• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ اتاق پرمیر
 • محوطه نشیمن سوئیت یک خوابه
 • نمای تخت بزرگ سوئیت دوخوابه
 • سوئیت یک خوابه هتل فور سیزنز باکو
 • محوطه نشیمن سوئیت دو خوابه

اتاق ها

در مجموع تعداد 171 واحد اقامتی در هتل پنج ستاره فور سیزنز باکو وجود دارد. از این تعداد حدود 27 مورد از نوع سوئیت ها و همچنین تعداد دو مورد دیگر از نوع پرزیدنشال سوئیت هستند که گران قیمت ترین گزینه های اقامتی در این هتل محسوب می شوند. به منظور ایجاد محیطی بی نقص و راحت برای اقامت گردشگران و میهمانانی که سفر کاری را پیش رو دارند، امکانات رفاهی امروزی و گوناگونی در تمامی اتاق ها و سوئیت ها گنجانده شده که در مورد اقلام مشترک میان تمامی آنها می بایست به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت و عدم ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها به صورت دو مرتبه در طول روز، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر و فضای کاری، قسمت نشیمن، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه به صورت رایگان، سشوار، سیستم قفل الکترونیکی درب ورود، رخت آویز، ملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس در صورت درخواست میهمانان، خدمات ارائه بالشت و ملحفه های راحتی به همراه امکانات رفاهی ضد آلرژی دیگر، محصولات بهداشتی و شوینده، کف تمام موکت، حوله دست و صورت، کمد لباس، امکانات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، سیستم تشخیص آتش سوزی، اتاق ها و سوئیت های مجهز به عایق صوتی، امکان قرار گیری تخت خواب های اضافی در صورت پرداخت هزینه به صورت جداگانه، در اختیار داشتن بالکن با چشم اندازهایی زیبا از دریای خزر و یا بخش قدیمی شهر باکو، مینی بار پر شده، پایه اتصال آیفون و آیپد، امکان قرار گیری تخت خواب کودک در صورت درخواست میهمانان، تلویزیون ال سی دی 42 اینچ به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای و همچنین دستگاه پخش بلوری، خدمات ارائه کنسول بازی پلی استیشن، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ)، سطل زباله، سرویس حمام مجهز به وان و دستشویی با کف پوشی از سنگ مرمر و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد. لازم به ذکر است که دسترسی به اتاق ها و سوئیت های واقع در طبقات بالایی ساختمان هتل از طریق آسانسور فراهم خواهد بود.

 • اتاق دلوکس با چشم انداز شهر

  اتاق دلوکس با چشم انداز شهر

  اتاق های دلوکس سیتی ویو از جمله واحدهای اقامتی هستند که در میان طبقات دوم تا هشتم ساختمان هتل فور سیزِنز باکو قرار گرفته اند و محیطی وسیع و قیمتی مناسب را دارا می باشند. متراژ این سری اتاق ها در حدود 51 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، یکی از انتخاب های مناسب به منظور اقامت دو میهمان بزرگسال محسوب می شوند. در اختیار داشتن چشم اندازی از بخش تاریخی شهر باکو مثل بنای ایچری شَهَر که در لیست میراث سازمان جهانی یونسکو قرار دارد و نیز یک پارک وسیع، یکی دیگر از ویژگی های این نوع اتاق ها محسوب می شوند. همچنین امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کودک یا تخت خواب اضافی از جمله دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس با چشم انداز دریا

  اتاق دلوکس با چشم انداز دریا

  واحدهای اقامتی دلوکس با چشم انداز دریا که در این هتل با نام اتاق دلوکس کاسپین شناخته می شوند از هر لحاظ نسبت به اتاق های دلوکس سیتی ویو انتخاب های برتری محسوب می شوند. متراژ این سری اتاق ها که در میان طبقات دوم تا هشتم ساختمان هتل فور سیزِنز باکو قرار گرفته اند در حدود 51 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای بسیار وسیع و راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار خواهند داد. در اختیار داشتن چشم اندازی کامل از دریای خزر و همچنین امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کودک یا تخت خواب اضافی از جمله دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو

  سوئیت اگزکیوتیو

  اگزکیوتیو سوئیت ها به عنوان کوچک ترین سوئیت های قابل انتخاب در هتل فور سیزِنز باکو، متراژ 75 متر مربعی را دارا هستند. این سری واحدها در میان طبقات دوم الی هشتم ساختمان قرار گرفته اند و در قسمت اتاق خواب خود تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یک عدد کاناپه تخت خواب شو را دارا هستند تا بدین شکل، شرایط بسیار مناسبی را برای اقامت سه میهمان بزرگسال فراهم نمایند. در مورد سایر ویژگی های اگزکیوتیو سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن بالکن با چشم اندازی از نمای بخش تاریخی شهر باکو و همچنین چشم اندازی جزیی از دریا، قسمت نشیمن وسیع و مجزا شده از اتاق خواب و همینطور اتاق خوابی که یک قسمت پوشیدن لباس کاملا مجزا شده را دارا است اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت یک خوابه

  سوئیت یک خوابه

  سوئیت های یک خوابه یکی دیگر از واحدهای اقامتی بزرگ و فوق العاده راحت می باشند که در میان طبقات دوم تا ششم ساختمان هتل قرار گرفته اند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 130 متر مربع می باش و از یک اتاق خواب که تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را دار می باشد تشکیل شده اند. در مجموع این سری سوئیت ها به همراه امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب اضافی، شرایط بسیار مناسبی را در اختیار سه میهمان بزرگسال قرار خواهند داد. در مورد سایر ویژگی های سوئیت های یک خوابه می بایست به یک بالکن اختصاصی به همراه چشم اندازی از دریای خزر و قسمت نشیمن مجزا اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت دو خوابه

  سوئیت دو خوابه

  سوئیت های دو خوابه از سری واحدهای اقامتی بزرگ و لوکس می باشند که در میان طبقات دوم تا هفتم ساختمان هتل فور سیزِنز باکو قرار دارند. متراژ این سری اتاق ها در حدود 205 متر مربع است و تعداد دو اتاق خواب را در اختیار دارند که هر کدام می تواند به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره مجهز باشند و بدین شکل، گزینه اقامتی بسیار مناسبی برای اقامت پنج میهمان بزرگسال باشند. در مورد دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سری سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن چشم انداز پانورامیک (سراسرنما) از دریای خزر و نمای شهر، قسمت نشیمن مجزا، قسمت ناهار خوری، اتاق تلویزیون، اتاق مطالعه، چندین عدد بالکن، یک دستگاه تلویزیون الی سی دی 55 اینچ، آشپزخانه، ورودی اختصاصی برای خدمتکار سوئیت و همچنین یک اتاق خواب مستر اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق های سینگل از جمله واحدهای اقامتی هستند که در میان طبقات دوم تا هشتم ساختمان هتل فور سیزِنز باکو قرار گرفته اند و محیطی وسیع و قیمتی مناسب را دارا می باشند. متراژ این سری اتاق ها در حدود 51 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، یکی از انتخاب های مناسب به منظور اقامت یک میهمان بزرگسال محسوب می شوند. در اختیار داشتن چشم اندازی از بخش تاریخی شهر باکو مثل بنای ایچری شَهَر که در لیست میراث سازمان جهانی یونسکو قرار دارد و نیز یک پارک وسیع، یکی دیگر از ویژگی های این نوع اتاق ها محسوب می شوند. همچنین امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کودک یا تخت خواب اضافی از جمله دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

معرفی 9 کشور کوچک که می توانید در یک روز همه جای آن را ببینید!

از کشورهایی دیدن کنید که به قدری کوچک هستند که فقط در یک روز می توانید آنها را کاوش کنید! از جذابیت تاریخی سن مارینو گرفته تا شهر مجلل موناکو و مناظر زیبای لیختن اشتاین، خود را برای سفری بی نظیر در میان این کشورهای کوچک آماده کنید و در عرض یک روز آنها را به طور کامل کاوش کنید. برای آشنایی بیشتر با این کشورها ادامه مطلب را بخوانید.

متن کامل مقاله

با 12 مورد از قدیمی ترین شهرهای جهان آشنا شوید

اگرچه تعیین قدیمی ترین شهرهای جهان در تاریخ باستان یک کار پیچیده است، اما محققان در مورد چیزهای زیادی بحث کرده اند تا به نتیجه برسند. این بدان معناست که عنوان نهایی «قدیمی‌ ترین شهر جهان» همیشه موضوعی قابل بحث باقی می‌ ماند، اگرچه نمی‌ توانیم رقبای قدرتمند خاصی را که در این فهرست هستند نادیده بگیریم.

متن کامل مقاله

معرفی 5 مکان مقرون به صرفه برای زندگی کوچ نشینی دیجیتال در آسیا

به دنبال مکانی مقرون به صرفه برای زندگی به عنوان یک کوچ نشین دیجیتالی هستید؟ با ارزان‌ترین نقاط مهم کوچ نشینی دیجیتال در آسیا آشنا شوید! بسیاری از محبوب ترین مقاصد کوچ نشینی دیجیتالی در جهان ارزان نیستند. حتی در آسیا، جایی که می‌ توانید ارزان‌ ترین شهرها را برای کوچ نشینی دیجیتالی پیدا کنید، باید بدانید کجا را جستجو کنید.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید