• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرل بد
 • نمایی از تراس سوئیت فیملی
 • تخت بزرگ سوئیت یک خوابه پرل شل
 • تخت های توئین سوئیت دوخوابه پرل شل
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پول
 • ویلا پول هتل د اسلیت پوکت
 • نمای تخت بزرگ سوئیت فمیلی
 • نشیمن سوئیت یک خوابه پرل شل
 • تخت بزرگ سوئیت دوخوابه پرل شل
 • استخر اختصاصی سوئیت پول
 • محوطه نشیمن سوئیت پرل بد
 • سوئیت فمیلی هتل د اسلیت پوکت
 • نشیمن در تراس سوئیت دوخوابه پرل شل
 • نشیمن در تراس سوئیت پرل بد
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

تمام اتاق ها و سوئیتت های هتل اسلیت بسیار لوکس طراحی شده اند و با امکاناتی مانند دسترسی به اینترنت بیسیم رایگان، گاوصندوق، امکانات تهیه چای و قهوه، تلویزیون صفحه تخت با دستگاه پخش دی وی دی، مینی بار، تخت مخصوص استراحت روزانه، خدمات ارائه بطری آب، وان سرپوشیده بزرگ، حوله لباسی، دمپایی، صندلی، خدمات ارائه میوه های گرمسیری در هنگام ورود از شما پذیرایی می کنند. 

 • سوئیت پرل بد

  سوئیت پرل بد

  با انتخاب این سوئیت های 65 متر مربعی به دنیایی جذاب از رنگ و زیبایی قدم گذارید.  این سوئیت های بسیار لوکس طراحی شده اند و دارای یک بالکن اختصاصی با طراوت همراه با چشم انداز جذاب و دیدنی به باغ های گلُ گرمسیری از شما پذیرایی می کنند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئیت های دی بوک فمیلی با متراژ 76 متر مربع بسیار لوکس طراحی شده اند، در طبقه همکف هتل قرار گرفته اند و با طراحی بسیار لوکس و زیبا از شما پذیرایی می کنند. از ویژگی های منحصر به فرد این سوئیت ها می توان به طراحی فوق العاده آن و تراس بی نظیر و پر طراوتش که با برگ های رنگارنگ درختان و تخت مخصوص استراحت مزین و تجهیز شده است، اشاره کرد. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پول

  سوئیت پول

  این سوئیت های 112 متر مربعی بسیار لوکس و با طراوت طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی مانند استخر اختصاصی و حیاط با طراوت و پوشیده شده از درختان از شما پذیرایی می کنند. از دیگر امکانات این سوئیت ها می توان به پنکه های دیواری، صندلی های مخصوص حمام آفتاب با چتر و امکانات سفارشی و بهداشتی حمام اشاره کرد. برای این سویت ها اتاق ها با قابلیت اتصال نیز موجودند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت یک خوابه پرل شل

  سوئیت یک خوابه پرل شل

  سوئیت های یک خوابه پرل شل از قرار زیر می باشند:پِرل بوتانیکا فِلورالبا اقامت در این سوئیت های 132 متر مربعی احساس آرامش واقعی را درک کنید و با گوش نواختن به زمزمه آرام بخش پرنده ها لذتی وافر را تجربه نمایید. این سوئیت ها به صورت یک خوابه طراحی شده اند و دارای حمام بسیار زیبا و با طروات با پنجره ای مشرف به اقامتگاه و تراس های نامحدود می باشند. از دیگر امکانات این سوئیت ها می توان به خدمات باتلر (پیشخدمت اختصاصی)، تخت مخصوص ماساژ، بالکن اختصاصی و سیستم صوتی بوز و دستگاه پخش سی دی اشاره کرد. در ضمن اتاق ها با قابلیت اتصال به این سوئیت ها موجودند.پِرل بوتانیکال فُولِیجاین سوئیت های 132 متر مربعی با طراحی بسیار زیبا و چشم انداز زیبا و دیدنی به اقامتگاه از شما پذیرایی می کنند. از اقامت در این سوئیت ها و استراحت و تمدد اعصاب بر روی تخت های اسپا آن لذت ببرید. برای این سوئیت ها فضای نشیمن روباز در نظر گرفته شده است. از دیگر امکانات این سوئیت ها می توان به خدمات باتلر (پیشخدمت اختصاصی)، تخت مخصوص ماساژ، بالکن اختصاصی و سیستم صوتی بوز و دستگاه پخش سی دی اشاره کرد. در ضمن اتاق ها با قابلیت اتصال به این سوئیت ها موجودند.بِلَک تایاین سوئیت های 132 متر مربعی بسیار زیبا و به صورت یک خوابه طراحی شده اند و با فضایی مملو از احساس طراوت و آرامش از شما پذیرایی می کنند. برای این سوئیت ها یک اتاق خواب مجزا، فضای مخصوص درمانی اسپا، فضای لانج روباز با چشم انداز استخر و گیاهان سرسبز گرمسیری و تراس در نظر گرفته شده است. از دیگر امکانات این سوئیت ها می توان به خدمات باتلر (پیشخدمت اختصاصی)، تخت مخصوص ماساژ، بالکن اختصاصی و سیستم صوتی بوز و دستگاه پخش سی دی اشاره کرد. در ضمن اتاق ها با قابلیت اتصال به این سوئیت ها موجودند.تاکسیدواین سوئیت های 132 متر مربعی بسیار زیبا و به کمک رنگ های سیاه و سفید طراحی شده اند. برای این سوئیت ها صندلی های راحتی بسیار لوکس، یک اتاق خواب مجزا، فضای مخصوص نشیمن، فضای مخصوص غذا خوری، محوطه اختصاصی برای درمان های اسپا همراه با فضای نشیمن روباز و تراس مجهز به تخت های مخصوص استراحت و مشرف به استخر خانوادگی و محوطه سرسبز اطراف در نظر گرفته شده است. از دیگر امکانات این سوئیت ها می توان به خدمات باتلر (پیشخدمت اختصاصی)، تخت مخصوص ماساژ، بالکن اختصاصی و سیستم صوتی بوز و دستگاه پخش سی دی اشاره کرد. در ضمن اتاق ها با قابلیت اتصال به این سوئیت ها موجودند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت دوخوابه پرل شل

  سوئیت دوخوابه پرل شل

  سوئیت های دوخوابه پرل شل از قرار زیر می باشند:کَپتِین مایلز نام این سوئیت ها برگرفته از اسم کاپیتان ادوارد توماس، کسی که برای اولین بار کشتی لایروب قلعی را در سال 1909 برای پوکت به ارمغان آورد، می باشد. طراحی این مجموعه دو خوابه به صورتی انجام شده که یادآور خاطره کشتی خواهد بود. برای این سوئیت های 232 متر مربعی خدمات و امکاناتی نظیر خدمات باتلر (پیشخدمت اختصاصی)، تخت ماساژ، سونا، جکوزی روباز، بالکن و دستگاه پخش سی دی با سیستم صوتی بوز در نظر گرفته شده است. در ضمن اتاق ها با قابلیت اتصال به این سوئیت ها موجودند.موکِنبا قدم گذاشتن در این سوئیت دوبلکس دوخوابه، هارمونی فوق العاده ای از زیبایی های آسمان آبی همراه با عطر نسیم دریایی را احساس خواهید کرد. موکِن گروهی از سرگردان دریا بوده اند که گفته می شود برای اولین بار در جزیره پوکت ساکن شده اند. برای این سوئیت های 232 متر مربعی خدمات و امکاناتی نظیر خدمات باتلر (پیشخدمت اختصاصی)، تخت ماساژ، سونا، جکوزی روباز، بالکن و دستگاه پخش سی دی با سیستم صوتی بوز در نظر گرفته شده است. در ضمن اتاق ها با قابلیت اتصال به این سوئیت ها موجودند.سوئیت بِنزلی این سوئیت ها 504 متر مربعی در مکان فوق العاده و در میان گیاهان سرسبز و شاداب و آب های آرام قرار گرفته اند و می توان از آنها به عنوان پناهگاهی از صلح و آرامش نام برد. پناهگاهی آرامش بخش که طراحی زیبایش به کمک رنگ های گرم خوابی عمیق و خیالات رویایی را برایتان به ارمغان می آورد. با اقامت در این سوئیت ها تصویری از زیبایی های بهشت را در ذهنتان مجسم سازید، از استراحت در فضای نشیمن آن لذت ببرید و در حالیکه مشغول شنا در استخر اختصاصی آن هستید غرق در تماشای منظره جذاب و دیدنی غروب آفتاب شوید. برای این سوئیت ها خدمات باتلر (پیشخدمت اختصاصی)، صندلی های مخصوص حمام آفتاب با چتر، وان روباز بزرگ، استخر اختصاصی، حیاط، باغ، بالکن، خدمات ارائه شیرینی روزانه و دستگاه پخش سی دی با سیستم صوتی بوز در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا پول

  ویلا پول

  با انتخاب این ویلاهای 2500 متر مربعی به دنیایی نفس گیر از هنر و زیبایی قدم گذارید و تجربه اقامت در کنار زیبایی های طبیعی دلربا و بهشتی اختصاصی را برای خود رقم زنید. چشمان خود را بر روی تخت خواب های پهناور این ویلاها باز کنید و صبح زیبایتان را با صدای پر هیاهو و در عین حال آرامش بخش غوغای پرندگان آغاز نمایید. با شیرجه زدن در استخر اختصاصی آن سرشار از طراوت و نشاط شوید و از گرفتن حمام آفتاب استفاده و از جکوزی اختصاصیش لذت ببرید. برای این ویلاها خدمات و امکانات منحصر به فردی مانند خدمات ترانسفر فرودگاهی سریع، ارائه امکانات آشپز ویژه، خدمات سرو صبحانه در ویلا، ارائه کلاس های رایگان یوگا، بوکس تایلندی موآی یا پیلاتس در ویلا به مدت 30 دقیقه، ارائه خدمات تناسب اندام اختصاصی برای کلاس های یوگا و پیلاتس، خدمات ارائه روزانه کلوچه، خدمات رایگان اتو یک تیکه لباس برای هر میهمان هنگام ورود، ملاقات با سرآشپز برای تنظم منو، خدمات باتلر (پپیشخدمت اختصاصی) 24 ساعته، خدمات ارائه ماساژ جت لگ برای دو نفر، صندلی های مخصوص حمام آفتاب با چتر، تخت های ماساژ، جکوزی، سونا، اتاق بخار، دوش روباز، باغ، دستگاه پخش سی دی با سیستم صوتی بوز در نظر گرفته شده است. در ضمن ویلاها با قابلیت اتصال نیز موجودند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  با انتخاب این سوئیت های 65 متر مربعی به دنیایی جذاب از رنگ و زیبایی قدم گذارید.  این سوئیت های بسیار لوکس طراحی شده اند و دارای یک بالکن اختصاصی با طراوت همراه با چشم انداز جذاب و دیدنی به باغ های گلُ گرمسیری از شما پذیرایی می کنند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

معرفی 9 کشور کوچک که می توانید در یک روز همه جای آن را ببینید!

از کشورهایی دیدن کنید که به قدری کوچک هستند که فقط در یک روز می توانید آنها را کاوش کنید! از جذابیت تاریخی سن مارینو گرفته تا شهر مجلل موناکو و مناظر زیبای لیختن اشتاین، خود را برای سفری بی نظیر در میان این کشورهای کوچک آماده کنید و در عرض یک روز آنها را به طور کامل کاوش کنید. برای آشنایی بیشتر با این کشورها ادامه مطلب را بخوانید.

متن کامل مقاله

با 12 مورد از قدیمی ترین شهرهای جهان آشنا شوید

اگرچه تعیین قدیمی ترین شهرهای جهان در تاریخ باستان یک کار پیچیده است، اما محققان در مورد چیزهای زیادی بحث کرده اند تا به نتیجه برسند. این بدان معناست که عنوان نهایی «قدیمی‌ ترین شهر جهان» همیشه موضوعی قابل بحث باقی می‌ ماند، اگرچه نمی‌ توانیم رقبای قدرتمند خاصی را که در این فهرست هستند نادیده بگیریم.

متن کامل مقاله

معرفی 5 مکان مقرون به صرفه برای زندگی کوچ نشینی دیجیتال در آسیا

به دنبال مکانی مقرون به صرفه برای زندگی به عنوان یک کوچ نشین دیجیتالی هستید؟ با ارزان‌ترین نقاط مهم کوچ نشینی دیجیتال در آسیا آشنا شوید! بسیاری از محبوب ترین مقاصد کوچ نشینی دیجیتالی در جهان ارزان نیستند. حتی در آسیا، جایی که می‌ توانید ارزان‌ ترین شهرها را برای کوچ نشینی دیجیتالی پیدا کنید، باید بدانید کجا را جستجو کنید.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید