• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل حیات ریجنسی دبی کریک هایتز
 • لابی هتل حیات ریجنسی دبی کریک هایتز
 • نمایی از کلاب کودکان
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • جکوزی مرکز سلامتی و اسپا
 • نمایی از سالن ورزشی هتل
 • تخت ماساژ مرکز سلامتی و اسپا
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • نمای استخر روباز هتل
 • نمای رستوران بین المللی سرفا
 • نمای رستوران مارک توئنی فور
 • لابی لانج هتل حیات ریجنسی دبی کریک هایتز
 • چشم انداز زیبایی غروب از تراس هیو لانج
 • اتاق کلاب هتل حیات ریجنسی دبی کریک هایتز
 • اتاق دلوکس هتل حیات ریجنسی دبی کریک هایتز
 • محوطه نشیمن اتاق اگزکیوتیو
 • محوطه نشیمن سوئیت پرینس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت هتل
 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • تخت های توئین اتاق کلاب
 • محوطه نشیمن اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • محوطه نشیمن سوئیت امیری
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

باشگاه تناسب اندام
با انجام فعالیت های ورزشی در باشگاه بسیار مجهز و لوکس هتل تناسب اندام و سلامتیتان را در طول سفرتان حفظ نمایید. امکانات این باشگاه شامل استودیو تناسب اندام، کلاس های آموزش گروهی، منطقه استراحت و بار آبمیوه می باشد. همچنین مربیان شخصی و اختصاصی برای راهنمایی و هدایت مراجعه کنندگان می باشد.
اسپا نِیسا
این اسپا با ارائه خدمات و امکانات آرامش بخش بسیار پیشرفته، تکنیک های درمانی بی نظیری برای بدن و صورت و کلکسیونی منتخب از انواع شیوه های ماساژ درمانی روز، از شما برای امتحان تجربه ای بسیار آرامش بخش دعوت می کند. با قدم گذاشتن در این اسپا و بهره مندی از خدمات درمانی آن به آرامش وصف نشدنی چه از لحاظ جسمی و چه از لحاظ روحی دست یابید. این اسپا هشت سوئیت درمانی دارد که دو تا از آنها به صورت وی آی پی به شما خدماتشان را ارائه می دهند. امکانات اسپا نِیسا شامل منطقه استراحت اختصاصی، سه جکوزی، استخر تمدد انرژی، حمام سنتی با اتاق اسکراب و منطقه حمام گِل آلود، نیمکت اِرگونومیک گرم، چشمه یخ با تجربیات بعد گرمایی برای بهبود جریان خون و منطقه آرامش بخش می باشد.

پکیج ها
ریجِنسی 2-3-4 REGENCY 2-3-4
انجام این پکیج 2، 3 یا 4 ساعت طول می کشد. با انتخاب این پکیج آرامشی بی نظیر را تجربه نمایید.

ویتالیتی VITALITY
تکنیک ویتالیتی شامل فرآیند لایه برداری کل بدن، رپ بدنی، ماساژ معطر و روش های جوانسازی پوستی می باشد. این تکنیک به کمک تزریق ویتامین ها، املاح معدنی، کُلاژن ها، آنتی اکسیدان ها، ماساژ لنفاوی و آکوآپِرِشِر انجام می شود. با انتخاب این تکنیک انرژی های خود را متوازن سازید و به آرامش بی نظیری دست یابید.

بِلِس BLISS
این تکنیک شامل روش لایه برداری به کمک صدف و ماساژ بدن به کمک عصاره گل رُز می باشد و انجام آن 2 ساعت و 30 دقیقه طول می کشد. این روش تشریفاتی شامل روش درمانی صورت هیدرو اکتیو و ماساژ آرامش بخش جمجمه با روغن داغ است. با انتخاب این روش به پوستی درخشان و بسیار روشن دست یابید.

پیورفای PURIFY
این تکنیک شامل عملیات لایه برداری برای آماده سازی پوستی برای ماساژ تخلیه لنفی می باشد. در این روش از کافئین طبیعی برای بهبود و شکستن ذخیره های چربی استفاده می شود و انجام آن 2 ساعت طول می کشد.

ماساژها
ریجِنسی REGENCY
این شیوه ماساژ درمانی به کمک تکنیک های انتخابی شما و همراه با ترکیبات روغنی برای امتحان تجربه ای بسیار خاص انجام می شود. مدت زمان انجام این ماساژ یک ساعت، یک ساعت و نیم و دو ساعت است.

اِستون (سنگ) STONE
این شیوه ماساژ درمانی به کمک سنگ های داغ آتشفشانی جهت کاهش استرس و دستیابی به آرامش و سلامتی انجام می شود و یک ساعت و نیم طول می کشد.

تایلندی THAI
این شیوه ماساژ درمانی برای افزایش قدرت انعطاف پذیری ماهیچه ها و کاهش گرفتگی های آنها که در اثر حرکات کششی بوجود آمده اند طراحی شده و بر مبنای حرکات یوگا انجام می شود. مدت زمان آن نیز یک ساعت و نیم می باشد.

ورزشی SPORTS
این شیوه ماساژ درمانی بر روی نواحی خاص ماهیچه ای تمرکز دارد و انجام آن کمک شایانی به کاهش دردها و گرفتگی های ماهیچه ای می کند. مدت زمان آن نیز نیم ساعت، یک ساعت و یک ساعت و نیم است.

سوئدی SWEDISH
این روش بر مبنای حرکات فشاری و ضربه ای برای بهبود جریان خون، کاهش تنش های ماهیچه ای و دستیابی به آرامشی بی نظیر طراحی شده و انجام آن نیم ساعت، یک ساعت و یک ساعت و نیم طول می کشد.

بَلِنیز BALINESE
این شیوه ماساژ درمانی بر مبنای انجام حرکات ضربه ای و رولی بسیار عمیق برای کاهش گرفتگی ها و انرژی منفی ماهیچه ها طراحی شده و انجام آن نیم ساعت، یک ساعت و یک ساعت و نیم طول می کشد.

بامبو BAMBOO
در این شیوه از بامبو داغ برای انجام یک ماساژ عمیق و جانانه استفاده می کنند. انجام این ماساژ کمک شایانی به کاهش دردها و گرفتگی های ماهیچه ای می کند و یک ساعت و پانزده دقیقه طول می کشد.

شیاتسو SHIATSU
این ماساژ باستانی آکوآپِرِشِر بر روی نقاطی که منبع انرژی هستند انجام می شود و کمک شایانی به بهبود جریان انرژی می کند. انجام این ماساژ یک ساعت و یک ساعت و نیم طول می کشد.

ماساژ سر هندی INDIAN HEAD
این شیوه ماساژ درمانی 45 دقیقه ای بر روی نواحی سر، گردن و شانه ها برای کاهش فشار و بیدار کردن انرژی در این نواحی انجام می شود.

ماساژ رِفلوکسولوژی REFLEXOLOGY
این تکنیک باستانی 45 دقیقه ای بر روی نقاط انعکاس دهنده انرژی مانند پاها انجام می شود.

مادِر تو بی (حاملگی) MOTHER-TO-BE
این شیوه بر مبنای نیازهای مادران در دوران حاملگی طراحی شده و انجام آن کمک شایانی به کاهش دردهای پشت و تجمع مایع می کند. مدت زمان انجام این ماساژ یک ساعت است.

روش های درمانی بدن
مروارید PEARL
شهر دبی به خاطر مرواریدهای زیبایش معروف است. در این اسپا از اسکراب بسیار لوکس حاوی مروارید مادر و عصاره روغن ساچا اینچی استفاده می شود. این اسکراب پوست تمیز و درخشان را جایگزین پوست های مرده می کند. انجام این روش درمانی 45 دقیقه طول می کشد.

طلا GOLD
در این روش درمانی از طلای 24 عیار استفاده می شود و انجام آن 45 دقیقه طول می کشد. با استفاده از شیوه درمانی به پوستی مخملی و زیبا دست یابید.

مسافران جهان WORLD TRAVELLER
در این روش از روغن های منتخب ضروری و رپ بدنی کائولین همراه با عصاره رُزماری، گریپ فروت و سرو کوهی استفاده می شود. این شیوه شامل ماساژ جمجمه، ماساژ کوآرتز رُز سرد صورت و دور چشم می باشد و انجام آن یک ساعت و نیم طول می کشد.

سلام خورشید SUN SALUTATION
این شیوه ابتدا با لایه برداری کل بدن به کمک عصاره نمک های دریایی و پاپایا (عنبه هندی) شروع می شود، سپس با استفاده از خیار سرد و رپ آلوئه ورا ادامه می یابد و در حالیکه رپ در حال انجام فعالیت است ماساژ آرامش بخش جمجمه و ماساژ آکوآپرشر نیز انجام می شود. این شیوه ماساژ درمانی شامل دوش طراوت و ماساژ همراه با عصاره روغن های یاسمین، گل یاس و نوعی گیاه مکزیکی برای مغذی سازی، تمام می شود و انجام آن یک ساعت و نیم طول می کشد.

اَبسولوت اِسکالپینگ (مجسمه سازی) ABSOLUTE SCULPTING
در این روش از ماساژورهای الکترو سلولیت برای بهبود ظاهر سلولیت و شکستن سلول های چربی برای بهبود جریان و تخلیه لنفاوی انجام می شود. انجام این روش یک ساعت و نیم ساعت طول می کشد. 

روش های درمانی و مراقبت های پوستی
الماس آبی BLUE DIAMOND
در این روش از ترکیبات بسیار موثر برای نفوذ به لایه های عمیق پوستی استفاده می شود و اثر خود را با سفت کردن، بهبود الاستیکی و نرم کردن پوست نمایان می کند. انجام این تکنیک یک ساعت و نیم طول می کشد.

جوانسازی زیستی BIO-REJUVENATING
این روش درمانی جوانسازی پوستی ابتدا با انجام فعالیت پاکسازی بسیار عمیق با لایه بردار آ اِچ آ شروع می شود و سپس با انجام ماساژ لنفاوی و آکوآپِرِشِر ادامه می یابد و در پایان با استفاده از ماسک متشکل از ویتامین ها، مواد معدنی برای جوانسازی و احیای کلاژنی تمام می شود.

روشن سازی کومباچکا KOMBUCHKA™ BRIGHTENING
در این شیوه درمانی از محلول غلیظ ویتامین سی و کومباچکا و چای سیاه که به عنوان اکسیر زندگی معروف است استفاده می شود. انجام این شیوه درمانی کمک شایانی به بهبود بافت پوستی، کاهش آثار لک و دست یابی به پوستی روشن تر و درخشان تر می کند و انجام آن یک ساعت طول می کشد.

تجدید طلا GOLD RENEWAL
در این روش از طلای 24 عیار کلوئیدی برای کاهش حساسیت و قرمزی استفاده می شود. این روش با استفاده از آب بوداپست که بسیار غنی از عناصر معدنی زینک، روی، کلسیم و منیزیم برای آبرسانی و محافظت در برابر رادیکال های آزاد انجام می شود. انجام این روش یک ساعت و نیم ساعت طول می کشد.

چای سبز و جلبک دریایی GREEN TEA AND SEAWEED
به دلیل سبک زندگی امروزه افراد در معرض آلودگی و استرس های بی شماری هستند. در این روش از سرم قوی سیب و پاپایا همراه با چای سبز و بخار گیاهی برای پاکسازی عمیق پوستی استفاده می شود و مدت زمان انجام آن یک ساعت طول می کشد. این شیوه درمانی با استفاده از ماسک خاک رُس غنی از عصاره های معدنی همراه رُزماری برای سم زدایی، کاهش منافذ و درخشندگی پوستی به پایان می رسد.

سِل اکتیو هیدرو CELL-ACTIVE HYDRO
در این روش از تکنولوژی هیدراتاسیون و هالیورونیک اسید، روغن و عصاره اُمگا 3، 6 و 9 برای بهبود و جذب مواد مغذی استفاده می شود. انجام این شیوه درمانی یک ساعته برای پوست های خشک و مرده بشدت توصیه می شود.

جِنتِلمَنز تونیک GENTLEMEN'S TONIC
این تکنیک با استفاده از بهترین خدمات و محصولات برای آقایان انجام می شود.

اگزکیوتیو اِیج دیفای EXECUTIVE AGE-DEFY
در این روش یک ساعته از محصولات کُلاژن، سرم تغلیظ ویتامین ها برای دستیابی به ظاهری درخشان و از بین بردن خطوط و چین و چروک و دستیابی به ظاهری جوان تر استفاده می شود.

سم زدایی پیشرفته ADVANCED DETOX
در این روش از محصولات سم زدا قوی برای هموار کردن سطح پوستی و بهبود بافت پوستی استفاده می شود. انجام این روش یک ساعت طول می کشد.

نیرو بخشی سریع EXPRESS TONIC
این تکنیک شامل روشی بسیار سریع و موثر برای از بین بردن پوست های خسته، مرده و خشک می باشد و انجام آن نیم ساعت طول می کشد. در این روش از بهترین محصولات و به روزترین خدمات استفاده می شود.

سالن زیبایی لا ویدا
این سالن زیبایی در طبقه دوم هتل قرار گرفته و انواع خدمات زیبایی مو را برای بانوان و آقایان ارائه می شود.


نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با 10 شهر برتر جهان که با کوه ها احاطه شده اند آشنا شوید

در این مقاله با 10 شهر برتر جهان که با کوه ها احاطه شده اند از جمله ونکوور کانادا، ژنو سوئیس، مشهد ایران و شهرهای جالب دیگر به همراه توضیحات کامل آشنا شوید

متن کامل مقاله

با این 6 مسیر باورنکردنی و هیجان انگیز سریلانکا را کشف کنید

رویارویی های بزرگ در حیات وحش، سفرهای ریلی تاریخی و آشنایی با فرهنگ باستانی، تنها بخش هایی از این سفر هیجان انگیز هستند. هزاران دلیل برای کشف این جزیره باورنکردنی وجود دارد، پس ماجراجویی بی نقص خود را با برنامه ریز سفر ما به سری لانکا انجام دهید.

هفت مورد از زیباترین معادن نمک در جهان را بشناسید

برخی از بهترین مناظر جهان با رفتن به بالای یک کوه یا قایقرانی به سمت افق دریا دیده نمی شوند. در اعماق زمین، زیبایی معادن نمک در انتظار کشف شدن است. چه بخواهید برای نمک درمانی یا ماجراجویی به آن سفر کنید و یا فقط بخواهید از عظمت یک دنیای پنهان لذت ببرید، این ها برخی از زیباترین معادن نمک در جهان هستند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید