• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • تخت های توئین اتاق فمیلی
 • سوئیت هانی مون هتل تایتانیک بیزینس بایرام پاشا
 • تخت های توئین اتاق سوپریور
 • اتاق دلوکس با چشم انداز دریا
 • تخت های توئین اتاق کانکتد
 • اتاق سوپریور با چشم انداز دریا
 • نمای تخت بزرگ سوئیت هانی مون
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 331 مورد واحد اقامتی شیک و مجلل در مجموعه هتل پنج ستاره تایتانیک بیزنس بایرام پاشا برای اقامت میهمانان گردشگر و شاغل بین المللی شهر استانبول در نظر گرفته شده است. تمامی اتاق ها و سوئیت های این مجموعه با دکوراسیونی مدرن زیبا سازی شده اند و فضاهای وسیعی را در اختیار میهمانان خود با هر نوع سلیقه و هر تعداد همراه قرار می دهند. در کنار تنوع بالا و مناسب بودن برای هر نوع بودجه و سلیقه، امکانات رفاهی و آسایشی مدرنی در تمامی این واحدها گنجانده شده که در مورد ویژگی های مشترک میان آنها می بایست به در اختیار داشتن تهویه مطبوع هوا، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، سیستم تشخیص و اطفا آتش سوزی، کمد لباس، میز تحریر، خدمات ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، اینترنت بیسیم رایگان، مینی بار پر شده با انواع نوشیدنی و اسنک ها، کف پوش تمام پارکت، تلفن با خط مستقیم و امکان برقراری تماس های بین المللی، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، سشوار، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، ارائه امکانات لازم به برای اتوی لباس، ارائه خدمات بیدار باش، در اختیار داشتن چشم اندازی از دریای مرمره و یا شهر استانبول، چراغ مطالعه، خدمات رایگان ارائه بطری آب معدنی به صورت روزانه، خدمات نظافت روزانه اتاق ها و سوئیت ها، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، تلویزیون ال سی دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای و رادیویی، امکان قرار گیری تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) سرویس حمام و دستشویی اختصاصی به همراه وان و محفظه شیشه ای و همینطور روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد.

 • اتاق سوپریور

  اتاق سوپریور

  واحدهای اقامتی سوپریور سیتی ویو از سری اتاق های خوش نقشه و همراه با دکوراسیونی از رنگ های آرامش بخش پاستل می باشند که متراژ 24 متر مربعی را دارا هستند.  این سری اتاق ها با در اختیار داشتن تخت خواب های طبی، فضای مناسبی را برای اقامت میهمانان گردشگر و میهمانان شاغل ایجاد می کنند. تخت خواب هایی که امکان قرار گیری در این اتاق ها را دارند می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا بدین شکل فضای راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان قرار بدهند. لازم به ذکر است که این نوع از اتاق های سوپریور به روی چشم اندازی از شهر استانبول قرار دارند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سوپریور با چشم انداز دریا

  اتاق سوپریور با چشم انداز دریا

  واحدهای اقامتی سوپریور سی ویو از دیگر اتاق های سوپریور موجود در این هتل هستند که به جای چشم انداز شهر، به روی نمایی از دریای مرمره قرار گرفته اند. این سری اتاق ها با دکوراسیونی از رنگ های زمینی و طراحی هنرمندانه، متراژ 26 متر مربعی دارند و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، گزینه بسیار مناسبی برای اقامت دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان خواهند بود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  واحدهای اقامتی دلوکس از هر لحاظ از اتاق های سوپریور برازنده تر بوده و متراژ 28 متر مربعی را در اختیار دارند. اتاق های دلوکس سیتی ویو در میان طبقات دهم الی چهاردهم ساختمان هتل قرار دارند و پنجره های بزرگشان به روی چشم اندازی زیبا از شهر استانبول گشوده می شود. تخت خواب این سری از اتاق ها می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا گزینه اقامتی مناسبی برای دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس با چشم انداز دریا

  اتاق دلوکس با چشم انداز دریا

  واحدهای اقامتی دلوکس سی ویو از دیگر واحدهای اقامتی برازنده ای می باشند که از لحاظ امکانات و فضای بیشتر، نسبت به اتاق های سوپریور گزینه بهتری محسوب می شوند. این سری واحدها در میان طبقات دهم الی چهاردهم ساختمان هتل قرار داشته و متراژ 28 متر مربعی را دارا می باشند. تخت خواب این سری از اتاق ها می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا بدین صورت، گزینه بسیار مناسبی برای اقامت دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان محسوب بشوند. در اختیار داشتن چشم اندازی از دریا و خلیج گلدن هورن و دکوراسیونی از رنگ های زمینی و پاستل از دیگر موارد قابل توجه در مورد اتاق های دلوکس سی ویو می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق اگزکیوتیو

  اتاق اگزکیوتیو

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو سیتی ویو در میان طبقات بالای ساختمان هتل یعنی طبقات پانزدم و شانزدهم قرار گرفته اند و ارائه کننده چشم اندازی خیره کننده از شهر هستند. میهمانان اتاق های اگزکیوتیو سیتی ویو در حقیقت در یکی از لوکس ترین اتاق موجود در این هتل اقامت دارند و متراژ 26 متر مربعی در اختیار آنها قرار داده خواهد شد. تخت خواب هایی که برای اقامت میهمانان این نوع اتاق ها در نظر گرفته شده می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا فضای راحتی را در اختیار دو میهمانان بزرگسال و کودک همراهشان قرار بدهند. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های اگزکیوتیو سیتی ویو امکان استفاده از خدمات ویژه تری که در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج واقع در طبقه هفدهم ساختمان هتل ارائه می شوند نیز بهره مند بشوند. از جمله ویژگی ها و خدماتی که در این سالن ارائه می شود می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از شهر استانبول، پذیرایی با نسپرسو و چندین نوع قهوه در هنگام صبح، امکان اتصال آیپاد و یا گوشی های هوشمند از طریق بلوتوث، خدمات ارائه بوفه وعده صبحانه به صورت رایگان، ارائه انواع نوشیدنی ها و پیش غذاهای اشتها آور، پذیرایی با انواع کیک های کاناپه در هنگام عصر و همینطور امکان استفاده نامحدود از اینترنت بیسیم رایگان اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق اگزکیوتیو با چشم انداز دریا

  اتاق اگزکیوتیو با چشم انداز دریا

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو سی ویو منحصر به فردترین و لوکس ترین اتاق های قابل انتخاب در هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا می باشند که متراژ وسیع 30 متر مربعی را دارا هستند. این سری اتاق ها در میان طبقات پانزدم الی شانزدهم ساختمان هتل قرار دارند و به واسطه این موضوع، به روی چشم اندازی خیره کننده از خلیج گلدن هورن، شبه جزیره تاریخی و همینطور دریای زیبای مرمره قرار گرفته اند. تخت خواب هایی که برای اقامت میهمانان این نوع اتاق ها در نظر گرفته شده می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا فضای راحتی را در اختیار دو میهمانان بزرگسال و کودک همراهشان قرار بدهند. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های اگزکیوتیو سیی ویو امکان استفاده از خدمات ویژه تری که در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج واقع در طبقه هفدهم ساختمان هتل ارائه می شوند نیز بهره مند بشوند. از جمله ویژگی ها و خدماتی که در این سالن ارائه می شود می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از شهر استانبول، پذیرایی با نسپرسو و چندین نوع قهوه در هنگام صبح، امکان اتصال آیپاد و یا گوشی های هوشمند از طریق بلوتوث، خدمات ارائه بوفه وعده صبحانه به صورت رایگان، ارائه انواع نوشیدنی ها و پیش غذاهای اشتها آور، پذیرایی با انواع کیک های کاناپه در هنگام عصر و همینطور امکان استفاده نامحدود از اینترنت بیسیم رایگان اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق فمیلی (خانوادگی)

  اتاق فمیلی (خانوادگی)

  واحدهای اقامتی 30 متر مربعی فمیلی به شکلی خاص و متمرکز به منظور ایجاد محیطی ایده آل برای اقامت خانواده ها تدارک دیده شده اند. این سری اتاق ها در بالاترین طبقات ساختمان هتل قرار دارند تا خانوادهای مقیم در این مجموعه بتوانند به همراه عزیزانشان از چشم انداز تماشایی شهر استانبول لذت ببرند. این اتاق ها غرق در نورهای طبیعی هستند و با امکان قرار گیری تعداد دو عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو تخت خواب توئین، فضای بی نقصی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان قرار خواهند داد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کانکتد (به هم مرتبط)

  اتاق کانکتد (به هم مرتبط)

  واحدهای اقامتی کانکتد از دو اتاق متصل به همدیگر تشکیل شده اند تا با در اختیار داشتن متراژ 55 متر مربعی، وسیع ترین و لوکس ترین گزینه اقامتی به منظور اقامت یک خانواده پر جمعیت در هتل تایتانیک بیزنس بایرام پاشا باشند. در فضای بزرگ اتاق های گرند فمیلی تعداد یک عدد تخت خواب دو نفره، و همینطور دو عدد تخت خواب دو نفره بزرگ گنجانده شده تا گزینه اقامتی فوق العاده راحتی برای چهار میهمان بزرگسال و دو کودک همراهشان باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت هانی مون (ماه عسل)

  سوئیت هانی مون (ماه عسل)

  سوئیت های فرست کلاس و فوق لوکس هانیمون سوئیت در حقیقت تجملی ترین گزینه اقامتی برای میهمانانی هستند که به دنبال محیطی خاص به منظور اقامتی خاطره انگیز می گردند. قرار داشتن بر روی بالاترین طبقه از ساختمان هتل، باعث شده تا هانیمون سوئیت ها به روی چشم اندازی تماشایی از خلیج گلدن هورن، شبه جزیره تاریخی و همینطور دریای زیبای مرمره قرار داشته باشند. متراژ این سوئیت ها 45 متر مربعی می باشد و با در اختیار داشتن تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) فضای بی نقصی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار می دهند. لازم به ذکر است که میهمانان هانیمون سوئیت امکان استفاده از خدمات ویژه تری که در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج واقع در طبقه هفدهم ساختمان هتل ارائه می شوند نیز بهره مند بشوند. از جمله ویژگی ها و خدماتی که در این سالن ارائه می شود می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از شهر استانبول، پذیرایی با نسپرسو و چندین نوع قهوه در هنگام صبح، امکان اتصال آیپاد و یا گوشی های هوشمند از طریق بلوتوث، خدمات ارائه بوفه وعده صبحانه به صورت رایگان، ارائه انواع نوشیدنی ها و پیش غذاهای اشتها آور، پذیرایی با انواع کیک های کاناپه در هنگام عصر و همینطور امکان استفاده نامحدود از اینترنت بیسیم رایگان اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  واحدهای اقامتی سینگل سیتی ویو از سری اتاق های خوش نقشه و همراه با دکوراسیونی از رنگ های آرامش بخش پاستل می باشند که متراژ 24 متر مربعی را دارا هستند.  این سری اتاق ها با در اختیار داشتن تخت خواب های طبی، فضای مناسبی را برای اقامت میهمانان گردشگر و میهمانان شاغل ایجاد می کنند. تخت خواب هایی که امکان قرار گیری در این اتاق ها را دارند می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا بدین شکل فضای راحتی را در اختیار یک میهمان بزرگسال قرار بدهند. لازم به ذکر است که این نوع از اتاق های سینگل به روی چشم اندازی از شهر استانبول قرار دارند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

با 11 غار بزرگ در سراسر جهان آشنا شوید

غارها یکی از زیباترین، دیدنی ترین و جادویی ترین مکان های روی زمین هستند. آنها به عنوان دروازه ای به گذشته سیاره و گواهی از چگونگی تکامل زمین شناخته می شوند. چه شما یک مورخ باشید یا یک علاقه مند به ورزش، غارها همیشه علاقه انسان را برانگیخته اند، چرا که با پیشروی در این تونل های طبیعی، می توانید نگاهی اجمالی به تاریخ گذشته زمین بیاندازید.

متن کامل مقاله

معرفی 7 تجربه شگفت انگیز حیات وحش در اروپا

پناهگاه فوک در شمال آلمان به دلیل جذابیت بیش از حد و کارهای خوبی که انجام می‌ دهند، هنوز هم یکی از مکان‌ های مورد علاقه‌ ام است که تا به حال از آن بازدید کرده‌ ام. البته طوطی های دریایی و حتی خرس ها و اسب های وحشی هم برای دیدن وجود دارند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید اروپا چه چیزی برای ارائه تجربه سفر از نوع حیات وحش برای شما دارد. در اینجا موارد دلخواه شخصی من، بدون ترتیب خاصی آورده شده است.

متن کامل مقاله

عکس های دیدنی از مکان های مقدس متروکه در جهان (قسمت دوم)

جهان پر از مکان های باشکوهی است که زمانی برای تمدن های گمشده مقدس بودند. کتاب جدید مکان‌ های مقدس متروکه اثر لارنس جوف، شگفت‌ انگیزترین مکان‌ های جهان را بررسی می‌ کند. ما برخی از معروف ترین و جذاب ترین آنها را برای کشف تاریخچه ای که در پس آنها نهفته است، برای شما انتخاب کرده ایم.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید