• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • نمایی از هتل جمیرا النسیم
 • دورنمایی از هتل جمیرا النسیم
 • نمایی از سالن بدنسازی هتل
 • پارک آبی هتل جمیرا النسیم
 • اتاق برگزاری جلسات در هتل
 • تخت های ماساژ مرکز اسپا
 • محوطه مخصوص بازی کودکان
 • استخر ر وباز هتل جمیرا النسیم
 • محوطه نشیمن لابی هتل
 • لابی هتل جمیرا النسیم
 • پارک آبی هتل جمیرا النسیم
 • تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت فمیلی
 • تخت بزرگ اتاق اوشن دلوکس
 • محوطه نشیمن اتاق سوپریور
 • سوئیت فمیلی هتل جمیرا النسیم
 • اتاق سوپریور هتل جمیرا النسیم
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


مرکز سلامتی و اسپا


مرکز سلامتی و اسپای هتل جمیرا النسیم با هتل های جمیرا دارالمصیف، ویلاهای جمیرا مالکیا، جمیرا القصر و هتل جمیرا مینا اسلام یکسان بوده و دارای خدمات مشابه می باشد. این اسپا دارای 26 اتاق درمانی، جایگاه های مخصوص در ساحل برای انجام ماساژ، انواع ماساژها، رختکن مجزا برای خانم ها و آقایان، سونا، اتاق بخار، سونای مادون قرمز، جکوزی، محوطه استراحت، محوطه ماساژ زوج ها، کلاس های یوگای اختصاصی، استخر اختصاصی با ارائه غذا و نوشیدنی و مرکز سلامتی می باشد.
برای تغییر و کنسل کردن پکیج رزرو شده اسپا و مرکز سلامتی حتما می بایست چهار ساعت قبل اطلاع رسانی شود و برای پکیج های گروهی 24 ساعت قبل، در غیر اینصورت کل هزینه می بایست پرداخت گردد.
ماساژ روغنی آروما Aroma Oil Massage
با انتخاب یکی از سه روش ماساژ درمانی با روغن، خستگی ها را از بدن خود دور نمایید و اثر مطلوب نفوذ روغن های اُرگانیک را بر روی پوستتان به وضوح ببنید. انجام این ماساژ 60 تا 90 دقیقه طول می کشد.

ماساژ دیپ تیشو Deep Tissue Massage
بدن خود را به دست درمانگران مجرب بسپارید و تمام نگرانی ها را از خود دور کنید. این ماساژ 60 دقیقه طول می کشد و با انجام آن از شر تنش ها، گرفتگی های ماهیچه ای و خستگی ها رهایی یابید.

اِکسپِکتنگ مادِر Expecting Mother
این روش درمانی 60 دقیقه طول می کشد و بر روی خانم های باردار انجام می گیرد. روش درمانی مذکور تاثیر خود را با افزاش گردش خون مادر و کاهش استرس ها و تنش ها و از بین بردن گرفتگی های ماهیچه ای نمایان می کند.

تالیس سی شِل اِکسپِریِینس Talise Sea Shell Experience
این روش ماساژ 60 دقیقه طول می کشد و با استفاده از پوسته های طبیعی دریایی انجام می گیرد. استفاده از این روش شما را در وضعیت بسیار آرامش بخشی چه از نظر جسمی و چه از نظر ذهنی قرار می دهد. این ماساژ اثر خود را با کاهش تنش ها و گرفتگی های ماهیچه ای و دست یابی به آرامشی وصف ناپذیر نمایان می کند.

ماساژ تایلندی Thai Massage
در این روش  حرکات ماساژ بر روی اسکلت عضلانی انجام می شود و در آخر باعث افزایش فوق العاده انعطاف پذیری و قدرت بدنی شما می گردد. ماساژ تایلندی باعث افزایش گردش خون شما شده و 45 تا 75 دقیقه به طول می انجامد. 

ماساژ بِلِنیز Balinese Massage
این ماساژ60 تا 90 دقیقه طول می کشد و بر اساس طب فشاری انجام می گیرد. در این روش بر اساس حرکات فشاری و دورانی بر روی نواحی مورد نظر و ایجاد تحریک انرژی باعث دستیابی به احساس آرامش خواهد شد. این روش بر مبنای فشار عمیق برای باز کردن بافت های در هم پیچیده، از بین بردن تنش ها، متعادل کردن گردش خون و ترویج هماهنگی بدن، ذهن و روح می باشد.

ماساژهای پیشرفته
توقف و استراحت پوستی Stop and Relax Facial
در این روش با استفاده از محصولات طبیعی سوداشی فرآیندهای پاکسازی، لایه برداری و مرطوب کردن پوست دور چشم، لب ها، صورت و گردن انجام می شود و 30 دقیقه طول می کشد.

اسکراب کامل بدن Full Body Scrub
این روش برای تمام افراد توصیه می شود . 30 دقیقه طول می کشد و از اسکراب نمک برای تمام پوست ها و لایه بردار وانیل برای پوست های خشک استفاده می شود.

ماساژ پا Foot Massage
در این روش پاهای شما با استفاده از عصاره نعنا و اسطوقدوس و کرم های پا برای کاهش خستگی و از بین رفتن پوسته های پاشنه پا ماساژ داده می شوند. این ماساژ 30 تا 60 دقیقه طول می کشد.

ماساژ هندی سر Indian Head Massage
ماساژ هندی سر با ایجاد فشار و ماساژ بر روی جمجمه ها، گردن، سر، پشت و شانه ها انجام می شود و اثر خود را با کاهش استرس و دست یابی به آرامش نشان می دهد. این ماساژ بدون روغن انجام می شود و درمانگران هنگام ماساژ جمجمه با قرار دادن گِل بر روی آن پوست جمجمه را مغذی می کنند. این ماساژ 30 دقیقه طول می کشد.

ماساژ شکمی Abdominal
این ماساژ بر روی شکم برای تنظیم هورمون ها در هنگام عملیات سم زدایی انجام می شود. این روش برای افزایش قدرت هضم غذا، کاهش نفخ و سم زدایی بسیار موثر بوده و 30 دقیقه طول می کشد.

روش های درمانی مربوط به صورت
مارجیز هایلورُن کُلاژن فِیشال Margy’s Hyaluron Collagen Facial
این روش به افرادی که  پوست آن ها قابلیت ارتجاعی اش را از دست داده و دارای چین و چروک می باشد توصیه می شود. کُلاژن به سلول های جدید برای حرکت کردن کمک می کند. این روش با آبرسانی به لایه های عمیق پوستی انجام می شود و اثر خود را با شاداب تر و جوان تر کردن پوست نمایان می کند. انجام این روش 90 دقیقه طول می کشد.

مارجیز اِیج ایمبِرِیس فِیشال Margy’s Age Embrace Facial
در این روش 60 دقیقه ای پوست از داخل آبرسانی می شود. با استفاده از این روش به ظاهری جوان و پوستی شفاف دست یابید.

مارجیز مِن سوپر لیفت فِیشال (مخصوص آقایان) Margy’s Men's Super Lift Facial
با استفاده از این روش و انجام مراحل پاکسازی، ماساژ لیفتینگ و ماسک باز سازی به ظاهری جوان تر دست یابید و کاهش چین و چروک اطراف چشمتان را به وضوح ببینید. این روش درمانی 60 دقیقه طول می کشد.

بِسپوک فِیشال Panpuri Bespoke Facial
این روش 60 تا 90 دقیقه طول می کشد. ابتدا با پاکسازی شروع می شود و سپس با لایه برداری ادامه می یابد و در آخر با مغذی سازی گیاهی تمام می شود. این روش باعث می شود پوست شما جوان تر به نظر آید.

آنالیز پوستی کامپیوتری Computerised Skin Analysis
با استفاده از این آنالیز اطلاعات زیادی را در مورد ساختار پوستی خود و با راهنمایی درمانگران مجرب بدست خواهید آورید. با این روش درمانگران ساختار پوست، سطح آسیب دیدگی با آفتاب، لکه های پوستی و چین و چروک ها را شناسایی می کنند و روش های مناسب و موثر برای بهبود پوستتان را پیشنهاد می دهند. این مشاوره 30 دقیقه طول می کشد.

روش های درمانی بدن
شیفا عربین نایت Shiffa Arabian Nights
در این روش با استفاده از عصاره گل ها، میوه های شیرین و روغن های مغذی پوست شما لایه برداری می شود و در نهایت با یک ماساژ روغن معطر گرم برای دست یابی به آرامش ذهنی و جسمی تمام می شود. این روش 90 دقیقه طول می کشد. 

حمام شیفا با طلای 24 عیار Shiffa 24-Carat Gold Hammam
با انتخاب این روش، لایه برداری بسیار لوکس پوستی را در حمام مراکشی تجربه کنید. این روش 120 دقیقه ای با قرار دادن ماسک گرد طلا بر روی پوست بدن شروع می شود و در نهایت با انجام ماساژ روغنی برای جذب مواد مغذی به داخل پوست تمام می شود. با انتخاب این گزینه پوست شما ظاهری شفاف پیدا خواهد کرد. 

پکیج اسپا  
انجام این پکیج 3 ساعت طول می کشد و با انجام مشت و مال 30 دقیقه ای کل بدن برای آبرسانی پوست شروع شده و سپس با یک ماساژ روغن معطر 90 دقیقه ای برای کاهش تنش های ذهنی و ماهیچه ای ادامه می بابد. در آخر نیز با ارائه یک میان وعده سبک تمام می شود. 

مانیکور و پدیکور
خدمات مانیکور اسپا 45 تا 60 دقیقه و خدمات پدیکور آن 45 تا 75 دقیقه طول می کشد.

مرکز سلامتی تالیس
رهایی ماهیچه ای تالیس Talise Muscle Release
با استفاده از این روش 90 دقیقه ای از شر تنش های ماهیچه ای و ذهنی رهایی یابید. در این روش با استفاده از تکنیک ماساژ دیپ تیشو ماساژی انجام می شود و با افزایش گردش خون باعث کاهش تنش های ذهنی و ماهیچه ای می گردد.

معالجه تالیس Talise Therapeutic 
این روش 60 دقیقه ای توسط تیم بسیار مجرب درمانگران برای کاهش تنش ها، استرس ها و اضطراب بدن انجام می شود. درمانگران از یک روغن گرم برای افزایش نفوذ در پوست در هنگام ماساژ استفاده می کنند.

تخلیه لنفاوی Lymphatic Drainage
این روش به منظور کاهش وزن، سم زدایی و جلوگیری از کاهش آب بدن استفاده می شود. تخلیه لنفاوی بر اساس ضربه های متوالی ملایم برای تحریک مایع های لنفاوی و به حرکت در آمدن آنها انجام می گیرد. برای دست یابی به بهترین نتیجه استفاده از دو یا چند روش درمانی توصیه می شود. هر جلسه تخلیه لنفاوی 60 دقیقه طول می کشد.

سونای مادون قرمز Infrared Sauna
سونای مادون قرمز بر اساس پاکسازی داخل سلولی و با اثر بر روی آنزیم های درون سلولی انجام می شود. با انجام این روش متابولیسم بدن افزایش یافته و در نتیجه سوخت و ساز بدن بالا می رود و باعث دست یابی به کاهش وزن خواهد شد. همچنین با افزایش فشار خون عملیات سم زدایی صورت گرفته و دردهای بدنی کاهش می یابد. 

آلفاس فییِر Alphasphere
این روش درمانی بسیار متفاوت و به صورت کاملاً انحصاری در اسپا تالیس مدینت جُمیرا انجام می شود. با استفاده از این روش 30 دقیقه به آرامش ذهنی و طراوت جسمی فوق العاده ای دست خواهید یافت و از شر استرس ها، تنش های و دردهای بدنی رها خواهید شد.

ورزش های جامع گروهی
تایچی و کونگ فو Tai Chi and Kung Fu
با استفاده از کلاس های تایچی و کونگ فو زیر نظر مربیان مجرب چینی انعطاف پذیری بدن خود را افزایش دهید و اضطراب و استرس خود را کاهش دهید.

یوگا
با استفاده از تمرینات یوگا به آرامش ذهنی فوق العاده ای دست یابید. 

یوگا فول مون Full Moon Yoga
انجام فعالیت های یوگا فول مون تاثیر فوق العاده ای بر روی ذهن و انرژی شما خواهد گذاشت.

یوگا یِن Yin Yoga
با استفاده از این حرکات یوگا به آرامش ذهنی دست یابید و از شر گرفتگی های عضلانی در پشت ران و پایین کمر و استرس ها رهایی یابید. 

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
محبوبترین هتل ها

مقاله های گردشگری

مکان ها و کارهایی که می بایست در لیسبون پرتغال ببینید و انجام دهید

شهر لیسبون یکی از آن دسته شهرهاییست که می داند چگونه روح مدرن کلان شهری را با فرهنگ باستانی و تاریخ غنی درهم آمیزد. لیسبون، پایتخت پرتغال، با تعداد زیادی از مکان های جالب و در فضایی سنت شکنانه، داستان های روم باستان را حکایت می کند و میراث کهن موروها را عرضه می نماید.

متن کامل مقاله

مقاصد ساحلی برتر اروپا در سال 2019

ممکن است جزایر و سرزمین های گرمسیری شگفت انگیز شما را از راه بدر کنند، اما برای فراموش کردن بعضی از این بهترین مقصدهای ساحلی در جهان بهتر است فقط با یک پرواز کوتاه به جایی خوش آب و هوا بروید. قاره سبز اروپا برای داشتن کیلومترها خطوط ساحلی بکر و دست نخورده، سواحلی شبیه به سواحل کارائیب، غارهای مخفی، دهکده های عجیب و غریب صیادان و جزایری مسحور کننده به خود می بالد.

متن کامل مقاله

بهترین و خوشمزه ترین غذاهای ایتالیا که حتما باید امتحان کنید

قرن هاست که ایتالیا گرایش ها و رویه های غذایی را دیکته کرده و الهام بخش چشم انداز آشپزی جهان بوده و به خاطر غذاهای ممتاز خود در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته است. با این که پیتزا و پاستا میراث خوراک شناسی این کشور را تعریف می کنند، اما ویژگی های منحصر به فرد ایتالیا آشپزی غنی آن است. ممکن است یک عمر طول بکشد تا شما تمام غذاهای سنتی ایتالیا را بچشید، فعلا می توانید با بهترین غذاهای این کشور شروع کنید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید