• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق کلاسیک
 • تخت های توئین اتاق اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ اتاق پرمیوم
 • محوطه نشیمن سوئیت پرمیوم
 • نمای تخت بزرگ اتاق اگزکیوتیو
 • تخت های توئین اتاق کلاسیک
 • تخت بزرگ اتاق پرمیوم کلاب
 • سوئیت کلاسیک هتل رودا ال بوستان
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرمیوم
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 279 واحد اقامتی در مجموعه پنج ستاره رودا اَل بوستان وجود دارد. تمامی اتاق ها و سوئیت های این هتل در چهار طبقه مختلف که به دور سالن زیبای ورودی هتل پراکنده شده اند قرار گرفته و در کنار آن، سوئیت های هتل نیز در طبقه ای اختصاصی تر با امکانات تجملی تری آماده پذیرایی از میهمانان می باشند. امکانات رفاهی مدرن و مختلفی در کلیه اتاق ها و سوئیت های این مجموعه گنجانده شده که در ارتباط با موارد مشترک میان این واحدها می توان به در اختیار داشتن تهویه مطبوع هوا، میز تحریر، اینترنت بیسیم سشوار، گاوصندوق، مینی بار در صورت پرداخت هزینه، امکانات لازم برای اتوی لباس، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، تلفن با خط مستقیم، کمد لباس، خدمات ارائه حوله لباس و دمپایی راحتی، قسمت نشیمن به همراه صندلی راحتی، ورودی و خروجی اختصاصی، در اختیار داشتن چشم اندازی از نمای شهر و یا استخر شنای هتل، کلاه زیر دوشی، اتاق و سوئیت های مجهز به عایق صوتی، سیستم تشخیص و اطفاء آتش سوزی، رخت آویز، خدمات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، خدمات ارائه روزنامه، کف تمام موکت، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، مبدل برق، خدمات بیدار باش و ساعت زنگ دار، خدمات ارائه بطری آب معدنی، تلویزیون ال ای دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای و رادیویی، خدمات ارائه بازی های ویدیویی و فیلم های سینمایی، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، امکان قرار گیری تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) با عرض بیش از 2 متر، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب اضافی، سرویس حمام و دستشویی با کف پوشی از سنگ مرمر و مجهز به وان و نیز ارائه خدمات روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره داشت. لازم به ذکر است که دسترسی به واحدهای اقامتی واقع در طبقات بالایی ساختمان هتل از طریق آسانسور فراهم خواهد بود.

 • اتاق کلاسیک

  اتاق کلاسیک

  تمامی واحدهای اقامتی کلاسیک کینگ و تویین در میان طبقات اول، دوم و چهارم ساختمان هتل قرار گرفته اند. این سری اتاق ها که با دکوراسیونی مدرن زیبا سازی شده اند دارای متراژ 34 متر مربعی هستند و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، مناسب اقامت دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان می باشند. در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر از دیگر ویژگی های اتاق های کلاسیک محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  تمامی واحدهای اقامتی سینگل در میان طبقات اول، دوم و چهارم ساختمان هتل قرار گرفته اند. این سری اتاق ها که با دکوراسیونی مدرن زیبا سازی شده اند دارای متراژ 34 متر مربعی هستند و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، مناسب اقامت یک میهمان بزرگسال می باشند. در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر از دیگر ویژگی های این اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق اگزکیوتیو

  اتاق اگزکیوتیو

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو کینگ و یا تویین از سری دیگر واحدهای اقامتی نسبتاً کوچکتر اما برازنده تر هتل رودا اَل بوستان به حساب می آیند. متراژ این سری اتاق ها در حدود 34 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب تویین، شرایط فوق العاده مناسبی را برای اقامت دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار خواهند داد. خدمات ارائه حوله به منظور استفاده در استخر شنا و در اختیار داشتن چشم اندازی از نمای شهر و یا استخر شنای هتل جزو دیگر ویژگی های این اتاق ها می باشند. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های اگزکیوتیو در طول اقامت خود از امکانات ویژه تری نیز بهره مند می شوند که این خدمات شامل پذیرش اختصاصی همراه با خدمات تحویل و تخلیه سریع در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، پذیرایی از وعده صبحانه، چای عصرانه به همراه شیرینی کاناپه و کلی نوشیدنی در هنگام شب در سالن اگزکیوتیو لانج که همگی به صورت رایگان صورت می گیرد، امکان استفاده از اینترنت بیسیم رایگان در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) رایگان به فرودگاه بین المللی شهر دبی، ارائه خدمات لباسشویی تا 50 درهم به ازای هر بار اقامت و نیز امکان استفاده رایگان از سالن برگزاری جلسات کاری هتل به مدت 2 ساعت در طول اقامت میهمانان می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق پرمیوم

  اتاق پرمیوم

  واحدهای اقامتی پرمییوم از خیلی جهات از اتاق های کلاسیک برتر هستند. این سری اتاق ها در میان طبقات اول، دوم و چهارم ساختمان هتل رودا اَل بوستان قرار گرفته اند و متراژ 43 متر مربعی را دارا هستند. تخت خواب اتاق های پرمییوم می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای برازنده تری را در اختیار دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان قرار بدهند. در اختیار داشتن بالکن و یا تراس با دسترسی مستقیم به استخر شنای هتل از جمله دیگر ویژگی های این سری اتاق ها هستند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق پرمیوم کلاب

  اتاق پرمیوم کلاب

  واحدهای اقامتی بسیار شیک و زیبای اگزکیوتیو پرمییوم کینگ متراژ 43 متر مربعی دارند. این سری اتاق ها به منظور فراهم نمودن شرایط ایده آل برای اقامت دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان، تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را دارا هستند. خدمات ارائه حوله به منظور استفاده در استخر شنا، در اختیار داشتن پنجره های تمام قد با نور گیری عالی و همینطور بالکن اختصاصی مجهز به صندلی و میز در فضای باز از جمله دیگر ویژگی های خاص اتاق های اگزکیوتیو پرمییوم کینگ می باشند. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های اگزکیوتیو پرمییوم در طول اقامت خود از امکانات ویژه تری نیز بهره مند می شوند که این خدمات شامل پذیرش اختصاصی همراه با خدمات تحویل و تخلیه سریع در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، پذیرایی از وعده صبحانه، چای عصرانه به همراه شیرینی کاناپه و کلی نوشیدنی در هنگام شب در سالن اگزکیوتیو لانج که همگی به صورت رایگان صورت می گیرد، امکان استفاده از اینترنت بیسیم رایگان در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) رایگان به فرودگاه بین المللی شهر دبی، ارائه خدمات لباسشویی تا 50 درهم به ازای هر بار اقامت و نیز امکان استفاده رایگان از سالن برگزاری جلسات کاری هتل به مدت 2 ساعت در طول اقامت میهمانان می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت کلاسیک

  سوئیت کلاسیک

  واحدهای اقامتی کلاسیک سوئیت با در اختیار داشتن متراژ 55 متر مربعی، یکی از منحصر به فرد ترین سوئیت های موجود در هتل رودا اَل بوستان می باشند. این سری سوئیت های دوبلکس مجهز به یک قسمت نشیمن و اتاق خواب مجزا از یکدیگر بوده و فضای راحتی را در اختیار میهمانان گردشگر و میهمانانی که تمایل دارند در طول اقامت خود به کسب و کار خود رسیدگی کنند قرار می دهند. تخت خواب این سری سوئیت ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا فضای بی نقصی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. خدمات ارائه حوله به منظور استفاده در استخر شنا و در اختیار داشتن چشم اندازی تماشایی از شهر دبی از دیگر ویژگی های کلاسیک سوئیت ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که میهمانان کلاسیک سوئیت ها در طول اقامت خود از امکانات ویژه تری نیز بهره مند می شوند که این خدمات شامل پذیرش اختصاصی همراه با خدمات تحویل و تخلیه سریع در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، پذیرایی از وعده صبحانه، چای عصرانه به همراه شیرینی کاناپه و کلی نوشیدنی در هنگام شب در سالن اگزکیوتیو لانج که همگی به صورت رایگان صورت می گیرد، امکان استفاده از اینترنت بیسیم رایگان در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) رایگان به فرودگاه بین المللی شهر دبی، ارائه خدمات لباسشویی تا 50 درهم به ازای هر بار اقامت و نیز امکان استفاده رایگان از سالن برگزاری جلسات کاری هتل به مدت 2 ساعت در طول اقامت میهمانان می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرمیوم

  سوئیت پرمیوم

  واحدهای اقامتی پرمییوم سوئیت جزو دو نمونه از گزینه های اقامتی فوق لوکس در این هتل پنج ستاره محسوب می شوند که مجهز به قسمت نشیمن و اتاق خواب مجزا از یکدیگر هستند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 76 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای کاملی را برای اقامت دو میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. خدمات ارائه حوله به منظور استفاده در استخر شنا و در اختیار داشتن چشم اندازی تماشایی از شهر دبی از دیگر ویژگی های کلاسیک سوئیت ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که میهمانان پرمییوم سوئیت ها در طول اقامت خود از امکانات ویژه تری نیز بهره مند می شوند که این خدمات شامل پذیرش اختصاصی همراه با خدمات تحویل و تخلیه سریع در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، پذیرایی از وعده صبحانه، چای عصرانه به همراه شیرینی کاناپه و کلی نوشیدنی در هنگام شب در سالن اگزکیوتیو لانج که همگی به صورت رایگان صورت می گیرد، امکان استفاده از اینترنت بیسیم رایگان در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) رایگان به فرودگاه بین المللی شهر دبی، ارائه خدمات لباسشویی تا 50 درهم به ازای هر بار اقامت و نیز امکان استفاده رایگان از سالن برگزاری جلسات کاری هتل به مدت 2 ساعت در طول اقامت میهمانان می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو

  سوئیت اگزکیوتیو

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو سوئیت با در اختیار داشتن متراژ 85 متر مربعی، تجملی ترین و وسیع ترین گزینه اقامتی در هتل رودا اَل بوستان محسوب می شوند. این سری سوئیت ها که در میان بزرگ ترین سوئیت های کل شهر دبی قرار دارند به یک قسمت نشیمن بزرگ و مجزا از اتاق خواب و همینطور یک قسمت ناهار خوری مجهز هستند. اتاق خواب این واحد از نوع مستر می باشد و قسمت نشیمن مخصوص به خود که به روی چشم اندازی از شهر دبی قرار گرفته را دارا می باشد. تخت خوابی که در اتاق خواب این سوئیت ها گنجانده شده از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا در مجموع فضای بی نقصی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. لازم به ذکر است که میهمانان اگزکیوتیو سوئیت ها در طول اقامت خود از امکانات ویژه تری نیز بهره مند می شوند که این خدمات شامل پذیرش اختصاصی همراه با خدمات تحویل و تخلیه سریع در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، پذیرایی از وعده صبحانه، چای عصرانه به همراه شیرینی کاناپه و کلی نوشیدنی در هنگام شب در سالن اگزکیوتیو لانج که همگی به صورت رایگان صورت می گیرد، امکان استفاده از اینترنت بیسیم رایگان در سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج، ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) رایگان به فرودگاه بین المللی شهر دبی، ارائه خدمات لباسشویی تا 50 درهم به ازای هر بار اقامت و نیز امکان استفاده رایگان از سالن برگزاری جلسات کاری هتل به مدت 2 ساعت در طول اقامت میهمانان می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

قدیمی ترین موزه جهان بیش از 500 سال قدمت دارد

امروز، نگاهی به موزه ای خواهیم داشت که معتقدیم قدیمی ترین موزه در جهان است. این اولین موزه ای نیست که وجود داشته، اما قدیمی ترین موزه ای است که هنوز هم می توانید به آن دسترسی داشته باشید یا از آن بازدید کنید. این تمایز مهم است و دلیل آن را در بخش بعدی خواهید فهمید. در حال حاضر، بیایید قدیمی ترین موزه جهان را بهتر بشناسیم.

چرا این پایتخت مد روز اروپا رکوردهای گردشگری تمام دوران را می شکند

در حالی که نمی توان انکار کرد که جزایر و شهرهای تفریحی این کشور یکی از بزرگترین محرک های هجوم بی سابقه گردشگران در فصل گذشته بوده اند، روندهای بلندمدت نشان می دهد که قهرمان گردشگری یونان در حال حاضر جایی جز پایتخت خیره کننده آن نیست. بیایید نگاهی عمیق‌ تر به این موضوع بیندازیم که چرا گردشگران بیش از هر زمان دیگری به این پایتخت محبوب اروپا هجوم می‌ آورند.

متن کامل مقاله

با 15 تا از بهترین مکان ها برای رصد آسمان شب در جهان آشنا شوید

انجمن بین‌ المللی آسمان تاریک (IDA) که در سال 1988 تاسیس شد، بیش از 200 مکان را معرفی کرده که شامل محیط‌ های شهری، پارک‌ های ملی و پناهگاه های طبیعی هستند که تاریک‌ ترین و پر ستاره‌ ترین آسمان سیاره را ارائه می‌ دهند. از یوتا تا نامیبیا، در اینجا با برخی از بهترین مکان‌ های جهان برای رصد ستارگان آشنا شوید.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید