• نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ سوئیت فمیلی
 • محوطه نشیمن سوئیت پرزیدنشال
 • تخت بزرگ اتاق اگزکیوتیو دلوکس
 • استودیو اگزکیوتیو هتل جی دبلیو ماریوت آبشرون
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرزیدنشال
 • محوطه نشیمن سوئیت یک خوابه
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


اتاق ها


در مجموع تعداد 237 واحد اقامتی در ساختمان 23 طبقه هتل پنج ستاره جی دبلیو ماریوت آبشرون باکو وجود دارد. اتاق ها و سوئیت های این مجموعه به گونه ای طراحی و تزیین شده اند که هم برای زوج ها و هم برای خانواده هایی که تعدادشان به 6 نفر می رسد، حس و حال اقامت در خانه ای شخصی و مجلل را ایجاد نمایند. در کنار فضاهای وسیع و خدماتی در سطح هتل های درجه یک بین المللی می باشد، امکانات رفاهی امروزی و متنوعی در تمامی اتاق ها و سوئیت ها گنجانده شده که در مورد اقلام مشترک میان تمامی آنها می بایست به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر و فضای کاری، پرده های ضخیم، قسمت نشیمن، سقف های بلند و پنجره های بزرگ، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه در صورت پرداخت هزینه، سشوار، سیستم قفل الکترونیکی درب ورود، رخت آویز، ملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس در صورت درخواست میهمانان، محصولات بهداشتی و شوینده، کف تمام موکت، حوله دست و صورت، در اختیار داشتن چشم اندازی از دریای خزر و یا خیابان خلوت روبه روی ساختمان هتل، کمد لباس، امکانات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، سیستم تشخیص آتش سوزی، اتاق ها و سوئیت های مجهز به عایق صوتی، مینی بار، خدمات ارائه بطری آب معدنی به صورت رایگان، پایه اتصال آیپاد، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کودک در صورت درخواست میهمانان، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب اضافی، تلویزیون ال سی دی 42 اینچ به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ)، سطل زباله، سرویس حمام مجهز به وان و دستشویی به همراه کف پوشی از سنگ مرمر، آینه آرایش و همینطور ارائه روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد. لازم به ذکر است که دسترسی به اتاق ها و سوئیت های واقع در طبقات بالایی ساختمان هتل از طریق آسانسور فراهم خواهد بود.

 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  متراژ واحدهای اقامتی دلوکس که جمع و جورترین و ارزان قیمت ترین اتاق های قابل انتخاب در این هتل پنج ستاره هستند در حدود 42 متر مربع می باشد. تخت خوابی که برای راحتی هر چه بیشتر میهمانان این سری اتاق ها در نظر گرفته شده می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب دو نفره باشد تا در مجموع برای اقامت دو میهمان بزرگسال مناسب باشند. این اتاق ها در دو نوع دلوکس با چشم انداز شهر و دلوکس با چشم انداز دریا موجود می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  واحدهای اقامتی فمیلی از سری سوئیت هایی هستند که به سبب در اختیار داشتن فضای بیشتر و امکانات خاص، فضای بسیار ایده آلی را در اختیار خانواده ها قرار می دهند. این سری از واحدها متراژ وسیع 84 متر مربعی داشته و دو اتاق خواب دارند که در اولی تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و در اتاق خواب دیگر تعداد دو عدد تخت خواب دو نفره گنجانده شده است. به همین علت سوئیت های فمیلی گنجایش اقامت شش میهمان بزرگسال را دارا می باشند. در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر از دیگر ویژگی های این اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق اگزکیوتیو دلوکس

  اتاق اگزکیوتیو دلوکس

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو دلوکس از سری اتاق های لوکسی هستند که در طبقه اگزکیوتیو ساختمان هتل جی دَبِلیو ماریوت آبشرون باکو قرار دارند. متراژ این سری اتاق ها در حدود 55 متر مربع می باشد و به علت در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، شرایط بسیار ایده آلی را به منظور اقامت دو میهمان بزرگسال فراهم خواهند کرد. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های اگزکیوتیو دلوکس امکان استفاده از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را نیز خواهند داشت. درب های این سالن همه روزه از ساعت 6:00 صبح الی نیمه شب به روی میهمانان خاص هتل باز خواهد بود و همه روزه خدمات متنوعی از جمله پذیرایی با انواع غذاهای بین المللی برای وعده صبحانه، پذیرایی با اسنک های میان وعده در طول روز، پذیرایی با نوشیدنی در هنگام شب، پذیرایی با انواع دسر، خدمات ارائه انواع نوشیدنی از جمله انواع شربت ها، ارائه خدمات کسب و کار به صورت رایگان، خدمات ارائه تعدادی روزنامه به صورت رایگان، امکان استفاده از رایانه و اتصال به اینترنت بیسیم در داخل این سالن، امکان استفاده از سالن برگزاری جلسات کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه پنجم ساختمان هتل به مدت دو ساعت در طول روز، امکان استفاده از دفتر کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه لابی هتل به صورت رایگان برای مدت 2 ساعت، امکان استفاده از پارکینگ خودرو، امکان اتصال اتاق های هتل به همدیگر و همچنین امکان ورود و خروج از مسیر اختصاصی به اتاق و یا سوئیت محل اقامت را ارائه می دهند. علاوه بر این اتاق اگزکیوتیو دلوکس به روی چشم اندازی از شهر قرار داشته و قسمت نشیمن وسیع و سه دستگاه تلفن را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • استودیو اگزکیوتیو

  استودیو اگزکیوتیو

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو استودیو لوکس ترین اتاق های قابل انتخاب در هتل جی دَبِلیو ماریوت آبشرون باکو می باشند که در طبقه اگزکیوتیو قرار داشته و متراژ 80 متر مربعی را دارا هستند. تخت خواب این سری از اتاق ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد و به همین دلیل، در کل فضای بسیار راحت و لوکسی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های اگزکیوتیو استودیو امکان استفاده از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را نیز خواهند داشت. درب های این سالن همه روزه از ساعت 6:00 صبح الی نیمه شب به روی میهمانان خاص هتل باز خواهد بود و همه روزه خدمات متنوعی از جمله پذیرایی با انواع غذاهای بین المللی برای وعده صبحانه، پذیرایی با اسنک های میان وعده در طول روز، پذیرایی با نوشیدنی در هنگام شب، پذیرایی با انواع دسر، خدمات ارائه انواع نوشیدنی از جمله انواع شربت ها، ارائه خدمات کسب و کار به صورت رایگان، خدمات ارائه تعدادی روزنامه به صورت رایگان، امکان استفاده از رایانه و اتصال به اینترنت بیسیم در داخل این سالن، امکان استفاده از سالن برگزاری جلسات کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه پنجم ساختمان هتل به مدت دو ساعت در طول روز، امکان استفاده از دفتر کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه لابی هتل به صورت رایگان برای مدت 2 ساعت، امکان استفاده از پارکینگ خودرو، امکان اتصال اتاق های هتل به همدیگر، در اختیار داشتن قسمت ناهارخوری و همچنین امکان ورود و خروج از مسیر اختصاصی به اتاق و یا سوئیت محل اقامت را ارائه می دهند. علاوه بر این اتاق اگزکیوتیو استودیو به روی چشم اندازی از دریای خزر و میدان آزادی (فریدام اسکوئِر) قرار داشته و قسمت نشیمن بسیار وسیع و سه دستگاه تلفن را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو

  سوئیت اگزکیوتیو

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو سوئیت یکی از منحصر به فردترین و لوکس ترین گزینه های قابل انتخاب در هتل جی دَبِلیو ماریوت آبشرون باکو می باشند. متراژ این سری سوئیت ها که در طبقه اگزکیوتیو ساختمان هتل قرار گرفته اند در حدود 84 متر مربع می باشد و به دلیل در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای بی نقص و راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های اگزکیوتیو سوئیت امکان استفاده از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را نیز خواهند داشت. درب های این سالن همه روزه از ساعت 6:00 صبح الی نیمه شب به روی میهمانان خاص هتل باز خواهد بود و همه روزه خدمات متنوعی از جمله پذیرایی با انواع غذاهای بین المللی برای وعده صبحانه، پذیرایی با اسنک های میان وعده در طول روز، پذیرایی با نوشیدنی در هنگام شب، پذیرایی با انواع دسر، خدمات ارائه انواع نوشیدنی از جمله انواع شربت ها، ارائه خدمات کسب و کار به صورت رایگان، خدمات ارائه تعدادی روزنامه به صورت رایگان، امکان استفاده از رایانه و اتصال به اینترنت بیسیم در داخل این سالن، امکان استفاده از سالن برگزاری جلسات کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه پنجم ساختمان هتل به مدت دو ساعت در طول روز، امکان استفاده از دفتر کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه لابی هتل به صورت رایگان برای مدت 2 ساعت، امکان استفاده از پارکینگ خودرو، امکان اتصال اتاق های هتل به همدیگر، در اختیار داشتن قسمت ناهارخوری و همچنین امکان ورود و خروج از مسیر اختصاصی به اتاق و یا سوئیت محل اقامت را ارائه می دهند. علاوه بر این اگزگتیو سوئیت ها به روی چشم اندازی از دریای خزر قرار داشته و قسمت نشیمن بسیار وسیعی که توسط یک دیوار از قسمت اتاق خواب جدا شده، یک قسمت ناهار خوری، سه دستگاه تلفن، دو عدد سرویس بهداشتی و همچنین دو دستگاه تلویزیون تخت را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت یک خوابه

  سوئیت یک خوابه

  سوئیت های یک خوابه یکی از دو نمونه گزینه های قابل انتخاب گران قیمت در هتل جی دَبِلیو ماریوت آبشرون باکو می باشند که متراژ وسیع 132 متر مربعی را دارا هستند. تک اتاق خواب این سری سوئیت ها تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را در اختیار دارد تا یکی از لوکس ترین شرایط ممکن را برای اقامت دو میهمان بزرگسال خود فراهم کرده باشند. لازم به ذکر است که میهمانان سوئیت های یک خوابه امکان استفاده از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را نیز خواهند داشت. درب های این سالن همه روزه از ساعت 6:00 صبح الی نیمه شب به روی میهمانان خاص هتل باز خواهد بود و همه روزه خدمات متنوعی از جمله پذیرایی با انواع غذاهای بین المللی برای وعده صبحانه، پذیرایی با اسنک های میان وعده در طول روز، پذیرایی با نوشیدنی در هنگام شب، پذیرایی با انواع دسر، خدمات ارائه انواع نوشیدنی از جمله انواع شربت ها، ارائه خدمات کسب و کار به صورت رایگان، خدمات ارائه تعدادی روزنامه به صورت رایگان، امکان استفاده از رایانه و اتصال به اینترنت بیسیم در داخل این سالن، امکان استفاده از سالن برگزاری جلسات کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه پنجم ساختمان هتل به مدت دو ساعت در طول روز، امکان استفاده از دفتر کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه لابی هتل به صورت رایگان برای مدت 2 ساعت، امکان استفاده از پارکینگ خودرو، امکان اتصال اتاق های هتل به همدیگر، در اختیار داشتن قسمت ناهارخوری و همچنین امکان ورود و خروج از مسیر اختصاصی به اتاق و یا سوئیت محل اقامت را ارائه می دهند. علاوه بر این سوئیت های یک خوابه به روی چشم اندازی از دریای خزر قرار داشته و قسمت نشیمن بسیار وسیعی که توسط یک دیوار از قسمت اتاق خواب جدا شده، یک قسمت ناهار خوری، سه دستگاه تلفن، دو عدد سرویس بهداشتی و همچنین دو دستگاه تلویزیون تخت را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت سه خوابه پرزیدنشال به عنوان وسیع ترین و تجملی ترین واحدهای موجود در هتل جی دَبِلیو ماریوت آبشرون باکو شناخته می شود. متراژ این سوئیت رویایی در حدود 302 متر مربع می باشد و از سه اتاق خواب که هر کدام به تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) مجهز گردید اند تشکیل شده است. به همین دلیل این سری سوئیت ها به واسطه فضای بزرگ و امکاناتی لوکس، فضای فوق العاده راحتی را در اختیار تعداد هفت میهمان بزرگسال قرار خواهند داد. لازم به ذکر است که میهمانان سوئیت پرزیدنشال سه خوابه امکان استفاده از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را نیز خواهند داشت. درب های این سالن همه روزه از ساعت 6:00 صبح الی نیمه شب به روی میهمانان خاص هتل باز خواهد بود و همه روزه خدمات متنوعی از جمله پذیرایی با انواع غذاهای بین المللی برای وعده صبحانه، پذیرایی با اسنک های میان وعده در طول روز، پذیرایی با نوشیدنی در هنگام شب، پذیرایی با انواع دسر، خدمات ارائه انواع نوشیدنی از جمله انواع شربت ها، ارائه خدمات کسب و کار به صورت رایگان، خدمات ارائه تعدادی روزنامه به صورت رایگان، امکان استفاده از رایانه و اتصال به اینترنت بیسیم در داخل این سالن، امکان استفاده از سالن برگزاری جلسات کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه پنجم ساختمان هتل به مدت دو ساعت در طول روز، امکان استفاده از دفتر کاری اگزکیوتیو واقع در طبقه لابی هتل به صورت رایگان برای مدت 2 ساعت، امکان استفاده از پارکینگ خودرو، امکان اتصال اتاق های هتل به همدیگر، در اختیار داشتن قسمت ناهارخوری و همچنین امکان ورود و خروج از مسیر اختصاصی به اتاق و یا سوئیت محل اقامت را ارائه می دهند. علاوه بر این سوئیت پرزیدنشال سه خوابه مجهز به یک بالکن می باشد که به روی چشم اندازی از دریای خزر قرار داشته و قسمت نشیمن بسیار وسیعی که توسط یک دیوار از قسمت اتاق خواب جدا شده، یک قسمت ناهار خوری، چهار عدد سرویس بهداشتی، وان جکوزی، تعداد 5 دستگاه تلفن و همچنین چهار دستگاه تلویزیون تخت را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی سینگل که جمع و جورترین و ارزان قیمت ترین اتاق های قابل انتخاب در این هتل پنج ستاره هستند در حدود 42 متر مربع می باشد. تخت خوابی که برای راحتی هر چه بیشتر میهمانان این سری اتاق ها در نظر گرفته شده می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب دو نفره باشد تا در مجموع برای اقامت یک میهمان بزرگسال مناسب باشند. این اتاق ها در دو نوع سینگل با چشم انداز شهر و سینگل با چشم انداز دریا موجود می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
مقاله های گردشگری

آشنایی با بزرگترین جشنواره مجسمه های برفی و یخی

جشنواره سالیانه مجسمه های برفی و یخی بین المللی هاربین، استان هیلونگ جیانگ در شمال چین را به سرزمین عجایب یخی زمستانی تبدیل کرده است. بیش از میلیون ها بازدیدکننده در طول زمان این جشنواره به هاربین می روند تا شاهد ساختارهای عظیم الجثه بسیاری باشند که از بلوک های یخی بزرگ و چندین تن برف ساخته شده اند.

متن کامل مقاله

حقایقی کمتر شنیده شده درباره کوه اورست

آیا فکر می کنید که همه چیز را درباره بلندترین قله جهان می دانید؟ دوباره فکر کنید! در ادامه 7 حقیقت کمتر شناخته شده درباره کوه اورست معرفی می شود که بطور قطع دیدگاه جدیدی را راجع به این کوه نمادین که همچنان در قرن بیست و یکم نیز مقصدی محبوب در میان گردشگران ماجراجو و کوهنوردان می باشد در ذهنتان ایجاد خواهد کرد.

متن کامل مقاله

تصاویری خیره کننده از مکان های علمی تخیلی در دنیای واقعی (قسمت دوم)

زمین موارد زیادی را به جستجوگران جاذبه های آینده گرایی در سراسر دنیا ارائه می دهد و این موارد به دبی که پیشرو در سفر به آینده است خلاصه نمی شود. از فواره‌های نه گانه شناور در اوساکا گرفته تا فرودگاه اسپیس پورت آمریکا در نیومکزیکو، شاهد مکان هایی خواهید بود که متعلق به سال 2050 می باشند اما امروز نظاره گر آنها هستید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید