• نمایی از هتل د اسلیت پوکت
 • برگزاری جشن و مراسم در هتل
 • استخر روباز هتل د اسلیت پوکت
 • رستوران آسیایی بلک جینجر پوکت
 • نمای رستوران آسیایی ریور اند ریبار
 • محوطه فضای باز رستوران شور تینگ
 • رستوران تین ماین هتل د اسلیت پوکت
 • رستوران تونگکاه تین سیندیکیت
 • رستوران درتی مونسترا هتل د اسلیت
 • محوطه فضای باز رستوران ریور اند ریبار
 • میز بیلیارد در تونگکاه تین سیندیکیت
 • رستوران تین ماین هتل د اسلیت
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرل بد
 • استخر اختصاصی سوئیت پول
 • تخت بزرگ سوئیت دوخوابه پرل شل
 • ویلا پول هتل د اسلیت پوکت
 • نمای تخت بزرگ سوئیت فمیلی
 • تراس سوئیت یک خوابه پرل شل
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پول
 • محوطه نشیمن سوئیت پرل بد
 • تخت بزرگ سوئیت یک خوابه پرل شل
 • تخت های توئین سوئیت دوخوابه پرل شل
 • نشیمن در تراس سوئیت پرل بد
 • محوطه نشیمن سوئیت دوخوابه پرل شل
 • سوئیت فمیلی هتل د اسلیت پوکت
 • نشیمن سوئیت یک خوابه پرل شل
 • نشیمن در تراس سوئیت دوخوابه پرل شل
 • نمایی از تراس سوئیت فیملی
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


فعالیت ها و سرویس هاامکانات کسب و کار
در هتل اسلیت جلسات توسط تیم  بسیار مجرب و کارآزموده برنامه ریزی و تنظیم می شود، همچنین کنفرانس ها در کنار دریا و مکانی رویایی برگزار خواهد شد. نمایشگاه هم در مجاورت پارک مای و نزدیک درب قرار دارد. 

برنامه پاها در شن
با انتخاب این برنامه لحظاتی رمانتیک و به یاد ماندنی را تجربه نمایید و در فضایی بی نظیر در حالیکه نسیم دریایی صورتتان را نوازش می کند و پاهایتان در درون ماسه های طلایی قرار دارد، از صرف یک تجربه اختصاصی لذت ببرید.

کلاس های آشپزی آشپزخانه مو Moo 's Kitchen Cooking Class
با انتخاب این کلاس ها استعدادها و مهارت های خود را در زمینه آشپزی تایلندی محک زنید و با هنر آشپزی تایلندی همراه با 5 طعم و مزه اصلی آشنا شوید. 

کلاس های یوگا
انجام فعالیت های یوگا در دستیابی به آرامش ذهنی و افزایش سطح و میزان انرژی بسیار موثر خواهد بود. این هتل کلاس های آموزش یوگا را برای علاقمندان به این ورزش آرام بخش در نظر گرفته است.

کلاس های کششی سوپر
تمرینات کششی یکی از مهم ترین قسمت برنامه های تناسب اندام می باشد که برای تمام سنین مناسب خواهد بود. با انتخاب این کلاس ها و شرکت در آنها میزان گردش خون در بدنتان را افزایش دهید، از شر تنش های عضلانی رها شوید و میان نیروهای ذهنی و سطح انرژیتان را بالا ببرید.

موآی تای
موآی تای تاریخی بسیار طولانی در تایلند دارد، ورزشی فوق العاده که انجام آن دارای مزایایی مانند بهبود شرایط قلبی و عروقی، افزایش قدرت پاها، تفزایش قدرت هسته ای، افزایش تحرک مفاصل ران و تسکین استرس می باشد.

پیلاتس
انجام این ورزش فوق العاده کمک شایانی به تقویت عضلات شکم و پشت می کند. حرکات این ورزش تا حدی آرام است که حتی برای خانم های باردار نیز مناسب خواهد بود. 

آی پی وُرکس
این ورزش شامل انجام حرکات عضلانی در اطراف هسته می باشد که استفاده از آن در دستیابی به بدنی قوی تر بسیار موثر خواهد بود. 

قایق سواری با قایق پدالی
برنامه مهیج قایق سواری با قایق پدالی روزانه از ساعت 10 تا 17 در کلاب ساحلی شور تینگ ارائه می شود.

ماجراجویی با دوچرخه
اگر می خواهید طلوع آفتاب را در جنوب و غروبش را در شمال نظاره گر باشید، این برنامه را انتخاب نمایید. این برنامه مهیج در تمام فصول سال همراه با ارائه امکاناتی مانند کلاه ایمنی، دوچرخه، ضد آفتاب، اسپری ماسک، حوله، آب معدنی و انواع میوه های تازه برگزار می شود. میهمانان برای شرکت در این برنامه می بایست کفش ورزشی، لباس ورزشی، دوربین و عینک های ضد آفتاب را به همراه خود داشته باشند.

تنیس
ورزش مهیج تنیس یک راه فوق العاده برای سوزاندن کالری و کاهش وزن است. این هتل زمین تنیس همراه با ارائه برنامه های آموزشی را برای علاقمندان به این ورزش مهیج در نظر گرفته است.

ورزش های آبی
هتل اسلیت امکانات لازم برای انجام ورزش های آبی نظیر قایق سواری با قایق پارویی و موج سواری را برای استفاده میهمانان و علاقمندان در نظر گرفته است. 

کلاب کودکان تین باکس
با انتخاب این کلاب کودکانتان را با دنیایی متفاوت از هنر، سرگرمی و خلاقیت آشنا کنید و فرصت طلایی انجام فعالیت هایی مانند نقاشی، کار دستی و استفاده از ماسک بر صورت را برایشان فراهم آورید. این کلاب در محیطی مملو از آرامش برای القای حس امنیت در کنار سرگرمی از فرزندان شما پذیرایی می کند. این مکان روزانه از ساعت 8 تا 12 و 13 تا 18 آماده خدمت رسانی به میهمانان می باشد. لطفاً توجه داشته باشید کودکان بالای چهار سال می بایست به همراه والدینشان از امکانات کلاب کودکان استفاده نمایند. همچنین خدمات نگهداری از کودک در صورت درخواست و پرداخت هزینه اضافی در این مکان ارائه می شود.

مرکز غواصی
هتل اسلیت یک مرکز غواصی با ارائه فعالیت های مهیج مانند سفر غواصی با لوله تنفسی را برای استفاده و رفاه حال میهمانان در اوقات فراغت و در محدوده دریای نای یانگ در نظر گرفته است. برای گردشگری در آب های اطراف جزیره پوکت می بایست سفرهای پیشرفته تر این مرکز را انتخاب نمود.

برنامه صبح راهبان
در هنگام طلوع آفتاب با شرکت در این برنامه، سفری کوتاه را به معبد محل نای یانگ تجربه نمایید و از نزدیک با راهبانی که در اطراف مشغول ارائه و پخش غذا هستند، ملاقات کنید. این برنامه همراه با خدماتی مانند ارائه آب، حوله و مواد غذایی ارائه می شود. لطفاً توجه داشته باشید در هنگام بازدید از این معبد لباس های مناسب بپوشید و از پوشیدن لباس های کوتاه و بدون آستین اجتناب ورزید. ظاهر شدن خانم ها با لباس های نامناسب در اطراف راهبان ممنوع خواهد بود. این برنامه روزانه از ساعت 6:30 تا 7:30 برای حداقل دو نفر و حداکثر شش نفر برگزار خواهد شد.

تور بازدید از 9 معبد
این برنامه شامل بازدید از 9 معبد می باشد و روزانه از ساعت 10 تا 16 برای حداقل سه نفر و حداکثر 8 نفر برگزار می شود. لطفاً وسایل مورد نیاتان مانند کلاه، کفش مناسب، عینک آفتابی و دوربین را به همراه داشته باشید. 

گردشگری در پوکت و بازار آخر هفته
این برنامه شامل بازدید از بازار ناکا واقع در فاصله 45 دقیقه ای هتل می باشد که در طی آن بازدیدکنندگان می توانند به مدت دو ساعت از بازار دیدن کنند و در صورت تمایل احتیاجات خود را بخرند. کارمندان بسیار مجرب هتل در طول این برنامه همراه میهمانند تا در صورت لزوم به آنان کمک کنند. این برنامه در روزهای شنبه  یکشنبه برای حداقل سه نفر و حداکثر هشت نفر از ساعت 17:30 تا 21 ارائه می شود. 

فعالیت ها و خدمات
فعالیت ها و سرویس های هتل اسلیت شامل دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان در تمام مکان ها، دسترسی به پارکینگ رایگان در محلی نزدیک به هتل (رزرو نیاز نیست)، خدمات پذیرش 24 ساعته، صرافی، میز گردشگری، خدمات نگهداری از چمدان ها، خدمات کانسیِیژ (پشتیبان میهمان)، خدمات نگهداری از کودک، خدمات خشکشویی و لباسشویی، خدمات اتو، خدمات واکس کفش، خدمات نظافت روزانه، امکانات برگزاری جلسات، مرکز کسب و کار، خدمات فاکس و فتوکپی، خدمات روم سرویس (سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق)، ارائه روزنامه، اتاق ها با ممنوعیت سیگار کشیدن، سالن زیبایی، اتاق های خانوادگی، گاوصندوق، سیستم تهویه مطبوع هوا، محوطه مخصوص سیگار کشیدن، خدمات شاتل (حمل و نقل) با پرداخت هزینه، خدمات شاتل فرودگاهی با پرداخت هزینه، استخر روباز، حمام، جکوزی، خدمات ماساژ، اسپا و مرکز سلامتی، مرکز تناسب اندام، سونا، فعالیت های سرگرم کننده غروب آفتاب، کلاب کودکان، کتابخانه، خدمات اجاره دوچرخه (با پرداخت هزینه)، میز تنیس، بیلیارد، محوطه مخصوص بازی کودکان، زمین تنیس، زمین گلف واقع در سه کیلومتری هتل، اتاق بازی و کارکنان مسلط به زبان های چینی، تایلندی و انگلیسی می باشد. نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
مقاله های گردشگری

مراکز صنعتی فوق العاده جالب در سراسر جهان که باید از آنها دیدن کنید

برای برخی سفر به معنای بازدید از بهترین هنرهای دنیا و زیباترین مناظر است. اما برای برخی دیگر به منزله خیره شدن به کارخانه های عظیم و صدای چلق چلق ماشین آلات صنعتی می باشد. برای این دسته از افراد سایت های میراث صنعتی رویایی بسیار زیادی برای غرق شدن وجود دارد.

متن کامل مقاله

هشت دلیل مهم برای سفر به گرنادا

در این مقاله با مناطق مختلف گرنادا از جمله سواحل، آبشارها، پارک های ملی، جشنواره ها و همچنین دلایل سفر به این منطقه زیبا و تماشایی آشنا می شوید.

متن کامل مقاله

با 25 مورد از ترسناک ترین جاده های تسخیر شده آشنا شوید (قسمت دوم)

با توجه به شرایط اغلب جاده ها می توانند برای رانندگی خطرناک باشند. اما اگر عنصر تسخیر شده را به آنها بی افزایید وحشتی عجیب به سراغتان خواهد آمد. از شنیدن اینکه چند جاده تسخیر شده در دنیا وجود دارد حتما شگفت زده خواهید شد. کسانیکه به این جاده های ترسناک رفته اند موارد بسیاری، از شنیدن صداهای عجیب و غریب تا دیدن شبح ها و فعالیت های ماورای طبیعی بسیاری را گزارش داده اند.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید