• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ سوئیت پول
 • استخر اختصاصی سوئیت پول جکوزی
 • نمای تخت بزرگ ویلا لاکچری تیپ ای
 • نمای کلی ویلا چهار خوابه رزیدنس
 • تخت بزرگ سوئیت دوخوابه فمیلی
 • نمای کلی ویلا لاکچری دوخوابه
 • تخت های توئین سوئیت پول
 • نمای کلی ویلا سه خوابه رزیدنس
 • تخت بزرگ سوئیت پول جکوزی
 • نمای کلی ویلا دوخوابه رزیدنس
 • تخت بزرگ سوئیت یک خوابه فمیلی
 • محوطه نشیمن ویلا پول گاردن
 • تخت بزرگ سوئیت فمیلی گاردن
 • نمای کلی ویلا لاکچری تیپ بی
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


اتاق ها


سوئیت های پول
با اقامت در سوئیت های هتل سیری پانوا پوکت از خدمات و امکاناتی مانند خدمات ارائه حوله رفع خستگی و ارائه نوشیدنی خوش آمدگویی در هنگام ورود، مینی بار، دستگاه قهوه نسپرسو همراه با خدمات شارژ روزانه در ویلا، ارائه سبد میوه های گرمسیری برای خوش آمدگویی، آیپد با پِلی لیست کامل و جایگاه آیپد در ویلا، دسترسی به استخر ساحل، باشگاه تناسب اندام، اتاق بخار و زمین تنیس و دسترسی به اینترنت بیسیم نامحدود به صورت رایگان بهره مند شوید.

سوئیت هَبیتا
هتل سیری پانوا پوکت اخیراً 20 سوئیت پول و 10 پنت هاوس فوق العاده در واحه ای آرامش بخش و بسیار لوکس ارائه می دهد این سوئیت ها و ویلاهای جدید با متراژ 70 تا 140 متر مربعی طراحی شده و با برترین امکانات رفاهی و بالاترین میزان حریم خصوصی از شما پذیرایی می کند. برای هر یک از این واحدها یک استخر با چشم انداز باغ یا استخر در نظر گرفته شده، از نکات برجسته و ویژگی های منحصر به فرد این فاز جدید می توان به طراحی فوق العاده و خاص آن به شکل برگ که نشان دهنده هارمونی جذابی با طبیعت می باشد، اشاره کرد. آرامش خود را با نوشیدن یک لیوان کوکتل فوق العاده در لانج بابا شیشی کامل نمایید و غرق در تماشای منظره شگفت انگیز و نفس گیر غروب آفتاب شوید. این بار با ارائه مجموعه ای از خلاقانه ترین طعم های کوکتل، بهترین ماءالشعیرها و بهترین آب انگورها و نوشیدنی ها روزانه از ساعت 18 تا 22 آماده خدمت رسانی به میهمانان است.


 • سوئیت پول

  سوئیت پول

  این سوئیت های 70 متر مربعی در قسمت مرکزی اقامتگاه قرار گرفته اند و با ارائه امکاناتی بسیار لوکس برای ارمغان آوردن نهایت احساس آرامش و راحتی طراحی شده اند. این سوئیت ها بالاترین امکانات رفاهی، بیشترین حریم خصوصی و چشم انداز نفس گیر غروب آفتاب در امتداد آب های پر تلاطم و درخشان دریای آندامان را ارائه می دهد. این سوئیت ها فقط چند قدم تا رستوران جدید بابا و اسپا کول فاصله دارند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پول با جکوزی

  سوئیت پول با جکوزی

  این سوئیت های 91 متر مربعی بسیار لوکس طراحی شده اند و با امکاناتی فوق العاده مانند استخر اختصاصی با جکوزی سیستم جریان جت از شما پذیرایی می کنند. برای این سوئیت ها یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، بالکن اختصاصی روباز و کاناپه تخت خواب شو در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا لاکچری

  ویلا لاکچری

  این ویلاهای 250 متر مربعی بسیار لوکس طراحی شده اند و با ارائه بالاترین امکانات رفاهی و حریم خصوصی فوق العاده از شما برای تجربه لحظاتی توام با آرامش در جزیره زیبای پوکت پذیرایی می کند. برای این ویلاها یک استخر اختصاصی مجهز به جکوزی جریان جِت، یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، یک حمام روباز با چشم انداز جذاب به آب های درخشان اقیانوس و مجهز به دوش باران ریز و اتاق بخار در نظر گرفته شده است.  این ویلاها یک عرشه زیبا و پهناور مابین اتاق خواب و اتاق نشیمن برای ایجاد فضایی کاملاً خصوصی دارند که اتاق نشیمن آنها دارای یک فضای آبدارخانه کوچک، حمام مجهز و سیستم صوتی بوز می باشند. این ویلا ها در دو تیپ ای و بی ارائه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  این سوئیت های 190 متر مربعی بسیار لوکس و متناسب با اقامت خانواده ها طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی منحصر به فرد از شما در جزیره زیبای پوکت پذیرایی می کنند. این سوئیت ها در امتداد شبه جزیره غربی قرار گرفته اند و نمایشی خیره کننده از غروب آفتاب و چند جزیره در امتداد دریای آندامان را ارائه می دهند. برای این سوئیت ها یک استخر اختصاصی مجهز به جکوزی جریان جِت، فضای نشیمن روباز و سرپوشیده، محوطه مخصوص غذا خوردن، آبدارخانه، یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، یک حمام روباز مجهز به دوش باران ریز و سیستم سرگرم کننده بسیار مجهز در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا پول گاردن

  ویلا پول گاردن

  این ویلاهای 250 متر مربعی بسیار لوکس طراحی شده اند و با ارائه برترین امکانات رفاهی و بالاترین حریم خصوصی فوق العاده از شما برای تجربه لحظاتی توام با آرامش در جزیره زیبای پوکت پذیرایی می کند. برای این ویلاها یک استخر اختصاصی مجهز به جکوزی جریان جِت، یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) و یک حمام روباز مجهز به دوش باران ریز و آلاچیق اختصاصی در نظر گرفته شده است. با اقامت در این ویلاها تصویری از زیبایی های بهشت را در ذهنتان تجسم کنید، در سالا روباز آن غروبی رمانتیک و عاشقانه را تجربه کنید و در حالیکه نوای دلنشین موسیقی احساساتان را نوازش می کند از استراحت بر روی کاناپه های پهناورش لذت ببرید.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت گاردن فمیلی

  سوئیت گاردن فمیلی

  این سوئیت های 180 متر مربعی بسیار لوکس، به صورت یک خوابه و متناسب با اقامت دو میهمان بزرگسال طراحی شده اند و با چشم انداز جذاب و دیدنی به باغ های باطراوت گرمسیری از شما پذیرایی می کنند. برای این سوئیت ها یک استخر اختصاصی مجهز به جکوزی جریان جِت، فضای نشیمن روباز و سرپوشیده، محوطه مخصوص غذا خوردن، آبدارخانه، یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، یک حمام روباز مجهز به دوش باران ریز و سیستم سرگرم کننده بسیار مجهز در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا لاکچری دوخوابه

  ویلا لاکچری دوخوابه

  این ویلاهای 350 متر مربعی بسیار لوکس به صورت دو خوابه طراحی شده اند و با ارائه برترین امکانات رفاهی و بالاترین حریم خصوصی فوق العاده از شما برای تجربه لحظاتی توام با آرامش در جزیره زیبای پوکت پذیرایی می کند. برای این ویلاها یک استخر اختصاصی مجهز به جکوزی جریان جِت، یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، یک حمام روباز مجهز به دوش باران ریز و اتاق بخار و آلاچیق اختصاصی با چشم انداز جذاب و دیدنی به آب های درخشان دریای آندامان در نظر گرفته شده است. با اقامت در این ویلاها تصویری از زیبایی های بهشت را در ذهنتان تجسم کنید، در سالا روباز آن غروبی رمانتیک و عاشقانه را تجربه کنید و در حالیکه نوای دلنشین موسیقی احساساتان را نوازش می کند از استراحت بر روری کاناپه های پهناورش لذت ببرید.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا پول دوخوابه

  ویلا پول دوخوابه

  این ویلاهای 300 متر مربعی بسیار لوکس و به صورت دو خوابه طراحی شده اند و در امتداد غربی شبه جزیره قرار گرفته اند. برای این ویلاها یک استخر اختصاصی مجهز به جکوزی جریان جِت، یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، یک اتاق خواب اضافی برای میهمان، یک حمام روباز مجهز به دوش باران ریز و آلاچیق اختصاصی و مناسب با تماشای منظره نفس گیر غروب آفتاب در نظر گرفته شده است. با اقامت در این ویلاها تصویری از زیبایی های بهشت را در ذهنتان تجسم کنید، در سالا روباز آن غروبی رمانتیک و عاشقانه را تجربه کنید و در حالیکه نوای دلنشین موسیقی احساساتان را نوازش می کند از استراحت بر روری کاناپه های پهناورش لذت ببرید و غرق در تماشای منظره نفس گیر غروب آفتاب و صدای حرکات امواج پر تلاطم دریای آندامان شوید.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت فمیلی دوخوابه

  سوئیت فمیلی دوخوابه

  این سوئیت های 350 متر مربعی بسیار لوکس، به صورت دو خوابه و متناسب با اقامت خانواده ها طراحی شده اند و با ارائه امکاناتی منحصر به فرد از شما در جزیره زیبای پوکت پذیرایی می کنند. این سوئیت ها در امتداد شبه جزیره غربی قرار گرفته اند و نمایشی خیره کننده از غروب آفتاب و چند جزیره در امتداد دریای آندامان را ارائه می دهند. برای این سوئیت ها یک استخر اختصاصی مجهز جکوزی جریان جِت، دو اتاق خواب در یک طبقه، فضای نشیمن روباز با آشپزخانه، محوطه مخصوص غذا خوردن و یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) با یک حمام روباز مجهز به دوش باران ریز و سیستم صوتی بوز در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت گاردن فمیلی دوخوابه

  سوئیت گاردن فمیلی دوخوابه

  این سوئیت های 350 متر مربعی بسیار لوکس، به صورت دو خوابه طراحی شده اند و با چشم انداز جذاب و دیدنی به باغ های باطراوت گرمسیری از شما پذیرایی می کنند. برای این سوئیت ها یک استخر اختصاصی مجهز جکوزی جریان جِت، فضای نشیمن روباز با آشپزخانه، محوطه مخصوص غذا خوردن، دو اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) مجهز حمام روباز مجهز به دوش باران ریز و سیستم سرگرم کننده بسیار مجهز در نظر گرفته شده است.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا دوخوابه رزیدنس

  ویلا دوخوابه رزیدنس

  این ویلاهای 1500 متر مربعی بسیار لوکس به صورت دو خوابه طراحی شده اند و با ارائه برترین امکانات رفاهی از شما پذیرایی می کنند. برای این ویلاها فضای نشیمن بسیار پهناور، آشپزخانه کاملاً مجهز، یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، یک استخر اختصاصی پهناور با جکوزی جریان جت، حمام روباز و سرپوشیده با دوش باران ریز و آلاچیق غروب آفتاب در نظر گرفته شده است. با اقامت در این ویلاها تصویری از زیبایی های بهشت را در ذهنتان تجسم کنید، در سالا روباز آن غروبی رمانتیک و عاشقانه را تجربه کنید و در حالیکه نوای دلنشین موسیقی احساساتان را نوازش می کند از استراحت بر روری کاناپه های پهناورش لذت ببرید.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا سه خوابه رزیدنس

  ویلا سه خوابه رزیدنس

  این ویلاهای 900 متر مربعی بسیار لوکس به صورت سه خوابه طراحی شده اند و  با ارائه برترین امکانات رفاهی از شما پذیرایی می کنند. برای این ویلاها یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، یک اتاق خواب میهمان، یک استخر اختصاصی پهناور با جکوزی جریان جت، حمام روباز و سرپوشیده با دوش باران ریز و آلاچیق غروب آفتاب در نظر گرفته شده است. با اقامت در این ویلاها تصویری از زیبایی های بهشت را در ذهنتان تجسم کنید، در سالا روباز آن غروبی رمانتیک و عاشقانه را تجربه کنید و در حالیکه نوای دلنشین موسیقی احساساتان را نوازش می کند از استراحت بر روری کاناپه های پهناورش لذت ببرید.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا چهار خوابه رزیدنس

  ویلا چهار خوابه رزیدنس

  با انتخاب این ویلاهای 1600 متر مربعی اقامتی رویایی را تجربه نمایید و از تماشای منظره جذاب و دیدنی جزایر اطراف و آب های درخشان دریای آندامان لذت ببرید. این ویلاهای رویایی در فاصله 40 تا 60 هکتاری از سطح دریا قرار گرفته اند و با ارائه امکاناتی فوق العاده مانند دو آشپزخانه اختصاصی، فضای لانج اختصاصی، فضای نشیمن روباز و سرپوشیده، استخر روباز مجهز به جکوزی جریان جِت و یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته) با حمام روباز و مجهز به دوش باران ریز و تجهیزات صوتی و سرگرم کننده از شما پذیرایی می کنند. این ویلاها بسیار شیک و به صورت چهار خوابه طراحی شده اند و می توان از آن به عنوان یکی از شاهکارهای اصلی اقامتگاه نام برد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا پنج خوابه رزیدنس

  ویلا پنج خوابه رزیدنس

  می توان از این ویلاهای 2000 متر مربعی به عنوان یکی از 10 اقامتگاه برتر تایلند نام برد. ویلاهایی با شکوه که قطعاً اقامت در آن مانند رویا می ماند. این ویلاها در قلب باغ گرمسیری 40 هکتاری و در امتداد یکی از زیباترین و جادویی ترین خط ساحلی دنیا قرار گرفته. در زیر سقف این ویلاها همه چیز را خواهید یافت از چشم انداز نفس گبر غروب آفتاب تا صدای دلنشین حرکت امواج و بوی مطبوع نسیم دریایی. برای این ویلاها چهار اتاق خواب، یک اتاق خواب مستر (اتاقی که در آن حمام و دستشویی قرار گرفته)، یک استخر اختصاصی پهناور، دو آشپزخانه اختصاصی، فضای نشیمن پهناور روباز و سرپوشیده، حمام روباز مجهز به دوش باران ریز، سالا روباز و سیستم صوتی بوز در نظر گرفته شده است. اتاق خواب مستر این ویلاها چشم انداز 360 درجه ای به اقیانوس را ارائه می دهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  این سوئیت های 70 متر مربعی در قسمت مرکزی اقامتگاه قرار گرفته اند و با ارائه امکاناتی بسیار لوکس برای ارمغان آوردن نهایت احساس آرامش و راحتی طراحی شده اند. این سوئیت ها بالاترین امکانات رفاهی، بیشترین حریم خصوصی و چشم انداز نفس گیر غروب آفتاب در امتداد آب های پر تلاطم و درخشان دریای آندامان را ارائه می دهد. این سوئیت ها فقط چند قدم تا رستوران جدید بابا و اسپا کول فاصله دارند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
مقاله های گردشگری

حقایقی جالب درباره کشور دیدنی سنگاپور

سنگاپور به دلایل بسیاری نظیر مارینا بی سندز، سینگلیش (زبان انگلیسی سنگاپوری) و غذای محبوب پلو و مرغش مشهور است. اما این همه ماجرا نیست. سنگاپور یک کشور جزیره ای کوچک است اما موارد شگفت انگیزی دارد که قطعا از شنیدن آنها شگفت زده خواهید شد. ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا بیشتر با این کشور کوچک اما جالب آشنا شوید.

متن کامل مقاله

ایر بی ان بی از شما دعوت می کند تا داخل هرم شیشه ای موزه لوور بخوابید

موزه لوور پاریس با همکاری شرکت گردشگری ایر بی ان بی به مناسب سی امین سال ساخت هرم معروفی که در ورودی اصلیش قرار دارد به دو مسافر این شانس را می دهد تا در یک تور اختصاصی از داخل موزه و یک شب اقامت در منشور 22 متری که توسط یو مینگ پی طراحی شده، شرکت کنند.

کلیسای زیبای نوتردام در دام آتش گرفتار شد

عصر روز 25 فروردین ماه سال 1398 در ساعت 6:30 دقیقه به وقت محلی پاریس بود که کلیسای زیبای نوتردام در دام آتش گرفتار شد. این کلیسا بدون شک یکی از زیباترین آثار گوتیک جهان است که ساخت آن در سال 1345 میلادی پس از دو قرن به پایان رسید. کلیسای نوتردام قبل از برج معروف ایفل نماد شهر پاریس بود اما همچنان با سالانه 13 میلیون بازدیدکننده از برج ایفل پر بازدیدتر است.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید