• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • دورنمای هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • نمای ساختمان هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • درب ورودی هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • میز پذیرش و نشیمن لابی هتل
 • نمای محوطه نشیمن لابی هتل
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • نمای تخت مرکز سلامتی و اسپا
 • استخر روباز هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • نمای استخر روباز مخصوص کودکان
 • مینی گلف هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • استخر هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • کلاب کودکان هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • سالن ورزشی هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • تخت های ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • نمای رستوران مدیترانه ای تیم
 • لانج مای تای هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • نمای سیتروس اکسپرس اند لانج
 • رستوران واگاماما هتل جی ای ائیسس بیچ تاور
 • تخت های توئین آپارتمان دوخوابه
 • نمای تخت بزرگ آپارتمان سه خوابه
 • محوطه نشیمن آپارتمان چهارخوابه
 • نمای تخت بزرگ آپارتمان دوخوابه
 • تخت های توئین آپارتمان سه خوابه
 • نمای آشپزخانه آپارتمان چهارخوابه
 • محوطه نشیمن آپارتمان دوخوابه
 • نمای تخت بزرگ آپارتمان چهارخوابه
 • نمای آشپزخانه آپارتمان دوخوابه
 • محوطه نشیمن بالکن آپارتمان ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

باشگاه تناسب اندام
این هتل باشگاه تناسب اندام بسیار مجهزی همراه با چشم انداز بی نظیر به ساحل جمیرا را برای استفاده علاقمندان به ورزش در نظر گرفته است.
اسپا
اگر به دنبال چشیدن طعم و درک معنای واقعی آرامش هستید اسپای جبل گلف ریزورت را انتخاب نمایید و در مکانی بی نظیر و مملو از احساس آرامش همراه با چشم انداز نفس گیر ساحل و دریا لحظاتی آرامش بخش را تجربه کنید. این اسپا با ارائه بیش از 40 تکنیک و روش درمانی برای بدن و صورت به کمک متخصص ترین درمانگران آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورد. اسپای هتل دارای ده اتاق درمانی، سالن های سنتی، لانج مخصوص استراحت، اتاق حمام سنتی و منطقه خیس انحصاری همراه با جکوزی، اتاق بخار و سونا می باشد.

پکیج های اسپا
تجربه جوانی Rejuvenating Experience
پوست خود را با حمام سنتی مراکشی صاف کنید. با انجام این پکیج قادر خواهید بود تا تمام مشکلات را در حمام اختصاصی خود به همراه ماساژ مخصوص معطر ضد استرس از بین ببرید. مدت زمان انجام این برنامه 120 دقیقه می باشد.

دِ اسپا سیگنیچر ریچوآل The Spa’ Signature Ritual
این تکنیک درمانی شامل ماساژ سیگنیچر جبل علی، روش های درمان خاص برای پوست صورت و روش درمانی آهک و سنگ زنجبیل گداخته می باشد و انجام آن 180 دقیقه طول می کشد.

طراحی لمسی اِلِمس ELEMIS Couture Touch
این برنامه شامل در نظر گرفتن شرایط پوست و وضعیت ماهیچه های شماست و با هر یک از درمان های 30 تا 60 دقیقه ای مخصوص پوست به همراه ماساژ آزاد دیپ تیشو یا ماساژ عمیق سنگ داغ اِلِمِس با توجه به نیاز شما ترکیب می گردد. مدت زمان انجام این درمان 60 یا 120 دقیقه می باشد.

ماساژها
ماساژ سیگنیچِر جبل علی (ماساژ مخصوص) The Jebel Ali Signature Ritual
این تکنیک درمانی به کمک مجموعه ای از حرکات تای چی و حرکات فشار نقطه ای و تکنیک های اروپایی همراه با اوکالیپتوس برای دستیابی به آرامش درونی و ذهنی فوق العاده ای طراحی شده و انجام آن 75 دقیقه طول می کشد.

ماساژ آرامش حاملگی اِلِمس ELEMIS Peaceful Pregnancy Massage
این شیوه ماساژ درمانی شامل تکنیک های ماساژ درمانی ایمن برای دوران حاملگی می باشد و انجام آن 75 دقیقه طول می کشد. انجام این روش کمک شایانی به کاهش درد و رهایی ذهنی می کند.

ماساژ عمیق سنگ داغ اِلِمِس ELEMIS Deeper that Deep Hot Stone Massage
با انتخاب این شیوه ماساژ درمانی انرژی های جسمی و ذهنی خود را متوازن کنید و از شر دردها و گرفتگی های ماهیچه ای رهایی یابید. در این تکنیک درمانی از مجموعه ای از روغن های آروماتیک و سنگ های داغ برای دستیابی به بالاترین اثر استفاده می شود. مدت زمان انجام این ماساژ 30، 60 یا 90 دقیقه می باشد.

ماساژ آزاد دیپ تیشو اِلِمِس ELEMIS Freestyle Deep Tissue Massage
این ماساژ در بین ورزشکاران خانم و آقا بسیار متداول و محبوب است و انجام آن کمک شایانی به کاهش و از بین بردن گرفتگی های ماهیچه ای و استرس که در اثر فعالیت های ورزشی ایجاد شده اند، می کند. انجام ماساژ دیپ تیشو 60 یا 90 دقیقه طول می کشد.

ماساژ کاهش استرس Stress Release Massage
این روش درمانی شامل تکنیک های کلاسیک ماساژ درمانی است و به کمک روغن انجام می شود و کمک شایانی به کاهش تنش های ماهیچه ای و رهایی جسمی می کند. مدت زمان انجام ماساژ کاهش استرس 60 دقیقه می باشد.

ماساژ بَلِنیز Balinese Massage
این تکنیک درمانی سنتی برای دستیابی به آرامشی عمیق بسیار مفید است و انجام آن 60 دقیقه طول می کشد.

ماساژ تایلندی Thai Massage
در ماساژ تایلندی درمانگران بسیار متخصص و با تجربه، با انجام حرکات تایلندی یوگا و ماساژ آکوآپِرِشِر ماهیچه های شما را ریلکس می کنند. ماساژ تایلندی به صورت خشک انجام می شود و 75 دقیقه طول می کشد.

ماساژ دلوکس رفلکسولوژی Deluxe Foot Reflexology
در این روش، درمانگران با انجام ماساژ بر روی نواحی بسیار حساس مانند پاها کل انرژی و سیستم قدرت بدنی را به جریان می اندازند. انجام این تکنیک 60 دقیقه طول می کشد.

تشریفات حمام
حمام رویال سیگنیچِر Royal Signature Hammam
این روش درمانی شامل روش پاکسازی و لایه برداری سنتی پوست با استفاده از گِل رس و حنا می باشد و انجام آن 90 دقیقه طول می کشد.

حمام سنتی مراکشی Traditional Moroccan Hammam
این روش درمانی شامل پاکسازی کل بدن به وسیله صابون سیاه مراکشی و لایه برداری نیرو بخش می باشد و انجام آن 60 دقیقه طول می کشد.

پوست صورت
لایه برداری دقیق پوستی اِلِمِس ELEMIS Dynamic Resurfacing Precision Peel 
هدف این درمان دقیق طراحی شده برای سطح پوست از بین بردن نشانه های پیری، خستگی و ناهمواری پوست است و نتیجه اش دستیابی به پوستی صاف تر و چهره ای جوان تر می باشد. مدت زمان لازم برای انجام این روش 60 دقیقه است.

کلاژن رسانی حرفه ای ضد پیری اِلِمِس ELEMIS Pro Collagen Age Defy 
هدف این درمان برخورد با پین و چروک های پوست می باشد و به بهبود ساختار بافت سلولی کمک بسزایی می کند. این روش ضد چروک بسیار پیشرفته به کمک املاح معدنی بسیار غنی برای تجدید انرژی سلول های پوستی و دستیابی به پوستی جوان تر انجام می شود و 60 دقیقه طول می کشد.

روش درخشان سازی و مغذی سازی پوستی اِلِمِس ELEMIS Superfood Pro Radiance 
این روش، درمانی برای افزایش تغذیه پوست های پریشان و گرفته است. در این روش از مواد معدنی لازم نظیر ویتامین های آ و ای، منیزیوم، پتاسیم و روی استفاده می شود تا به کمک پوست های خسته بروند. همچنین از ماسک هایی برای نرم کردن، سم زدایی، تغذیه عمیق و انرژی رسانی به پوست استفاده می شود. با انجام این درمان پوستتان صاف تر شده و درخشانی و آرامش لازم را بدست می آورد. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد. 

پوست صورت آقایان
عملکرد بالای انرژی دار کردن پوست صورت High Performance Skin Energiser Facial
این درمان بر روی پوست آقایان برای از بین بردن علائم پیری، استرس، کم آبی پوست و چشم های خسته اثر بسزایی دارد. یک درمان انرژی بخش برای تمام نگرانی های پوستی، بازگرداندن رطوبت و سطح تغذیه می باشد. این درمان به بازسازی حداکثر سلول های پوست به واسطه بخار کمک کرده و ماساژ صورت چند گونه ای باعث توالی افزایش گردش خون می شود، درحالیکه ماساژ جمجمه و پا آرامش عمیقی را به شما القا می کنند. در انتها کرم مغذی منحصر به فرد پرو کلاژن مارین که مخصوص آقایان می باشد سرزندگی را به پوس باز می گرداند و آن را پر انرژی می نماید. مدت زمان انجام این درمان 60 دقیقه می باشد.  

روش های درمانی برای بدن
رپ بدنی سِلوتُکس اِلِمِس ELEMIS Cellutox Body Wrap
با انتخاب این تکنیک 90 دقیقه ای بدن خود را سم زدایی نمایید. در این روش یک پیله از رپ های غنی از عصاره های جلبک های دریایی، سرو کوهی سم زدایی شده و لیمو جهت بهبود آثار سلولیت و کاهش تجمع مایعات در زیر پوست استفاده می شود. این تکنیک با انجام ماساژ طراوت دهنده صورت و یا ماساژ آرامش بخش جمجمه بنا به انتخاب شما به پایان می رسد.

رپ بدنی رهایی بخش ماهیچه اِلِمِس ELEMIS Musclease Body Wrap
با انتخاب این تکنیک درمانی از شر دردهای رماتیسمی، آرتروزها، گرفتگی های ماهیچه ای و خستگی رهایی یابید. این روش به کمک عصاره گیاهان دریایی و روغن های ضروری انجام می شود و 90 دقیقه طول می کشد.

اسکراب نمک به شدت پاک کننده اِلِمس ELEMIS Intensely Cleansing Salt Scrub 
پودر نمک پاک کننده خارق العاده باعث دفع سموم بدن در این درمان می شود. نمک با رایحه ای ملایم به انتخاب شما باعث از بین رفتن سلول های مرده شده و باعث آماده ساختن پوست برای ایجاد سلولهای تازه می شود. انجام این درمان باعث محیا کردن پوست با ظاهری صاف برای جذب روغن مغذی بدن خواهد بود و پوستی صاف را به ارمغان می آورد. مدت زمان لازم برای انجام این درمان 45 دقیقه می باشد. 

درمان های اضافه شونده
ماساژ پای اوریِنتال Oriental Foot Massage 
درمانگران حرفه ای این مرکز با اعمال فشار به نقاط کلیدی بازتاب در پاها قادر به ترمیم و متعادل سازی کل بدن خواهند بود. این درمان روش بسیار ایده آلی برای اضافه شدن به هر درمان دیگری را داشته و مدت زمان انجان آن 30 دقیقه می باشد.

ماساژ اِلِمِس اِکسپرِس Elemis Express Massage 
ماساژ دیپ تیشوی آزاد را تجربه کنید و آندسته از ماهیچه های خسته خود را در زمان کوتایی احیا نمایید. با انجام این درمان 30 دقیقه ای از شر استرس و تنش رهایی یابید.

اِلِمِس اِکسپرِس فِیشال Elemis Express Facial
این تکنیک شامل پاکسازی و از بین بردن پوست های مرده از سطح پوست می باشد و به بالا بردن پوست های خسته کمک شایانی می کند. انجام این درمان 30 دقیقه طول می کشد.

ماساژ کاهش استرس گردن، شانه و پاTension Release Neck, Shoulder and Foot Massage
به کمک این ماساژ رهایی ماهیچه های پشت و گردن، به آرامشی بی نظیر دست می یابید و از شر استرس ها و تنش های زندگی روزانه رهایی یابید. انجام این ماساژ 30 دقیقه طول می کشد.

ماساژ جمجمه ای Scalp Massage
این ماساژ شامل پاکسازی و از بین بردن پوست های مرده می باشد و انجام آن 30 دقیقه طول خواهد کشید.

اطلاعات مهم درباره اسپا
تمام خدمات اسپا برای آقایان توسط درمانگران آقا و برای بانوان توسط درمانگر خانم ارائه می شود.
مراجعه کنندگان می توانند از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 تا 14 برای آقایان و از ساعت 14 تا 19 برای بانوان و در روزهای چهارشنبه تا جمعه از ساعت 9 تا 14برای بانوان و از ساعت 14 تا 19 برای آقایان از این مکان استفاده نمایند.
لطفاً 15 دقیقه قبل از زمان مقرر پکیج انتخابی خود، در محل اسپا جهت انجام فرآیند ورود حضور داشته باشید.
حتماً لباس شنای خود را به همراه بیاورید. همچنین قبل و بعد از زمان شیوه درمانی می توانید از امکانات اسپا مانند اتاق بخار، سونا و جکوزی به صورت رایگان استفاده نمایید.
چنانچه از ساکنین هتل نیستید هنگام رزرو پکیج درمانی این اسپا حتماً می بایست کارت شناسایی خود را به همراه داشته باشید.
ورود کودکان زیر سیزده سال به اسپا ممنوع است و کودکان بین سیزده تا شانزده سال می توانند از خدمات اسپا همراه با والدین و سرپرستان مخصوص استفاده کنند.

قوانین کنسلی
چنانچه مایل به کنسل و تغییر پکیج انتخابی خود هستید، حتماً می بایست این تغییرات را 24 ساعت قبل با مسئولین در میان گذارید. در صورت اطلاع رسانی این تغییرات در مدت زمان 24 ساعت قبل پنجاه درصد از هزینه پرداختی مسترد خواهد شد.

سالن زیبایی
این سالن طیف گسترده ای از خدمات زیبایی مانند خدمات کوتاهی مو، خدمات مانیکور و پدیکور را ارائه می دهد. سالن زیبایی هتل در مجاورت اسپا قرار دارد و در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 21 و در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 10 تا 20 آماده خدمت رسانی به میهمانان می باشد.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

برترین شهرهای جهان که توسط کوه ها احاطه شده اند

در این مقاله با 10 شهر برتر جهان که با کوه ها احاطه شده اند از جمله ونکوور کانادا، ژنو سوئیس، مشهد ایران و شهرهای جالب دیگر به همراه توضیحات کامل آشنا شوید

متن کامل مقاله

با این 6 مسیر باورنکردنی و هیجان انگیز سریلانکا را کشف کنید

رویارویی های بزرگ در حیات وحش، سفرهای ریلی تاریخی و آشنایی با فرهنگ باستانی، تنها بخش هایی از این سفر هیجان انگیز هستند. هزاران دلیل برای کشف این جزیره باورنکردنی وجود دارد، پس ماجراجویی بی نقص خود را با برنامه ریز سفر ما به سری لانکا انجام دهید.

متن کامل مقاله

هفت مورد از زیباترین معادن نمک در جهان را بشناسید

برخی از بهترین مناظر جهان با رفتن به بالای یک کوه یا قایقرانی به سمت افق دریا دیده نمی شوند. در اعماق زمین، زیبایی معادن نمک در انتظار کشف شدن است. چه بخواهید برای نمک درمانی یا ماجراجویی به آن سفر کنید و یا فقط بخواهید از عظمت یک دنیای پنهان لذت ببرید، این ها برخی از زیباترین معادن نمک در جهان هستند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید