• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • تخت بزرگ اتاق دلوکس با چشم انداز شهر
 • تخت بزرگ اتاق کینگ با چشم انداز دریا
 • نشیمن سوئیت یک خوابه با چشم انداز شهر
 • تخت بزرگ سوئیت سیگنیچر با چشم انداز شهر
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • تخت بزرگ اتاق دلوکس با چشم انداز دریا
 • تخت بزرگ سوئیت رویال با چشم انداز دریا
 • تخت بزرگ اتاق کینگ با چشم انداز شهر
 • محوطه نشیمن سوئیت سیگنیچر
 • تخت بزرگ سوئیت یک خوابه با چشم انداز شهر
 • نشیمن سوئیت یک خوابه با چشم انداز دریا
 • سوئیت سیگنیچر با چشم انداز دریا
 • نمای تخت بزرگ سوئیت رویال
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 318 واحد اقامتی در هتل پنج ستاره فیرمونت باکو، فلیم تاورز وجود دارد. تمامی اتاق ها و سوئیت های این مجموعه بر طبق استاندارد هتل های 5 ستاره بین المللی آماده سازی شده و به میهمانان آنها خدمات رسانی می شود. علاوه بر متنوع بودن گزینه های اقامتی برای هر تعداد میهمان با هر میزان انتظار، امکانات به روز و مختلفی در تمامی این واحدها گنجانده شده که در مورد اقلام مشترک میان تمامی آنها می بایست به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت و عدم ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها به صورت دو مرتبه در طول روز، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر و فضای کاری، قسمت نشیمن، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه، سشوار، کاناپه، خدمات ارائه منوی بالشت های طبی و تشک های فاستر و سَویر، سیستم قفل الکترونیکی درب ورود، رخت آویز، ملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس در صورت درخواست میهمانان، محصولات بهداشتی و شوینده لو لابو روز شامل 31 اقلام مختلف، کف تمام موکت، امکان اتصال اتاق های هتل به همدیگر در صورت درخواست میهمانان، حوله دست و صورت، کمد لباس، پرده های ضخیم، امکانات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، سیستم تشخیص آتش سوزی، اتاق ها و سوئیت های مجهز به عایق صوتی، دستگاه قهوه ساز نسپرسو، امکان قرار گیری تخت خواب های اضافی در صورت پرداخت هزینه به صورت جداگانه، پایه اتصال آیپاد، در اختیار داشتن چشم اندازهایی زیبا از دریای خزر و شهر باکو، مینی بار پر شده با انواع اسنک و نوشیدنی ها، ترازوی وزن کشی، امکان قرار گیری تخت خواب کودک در صورت درخواست میهمانان، خدمات ارائه تر چتر در صورت درخواست میهمانان، امکان قرار گیری تخت خواب اضافی، تلویزیون ال سی دی 46 اینچ به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ)، امکانات رفاهی برای میهمانان کم شنوا، سطل زباله، سرویس حمام مجهز به وان و دستشویی و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد. لازم به ذکر است که دسترسی به اتاق ها و سوئیت های واقع در طبقات بالایی ساختمان هتل از طریق آسانسور فراهم خواهد بود.

 • اتاق دلوکس با چشم انداز شهر

  اتاق دلوکس با چشم انداز شهر

  متراژ واحدهای اقامتی دلوکس کینگ و تویین سیتی ویو در حدود 50 متر مربع می باشد و همگی با دکوراسیون ها و لوازم مدرن مبله شده و مجهز به حمام اسپای با دیواره هایی از جنس سنگ مرمر می باشند. تخت خواب این سری از اتاق ها می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای راحتی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر باکو یکی از ویژگی های این سری اتاق ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس با چشم انداز دریا

  اتاق دلوکس با چشم انداز دریا

  واحدهای اقامتی دلوکس کینگ سی ویو به علت در اختیار داشتن چشم اندازی منحصر به فرد از دریای خزر از دیگر اتاق های دلوکس برتر هستند. متراژ این سری اتاق ها در حدود 50 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) برای اقامت سه میهمان بزرگسال گزینه ای مناسب خواهند بود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کینگ با چشم انداز شهر

  اتاق کینگ با چشم انداز شهر

  واحدهای اقامتی فِیرمونت گُلد کینگ سیتی ویو در میان طبقات بیست و دوم الی بیست و ششم ساختمان هتل قرار گرفته اند و به همین دلیل، ورودی و خروجی منحصر به فرد و اختصاصی تری را دارا هستند. متراژ این سری از اتاق ها که نسبت به اتاق های دلوکس گزینه برتری محسوب می شوند، در حدود 50 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ، فضای بسیار مناسبی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. قرار داشتن به روی چشم اندازی از شهر از دیگر ویژگی های این اتاق ها می باشد. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های فِیرمونت گُلد کینگ سیتی ویو امکان استفاده از خدمات ویژه ای که در سالن استراحت و پذیرایی فِیرمونت گلُد لانج ارائه می شود را نیز خواهند داشت که شامل پذیرایی با بوفه عده صبحانه و همچنین ارائه انواع چای، کیک و سایر نوشیدنی های عصرگاهی در میان ساعت های 5 الی 10 شب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کینگ با چشم انداز دریا

  اتاق کینگ با چشم انداز دریا

  واحدهای اقامتی فِیرمونت گُلد کینگ سی ویو از این جهت منحصر به فردترین اتاق های فِیرمونت گُلد هستند که به روی چشم اندازی دیدنی از دریای خزر قرار دارند. متراژ این سری از اتاق ها که در میان طبقات بیست و دوم الی بیست و ششم قرار دارد در حدود 50 متر مربع می باشد و با مجهز بودن به تعداد یک عدد تخت خواب کینگ، فضای ایده آلی را به منظور اقامت سه میهمان بزرگسال تدارک دیده اند. در اختیار داشتن ورودی و خروجی اختصاصی از دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها می باشند. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های گُلد کینگ سی ویو امکان استفاده از خدمات ویژه ای که در سالن استراحت و پذیرایی فِیرمونت گلُد لانج ارائه می شود را نیز خواهند داشت که شامل پذیرایی با بوفه عده صبحانه و همچنین ارائه انواع چای، کیک و سایر نوشیدنی های عصرگاهی در میان ساعت های 5 الی 10 شب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت سیگنیچر

  سوئیت سیگنیچر

  متراژ سوئیت های شیک و منحصر به فرد یرمونت گُلد سیگنِچِر سوئیت سیتی ویو در حدود 70 متر مربع می باشد. این سری سوئیت ها به روی چشم اندازی تماشایی از شهر باکو قرار گرفته اند و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای اقامتی کاملا راحت و به یادماندنی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. در مورد سایر ویژگی های این سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن قسمت نشیمن مجزا، فضای کاری وسیع و همینطور اتاق خواب جداگانه اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های فِیرمونت گُلد سیگنِچِر سوئیت سیتی ویو امکان استفاده از خدمات ویژه ای که در سالن استراحت و پذیرایی فِیرمونت گلُد لانج ارائه می شود را نیز خواهند داشت که شامل پذیرایی با بوفه عده صبحانه و همچنین ارائه انواع چای، کیک و سایر نوشیدنی های عصرگاهی در میان ساعت های 5 الی 10 شب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت سیگنیچر با چشم انداز دریا

  سوئیت سیگنیچر با چشم انداز دریا

  سوئیت های خاص و منحصر به فرد یرمونت گُلد سیگنِچِر سوئیت سیتی ویو متراژهای وسیع 70 متر مربعی را دارا می باشند. این سری سوئیت ها به واسطه در اختیار داشتن چشم اندازی تماشایی از دریای خزر، از دیگر سوئیت های واقع در این طبقات برتر محسوب می شوند و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای بی نقص و راحتی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. در مورد سایر ویژگی های این سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن قسمت نشیمن مجزا، فضای کاری وسیع و همینطور اتاق خواب جداگانه اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های فِیرمونت گُلد سیگنِچِر سوئیت سی ویو امکان استفاده از خدمات ویژه ای که در سالن استراحت و پذیرایی فِیرمونت گلُد لانج ارائه می شود را نیز خواهند داشت که شامل پذیرایی با بوفه عده صبحانه و همچنین ارائه انواع چای، کیک و سایر نوشیدنی های عصرگاهی در میان ساعت های 5 الی 10 شب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت یک خوابه با چشم انداز شهر

  سوئیت یک خوابه با چشم انداز شهر

  سوئیت های یک خوابه فِیرمونت گُلد سیتی ویو یکی از دو نمونه آپارتمان های بسیار وسیع موجود در این هتل پنج ستاره هستند که به هدف فراهم نمودن خانه ای تجملی و شخصی برای میهمانان مشکل پسند این مجموعه آماده سازی شده اند. متراژ این سری واحدها در حدود 120 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، انتخابی لوکس برای اقامت سه میهمان بزرگسال به حساب می آیند. در اختیار داشتن قسمت نشیمن و اتاق خواب مجزا از یکدیگر، قسمت ناهار خوری جداگانه، دو دستگاه تلویزیون اچ دی و همینطور یک فضای کاری وسیع و چشم اندازی از شهر باکو از دیگر نکات قابل توجه در مورد این سوئیت ها محسوب می شوند. لازم به ذکر است که میهمانان واحدهای آپارتمانی سوئیت فِیرمونت گُلد سیتی ویو یک خوابه امکان استفاده از خدمات ویژه ای که در سالن استراحت و پذیرایی فِیرمونت گلُد لانج ارائه می شود را نیز خواهند داشت که شامل پذیرایی با بوفه عده صبحانه و همچنین ارائه انواع چای، کیک و سایر نوشیدنی های عصرگاهی در میان ساعت های 5 الی 10 شب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت یک خوابه با چشم انداز دریا

  سوئیت یک خوابه با چشم انداز دریا

  سوئیت های یک خوابه فِیرمونت گُلد سی ویو یکی از دو نمونه آپارتمان های بسیار وسیع موجود در این هتل پنج ستاره هستند که به روی چشم اندازی تماشایی از دریای خزر قرار دارند و به هدف ایجاد خانه ای خاص و خاطره انگیز برای میهمانان مشکل پسند این مجموعه آماده سازی شده اند. متراژ این سری واحدها در حدود 120 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، انتخابی لوکس برای اقامت سه میهمان بزرگسال به حساب می آیند. در اختیار داشتن قسمت نشیمن و اتاق خواب مجزا از یکدیگر، قسمت ناهار خوری جداگانه، دو دستگاه تلویزیون اچ دی و همینطور یک فضای کاری وسیع از دیگر نکات قابل توجه در مورد این سوئیت ها محسوب می شوند. لازم به ذکر است که میهمانان واحدهای آپارتمانی سوئیت فِیرمونت گُلد سیتی ویو یک خوابه امکان استفاده از خدمات ویژه ای که در سالن استراحت و پذیرایی فِیرمونت گلُد لانج ارائه می شود را نیز خواهند داشت که شامل پذیرایی با بوفه عده صبحانه و همچنین ارائه انواع چای، کیک و سایر نوشیدنی های عصرگاهی در میان ساعت های 5 الی 10 شب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت رویال

  سوئیت رویال

  واحدهای اقامتی رویال که در این هتل با نام کاسپین سوئیت شناخته می شوند در حقیقت با ارزش ترین و گران قیمت ترین گزینه اقامتی موجود در هتل پنج ستاره فِیرمونت باکو فلِیم تاورز می باشند که متراژ وسیع 120 متر مربعی را دارا هستند. این سری سوئیت ها که در طبقات بالایی مجموعه قرار گرفته اند، با در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از دریای خزر که منحصر به فردترین ویژگی آنها می باشد، به همراه یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) به منظور اقامت سه میهمان بزرگسال انتخابی لوکس به حساب می آیند. در اختیار داشتن قسمت نشیمن و اتاق خواب مجزا از یکدیگر، قسمت ناهار خوری جداگانه، دو دستگاه تلویزیون اچ دی و همینطور یک فضای کاری وسیع از دیگر نکات قابل توجه در مورد این سوئیت ها محسوب می شوند. لازم به ذکر است که میهمانان کاسپین سوئیت امکان استفاده از خدمات ویژه ای که در سالن استراحت و پذیرایی فِیرمونت گلُد لانج ارائه می شود را نیز خواهند داشت که شامل پذیرایی با بوفه عده صبحانه و همچنین ارائه انواع چای، کیک و سایر نوشیدنی های عصرگاهی در میان ساعت های 5 الی 10 شب می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی سینگل در حدود 50 متر مربع می باشد و همگی با دکوراسیون ها و لوازم مدرن مبله شده و مجهز به حمام اسپای با دیواره هایی از جنس سنگ مرمر می باشند. تخت خواب این سری از اتاق ها می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای راحتی را در اختیار یک میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر باکو یکی از ویژگی های این سری اتاق ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

با 11 غار بزرگ در سراسر جهان آشنا شوید

غارها یکی از زیباترین، دیدنی ترین و جادویی ترین مکان های روی زمین هستند. آنها به عنوان دروازه ای به گذشته سیاره و گواهی از چگونگی تکامل زمین شناخته می شوند. چه شما یک مورخ باشید یا یک علاقه مند به ورزش، غارها همیشه علاقه انسان را برانگیخته اند، چرا که با پیشروی در این تونل های طبیعی، می توانید نگاهی اجمالی به تاریخ گذشته زمین بیاندازید.

متن کامل مقاله

معرفی 7 تجربه شگفت انگیز حیات وحش در اروپا

پناهگاه فوک در شمال آلمان به دلیل جذابیت بیش از حد و کارهای خوبی که انجام می‌ دهند، هنوز هم یکی از مکان‌ های مورد علاقه‌ ام است که تا به حال از آن بازدید کرده‌ ام. البته طوطی های دریایی و حتی خرس ها و اسب های وحشی هم برای دیدن وجود دارند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید اروپا چه چیزی برای ارائه تجربه سفر از نوع حیات وحش برای شما دارد. در اینجا موارد دلخواه شخصی من، بدون ترتیب خاصی آورده شده است.

متن کامل مقاله

عکس های دیدنی از مکان های مقدس متروکه در جهان (قسمت دوم)

جهان پر از مکان های باشکوهی است که زمانی برای تمدن های گمشده مقدس بودند. کتاب جدید مکان‌ های مقدس متروکه اثر لارنس جوف، شگفت‌ انگیزترین مکان‌ های جهان را بررسی می‌ کند. ما برخی از معروف ترین و جذاب ترین آنها را برای کشف تاریخچه ای که در پس آنها نهفته است، برای شما انتخاب کرده ایم.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید