• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • تخت بزرگ سوئیت پرزیدنشال
 • تخت های توئین اتاق فمیلی
 • نمای تخت بزرگ سوئیت دلوکس
 • تخت های توئین اتاق سوپریور
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • سوئیت دلوکس هتل ددمان کانونشن سنتر
 • نمای تخت بزرگ اتاق فمیلی
 • محوطه نشیمن سوئیت پرزیدنشال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت جونیور
 • سوئیت رویال هتل ددمان کانونشن سنتر
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 206 واحد اقامتی در هتل پنج ستاره ددمان قونیه کانونشن سنتر وجود دارد. اتاق ها و سوئیت های این مجموعه هم مناسب اقامت تک میهمانان بزرگسال می باشد و هم اینکه سوئیت های وسیع و بزرگتری را شامل می شوند که مناسب اقامت میهمانان پر جمعیت تر مثل خانواده ها را ایجاد کرده اند. علاوه بر فراهم نمودن یک موقعیت مکان مناسب در شهر قونیه، امکانات رفاهی متنوعی در تمامی اتاق ها و سوئیت های این مجموعه گنجانده شده که در مورد موارد مشترک میان آنها می توان به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، سیستم تشخیص آتش سوزی، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس در صورت درخواست میهمانان، قسمت نشیمن به همراه کاناپه، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه به صورت رایگان، سشوار، خدمات ارائه دمپایی راحتی، سیستم گرمایشی، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کف تمام پارکت و موکت، حوله دست و صورت، کمد لباس، سیستم قفل الکترونیکی درب اتاق، مینی بار، سطل زباله، تلفن با خط مستقیم، ارائه خدمات لباسشویی، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، تلویزیون ال ای دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، ارائه حوله برای استفاده در استخر شنای هتل، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) و یا تخت خواب های یک نفره، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب اضافی، سرویس حمام و دستشویی با کف پوشی از سنگ مرمر، آینه آرایش و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته در صورت پرداخت هزینه اشاره کرد.

 • اتاق سوپریور

  اتاق سوپریور

  در مجموع تعداد 147 مورد از واحدهای اقامتی هتل دِدِمان قونیه کانوِنشن سنتر از نوع اتاق های سوپریور می باشد که متراژ 32 متر مربعی را در اختیار دارند. این سری اتاق ها با طراحی مدرن و دکوراسیونی زیبا از رنگ های آرامش بخش و بژ، امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا هستند تا فضای مناسبی را در اختیار حداکثر دو میهمان بزرگسال و دو کودک همراهشان قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر از دیگر ویژگی های اتاق های سوپریور می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  در مجموع تعداد 147 مورد از واحدهای اقامتی هتل دِدِمان قونیه کانوِنشن سنتر از نوع اتاق های سینگل می باشد که متراژ 32 متر مربعی را در اختیار دارند. این سری اتاق ها با طراحی مدرن و دکوراسیونی زیبا از رنگ های آرامش بخش و بژ، امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا هستند تا فضای مناسبی را در اختیار یک میهمان بزرگسال قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر از دیگر ویژگی های این اتاق ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  در مجموع تعداد 31 مورد از اتاق های این مجوعه از نوع واحدهای اقامتی دلوکس می باشند که فضا و امکانات برازنده تری را نسبت به اتاق های سوپریور در اختیار دارند. متراژ واحدهای اقامتی دلوکس در حدود 38 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای بسیار شیکی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار خواهند داد. در مورد سایر ویژگی های این سری اتاق ها می بایست به وجود وان جکوزی در سرویس بهداشتی و حمام اشاره نمود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق فمیلی (خانوادگی)

  اتاق فمیلی (خانوادگی)

  در مجموع تعداد 8 مورد اتاق فمیلی در این هتل پنج ستاره وجود دارد. واحدهای اقامتی فمیلی به شکل ویژه ای برای خانواده های میهمان و حتی افراد شاغل و مدیران موفق در این مجموعه تدارک دیده شده اند. متراژ این سری از اتاق ها 57 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همچنین در صورت تمایل میهمانان با ظرفیت قرار گیری تعداد دو الی چهار تخت خواب یک نفره، برای پذیرایی از یک خانواده پنج نفره ایده آل محسوب می شوند. در مورد سایر ویژگی های اتاق های فمیلی می بایست به یک قسمت مطالعه مجزا، دو حمام و سرویس بهداشتی وسیع و همینطور یک اتاق نشیمن جداگانه اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت جونیور

  سوئیت جونیور

  تعداد واحدهای اقامتی جونیور سوئیت به چهارده مورد می رسد. این سری سوئیت های بسیار شیک و خاص دارای متراژ 65 مربعی هستند و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، یکی از مجلل ترین گزینه ها برای اقامت دو میهمان بزرگسال محسوب می شوند. در مورد سایر ویژگی های جونیور سوئیت ها می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی وسیع از قسمت مرکزی شهر قونیه، کاناپه های راحت و بزرگ و نیز سرویس حمام و دستشویی بزرگ به همراه وان جکوزی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت دلوکس

  سوئیت دلوکس

  واحدهای اقامتی دلوکس سوئیت از سری سوئیت های بسیار مجلل این مجموعه می باشند که حداقل متراژ 65 متر مربعی را دارا هستند. تمامی واحدهای دلوکس سوئیت ضمن در اختیار داشتن یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) در قسمت اتاق خواب خود، یک اتاق نشیمن وسیع به همراه تعدادی کاناپه راحت را نیز دارا هستند. در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون ال ای دی، سرویس حمام و دستشویی مجهز به وان جکوزی، ارائه محصولات بهداشتی لوکس با برند کیجی از جمله سایر ویژگی های دلوکس سوئیت ها می باشند. لازم به ذکر است که میهمانان واحدهای اقامتی دلوکس سوئیت امکان استفاده از سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را نیز خواهند داشت. در مورد ویژگی های این سالن ویژه می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر قونیه، پذیرایی با انواع نوشیدنی ها از جمله چای، قهوه و کلی اسنک و نیز پذیرایی با نوشیدنی های متنوع در ساعت شادی این سالن اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت رویال

  سوئیت رویال

  رویال سوئیت ها یکی از دو سری سوئیت رویایی موجود در هتل دِدِمان قونیه کانوِنشن سنتر می باشند که متراژ 70 متر مربعی را دارا هستند. میهمانان رویال سوئیت ها می توانند در قسمت نشیمن مجزای واحد اقامتی خود به استراحت بپردازند و یا از چشم انداز زیبای شهر لذت ببرند. سایر ویژگی های این سوئیت ها شامل کاناپه های راحتی در قسمت نشیمن، سرویس حمام و دستشویی مجهز به وان جکوزی و دو دستگاه تلویزیون ال ای دی به همراه دستگاه پخش بلوری می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت پرزیدنشال

  واحدهای اقامتی پرزیدنشال سوئیت بی شک لوکس ترین و گران قیمت ترین گزینه موجود در هتل دِدِمان قونیه کانوِنشن سنتر می باشند. این سوئیت در بالاترین طبقه ساختمان این مجموعه قرار دارد و به عنوان یک پنت هاوس وسیع، متراژ 280 متر مربعی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد. اتاق خواب این واحد مستر می باشد و در کنار یک اتاق خواب مخصوص میهمانان، هر دو مجهز به تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) هستند. قسمت نشیمن مجزا، قسمت مطالعه، قسمت ناهار خوری، دو دستگاه تلویزیون ال ای دی به همراه دستگاه پخش بلوری، سونای اختصاصی، قسمت بدن سازی و همینطور در اختیار داشتن وان جکوزی از جمله سایر ویژگی های منحصر به فرد پرزیدنشال سوئیت ها می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

با 10 اکتشاف مهم باستان شناسی در ترکیه آشنا شوید

منطقه ای که اکنون به نام ترکیه شناخته می شود یکی از غنی ترین مکان های خاورمیانه برای سفرهای باستان شناسی و تاریخی است. امروزه برخی از مهم ترین اکتشافات باستان شناسی تاریخ در این کشور انجام شده است که در صدر فهرست قرار دارند.

متن کامل مقاله

این 10 کشور پتانسیل تبدیل شدن به مقاصد مهم گردشگری سال 2024 را دارند

چه در مورد پایداری وسواس داشته باشید و به دنبال برخی از زیباترین مقاصد اکوتوریسمی برای بازدید در کارائیب باشید و چه از علاقه‌ مندان به تاریخ باشید که به دنبال مکان‌ های باستان‌ شناسی جدید هستند، مکان‌ های زیبای متعددی در سراسر جهان برای کاوش وجود دارد، از جمله مقاصدی که پیش‌ بینی می‌ شود در میان پربازدیدترین های جهان در سال 2024 باشند.

متن کامل مقاله

معرفی 10 مورد از پربازدیدترین عجایب طبیعی جهان

بر اساس گوگل و آخرین نظرسنجی های جمع آوری شده از اینستاگرام، تیک تاک و تریپ ادوایزر، در اینجا 10 شگفتی طبیعی که در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته اند، به ترتیب صعودی بر اساس تعداد بازدیدکنندگان سالانه رتبه بندی شده اند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید