• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل جود پلس دبی
 • درب ورودی هتل جود پلس دبی
 • محوطه نشیمن لابی هتل
 • تخت ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • سلن ورزشی هتل جود پلس دبی
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • استخر روباز هتل جود پلس دبی
 • سالن ورزشی هتل جود پلس دبی
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • رستوران خاورمیانه ای ال واها
 • رستوران هاندی هتل جود پلس دبی
 • رستوران ل راندوو هتل جود پلس دبی
 • نمای رستوران ژاپنی ساکورا
 • رستوران خاورمیانه ای ال واها
 • نمای رستوران ژاپنی ساکورا
 • رستوران هاندی هتل جود پلس دبی
 • سوئیت امبسدور هتل جود پلس دبی
 • میز غذاخوری آپارتمان دوخوابه
 • نمای تخت بزرگ اتاق کلاب
 • اتاق دلوکس هتل جود پلس دبی
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیویو
 • تخت های توئین اتاق پرمیوم
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت امبسدور
 • تخت بزرگ آپارتمان دوخوابه
 • تخت های توئین آپارتمان دوخوابه
 • نمای تخت بزرگ سوئیت رویال
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


مرکز سلامتی و اسپا


اسپا جود
با قدم گذاشتن در اسپا جود تجربه ای به یاد ماندنی از سفری بسیار آرامش بخش را برای خود رقم زنید. تمام روش های درمانی این اسپا با توجه به دانش باستانی و سنتی طراحی شده اند و توسط مجرب ترین درمانگران ارائه می شود. این اسپا با 6 اتاق درمانی مجهز به مدرن ترین امکانات از شما برای تجربه لحظاتی آرامش بخش دعوت می کند. با استفاده از خدمات این اسپا به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست یابید و با استفاده از خدمات سونا و اتاق بخار از شر خستگی های روزانه رهایی یابید. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 7 تا 22 از امکانات این مکان استفاده نمایند.

تجربیات سیگنیچر
ادویه زندگی The Spice of Life
این روش درمانی 90 دقیقه ای ابتدا با انجام فرآیند لایه برداری و سم زدایی به کمک اسکراب بدن شروع شده و سپس با انجام ماساژ بدن به کمک روغن فلفل برای بیدار کردن احساسات و بهبود قوای ذهنی استفاده می شود.

ماسک سفید عربی Arabian White Musk
این تجربه بسیار آرامش بخش 90 دقیقه ای با استفاده از رَپ سفید عربی برای التیام ماهیچه ای و بدنی انجام می شود.

ماسک انگور Grape Vine
انگور وحشی یکی از وافرترین و مفیدترین میوه های کره زمین است. استفاده از این میوه سرشار از آنتی اکسیدان کمک شایانی به محافظت از کلاژن پوستی و بافت کشسانی پوست می کند. این روش فوق العاده ابتدا با استفاده از اسکراب انگور برای انجام فرآیند لایه برداری شروع می شود، سپس با استفاده از ماسک آرامش بخش جهت سم زدایی منافذ پوستی ادامه می یابد و در نهایت با انجام ماساژ بدنی به کمک روغن انگور مرطوب کننده برای انجام فرآیند جوانسازی تمام می شود. روغن انگور حاوی عناصری مانند ویتامین ای، ویتامین سی، بتا کاروتِن و ویتامین دی برای بهبود بافت پوستی می باشد. انجام این روش درمانی فوق العاده 105 دقیقه طول می کشد.

اسکراب بدنی
اعتیاد به شکلات Chocolate Addiction
با انتخاب این روش درمانی 60 دقیقه ای به خواص معجزه بخش شکلات پی خواهید برد. این تکنیک با انجام فرآیند لایه برداری به کمک اسکراب کاکائو شروع شده و با استفاده از کرم شکلات تمام می شود.

رَپ عجیب و غریب نارگیل Exotic Coconut Wrap
استفاده از این رپ کمک شایانی به التیام و آرامش پوست می کند و انجام آن 45 دقیقه طول می کشد. این تکنیک بی نظیر با انجام ماساژ آرامش بخش جمجمه برای دستیابی به نهایت احساس آرامش تمام می شود.

یوزو ژاپنی Japanese Yuzu
در این روش از میوه یوزو ژاپنی که  سرشار از ویتامین های ضروری و اسیدهای میوه است، استفاده می شود و انجام آن 75 دقیقه طول می کشد. این تکنیک بی نظیر به کمک عصاره دانه های یوزو، شیر نارگیل، عصاره تمشک قرمز و توت فرنگی استفاده می شود. تکنیک یوزو ژاپنی شامل اسکراب بدنی به کمک تمشک وحشی، رَپ کرم توت فرنگی و ماساژ آرامش بخش به کمک لوسیون یوزو ژاپنی می باشد.

ماساژها
رمز عسل Secrets of Honey
رمز و راز طول عمر و زندگی ریاضی دان مشهور فیثاغورث استفاده از عسل می باشد. این تکنیک درمانی شامل انجام فرآیند ماساژ به کمک عسل برای دستیابی به پوستی نرم و مخملی، تمیز کردن منافذ پوستی و از بین بردن تجمع چربی ها است و انجام آن 45 دقیقه طول می کشد.

بارش ریز ریز شکلات بر روی بدن Choco Body Drizzle
در این روش روغن شکلات را به صورت قطره، قطره بر روی تمام نواحی بدن می ریزند. انتخاب این تکنیک 45 دقیقه ای کمک شایانی به آبرسانی و پاکسازی منافذ پوستی و دستیابی به پوستی مخملی و نرم می کند.

ماساژ سوئدی Swedish Massage
ماساژ سوئدی بر مبنای انجام فشارهای متوسط و عمیق جهت کاهش استرس و دستیابی به آرامشی فوق العاده چه از لحاظ جسمی و چه روحی انجام می شود. انجام این ماساژ فوق العاده 45 دقیقه طول می کشد.

روش درمانی آروماتراپی Aromatherapy Treatment
روش درمانی آروماتراپی بر مبنای انجام فشارهای آرام و متوسط با استفاده از روغن های ضروری برای دستیابی به بیشترین احساس آرامش انجام می شود. مدت زمان انجام این تکنیک بی نظیر 60 دقیقه طول می کشد.

ماساژ ورزشی و تناسب اندام Sports and Fitness Massage
این ماساژ شامل انجام ماساژ دیپ تیشو بر روی کل قسمت های بدن می باشد. انجام این شیوه ماساژ درمانی 60 دقیقه ای کمک شایانی به افزایش گردش خون، گرم کردن ماهیچه ها و کاهش دردها و گرفتگی های ماهیچه ای می باشد. ماساژ ورزشی و تناسب اندام برای استفاده ورزشکاران و وزنه برداران بسیار مناسب است.

ماساژ بَلِنیز بِلِس Balinese Bliss
این تکنیک درمانی 75 دقیقه ای بر مبنای انجام حرکات دورانی به کمک کف دست و انگشت شست همراه با روغن های آرامش بخش انجام می شود. انجام این تکنیک اثر خود را با افزایش میزان گردش خون و تقویت اعصاب نمایان می کند.

روش درمانی سنگ داغ Hot Stone ¬erapy
در این روش درمانی سنگ های داغ را بر روی نواحی مختلف بدن جهت جذب گرما به ماهیچه ها و رها یافتن آنها از شر گرفتگی ها و دردها قرار می دهند. انجام روش درمانی هات استون 75 دقیقه طول می کشد.

احیا فلفلی Spicy Revive
این شیوه درمانی شامل انجام ماساژ به کمک روغن فلفلی گرم جهت افزایش گردش خون، بیدار کردن احساسات و افزایش انرژی بدنی می باشد. انجام روش درمای احیا فلفلی 60 دقیقه طول می کشد.

مهربانی مشک Musky Vibes
در این روش درمانی 60 دقیقه ای از روغن مشک برای کاهش تنش های فیزیکی و روحی و دستیابی به آرامشی فوق العاده استفاده می شود.

روش های درمانی پوست صورت (فیشال)
درخشندگی طبیعی Natural Radiance
برای دستیابی به پوستی درخشان و احیا سلول های خسته پوست فقط کافیست به آشپزخانه تان مراجعه کنید. در این روش درمانی 60 دقیقه ای از ترکیبات بسیار ساده آشپزخانه برای آماده سازی پوست قبل از مراسم، جشن ها و تولد استفاده می شود.

امگا 3 فعال Omega 3 Supplifying Facial
در این روش از ترکیبات امگا 3 به همراه ترکیبات فعال طبیعی جهت مغذی سازی و آبرسانی عمیق پوستی و دستیابی به پوستی درخشان و شفاف استفاده می شود. روغن های ضروری آروماتیک کمک شایانی به آرامش ذهنی و باز کردن قلب برای دستیابی به توازن می کند. انجام این روش فوق العاده 60 دقیقه طول می کشد.

روش ضد پیری و سفت کننده پوستی گوتو کولا Gotu Kola Age Defying Firming Facial
استفاده از این روش فوق العاده 90 دقیقه ای کمک شایانی به بهبود بافت پوستی و سفت کردن آن و دستیابی به ظاهری جوانتر می کند. این روش شامل ماساژ سنتی همراه با ماسک سفت کننده می باشد.

بارش ریز ریز شکلات بر روی صورت Choco Face Drizzle
در این روش 15 دقیقه ای روغن شکلات را به صورت ریز ریز بر روی پوست صورت می ریزند که انجام این کار باعث دستیابی به آرامش فوق العاده ای می شود. 

روش های درمانی کاهش استرس سریع
روش درمانی جمجمه Scalp Treatment
انجام این روش آرامش بخش 30 دقیقه ای کمک شایانی به افزایش گردش خون و بهبود رشد موها می کند.

ماساژ سر هندی Indian Head Massage
این ماساژ 30 دقیقه ای بر مبنای اعمال فشار بر روی نواحی سر، گردن و شانه ها برای کاهش تنش ها و استرس های ذهنی انجام می شود.

شمع گوش Ear Candling
این روش 30 دقیقه ای باقی مانده های موم را در کانال گوش از بین می برد. انجام این روش تعادل فوق العاده ای را به وجود می آورد و با کاهش فشار کمک شایانی به دستیابی به آرامش می کند.

ماساژ سوئدی پشت Swedish Back Massage
در این روش بسیار آرامش بخش 30 دقیقه ای درمانگران بر روی نواحی گردن، شانه ها و پشت برای کاهش استرس استفاده می کنند.

ماساژ ورزشی و تناسب اندام پشت Sport and Fitness Back Massage
این تکنیک 30 دقیقه ای شامل انجام ماساژ دیپ تیشو بر روی نواحی پشت می باشد.

رضایت پاها
ماساژ پاها Foot Massage
این روش فوق العاده 30 دقیقه ای بر روی پاها جهت کاهش استرس و دستیابی به آرامشی فوق العاده انجام می شود. 

رِفلوکسولوژی Reflexology
این تکنیک بر روی نواحی که انعکاس دهنده انرژی هستند مانند پاها انجام می شود. انجام این روش 60 دقیقه ای کمک شایانی به توازن و تعادل انرژی ها می کند.

غوطه وری پاها Foot Soak
در این روش 60 دقیقه ای پاها را در درون عصاره گیاهی برای کاهش و از بین بردن ترک ها و خشکی های پاشنه پا قرار می دهند. این تکنیک با انجام ماساژ پاها و ران ها به کمک لوسیون بوتانیکال تمام می شود.

حمام ها
حمام شیر و عسل Milk and Honey Bath
استفاده از حمام شیر و عسل راز دستیابی به پوستی نرم و لطیف می باشد. این حمام از قرن ها پیش مورد استفاده دوستداران زیبایی قرار می گرفته است. انجام این روش بی نظیر 30 دقیقه طول می کشد.

حمام آروماتراپی Aromatherapy Bath
این حمام بی نظیر شامل روغن های 100 درصد خالص و گلبرگ های رُز می باشد و استفاده از آن کمک شایانی به دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی می کند. انجام این تجربه فوق العاده 30 دقیقه طول می کشد.

حمام مراکشی Moroccan Bath
در این حمام از صابون مراکشی برای عملیات لایه برداری و دستیابی به پوستی نرم و لطیف استفاده می شود. مدت زمان انجام حمام مراکشی 45 دقیقه است.

پکیج های اسپا
تجربه نهایی اسپا The Ultimate Spa Experience
با انتخاب این پکیج بی نظیر لحظاتی به یاد ماندنی را تجربه نمایید و از شر استرس ها رهایی یابید. این پکیج فوق العاده ابتدا با استفاده از اسکراب نارگیل شروع شده، سپس با استفاده از ماساژ سوئدی ادامه می یابد. این پکیج شامل روش  امگا 3 فیشال، حمام شیر و عسل و ارائه ناهار می باشد و انجام آن 4 ساعت و 30 دقیقه طول می کشد.

تجربه آروماتراپی Aromatherapy Experience
با انتخاب این پکیج بی نظیر به آرامش فوق العاده ای دست یابید. این پکیج 2 ساعت و 30 دقیقه ای ابتدا با انجام روش درمانی آروماتراپی جمجمه شروع شده، سپس با انجام ماساژ معطر ادامه می یابد و در نهایت با استفاده از حمام معطر برای دستیابی به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای تمام می شود.

تسکین سریع Express Relief
این پکج بسیار آرامش بخش ابتدا با انجام ماساژ نیرو بخش پاها شروع شده، سپس با انجام ماساژ آرامش بخش پشت ادامه می یابد و در نهایت با انجام ماساژ سر و شانه ها تمام می شود. مدت زمان انجام این پکیج فوق العاده 1 ساعت و 15 دقیقه طول می کشد.

باشگاه تناسب اندام
با انجام فعالیت های ورزشی در باشگاه تناسب اندام بسیار مجهز و پیشرفته این هتل تناسب اندام و سلامتیتان را در طول سفرتان حفظ نمایید. این باشگاه مجهز به وزنه های آزاد، سونا و اتاق بخار می باشد و میهمانان می توانند روزانه از ساعت 7 تا 23 از امکانات این مکان استفاده نمایند.

استخر روباز روی پشت بام
از شنا کردن در استخر روباز روی پشت بام هتل لذت ببرید و با استفاده از خدمات جکوزی آن از شر خستگی های روزانه رهایی یابید. همچنین استخر مجزا برای استفاده کودکان و رفاه حال خانواده های آنها در نظر گرفته شده است. میهمانان می توانند روزانه از ساعت 7 تا 23 از امکانات این مکان استفاده نمایند.


نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
هتل های نزدیک به

مقاله های گردشگری

جذاب ترین رستوران های جهان که قبل از مرگ حتما باید امتحان کرد (قسمت دوم)

تا به حال شده بخواهید در تاریکی مطلق غذا بخورید؟ یا شاید همیشه دلتان می خواسته تا در کنار شیرها یا زرافه ها شامتان را صرف کنید؟ و یا شاید هم دوست داشتید تا در مکانی غذا بخورید که به شما اجازه دهند تا نوشیدنی خود را در شیشه شیر نوزادان بنوشید؟

متن کامل مقاله

جذاب ترین رستوران های جهان که قبل از مرگ حتما باید امتحان کرد (قسمت اول)

تا به حال شده بخواهید در تاریکی مطلق غذا بخورید؟ یا شاید همیشه دلتان می خواسته تا در کنار شیرها یا زرافه ها شامتان را صرف کنید؟ و یا شاید هم دوست داشتید تا در مکانی غذا بخورید که به شما اجازه دهند تا نوشیدنی خود را در شیشه شیر نوزادان بنوشید؟

متن کامل مقاله

پنج بهشت گرمسیری که زوج ها حتما باید به آنها سفر کنند

اگر به دنبال بندری زیبا و گرمسیری می گردید که زیبایی آن با شن های طلایی و آفتاب تابیده ساحلش، نخل های خرمای خمیده اش و آبهای فیروزه فامش دو چندان شده اند، جای خوبی آمده اید. در اینجا، پنج مورد از بهترین مکان های مسافرتی برای زوج های در حال جستجوی مناطق زیبای گرمسیری گردآوری شده است.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید