• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای کلی هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • درب ورودی هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • نمای استخر روباز و ساختمان هتل
 • لابی هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • مرکز سلامتی و اسپا هتل
 • نمای کلی سالن بدنسازی هتل
 • سالن بولینگ هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • حمام ترکی هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • نمای کلی استخر سرپوشیده هتل
 • میز پذیرش هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • نمای رستوران هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • نمای کلی رستوران اصلی هتل
 • نمای هالیوود دیسکو بار
 • رستوران با چشم انداز باغ هتل
 • رستوران اصلی هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • سوئیت فمیلی هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • تخت های توئین اتاق استاندارد
 • اتاق استاندارد هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • نمایی از تخت بزرگ اتاق فمیلی
 • تخت های توئین اتاق فمیلی
 • نمای کلی اتاق استاندارد
 • اتاق سوپریور هتل بوتانیک اکسکلوسیو لارا
 • نمای کلی اتاق سوپریور
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

مرکز سلامتی و اسپا

در اسپای هتل بوتانيک اِکسکلوسیو لارا که در فضايی به وسعت ١١٠٠ متر مربع واقع شده احساس خواهيد کرد که روح و جسمتان دوباره جوان شده است. اين مرکز ماساژهای خاور دور و درمان هايی که توسط تراپيست های حرفه ای دارای مدرک انجام می شود را به شما ارائه می دهد. 
مرکز زيبايی هم خدماتی نظير مانيکور، پديکور، کوتاه کردن مو، مراقب مو، اپيلاسيون و اصلاح آقايان را ارائه می دهد. 

خدمات رايگان شامل:
حمام ترکی، منطقه آرامش، سونا، استخر سرپوشيده، اتاق بخار و مرکز بدنسازی می باشد.

خدمات دارای هزينه شامل:
ماساژ خاور دور، ماساژ اروپايی، ماساژ کلاسيک، خدمات مراقبتی پوست و بدن، خدمات مراقبتی زوجين، مرکز زيبايی، خدمات لايه برداری و ماساژ فوم در حمام ترکی، پکيج های مخصوص اسپا، آرايشگر، پديکور و مانيکور می باشد. 

مراقبت های حمام ترکی
ماساژ فوم
شما می توانید با ماساژ فوم در حمام ترکی قبل از ماساژ و آماده شدن بدنتان به آرامش برسید. مدت زمان این برنامه 30 دقیقه می باشد.

بادی اسکراب و ماساژ فوم
یکی از کارهای سنتی اعتیاد آور مراسم تمیز کردن به صورت لایه برداری بدن از نوک پا تا سر به همراه ماساژ فوم با آب مخصوص است که انجام این مراسم 30 دقیقه به طول می انجامد. 

ماساژ فوم و پیلینگ با قهوه ترک 
این برنامه به شما کمک می کند تا تاثیر طولانی مدت برنز شدن را با آماده کردن پوست بدنتان برای حمام آفتاب بدست آورید. مدت زمان این برنامه 30 دقیقه می باشد.

ماساژ کلوپاترا
ماساژ کلوپاترا با لایه برداری بدن و ماساژ فوم در حمام تکی آغاز می شود. سپس ماساژ که به پوستتان لطافت و درخشنگی می بخشد با ترکیب عسل و شیر انجام می شود. در ادامه این مراسم بدنتان در حمام ترکی با پوشاندن جلبک بر روی تمامی نواحی آن سم زدایی شده و به آرامش می رسد. مدت زمان این برنامه 50 دقیقه می باشد.

ماساژ آتمِن (عثمانی)
در ادامه ماساژ لایه بردار در حمام ترکی سنتی، ماساژ فوم با کیسه حمام درست شده از فیبر کدوی سبز انجام می شود. در حالیکه بدنتان با این ماساژ لطیف می گردد، تکنیک فشار استفاده خواهد شد و روحتان به آرامش خواهد رسید. مدت زمان این برنامه 50 دقیقه می باشد.

ماساژ فوم و بادی اسکراب برای کودکان
پوست کودکتان با ماساژ فوم و لایه برداری بدن مخطوصاً پیش از حمام آفتاب محافظت و تمیز خواهد شد. 

ماساژ های کاربردی 
ماساژ کلاسیک یا سوئدی
در طول برنامه ماساژ کلاسیک که یکی از آرامش بخش ترین ماساژها می باشد مهارت های سنتی سوئدی استفاده می گردد. انجام این ماساژ 40 تا 60 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ ضد استرس
خستگی انباشته شده بدن و روح به سبب فشار کار و شرایط زندگی روزمره با استرس همراه است. به لطف این ماساژ آرامش بخش می توانید سلامت جسم و روحتان را بازگردانید. انجام این ماساژ 40 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ میو
این ماساژ برای کسانی است که ماساژ دیپ تی شو با فشار بیشتر و ماساژ هارد (محکم) را ترجیح می دهند. انجام این ماساژ 30 تا 60 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ ورزشی 
هدف ابتدایی ماساژ ورزشی که به منظور فعال و ریلکس کردن انجام می شود، بالا بردن گردش خون است. این ماساژ، تکنیک ایده آلی برای صدمات ستون فقرات، عصب ها و عضله هاست. انجام این ماساژ 40 دقیقه به طول می انجامد.

رفلکسولوژی 
رفلکسولوژی معجزه ای برای پاهای خسته است. تمرکز این ماساژ کاملاً بر روی روح و آرام کردن ذهن است. انجام این ماساژ 30 تا 60 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ ضد سلولیت
ماساژ ضد سلولیت گردش لنف و خون را فعال می کند و اکسیژن رسانی به بافت ها را تضمین می نماید. این ماساژ که تمرکزش بر روی نواحی شکم، باسن و ران هاست تاثیر لاغری و فرم دهندگی نیز دارد. انجام این ماساژ 30 تا 60 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ لنف
ماساژی سبک و نرم برای خارج کردن سموم با فعال کردن سیستم لنفی و گردش خون است. انجام این ماساژ 30 تا 60 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ کودکان
این ماساژ باعث پیشرفت قدرت فیزیکی و روحی در کودکان می شود و انجام آن 20 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژهای خاور دور
ماساژ سنتی بالی
این ماساژ که ترکیبی از تب سوزنی و ضربه های نرم و سخت است، باعث دوباره برانگیختن حواس شده و آرامش خالصی به شما می دهد. انجام این ماساژ 60 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ تایلندی
این تکنیک ترکیبی از نوسان آرام جلو و عقب کردن دست بروی بدن، طب فشاری ریتمیک و کشش حمایت کننده برای آرامش و تازگی روح و جسم می باشد. بالا بردن انعطاف پذیری، دفع تنش در اتصال ماهیچه ها و تعادل سیستم انرژی از مزایای ماساژ تایلندی است. انجام این ماساژ 60 دقیقه به طول می انجامد.

شیاتسو
یک سنت ژاپنی که به دو هزار سال قبل باز می گردد را تجربه کنید. فلسفه این تکنیک که بر پایه شیاتسو بنا نهاده شده است، انرژی حیاتی است که در کانال هایی که کانال های انرژی نام دارند جریان دارد. متخصصان شیاتسو به میزان های متفاوت بر روی این کانال های انرژی به منظور تعادل و هماهنگ شدن انرژی حیاتی، فشار وارد می کنند. انجام این ماساژ 60 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ سر هندی
این ماساژ یک تکنیک ماساژ هندی با قدمت هزار ساله است که در آن از روغن های ضروری ای استفاده می شود. تمرکز این ماساژ بر سر، صورت و شانه هاست و انجام آن 30 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ روغن داغ هندی 
به لطف این ماساژ حساس و آرامش بخش که از نوک سر تا نوک پا با روغن داغ انجام می شود، تنش های شما از بین رفته و حس تازگی خواهید کرد. انجام این ماساژ 60 دقیقه به طول می انجامد.

ماساژ لومی لومی
ماساژ لومی لومی باعث برانگیختن انرژی های مثبت و ریلکس شدن فیزیکی و روحی با لمس نقاط انرژی بدن می شود. انجام این ماساژ 60 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت های آیرووِدیک
شیرودرا
نوعی ماساژ پیشانی با روغن گرم است که در آن روغن کنجد ترکیبی به روی پیشانی ریخته می شود و ادامه جریان این روغن بر روی مسیر مشخص شده سر حرکت کرده و ماساژ با ریتم خاصی انجام می گیرد. انجام این ماساژ 40 دقیقه به طول می انجامد.

آبیانگا 
با ماساژ آیرویدا و ریختن مستقیم روغن گرم شروع می شود. بعد از ریختن روغن ماساژ انجام شده و توجه اصلی آن به نقاط فشرده در بدن است. انجام این ماساژ 60 دقیقه به طول می انجامد.

شیرو آبیانگا (به همراه ماساژ فوم)
این درمان ترکیبی از شیروآبیانگا، شیرودارا و آبیانگا در یک درمان هماهنگ است و انجام آن 90 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت های پوست
مراقب کلاسیک پوست
مراقبت کلاسیک پوست که بر پایه تمیز کردن و تعادل می باشد خاصیت احیا کنندگی و درمانی دارد و برای هر نوع پوستی مناسب است. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد.
مراقبت ویتامین سی
این برنامه خاصیت ارتجاعی پوست را بالا می برد و چهره ای زیبا و زنده با استفاده از مکمل ویتامین ویژه ای به منبع ویتامین سی بدن می بخشد. ویتامین سی مقاومت، احیا و بازسازی پوست را بالا می برد. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت فرم دهنده با جلبک
این مراقبت پوست را آرام و صاف کرده و به آن حس تازگی و راحتی می بخشد. ماسک های پلاستیکی جلبک به ویژه در حدفاصل چشم باعث آرامش و نرم شدن پوست با خاصیت رفع ورم و صاف کردن چین و چروک ها می شود. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت کولاژن بوستِر
نفوذ شدید کولاژن دریایی به طور کامل به پوست و بالا رفتن خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری پوست توسط حفاضت پوست در مقابل از دست دادن رطوبت از اهداف این مراقبت می باشد. همچنین خطوطی که به علت کمبود رطوبت بر روی پوست ظاهر شده اند ترمیم خواهند شد. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت چشم
تمرکز این مراقبت به از بین بردن خطوط پا کلاغی شکل، بنفشی و کیسه های زیر چشم است. از آنجا که چشم ها یکی از مهمترین نواحی در درخشندگی صورت می باشد، این درمان مکمل بر درخشنگی و ثابت نگه داشتن آن کمک به سزایی خواهد کرد. انجام این درمان 30 دقیقه به طول می انجامد. 

اِچ اِس آر دلوکس سیستم
این مراقبت یک لیفتینگ مجلل می باشد که کمی پس از پایان آن چهره ای جوان تر و القا انرژی زندگی را برای شما به همراه دارد. این مراقبت، پوست فرسوده بر اثر بالا رفتن سن را با اثر چهار جهته لیفتینگ بازسازی می کند.

مراقبت های بدن
مارین بادی پیلینگ
پس از انجام پیلینگ یا پاکسازی پوست که خاصیت کامل مرطوب کردن و از بین بردن سلول های مرده را دارد، بدنتان آرام شده و با ماساژ آرامش بخش استراحت خواهد کرد. انجام این درمان 30 دقیقه به طول می انجامد.

پیلینگ با نمک دریایی
ماساژ آرامش بخش پس از پاکسازی های مختلف بدن با نمک دریایی ویژه ای انجام می شود که روحتان را تازه خواهد کرد. انجام این درمان 30 دقیقه به طول می انجامد.

بازیابی مواد معدنی با بانداژ جلبک
این مراقبت که باعث بازیابی مواد معدنی از دست رفته می شود، بدنتان را احیا کرده و حس انرژی به شما می بخشد. انجام این درمان 40 دقیقه به طول می انجامد.

بانداژ پودر سیلوئِت (کل بدن)
درمانی با ژل جلبک است که عطر و بافت مختلفی داشته و برای بدن هایی که نیاز به لاغری و فرم گرفتن دارند انجام می گیرد. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد.

بانداژ کول اکتیو (محلی)
این درمان خنک ویژه تاثیر شدیدی در اصلاح نقاط نارنجی روی پوست داشته و خاصیت مرطوب کردن کامل پوست را دارد. این مراقبت پودر جلبک که به صورت خنک اعمال می شود هدف فرم دادن و لاغر کردن را نیز دارد. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت پا
مراقبت خنک پا با پودر جلبک خاصیت درمانی بر روی مویرگ ها و واریس داشته و بدنتان را از شر ورم و سم رها خواهد کرد. انجام این درمان 45 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت بورا بورا پِرل
این مراقبت منحصر به فرد که با استفاده از محصولات غنی شده از اقیانوس آرام انجام می شود به بدن شما درخششی خواهد بخشید که در تمام طول روز باقی خواهد ماند. در این مراقبت از پودر مروارید و رنگدانه های طلا و نقره استفاده شده و یک مراسم فراموش نشدنی ماساژ را برای شما به همراه دارد. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت بدن جازمین
به همراه عطر و بوی محسور کننده گل یاسمن ابتدا کل بدن پاکسازی شده و سپس ماساژ، ماسک و لوسیون شما را به باغی پر از گل یاسمن خواهد برد. این برنامه روح و جسمتان را تازه خواهد کرد. انجام این درمان 60 دقیقه به طول می انجامد.

مراقبت دست و پا
در این برنامه با استفاده از محصولات اَلِساندرو مانیکور و پدیکور انجام می شود. همچنین این برنامه شامل مغذی سازی ناخن، ماسک و ماساژ نیز می باشد.

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر

محبوب ترین هتل ها

مقاله های گردشگری

با 25 مورد از بهترین شهرهای ساحلی جهان آشنا شوید (قسمت دوم)

با استفاده از داده های شرکت های تحقیقاتی بازار جهانی و تجزیه و تحلیل معیارهای شرایط زندگی، شرکت گردشگری شیکاکو لاین کروزیر (Chicago Line Cruises) شهرهای سراسر جهان را بررسی کرد تا مشخص کند کدام یک از مکان های آبی دارای این ویژگی ها نیستند. نتایج بر اساس غذا، موسیقی، طبیعت، معماری و چیزهایی که کاملا بی نظیر هستند، بدست آمده است و این ها 25 مورد از بهترین شهرهای ساحلی در جهان می باشند.

با 25 مورد از بهترین شهرهای ساحلی جهان آشنا شوید (قسمت اول)

با استفاده از داده های شرکت های تحقیقاتی بازار جهانی و تجزیه و تحلیل معیارهای شرایط زندگی، شرکت گردشگری شیکاکو لاین کروزیر (Chicago Line Cruises) شهرهای سراسر جهان را بررسی کرد تا مشخص کند کدام یک از مکان های آبی دارای این ویژگی ها نیستند. نتایج بر اساس غذا، موسیقی، طبیعت، معماری و چیزهایی که کاملا بی نظیر هستند، بدست آمده است و این ها 25 مورد از بهترین شهرهای ساحلی در جهان می باشند.

معرفی 13 مکان برای سفر در دوران پس از قرنطینه

با وجود اینکه مکان های شگفت انگیز بسیاری در سراسر جهان وجود دارد، همه ما به دلیل کووید - ۱۹ زمان خود را برای تجربه آن ها از دست داده ایم. وقتی سرانجام از قرنطینه رهایی یابیم و دوباره بتوانیم در سطح بین المللی سفر کنیم، کجا باید برویم؟ پس از فهمیدن اینکه زمان به سرعت در حال سپری شدن است، بسیاری از ما می خواهیم آن سفری را که سالهاست به تعویق انداخته ایم، رزرو و سرانجام آن را محقق کنیم.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید