و انجام آن 90 دقیقه طول می کشد.

فِیشال
تمام تکنیک های پوستی به کمک محصولات ای اِس پی اِی انجام و با انجام مشاوره و فرآیند آنالیز پوستی شروع می شود. این تکنیک سه مرحله ای شامل لایه برداری، تکنیک ماساژ پوستی و استفاده از ماسک صورت می باشد.

روش درمانی فِیشال برای درخشندگی پوست
آلودگی هوا، کمبود خواب و استرس عواملی هستند که بر روی زیبایی پوست اثر می گذارند. این روش درمانی برای تمدد انرژی پوست های خسته بسیار توصیه می شود و انجام آن یک ساعت طول می کشد. در این روش یک ساعته از کمپلکس محصولات روشن کننده سوپر اکتیو و محصولات با ترکیبات اِی اِچ اِی و بی اِچ اِی برای دستیابی به پوستی درخشان و ظاهری زیباتر استفاده می شود.

روش درمانی ری هیدریتور فِیشال
انجام این روش درمانی یک ساعته به افرادی که از کمبود آب و خشکی پوستشان رنج می برند، توصیه می شود. این روش بر مبنای انجام فرآیند پاکسازی و لایه برداری جهت مرطوب سازی عمیق پوستی استفاده می گردد.

تمدد انرژی و سفت کردن نواحی دور چشم
این روش بسیار موثر بر مبنای انجام تکنیک آبرسانی و سفت کنندگی به کمک عصاره جلبک دریایی انجام می شود. در این روش از چای سبز و ویتامین سی برای کاهش آثار خطوط و محافظت از پوست حساس دور چشم در برابر دستگاه ها استفاده می گردد. این روش درمانی لوکس قابلیت اضافه شدن به هر یک از روش های درمانی فِیشال را دارد و انجام آن 30 دقیقه طول می کشد. 

روش کنترل چربی پوست فِیشال
استفاده از این روش درمانی یک ساعته به افرادی که دارای پوست چرب، مشکل دار و مشکلات هورمونی هستند، توصیه می شود. این روش بر مبنای انجام فرآیند پاکسازی بسیار عمیق جهت بهبود ترشح میزان چربی و تصفیه منافذ باز پوست انجام خواهد شد. در مرحله آخر این تکنیک درمانی از روغن های ضروری درخت چای و آویشن سفید برای التیام پوست و تسکین آن استفاده می کنند.

روش درمانی فِیشال برای پوست های حساس
در این روش از روغن های آروماتروپی مانند بنزوئین و بابونه برای التیام پوست های آسیب دیده و تسکین جراحت آنها استفاده می شود و انجام آن یک ساعت طول می کشد. 

روش های درمانی بدن
زندگی پر استرس روزانه، فشارهای کاری، کمبود خواب، رژیم های سخت و دوران بارداری همگی می توانند به نوبه خود اثرات نامطلوبی را مانند گرفتگی ها ماهیچه ای، درد و مشکلات پوستی بر روی جسم و ذهن شما بگذارند. با استفاده از این روش درمانی این نتایج نامطلوب را به کمترین حد ممکن برسانید و انرژی های جسمی و ذهنی خود را متوازن سازید.

روش توازن انرژی چاکراه ها
 این روش ابتدا با انجام تکنیک براشینگ و لایه برداری برای نرم کردن پوست شروع می شود و سپس با انجام عملیات ماساژ توسط روغن های مغذی و سنگ های آتشفشانی داغ ادامه جهت کاهش دردها و خستگی های ماهیچه ای ادامه می یابد. ماساژ آرامش بخش سر، شانه و گردن کمک شایانی به تمدد اعصاب و دستیابی به آرامش قبل از انجام حرکات کششی می کند. با انتخاب این تکنیک یک ساعته به کمک ایجاد هارمونی و توازن در هورمون ها به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست یابید. انجام فرآیند توازن انرژی چاکراه ها دو ساعت طول می کشد.

روش توتال ایندالجِنی پری اَند پُست نِیتال
این روش مغذی سازی بدنی برای مادران باردار جهت آرامش بدنی و بهبود بافت پوستی آنها در این دوران بسیار خاص طراحی شده است و انجام آن 90 دقیقه طول می کشد. این تکنیک درمانی با انجام فرآیند لایه برداری کل بدن به کمک عصاره روغن طبیعی گل همیشه بهار و انجام تکنیک های پیشرفته ماساژ بر روی نواحی که مستعد استرس و تنش در دوران بارداری هستند، شروع می شود و سپس با قرار داردن یک ماسک مغذی عمیق بر روی تمام نواحی بدن ادمه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ آرامش بخش جمجمه به پایان می رسد. مادران باردار در صورتیکه 3 ماهه باشند، می توانند از این تکنیک استفاده نمایند.

ماساژ پیشرفته پشت، صورت و جمجمه با سنگ داغ
با انتخاب این روش ماساژ درمانی دو ساعته از شر دردها، تنش ها، گرفتگی های نواحی گردن، سر و شانه ها رهایی یابید و به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست پیدا کنید. این تکنیک ابتدا با انجام فعالیت پاکسازی و لایه برداری شروع می شود و سپس با انجام عملیات ماساژ به کمک سنگ های داغ آتشفشانی و روغن های آروماتیک برای باز کردن گرفتگی های تمام این نواحی ادامه می یابد و نهایتاً با انجام ماساژ آرامش بخش جمجمه به پایان می رسد.

روش تحریک مفصل ران
این روش درمانی بر مبنای تحریک جریان خون و سیستم لنفاوی در نواحی که مستعد ایجاد سلولیت، تجمع مایع و ناهمواری می باشند، انجام می شود. این روش ابتدا با انجام فعالیت لایه برداری توسط جلبک های دریایی شروع شده و سپس با انجام ماساژ سم زدایی توسط تکنیک تخلیه لنفاوی ادامه می یابد و در نهایت با فشار دادن نواحی و نقاط منعکس کننده انرژی در پاها به پایان می رسد. انجام روش تحریک مفاصل ران ها یک ساعت طول می کشد.

ماساژ درمانی
ماساژ درمانی این اسپا شامل تکنیک های پیشرفته ای برای بهبود شرایط ماهیچه ای، سلامت و انعطاف پذیری آنها می باشد. درمانگران با توجه به نیازهای شما مطلوب ترین روش درمانی را ارائه می دهند.

ماساژ های ورزشی
در این روش ماساژ درمانی، درمانگران از تکنیک های بسیار پیشرفته جهت بهبود عملکرد فیزیکی و ماهیچه ها استفاده می کنند. این تکنیک با تمرکز بر روی نواحی که دچار درد و تنش های ماهیچه ای و جراحت های ورزشی شده اند، انجام می شود و بین 1 ساعت تا 90 دقیقه طول می کشد. درمانگران بسیار ماهر این مرکز روش های بسیار پیشرفته جهت محافظت و افزایش قدرت ماهیچه ها و تاندون ها را نیز اعمال می کنند. 

ماساژ شیاتسو
این روش ماساژ ژاپنی سنتی بر مبنای ایجاد فشار بر نواحی خاص جهت ایجاد توازن انرژی انجام می شود. ماساژ شیاتسو با اثر گذاشتن بر روی جسم و ذهن باعث دستیابی به آرامشی بی نظیر خواهد شد.

ماساژ رفلوکسولوژی پاها
این ماساژ، یک شیوه چینی باستان می باشد و بر مبنای انجام حرکات ماساژ بر روی نواحی پا و بالای ران ها برای دست یابی به آرامش ذهنی و جسمی بی نظیر و افزایش انرژی طراحی شده است و انجام آن یک ساعت طول می کشد.

ماساژ دیپ تیشو
انجام این تکنیک بسیار قدرتمند جهت کاهش دردها و استرس های ماهیچه ای بسیار موثر می باشد و انجام آن 1 ساعت تا 90 دقیقه طول می کشد. این تکنیک با منظم کردن لایه های زیرین ماهیچه ای و اتصال بافت آنها کمک شایانی به کاهش دردهای فیزیکی به خصوص در نواحی گردن، پشت و شانه ها می کند.

ماساژ تایلندی 
ماساژ تایلندی یک ماساژ جامع درمانی و دینامیکی می باشد که با انجام حرکات کششی، ماهیچه ای، فشار نقطه ای کمک شایانی به کاهش تنش های ماهیچه ای عمیق و بهبود اتصال بافتی می کند. این تکنیک یکی از قدیمی ترین شیوه های ماساژ درمانی و در عین حال تاثیرگذارترین آنها برای دستیابی به آرامش ذهنی و جسمی می باشد و انجام آن 1 ساعت طول می کشد.

روش های درمانی آقایان
این تکنیک درمانی فقط برای آقایان طراحی شده و در آن درمانگران با تمرکز بر روی نواحی که دچار درد و استرس هستند به کاهش تنش و استرس ها کمک شایانی خواهند کرد.

خالص سازی پوستی، ماساژ شانه و جمجمه
این روش درمانی پوستی بر مبنای انجام تکنیک پاکسازی و آبرسانی به لایه های عمیق پوستی و از بین بردن تمام تنش های ماهیچه ای انجام می شود. روش پاکسازی سه گانه با استفاده از حوله های داغ برای نرم کردن پوست و استفاده از کمپلکس محصولات پاکسازی جهت پاکسازی منافذ بسته پوستی انجام خواهد شد. همچنین پس از انجام تکنیک پاکسازی درمانگران ماساژ جمجمه و صورت را برای کاهش گرفتگی ها و دردهای ماهیچه ای در این نواحی و دستیابی به آرامشی بی نظیر را اعمال می کنند. انجام این روش 1 ساعت طول می کشد.

ماساژ استرس انحصاری
اگر از درد نواحی سر و گردن رنج می برید، استفاده از این روش برای شما بسیار مفید خواهد بود. در این روش با اعمال ماساژ عمیق بر روی نواحی پشت، صورت و جمجمه تنش ها از بین می روند و از شر گرفتگی ها و دردهای ماهیچه ای در این نواحی رها می شوید. دست ها و بازوهای خود را به دست درمانگران بسیار ماهر این مرکز بسپارید و برای همیشه از شر دردهای روزانه رهایی یابید و خواب پر آرامش و بی نظیری را تجربه کنید. انجام این روش ماساژ درمانی 1 ساعت طول می کشد.

مَن کایند
در این روش ماساژ درمانی درمانگران بر روی نواحی پشت و پاها تمرکز می کنند. تکنیک های بسیار پیشرفته به کمک روغن های ضروری و آروماتراپی که به منحصراً به این منظور انتخاب شده اند، به منظور کاهش استرس و تنش نواحی گردن، شانه ها، پشت و دیگر نواحی بدن برای دستیابی به آرامش ذهنی و جسمی فوق العاده ای انجام می شود. انجام این روش ماساژ درمانی 1 ساعت طول می کشد.

پکیج اسپای روز
با انتخاب هر یک از این پکیج ها تجربه سفر بسیار آرامش بخش را برای خود رقم زنید. لازم به ذکر است تمام این پکیج ها شامل گزینه ارائه ناهار نیز می باشد.

پکیج دِ پالم ایندالجِنس
با انتخاب این پکیج فوق العاده تجربه سفری آرامش بخش را در سوئیت انحصاری رَسول تجربه کنید. این پکیج همراه با ورودی وی ی پی، اتاق اسکراب دو نفره همراه با دوش دو نفره، رهاسول اختصاصی خاص همراه با واتر جت، دو وان مجزا، محوطه درمانی دو نفره، محوطه استراحت اختصاصی و اتاق مشاوره از شما برای تجربه ای دو نفره آماده می کند. انجام این پکیج 3 ساعت طول می کشد.

سم زدایی سلامتی
این پکیج شامل انجام فرآیند سم زدایی در یکی از سوئیت های اختصاصی اسپا می باشد و با استفاده از دوش های بخار سرپوشیده، دوش های روباز، تراس اختصاصی همراه محوطه مخصوص استراحت کردن و چشم انداز بی نظیر شهر دبی انجام می شود. این پکیج شامل انجام روش درمانی بهبود مفاصل ران، رَپ بدنی و ارائه دو وعده ناهار می باش و انجام آن 2 ساعت طول می کشد.

رهایی دِ پالم
با انتخاب این پکیج فوق العاده تجربه سفری آرامش بخش را در سوئیت انحصاری رَسول تجربه کنید. این پکیج همراه با ورودی وی آی پی، اتاق اسکراب دو نفره همراه با دوش دو نفره، رَسول اختصاصی خاص همراه با واتر جت، دو وان مجزا، محوطه درمانی دو نفره، محوطه استراحت اختصاصی و اتاق مشاوره از شما برای تجربه ای دو نفره آماده می کند. انجام این پکیج 2 ساعت طول می کشد. این پکیج شامل استفاده کامل از رهاسول، گزینه انتخاب هر یک از روش درمانی ای اس پی اِی یک ساعته و ارائه ناهار برای دو نفر می باشد.

سوئیت اسپا اختصاصی
با استفاده از سوئیت انحصاری و لوکس رَسول تجربه بی نظیر از اسپا را برای خود رقم زنید. هزینه استفاده از این مکان بر اساس تعداد نفرات و روش درمانی منتخب متفاوت است.

استودیو مانیکور و پدیکور باستیَن گونزالِس
ناخن های خود را به دست تیم متخصص و بسیار ماهر باستین گونزالس بسپارید و از زیبایی بی نظیر آن لذت ببرید. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 10 تا 20 از این مکان استفاده نمایند.

زیبایی
با استفاده از روش های زیبایی باستین ناخن های خود را زیبا و به صورت طبیعی درخشان نمایید.

روش ها
با استفاده از روش های پدیکور باستین تمام مشکلات و جراحات ناخن های خود را برطرف سازید.

سلامتی
این تکنیک بر مبنای انجام ماساژ بر روی نواحی انعطاف پذیر ماهیچه ای جهت افزایش قدرت، بهبود جریان خون و افزایش قابلیت ارتجاعی پوستی انجام می شود.

پدیکور باستین Bastien's Pedicure
با انتخاب پکیج پدیکور باستین به ناخن های بسیار زیبا و طبیعی دست یابید و از شر خشکی های پوستی در نواحی اطراف ناخن های پا رهایی یابید. در این پکیج تمام انگشتان پا ماساژ داده می شود و انجام آن 60 دقیقه طول می کشد.

مانیکور باستین Bastien's Manicure
مانیکور باستین در سه مرحله انجام می شود که مرحله اول شامل اعمال روش ها بر روی ناخن و پوست اطراف آنها، مرحله دوم شامل ماساژ انجام فرآیند زیباسازی و مرحله سوم و آخر شامل انجام ماساژ در این نواحی می باشد و انجام آن 45 دقیقه طول می کشد.

پایه ریزی مجدد پاها – ماساژ پا و ران Foot Refoundation – Foot and Leg Massage
این ماساژ برای ناحیه پاها و ران ها طراحی شده و انتخاب بسیار مناسبی برای افرادی که پروازهای طولانی را تجربه می کنند، می باشد. انجام این نوع ماساژ کمک شایانی به بهبود جریان خون، افزایش انعطاف پذیری ماهیچه ای، افزایش الاستیکه پوستی و بهبود قدرت پاها می کند و 35 دقیقه طول می کشد.

پایه ریزی مجدد جهانی - ماساژ ران ها و بازوها Global Refoundation – Legs and Arms Massage
این ماساژ آرامش بخش از انگشتان پا تا زانوها و از انگشتان دست تا آرنج ها انجام می شود و 35 دقیقه طول می کشد. استفاده از این روش 35 دقیقه ای برای افزایش قدرت اراتجاعی و بهبود قدرت این نواحی بسیار موثر است.

نِیلز اینلایتِنمِنت Nail's Enlightenment
این روش برای زیبایی ناخن ها و از بین بدن خشکی های آنها بسیار موثر است و انجام آن 45 دقیقه طول می کشد. با استفاده از این روش به ناخن های زیبا، براق و طبیعی دست پیدا کنید.

سالن زیبایی زوآری
با استفاده از خدمات این سالن زیبایی موهای خود را حفظ نمایید و آنها را زیباتر جلوه دهید. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 10 تا 21 از این مکان استفاده نمایید.

مرکز تناسب اندام
با انجام فعالیت های ورزشی در باشگاه تناسب اندام این هتل، تناسب اندام و سلامتی خود را در طول سفرتان حفظ نمایید. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 7 تا 21 از مرکز تناسب اندام و از ساعت 7:30 تا 20 از مرکز تناسب اندام کنار استخر استفاده نمایند. لازم به ذکر است برای ورود به این مکان باید حداقل 16 سال سن داست.

تعلیم خصوصی Personal Training
در این باشگاه زیر نظر مربیان کارآزموده و با توجه به برنامه ورزشی اختصاصی تهیه شده توسط آنها و با توجه به نیازهایتان به فعالیت ورزشی بپردازید. انجام این برنامه 50 دقیقه طول می کشد.

برنامه ورزشی کِنیسِز Kinesis Programmes
این برنامه بر روی تکنیک های متعدد حرکات کششی، توازنی و انعطاف پذیری انجام می شود و 50 دقیقه طول می کشد. 

آنالیز سلامتی و تناسب اندام Health and Fitness Assessment
در این برنامه فشار خون، نبض و ساختار بدنی مراجعه کنندگان اندازه گیری می شود و بر اساس نتایج این آنالیز پیشنهادهای موثر به آنها ارائه می گردد. انجام این برنامه 30 دقیقه طول می کشد.

کمک کششی Assisted Stretching
با استفاده از این برنامه به آرامش بی نظیری دست یابید و از شر گرفتگی های بدنی رهایی یابید. انجام این برنامه به افزایش خاصیت انعطاف پذیری در تمام نواحی بدن کمک شایانی می کند و 30 دقیقه طول می کشد.


نظرها

 • 0 0

  سلام بنده دارای انرژی مثبتم خواستم شرایط کار در این مکان را بدانم

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با 9 مورد از پربازدیدترین جاذبه های گردشگری جهان آشنا شوید

آیا می خواهید جزو افرادی باشید که از محبوب ترین مقاصد گردشگری سال بازدید می کنند؟ در اینجا چگونگی برنامه ریزی قبلی برای سفر به شلوغ ترین جاذبه های گردشگری جهان آورده شده است. می دانیم که این روزها دوران سختی برای مسافران بوده است. اگرچه اکنون نمی توانیم به مقاصد موجود در فهرست خود سفر کنیم، اما می توانیم برنامه ریزی آن ها را شروع کنیم.

متن کامل مقاله

لیستی از بهترین کارهای رایگان که می توان در پاریس انجام داد

پاریس شهری گران قیمت در نظر گرفته می شود اما باور کنید یا نه، اگر چند نکته و ترفند را بدانید، این شهر به طور شگفت انگیزی مقرون به صرفه خواهد بود. گذرنامه موزه پاریس (Paris Museum Pass) برای بیش از 50 موزه تخفیف ارائه می دهد، اما ما لیستی از انجام بهترین کارهای رایگان در شهر نورها داریم.

متن کامل مقاله

با 25 برند برتر هتل در جهان آشنا شوید

بهترین برندهای هتل در جهان دارای چندین ویژگی هستند، اما اصلی ترین آنها خدمات عالی و به طور خاص، توانایی درک نیازها و خواسته های میهمانان، و سپس انجام بی عیب و نقص آن ها برای ایجاد یک اقامت فراموش نشدنی است. و در حالی که مسافران لوکس همچنان به دنبال تجربه های مبتنی بر مقصد هستند، خوانندگان مجله T+L برندهایی را در اولویت قرار می دهند که ویژگی های آن ها، محیط، معماری و تزئینات را با حس عمیق مکان پیوند می دهند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید