• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • اتاق استاندارد هتل بیلگا بیچ
 • محوطه نشیمن سوئیت جونیور
 • نمای تخت بزرگ سوئیت فمیلی
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت امبسدور
 • نمای تخت بزرگ سوئیت جونیور
 • محوطه نشیمن کلبه سه خوابه
 • نمای تخت بزرگ سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای آشپزخانه کلبه سه خوابه
 • محوطه نشیمن اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن فضای باز کلبه سه خوابه
 • نمای تخت بزرگ سوئیت امبسدور
 • محوطه نشیمن سوئیت فمیلی
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 176 واحد اقامتی در هتل بیلگا بیچ وجود دارد. اتاق ها و سوئیت های برازنده و تماشایی چنین مجموعه ای با استفاده از دکوراسیون امروزی و ترکیب رنگ های گرم و چوب کاری زیبا سازی شده اند و برای هر تعداد میهمان با هر گونه سلیقه و بودجه، یک انتخاب مناسب را ارائه می نمایند. به هدف ایجاد شرایط لوکس و مشابه با اقامت در خانه ای شخصی، امکانات رفاهی پر تعدادی در تمامی اتاق ها و سوئیت های این مجموعه گنجانده شده که در مورد اقلام مشترک میان تمامی آنها می بایست به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه، سشوار، رخت آویز، ملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس در صورت درخواست میهمانان، محصولات بهداشتی و شوینده، کف تمام موکت، حوله دست و صورت، در اختیار داشتن چشم اندازی زیبا از دریای خزر، امکانات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، کمد لباس، سیستم تشخیص آتش سوزی، مینی بار، امکان قرار گیری تخت خواب کودک در صورت درخواست میهمانان، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب اضافی، تلویزیون ال سی دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ)، سطل زباله، سرویس حمام مجهز به وان و دستشویی به همراه کف پوشی از سنگ مرمر، آینه آرایش و همینطور ارائه روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد.

 • اتاق استاندارد

  اتاق استاندارد

  متراژ واحدهای اقامتی استاندارد در حدود 26 متر مربع می باشد. این سری اتاق ها که به دو نمونه اتاق های استاندارد کینگ و یا تویین دسته بندی شده اند، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا می باشند تا بدین صورت، مناسب اقامت دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان باشند. در مورد سایر ویژگی های این سری اتاق ها می بایست به در اختیار داشتن قسمت نشیمن به همراه کاناپه و همچنین فضای کاری اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  واحدهای اقامتی دلوکس بالکنی متراژ 37 متر مربعی را دارا هستند و از هر لحاظ از اتاق های استاندارد برتر می باشند. تخت خوابی که به منظور راحتی میهمانان این سری اتاق ها در نظر گرفته شده می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا فضای بسیار مناسبی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار بدهند. در اختیار داشتن یک بالکن اختصاصی با چشم اندازی از دریای خزر، قسمت نشیمن به همراه کاناپه، فضای کاری و همچنین حمام به همراه یک وان مجزا از دیگر ویژگی های این سری اتاق ها محسوب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت جونیور

  سوئیت جونیور

  واحدهای جونیور یکی از سری سوئیت های برازنده و شیکی هستند که به صورت همزمان برای میهمانان شاغل و میهمانان گردشگر انتخابی درست خواهند بود. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 45 متر مربع می باشد و در فضای وسیع خود، امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را دارا می باشند تا در کل فضای بسیار شیک و و راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار بدهند. در اختیار داشتن یک بالکن اختصاصی با چشم اندازی از دریای خزر، قسمت نشیمن به همراه کاناپه، فضای کاری و همچنین حمام به همراه یک وان مجزا از دیگر ویژگی های این سری سوئیت ها محسوب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو

  سوئیت اگزکیوتیو

  اگزکیوتیو سوئیت ها به شکلی ویژه برای همان اقامت کامل و بی نقصی که میهمانان شاغل و مدیران موفق انتظار دارند تدارک دیده شده اند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 55 متر مربع می باشد با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را دارا می باشند تا در کل فضای بسیار شیک و و راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار بدهند. در اختیار داشتن یک بالکن اختصاصی با چشم اندازی از دریای خزر، قسمت نشیمن به همراه کاناپه، قسمت ناهار خوری مجزا به همراه میز ناهار خوری، فضای کاری و همچنین حمام به همراه یک وان مجزا از دیگر ویژگی های این سری سوئیت ها محسوب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  فمیلی سوئیت ها در حقیقت تک سوئیت موجود در هتل پنج ستاره بیلگا بیچ می باشد که به شکلی ویژه به منظور اقامت میهمانانی که به صورت خانواده های نسبتا پر جمعیت در حال گذراندن دوره اقامت خود در شهر باکو می باشند آماده سازی گردیده اند. متراژ این سری سوئیت ها که از یک اتاق نشیمن، یک اتاق خانوادگی و همچنین یک اتاق اصلی تشکیل شده، در حدود 83 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همچنین تخت خواب های یک نفره، شرایط ایده آلی را در اختیار چهار میهمان بزرگسال و دو کودک همراهشان قرار خواهند داد. در اختیار داشتن یک بالکن اختصاصی با چشم اندازی از دریای خزر، قسمت نشیمن به همراه کاناپه، قسمت ناهار خوری مجزا به همراه میز ناهار خوری، فضای کاری و همچنین حمام به همراه یک وان مجزا از دیگر ویژگی های این سری سوئیت ها محسوب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت امبسدور

  سوئیت امبسدور

  سوئیت های وسیع مدرن و میهمان پذیر اَمبَسِدور یکی از دو نمونه تجملی ترین گزینه های اقامتی قابل انتخاب در این هتل پنج ستاره به شمار می رود. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 124 متر مربع است و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، شرایط خاطره انگیزی را برای اقامت دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان تدارک خواهند دید. در اختیار داشتن یک بالکن اختصاصی با چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما)، قسمت نشیمن به همراه کاناپه، قسمت ناهار خوری مجزا به همراه میز ناهار خوری، فضای کاری و همچنین حمام به همراه یک وان مجزا از دیگر ویژگی های این سری سوئیت ها محسوب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • کلبه سه خوابه

  کلبه سه خوابه

  به منظور هر چه ویژه تر شدن شرایط اقامت در این مجموعه 5 ستاره، تعداد 14 مورد کلبه سه خوابه در قسمت باغ سرسبز هتل در نظر گرفته شده است. این سوئیت های 100 متری در حقیقت دوبلکس هستند و با دکوراسیونی از طراحی مدرن و مبلمان و لوازمی که بی نظیرترین شرایط ممکن را برای اقامت های کوتاه و یا بلند مدت ایده آل می سازد تکمیل و تجهیز شده است. هر کدام این کلبه ها از یک قسمت نشیمن وسیع، آشپزخانه و همچنین سه عدد اتاق خواب و یک سرویس بهداشتی تشکل شده اند. تخت خواب این سری واحدها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همچنین تخت خواب های یک نفره می باشد تا در مجموع فضای بسیار لوکسی را در اختیار شش میهمان بزرگسال قرار بدهند. در اختیار داشتن بالکن در طبقه بالایی و یک تراس آفتابگیر در طبقه همک کلبه با چشم اندازی از پارک آبی هتل، قسمت نشیمن به همراه کاناپه، قسمت ناهار خوری مجزا به همراه میز ناهار خوری، فضای کاری و همچنین حمام به همراه یک وان مجزا از دیگر ویژگی های این سری سوئیت ها محسوب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی استاندارد در حدود 26 متر مربع می باشد. این سری اتاق ها امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا می باشند تا بدین صورت، مناسب اقامت یک میهمان بزرگسال باشند. در مورد سایر ویژگی های این سری اتاق ها می بایست به در اختیار داشتن قسمت نشیمن به همراه کاناپه و همچنین فضای کاری اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

با گران ترین اتاق های هتل در جهان برای افراد ثروتمند آشنا شوید

چقدر می توانید برای اقامت خود در یک هتل هزینه کنید؟ اگر شما از آن دسته مسافرانی هستید که می توانند مبلغ هنگفتی را صرف لذت بردن از مزایای مجلل اقامت خود کنند، پس باید گران ترین اتاق و سوئیت های هتل های جهان را کاوش کنید. این اتاق های هتل دنج، پر از تجملات هستند و با مبلمان های شیک تزئین شده اند.

با 15 جاذبه گردشگری برتر در تاسمانی آشنا شوید

به نظر می رسد برای کسانی که از کوچکترین ایالت استرالیا، تاسمانی یا "تاسی" بازدید نکرده اند، این منطقه پر از رمز و راز است. این دورافتاده ترین ایالت در 300 کیلومتری جنوب سرزمین اصلی استرالیا و در امتداد تنگه طوفانی باس است. همچنین شاید این وسیع ترین سرزمین بکر بادخیز باشد و تقریبا نیمی از منطقه زمین تاسمانی در پارک های ملی و مناطق میراث جهانی، با دریاچه های زیبای آلپ، رودخانه های وحشی و قله های پوشیده از مه قرار گرفته است.

متن کامل مقاله

با 10 قلعه چشمگیر در هند آشنا شوید

می توانیم این واقعیت را بپذیریم که پادشاهی در هند، میراث فرمانروایان بزرگ متولد شده در این سرزمین بکر است. از زمانی که هند در سال 1947 به یک ملت مستقل و دموکراتیک تبدیل شد، حکومت پادشاهی نیز با آن پایان یافت. اما آنچه هنوز به جا مانده، میراث سلطنتی و مسحور کننده ای مانند قلعه های اصلی در هند است.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید