• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق گرند
 • محوطه نشیمن سوئیت پرینس
 • اتاق گرند دلوکس هتل گرند حیات دبی
 • محوطه نشیمن سوئیت یک خوابه
 • نمای تخت بزرگ سوئیت گرند
 • اتاق گرند با چشم انداز کریک
 • نمای تخت بزرگ سوئیت یک خوابه
 • تخت های توئین اتاق گرند
 • نمای تخت بزرگ سوئیت رویال
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرینس
 • تخت های توئین سوئیت رویال
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 682 واحد اقامتی در مجموعه پنج ستاره گرند حیات دبی وجود دارد. این تعداد شامل 38 مورد سوئیت، 184 مورد اتاق گرند، 297 مورد اتاق های کریک، 67 مورد اتاق گرند کلاب، 78 مورد اتاق کلاب کریک، 18 مورد اتاق دلوکس می شوند. امکانات رفاهی مدرن و مختلفی در کلیه اتاق ها و سوئیت های این مجموعه گنجانده شده که در ارتباط با موارد مشترک میان این واحدها می توان به در اختیار داشتن تهویه مطبوع هوا، میز تحریر به همراه فضای کاری مجزا، اینترنت بیسیم سشوار، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، مینی بار در صورت پرداخت هزینه، امکانات لازم برای اتوی لباس، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، سه دستگاه تلفن با خط مستقیم، کمد لباس، خدمات ارائه حوله لباس و دمپایی راحتی، قسمت نشیمن به همراه صندلی راحتی، در اختیار داشتن چشم اندازی از نمای شهر و یا استخر شنای هتل، کلاه زیر دوشی، اتاق و سوئیت های مجهز به عایق صوتی، سیستم تشخیص و اطفاء آتش سوزی، رخت آویز، خدمات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، خدمات ارائه روزنامه، کف تمام موکت، خدمات ارائه دستگاه فکس در صورت درخواست میهمانان، خدمات ارائه سبد میوه، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، خدمات بیدار باش و ساعت زنگ دار، خدمات ارائه بطری آب معدنی، تلویزیون ال ای دی حداقل 25 اینچی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای و رادیویی، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، امکان قرار گیری تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، سرویس حمام و دستشویی ایتالیایی با کف پوشی از سنگ مرمر و مجهز به وان و نیز ارائه خدمات روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته می شود. 

 • اتاق گرند

  اتاق گرند

  متراژ واحدهای اقامتی گرند کینگ و تویین در حدود 39 متر مربع می باشد. این سری از اتاق های هتل که دکوراسیونی کلاسیک و زیبا را دارا هستند، با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، مناسب اقامت دو میهمان بزرگسال خواهند بود. لازم به ذکر است که اتاق های گرند تویین و کینگ فاقد امکان قرار گیری تخت خواب اضافی می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کلاب

  اتاق کلاب

  واحدهای کلاب کینگ و یا تویین جزو خاص ترین و پر امکانات ترین اتاق های موجود در هتل گرند حیات دبی می باشند که متراژ 39 متر مربعی را دارا هستند. تخت خواب این سری از اتاق ها می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای بسیار تماشایی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. اتاق های کلاب کینگ و کلاب تویین فاقد امکان قرار گیری تخت خواب اضافی می باشند. لازم به ذکر است که میهمانان تمامی اتاق های کلاب کینگ و تویین امکان بهره مندی از خدمات ویژه گرند کلاب را نیز خواهند داشت. این خدمات شامل امکان استفاده از خدمات سالن استراحت گرند کلاب لانج به همراه پذیرایی رایگان از وعده صبحانه بین المللی به صورت روزانه و پذیرایی با انواع نوشیدنی و شیرینی در هنگام عصر، پذیرایی با انواع خوراکی های که هر روز از ساعت 11:00 صبح الی 6:00 عصر و سپس تا ساعت 8:00 شب، پذیرایی از میهمانان حاضر در سالن استراحت لانج تا ساعت 11 شب و همینطور ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه بین المللی دبی در صورت پرداخت هزینه اشاره نمود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق گرند با چشم انداز

  اتاق گرند با چشم انداز

  واحدهای شیک و جادار کریک ساید کینگ و تویین از سری اتاق هایی هستند که امکانات و فضای برتری را نسبت به اتاق های گرند برخوردار می باشند. متراژ این سری اتاق ها در حدود 44 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، محیط راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. در اختیار داشتن چشم اندازی از خور تاریخی شهر دبی و فضای سرسبز اطراف هتل گرند حیات دبی از دیگر ویژگی های هر دوی این نوع اتاق ها می باشد. لازم به ذکر است که اتاق های کریک ساید کینگ و تویین امکان قرار گیری تخت خواب های اضافی را خواهند داشت.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کلاب با چشم انداز

  اتاق کلاب با چشم انداز

  واحدهای کلاب کریک ساید کینگ و تویین با در اختیار داشتن متراژ 44 متر مربعی یکی از بزرگ ترین و پر امکانات ترین اتاق هایی می باشند که میهمانان این هتل پنج ستاره در صورت تمایل می توانند آنها را انتخاب کنند. تخت خواب هایی که در این سری اتاق ها گنجانده شده می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای برازنده ای را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از خور تاریخی دبی و همینطور فضای سرسبز اطراف این هتل از دیگر ویژگی های این اتاق ها محسوب می شود. نکته مهم در مورد اتاق های کلاب کریک ساید کینگ و تویین اینکه امکان قرار گیری تخت خواب های اضافی را خواهند داشت. لازم به ذکر است که میهمانان تمامی این اتاق ها امکان بهره مندی از خدمات ویژه گرند کلاب را نیز دارند. این خدمات شامل امکان استفاده از خدمات سالن استراحت گرند کلاب لانج به همراه پذیرایی رایگان از وعده صبحانه بین المللی به صورت روزانه و پذیرایی با انواع نوشیدنی و شیرینی در هنگام عصر، پذیرایی با انواع خوراکی های که هر روز از ساعت 11:00 صبح الی 6:00 عصر و سپس تا ساعت 8:00 شب، پذیرایی از میهمانان حاضر در سالن استراحت لانج تا ساعت 11 شب و همینطور ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه بین المللی دبی در صورت پرداخت هزینه اشاره نمود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق گرند دلوکس

  اتاق گرند دلوکس

  واحدهای فوق العاده شیک گرند دلوکس در طبقه اول ساختمان هتل گرند حیات دبی قرار دارند و متراژ 66 متر مربعی خود را در اختیار میهمانانشان قرار خواهند داد. این سری اتاق ها به عنوان اتاق هایی که فضای مناسب و راحتی را در اختیار خانواده ها قرار می دهند، به دو عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) مجهز هستند تا در این صورت انتخاب بی نظیری برای اقامت یک خانواده متشکل از چهار میهمان بزرگسال و دو کودک همراهشان باشند. در اختیار داشتن چشم اندازی از خور تاریخی دبی و همینطور فضای سرسبز اطراف این هتل از دیگر ویژگی های این اتاق ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که میهمانان تمامی این نوع اتاق ها امکان بهره مندی از خدمات ویژه گرند کلاب را نیز خواهند شد. این خدمات شامل امکان استفاده از خدمات سالن استراحت گرند کلاب لانج به همراه پذیرایی رایگان از وعده صبحانه بین المللی به صورت روزانه و پذیرایی با انواع نوشیدنی و شیرینی در هنگام عصر، پذیرایی با انواع خوراکی های که هر روز از ساعت 11:00 صبح الی 6:00 عصر و سپس تا ساعت 8:00 شب، پذیرایی از میهمانان حاضر در سالن استراحت لانج تا ساعت 11 شب و همینطور ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه بین المللی دبی در صورت پرداخت هزینه اشاره نمود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئیت های فمیلی (گرند سوئیت) از جمله واحدهای اقامتی هستند که از اتاق های هتل گرند حیات دبی مجلل تر و وسیع تر بوده و امکانات بیشتری را برای میهمانان خاص خود در نظر گرفته اند. متراژ این نوع سوئیت ها در حدود 88 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای بی نقصی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. در اختیار داشتن چشم اندازی از خور تاریخی دبی و همینطور فضای سرسبز اطراف این هتل از دیگر ویژگی های این سوئیت ها محسوب می شود. نکته مهم در مورد واحدهای گرند سوئیت کینگ اینکه امکان قرار گیری تخت خواب های اضافی را خواهند داشت. لازم به ذکر است که میهمانان تمامی این نوع سوئیت ها امکان بهره مندی از خدمات ویژه گرند کلاب را نیز دارند. این خدمات شامل امکان استفاده از خدمات سالن استراحت گرند کلاب لانج به همراه پذیرایی رایگان از وعده صبحانه بین المللی به صورت روزانه و پذیرایی با انواع نوشیدنی و شیرینی در هنگام عصر، پذیرایی با انواع خوراکی های که هر روز از ساعت 11:00 صبح الی 6:00 عصر و سپس تا ساعت 8:00 شب، پذیرایی از میهمانان حاضر در سالن استراحت لانج تا ساعت 11 شب و همینطور ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه بین المللی دبی در صورت پرداخت هزینه اشاره نمود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت یک خوابه

  سوئیت یک خوابه

  سوئیت یک خوابه (سوئیت امیری) متراژ وسیع 132 متر مربعی داشته و یک واحد اقامتی فوق العاده تماشایی و مجلل را برای میهمانان مشکل پسند خود تدارک دیده است. این سری سوئیت ها از یک اتاق خواب بزرگ و همچنین یک اتاق نشیمن مجزا از هم تشکیل شده اند. تخت خواب موجود در اتاق این واحد از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) بوده و همینطور تعداد دو عدد کاناپه تخت خواب شو نیز در قسمت نشیمن آن وجود دارد تا در مجموع انتخاب فوق العاده ای برای اقامت چهار میهمان بزرگسال و دو کودک همراهشان باشند. در اختیار داشتن چشم اندازی از خور تاریخی دبی و همینطور فضای سرسبز اطراف این هتل از دیگر ویژگی های این سوئیت ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که میهمانان تمامی این نوع سوئیت ها امکان بهره مندی از خدمات ویژه گرند کلاب را نیز خواهند شد. این خدمات شامل امکان استفاده از خدمات سالن استراحت گرند کلاب لانج به همراه پذیرایی رایگان از وعده صبحانه بین المللی به صورت روزانه و پذیرایی با انواع نوشیدنی و شیرینی در هنگام عصر، پذیرایی با انواع خوراکی های که هر روز از ساعت 11:00 صبح الی 6:00 عصر و سپس تا ساعت 8:00 شب، پذیرایی از میهمانان حاضر در سالن استراحت لانج تا ساعت 11 شب و همینطور ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه بین المللی دبی در صورت پرداخت هزینه اشاره نمود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرینس

  سوئیت پرینس

  واحدهای اقامتی پرینس سوئیت یکی از دو نمونه سوئیت اقامتی بی نهایت تجملی در هتل گرند حیات دبی هستند. این سوئیت ها با متراژ 176 متر مربعی خود به عنوان یکی از گزینه های مناسب برای اقامت خانواده ها شناخته می شوند و در تک اتاق خواب خود تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همینطور یک عدد کاناپه تخت خواب شو را گنجانده اند. همچنین این سوئیت ها تعداد یک عدد کاناپه تخت خواب شو را نیز در قسمت نشیمن مجزا از اتاق خوابشان در اختیار دارند تا در مجموع فضای مجللی را در اختیار تعداد چهار میهمان بزرگسال و دو کودک همراهشان قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از خور تاریخی دبی و همینطور فضای سرسبز اطراف این هتل به واسطه قرار داشتن در طبقات بالایی ساختمان هتل از دیگر ویژگی های این سوئیت ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که میهمانان تمامی این نوع سوئیت ها امکان بهره مندی از خدمات ویژه گرند کلاب را نیز خواهند شد. این خدمات شامل امکان استفاده از خدمات سالن استراحت گرند کلاب لانج به همراه پذیرایی رایگان از وعده صبحانه بین المللی به صورت روزانه و پذیرایی با انواع نوشیدنی و شیرینی در هنگام عصر، پذیرایی با انواع خوراکی های که هر روز از ساعت 11:00 صبح الی 6:00 عصر و سپس تا ساعت 8:00 شب، پذیرایی از میهمانان حاضر در سالن استراحت لانج تا ساعت 11 شب و همینطور ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه بین المللی دبی در صورت پرداخت هزینه اشاره نمود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت رویال

  سوئیت رویال

  رویال سوئیت با ارزش ترین و گران قیمت ترین گزینه اقامتی قابل انتخاب در هتل گرند حیات دبی می باشد. این سوئیت متراژ وسیع 264 متر مربعی را دارا است و تعداد دو اتاق خواب و یک قسمت نشیمن مجزا از آنها را در اختیار میهمانانش قرار خواهد داد. تخت خواب اتاق اول این اتاق به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) مجهز بوده و تخت خواب های اتاق دیگر نیز از نوع دو عدد تخت خواب یک نفره می باشند. در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از خور تاریخی دبی و همینطور فضای سرسبز اطراف این هتل به واسطه قرار داشتن در طبقات بالایی ساختمان هتل از دیگر ویژگی های این سوئیت ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که میهمانان تمامی این نوع سوئیت ها امکان بهره مندی از خدمات ویژه گرند کلاب را نیز خواهند شد. این خدمات شامل امکان استفاده از خدمات سالن استراحت گرند کلاب لانج به همراه پذیرایی رایگان از وعده صبحانه بین المللی به صورت روزانه و پذیرایی با انواع نوشیدنی و شیرینی در هنگام عصر، پذیرایی با انواع خوراکی های که هر روز از ساعت 11:00 صبح الی 6:00 عصر و سپس تا ساعت 8:00 شب، پذیرایی از میهمانان حاضر در سالن استراحت لانج تا ساعت 11 شب و همینطور ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه بین المللی دبی در صورت پرداخت هزینه اشاره نمود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی سینگل در حدود 39 متر مربع می باشد. این سری از اتاق های هتل که دکوراسیونی کلاسیک و زیبا را دارا هستند، با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، مناسب اقامت یک میهمان بزرگسال خواهند بود.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

با 11 غار بزرگ در سراسر جهان آشنا شوید

غارها یکی از زیباترین، دیدنی ترین و جادویی ترین مکان های روی زمین هستند. آنها به عنوان دروازه ای به گذشته سیاره و گواهی از چگونگی تکامل زمین شناخته می شوند. چه شما یک مورخ باشید یا یک علاقه مند به ورزش، غارها همیشه علاقه انسان را برانگیخته اند، چرا که با پیشروی در این تونل های طبیعی، می توانید نگاهی اجمالی به تاریخ گذشته زمین بیاندازید.

متن کامل مقاله

معرفی 7 تجربه شگفت انگیز حیات وحش در اروپا

پناهگاه فوک در شمال آلمان به دلیل جذابیت بیش از حد و کارهای خوبی که انجام می‌ دهند، هنوز هم یکی از مکان‌ های مورد علاقه‌ ام است که تا به حال از آن بازدید کرده‌ ام. البته طوطی های دریایی و حتی خرس ها و اسب های وحشی هم برای دیدن وجود دارند. ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید اروپا چه چیزی برای ارائه تجربه سفر از نوع حیات وحش برای شما دارد. در اینجا موارد دلخواه شخصی من، بدون ترتیب خاصی آورده شده است.

متن کامل مقاله

عکس های دیدنی از مکان های مقدس متروکه در جهان (قسمت دوم)

جهان پر از مکان های باشکوهی است که زمانی برای تمدن های گمشده مقدس بودند. کتاب جدید مکان‌ های مقدس متروکه اثر لارنس جوف، شگفت‌ انگیزترین مکان‌ های جهان را بررسی می‌ کند. ما برخی از معروف ترین و جذاب ترین آنها را برای کشف تاریخچه ای که در پس آنها نهفته است، برای شما انتخاب کرده ایم.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید