• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق کلاسیک
 • محوطه نشیمن سوئیت کرنر
 • نمای تخت بزرگ سوئیت استودیو
 • محوطه نشیمن سوئیت پرزیدنشال
 • سوئیت جونیور هتل شراتون مسکو
 • تخت های توئین اتاق کلاسیک
 • میز غذاخوری سوئیت استودیو
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • محوطه نشیمن سوئیت استودیو
 • سرویس چای و قهوه اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها


اتاق ها


در مجموع تعداد 334 واحد اقامتی در هتل پنج ستاره شرایتون مسکو شرمیتیوو ایرپورت وجود دارد. اتاق ها و سوئیت های این مجموعه ضمن در اختیار داشتن فضای راحت و لوازم مدرن، طیف وسیعی از امکانات رفاهی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند که درباره موارد مشترک میان تمامی آنها باید به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر، قسمت نشیمن، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه، سشوار، ملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کف تمام موکت، حوله دست و صورت، بالشت های فاقد پر و ضد آلرژی، کلید الکترونیکی درب اتاق، سیستم تشخیص آتش سوزی، خدمات ارائه چتر، امکان اتصال اتاق های هتل به همدیگر، در اختیار داشتن چشم انداز از پارک سرسبز، پنجره های بلند با امکان گشوده شدن، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس، خدمات ارائه بطری آب معدنی، کمد لباس، امکان قرار گیری تخت خواب های اضافی در صورت پرداخت هزینه به صورت جداگانه، مینی بار، امکان دسترسی به امکانات موجود در بخش تناسب اندام و سلامتی هتل از جمله استخر شنا، باشگاه ورزشی، حمام ترکی، سونا و اسپا، پذیرایی از وعده صبحانه، فراهم بودن دسترسی رایگان به باشگاه بدن سازی شرایتون فیتنس، تلفن با خط مستقیم، خدمات ارائه منوی بالشت، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، امکان ارائه خدمات ماساژ در داخل اتاق و سوئیت ها، تلویزیون ال سی دی 40 اینچ به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای و خدمات ارائه فیلم های سینمایی، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) و یا تخت خواب های یک نفره، سرویس حمام مجهز به وان و دستشویی مجزا همراه با آینه اصلاح و آرایش و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد.

 • اتاق کلاسیک

  اتاق کلاسیک

  واحدهای اقامتی کلاسیک متراژی در حدود 32 متر مربعی دارند و یکی از بهترین اتاق ها برای اقامت افراد شاغل محسوب می شوند. این سری اتاق ها با امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار خواهند داد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  واحدهای اقامتی کلاسیک متراژی در حدود 32 متر مربعی دارند و یکی از بهترین اتاق ها برای اقامت افراد شاغل محسوب می شوند. این سری اتاق ها با امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای راحتی را در اختیار یک میهمان بزرگسال قرار خواهند داد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کلاب

  اتاق کلاب

  واحدهای اقامتی کلاب در میان طبقات هشتم الی نهم ساختمان هتل قرار گرفته اند و انتخاب های برازنده تری نسبت به اتاق های کلاسیک می باشند. متراژ این سری از واحدهای اقامتی در حدود 32 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای بسیار راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار خواهند داد. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های کلاب جزو میهمانان وی آی پی محسوب می شوند و اجازه استفاده از خدمات بیشتری که در سالن استراحت و پذیرایی اِکسکلوسیو کلاب لانج ارائه می شود را خواهند داشت. این امکانات شامل پذیرایی از وعده صبحانه و شام و نیز پذیرایی با کلی نوشیدنی و کیک کاناپه در طول روز که به صورت رایگان سرو می گردد خواهند شد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت جونیور

  سوئیت جونیور

  واحدهای اقامتی دو خوابه جونیور سوئیت از سری سوئیت های وسیع و برازنده ای هستند که به هدف پذیرایی از میهمانان شاغل طراحی و تجهیز شده اند. متراژ این نوع سوئیت ها در حدود 54 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همینطور یک عدد کاناپه تخت خواب شو، انتخابی بسیار راحت و برازنده برای اقامت دو میهمان بزرگسال خواهند بود. لازم به ذکر است که میهمانان جونیور سوئیت ها جزو میهمانان وی آی پی محسوب می شوند و اجازه استفاده از خدمات بیشتری که در سالن استراحت و پذیرایی اِکسکلوسیو کلاب لانج ارائه می شود را خواهند داشت. این امکانات شامل پذیرایی از وعده صبحانه و شام و نیز پذیرایی با کلی نوشیدنی و کیک کاناپه در طول روز که به صورت رایگان سرو می گردد خواهند شد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت استودیو

  سوئيت استودیو

  واحدهای اقامتی استودیو سوئیت از جمله سوئیت های منحصر به فرد هتل شرایتون مسکو شرمیتیوو ایرپورت هستند که تجربه اقامت در واحدی وسیع و البته خوش منظره را ارائه می کنند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 62 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همینطور یک عدد کاناپه تخت خواب شو، یکی از مناسب ترین و برازنده ترین انتخاب ها برای اقامت دو میهمان بزرگسال هستند. در اختیار داشتن چشم اندازی پانورامیک (سراسرنما) از ویژگی های خاص کلاب استودیو سوئیت ها می باشد. لازم به ذکر است که میهمانان کلاب استودیو سوئیت جزو میهمانان وی آی پی محسوب می شوند و اجازه استفاده از خدمات بیشتری که در سالن استراحت و پذیرایی اِکسکلوسیو کلاب لانج ارائه می شود را خواهند داشت. این امکانات شامل پذیرایی از وعده صبحانه و شام و نیز پذیرایی با کلی نوشیدنی و کیک کاناپه در طول روز که به صورت رایگان سرو می گردد خواهند شد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت کرنر

  سوئیت کرنر

  واحدهای اقامتی کرنر سوئیت از جمله سوئیت هایی هستند که همزمان فضای کاری وسیع و محیطی آرام را برای استراحت میهمانان شاغل و توریست ها تدارک دیده اند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 69 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) یکی از بهترین و برازنده ترین انتخاب ها برای اقامت دو میهمان بزرگسال هستند. قسمت نشیمن وسیع و قسمت خواب مجزا از آن و همینطور در اختیار داشتن بالکن اختصاصی همراه با چشم اندازی دیدنی از جنگل از جمله ویژگی های منحصر به فرد این نوع سوئیت ها می باشد. لازم به ذکر است که میهمانان کلاب کرنر سوئیت جزو میهمانان وی آی پی محسوب می شوند و اجازه استفاده از خدمات بیشتری که در سالن استراحت و پذیرایی اِکسکلوسیو کلاب لانج ارائه می شود را خواهند داشت. این امکانات شامل پذیرایی از وعده صبحانه و شام و نیز پذیرایی با کلی نوشیدنی و کیک کاناپه در طول روز که به صورت رایگان سرو می گردد خواهند شد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو

  سوئیت اگزکیوتیو

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو سوئیت یکی از دو نمونه سوئیت های فوق مجلل در این هتل پنج ستاره هستند که متراژ بسیار وسیع 111 متر مربعی را در اختیار دارند. اتاق خواب و همینطور قسمت نشیمن بسیار وسیع این واحد از یکدیگر جدا بوده و تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) برای اقامت بی نقص دو میهمان بزرگسال در این اتاق در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که میهمانان اگزکیوتیو سوئیت ها جزو میهمانان وی آی پی محسوب می شوند و اجازه استفاده از خدمات بیشتری که در سالن استراحت و پذیرایی اِکسکلوسیو کلاب لانج ارائه می شود را خواهند داشت. این امکانات شامل پذیرایی از وعده صبحانه و شام و نیز پذیرایی با کلی نوشیدنی و کیک کاناپه در طول روز که به صورت رایگان سرو می گردد خواهند شد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت پرزیدنشال

  واحدهای تجملی پرزیدنشال سوئیت وسیع ترین و گران قیمت ترین سوئیت موجود در هتل شرایتون مسکو شرمیتیوو ایرپورت محسوب می شوند. متراژ این سوئیت در حدود 146 متر مربع می باشد و با دکوراسیون از تزئینات کلاسیک زیبا سازی شده و قسمت نشیمن بسیار وسیع و اتاق خواب مجزا از یکدیگر را در اختیار دارد. تخت خواب این سری واحدها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا فضای خاطره انگیز و بی مانندی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار بدهند. سرویس بهداشتی و حمام بسیار بزرگ به همراه وان جکوزی از دیگر ویژگی های این سوئیت هاست. لازم به ذکر است که میهمانان پرزیدنشال سوئیت جزو میهمانان وی آی پی محسوب می شوند و اجازه استفاده از خدمات بیشتری که در سالن استراحت و پذیرایی اِکسکلوسیو کلاب لانج ارائه می شود را خواهند داشت. این امکانات شامل پذیرایی از وعده صبحانه و شام و نیز پذیرایی با کلی نوشیدنی و کیک کاناپه در طول روز که به صورت رایگان سرو می گردد خواهند شد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

500 کاراکتر باقیمانده

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code
هنوز نظری در این مورد درج نشده است.
مقاله های گردشگری

مکان ها و کارهایی که می بایست در لیسبون پرتغال ببینید و انجام دهید

شهر لیسبون یکی از آن دسته شهرهاییست که می داند چگونه روح مدرن کلان شهری را با فرهنگ باستانی و تاریخ غنی درهم آمیزد. لیسبون، پایتخت پرتغال، با تعداد زیادی از مکان های جالب و در فضایی سنت شکنانه، داستان های روم باستان را حکایت می کند و میراث کهن موروها را عرضه می نماید.

متن کامل مقاله

مقاصد ساحلی برتر اروپا در سال 2019

ممکن است جزایر و سرزمین های گرمسیری شگفت انگیز شما را از راه بدر کنند، اما برای فراموش کردن بعضی از این بهترین مقصدهای ساحلی در جهان بهتر است فقط با یک پرواز کوتاه به جایی خوش آب و هوا بروید. قاره سبز اروپا برای داشتن کیلومترها خطوط ساحلی بکر و دست نخورده، سواحلی شبیه به سواحل کارائیب، غارهای مخفی، دهکده های عجیب و غریب صیادان و جزایری مسحور کننده به خود می بالد.

متن کامل مقاله

بهترین و خوشمزه ترین غذاهای ایتالیا که حتما باید امتحان کنید

قرن هاست که ایتالیا گرایش ها و رویه های غذایی را دیکته کرده و الهام بخش چشم انداز آشپزی جهان بوده و به خاطر غذاهای ممتاز خود در سراسر جهان مورد تحسین قرار گرفته است. با این که پیتزا و پاستا میراث خوراک شناسی این کشور را تعریف می کنند، اما ویژگی های منحصر به فرد ایتالیا آشپزی غنی آن است. ممکن است یک عمر طول بکشد تا شما تمام غذاهای سنتی ایتالیا را بچشید، فعلا می توانید با بهترین غذاهای این کشور شروع کنید.

متن کامل مقاله

ساعت به وقت محلی این شهر

آشنایی با شهرها و کشور
توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید