• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • محوطه نشیمن سوئیت پرزیدنشال
 • تخت بزرگ سوئیت گرند اگزکیوتیو
 • محوطه نشیمن سوئیت اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • سوئیت بیزینس هتل رادیسون رویال
 • نمای تخت بزرگ سوئیت امبسدور
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • اتاق کلاسیک هتل رادیسون رویال
 • تخت های توئین اتاق سوپریور
 • نمای تخت بزرگ اتاق اگزکیوتیو
 • نشیمن سوئیت گرند اگزکیوتیو
 • سوئیت بیزینس هتل رادیسون رویال
 • محوطه نشیمن سوئیت امبسدور
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 497 واحد اقامتی در هتل پنج ستاره رادیسون رویال مسکو وجود دارد. اتاق ها و سوئیت های متنوع و پر تعداد این مجموعه لوکس در یکی از نمادین ترین ساختمان های شهر واقع هستند و ضمن ارائه چشم اندازی تماشایی از شهر و رودخانه، لوازم و امکاناتی تهیه شده از برترین اجناس را در اختیار دارند که در مورد مواردی که تمامی واحدها از آنها بهره مند هستند می توان به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم رایگان، اتاق های همراه با ممنوعیت و عدم ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، یخچال، کمد لباس، امکان قرار گیری تخت خواب های تاشو، خدمات ارائه حوله برای استفاده در استخر هتل، پریز اضطراری برق نزدیک به تخت خواب، خدمات ارائه روزنامه، سشوار، ملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، سیستم گرمایشی، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس، صندلی راحتی، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کف تمام موکت، اتاق های مجهز به عایق صوتی، حوله دست و صورت، ارائه صندلی بلند برای استفاده کودکان، رخت آویز، مینی بار، تلفن با خط مستقیم، سقف های بلند، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، دسترسی رایگان به مرکز اسپا و امکان استفاده از استخر شنای سرپوشیده هتل، امکان قرار گیری تخت خواب اضافی، تلویزیون ال سی دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ)، سرویس بهداشتی و حمام مجهز به وان و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد. لازم به ذکر است که دسترسی به طبقات بالایی ساختمان هتل با استفاده از آسانسور فراهم خواهد بود.

 • اتاق سوپریور

  اتاق سوپریور

  متراژ واحدهای سوپریور در حدود 30 متر مربع می باشد. این سری اتاق های پر طرفدار امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (یک نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا می باشند. در مجموع اتاق های سوپریور دارای دکوراسیون کلاسیک و مبلمان ایتالیایی بوده و شرایط اقامتی مناسبی را برای اقامت دو میهمان بزرگسال فراهم می کنند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای سینگل در حدود 30 متر مربع می باشد. این سری اتاق های پر طرفدار امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (یک نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا می باشند. در مجموع اتاق های سوپریور دارای دکوراسیون کلاسیک و مبلمان ایتالیایی بوده و شرایط اقامتی مناسبی را برای اقامت یک میهمان بزرگسال فراهم می کنند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کلاسیک

  اتاق کلاسیک

  متراژ واحدهای کلاسیک در حدود 24 متر مربع می باشد. این سری اتاق ها به صورت ویژه برای فراهم کردن شرایط مناسب به منظور اقامت یک میهمان بزرگسال در نظر گرفته شده اند و تخت خواب آنها از نوع یک تخت خواب یک نفره می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق اگزکیوتیو

  اتاق اگزکیوتیو

  متراژ اتاق های اگزکیوتیو که لوکس ترین اتاق در هتل رادیسون رویال مسکو محسوب می شوند در حدود 38 متر مربع می باشد. تخت خوابی که به منظور راحتی دو میهمان بزرگسال این اتاق ها در نظر گرفته شده از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد. لازم به ذکر است که این سری واحدها در طبقات خاصی از این مجموعه قرار گرفته اند و امکان دسترسی به سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را برای میهمانان خود به ارمغان می آورند. سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج با انواع سیگار و نوشیدنی از میهمانان خود پذیرایی خواهد کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  متراژ واحدهای اقامتی دلوکس در حدود 45 متر مربع می باشد. میهمانان این سری اتاق ها ضمن در اختیار داشتن امکان استراحت بر روی یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) از چشم انداز رود موسکاوا نیز نهایت لذت را خواهند برد. در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و قسمت نشیمن به همراه کاناپه از دیگر ویژگی های اضافی این سری اتاق ها محسوب می شوند. لازم به ذکر است که اتاق های دلوکس برای اقامت دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان تدارک دیده شده اند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت بیزینس

  سوئیت بیزینس

  متراژ واحدهای بیزنس سوئیت در حدود 48 متر مربع می باشد. تخت خواب این سری سوئیت ها که به هدف اقامت میهمانان شاغل و مدیران موفق تدارک دیده می شوند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد و از همین رو، برای اقامت دو میهمان بزرگسال ایده آل می باشند. علاوه بر فضایی آرام، در اختیار داشتن قسمت نشیمن جداگانه به همراه کاناپه، دستگاه قهوه ساز و نیز پذیرایی با بوفه رایگان وعده صبحانه در رستوران وِراندا از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سری سوئیت ها خواهد بود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت امبسدور

  سوئیت امبسدور

  متراژ واحدهای امبسدور سوئیت 60 متر مربعی می باشد. این سری سوئیت های وسیع تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را برای پذیرایی و فراهم نمودن شرایطی عالی برای تعداد دو میهمان بزرگسال و کودک همراهشان در اختیار دارند. در مورد سایر ویژگی های این سوئیت ها می توان به در اختیار داشتن سرویس بهداشتی و حمام مجهز به وان با کف پوشی از سنگ مرمر و پنجره ای بزرگ برای تماشای بیرون در هنگام حمام گرفتن، در اختیار داشتن قسمت نشیمن جداگانه به همراه کاناپه، دستگاه قهوه ساز و نیز پذیرایی با بوفه رایگان وعده صبحانه در رستوران وراندا اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو

  سوئیت اگزکیوتیو

  متراژ واحدهای اگزکیوتیو سوئیت در حدود 68 متر مربع می باشد. تخت خواب این سری سوئیت های مجلل که برای اقامت خاطره انگیز دو میهمان بزرگسال چیزی کم و کسر ندارند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد. در مورد سایر امکاناتی که میهمانان واحدهای اگزکیوتیو سوئیت از آنها بهره مند خواهند شد می توان به در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز، امکان اتصال به اتاق های دیگر به منظور فراهم آوردن فضای بیشتر و همینطور قسمت نشیمن جداگانه به همراه کاناپه اشاره نمود. لازم به ذکر است که میهمانان اگزکیوتیو سوئیت امکان دسترسی به سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را برای میهمانان خود به ارمغان می آورند. سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج با انواع سیگار و نوشیدنی از میهمانان خود پذیرایی خواهد کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت هانی مون (ماه عسل)

  سوئیت هانی مون (ماه عسل)

  واحدهای اقامتی هانی مون سوئیت که در این عتل با نام سوئیت رومانتیک شناخته می شوند متراژی در حدود 97 متر مربع دارند. همانطور که از نام این سری واحدهای اقامتی مشخص است، انتخابی عالی برای اقامت دو میهمان بزرگسال و زوج های جوان محسوب می شوند. تخت خواب رومانتیک سوئیت از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد. سایر ویژگی های رومانتیک سوئیت ها شامل قرار داشتن وان جکوزی در قسمت حمام و یک پنجره بزرگ که به روی رود موسکوا باز می شود تا میهمانان در هنگام حمام گرفتن از منظره آن لذت ببرند، در اختیار داشتن چشم انداز پانورامیک (سراسرنما) از شهر مسکو، در اختیار داشتن قسمت نشیمن جداگانه به همراه کاناپه و پذیرایی با نوشیدنی خوش آمدگویی به هنگام ورود میهمانان می شود. لازم به ذکر است که رومانتیک سویئت امکان دسترسی به سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج را برای میهمانان خود به ارمغان می آورد. سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج با انواع سیگار و نوشیدنی از میهمانان خود پذیرایی خواهد کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت گرند اگزکیوتیو

  سوئیت گرند اگزکیوتیو

  متراژ واحدهای وسیع و لوکس گرند اگزکیوتیو سوئیت که یکی از دو نوع سوئیت وسیع هتل رادیسون رویال مسکو هستند در حدود 170 مترمربع می باشد. تلفیق دکوراسیون سنتی با امکانات مدرن و به روز زیبایی دو چندانی به این سری سوئیت ها بخشیده و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) برای اقامت خاطره انگیز دو میهمان بزرگسال بسیار مناسب خواهند بود. در مورد سایر ویژگی های گرند اگزکیوتیو سوئیت می توان به در اختیار داشتن اتاق پوشیدن لباس، حمام مجهز به وان جکوزی، پذیرایی از میهمانان با وعده صبحانه و ناهار در رستوران واقع در طبقه اگزکیوتیو، پایه اتصال آیپاد و سیستم صوتی، ارائه محصولات بهداشتی برند ویلِروی اَند بوش، خدمات ارائه منوی بالشت، ارائه لپ تاپ و آیپد به منظور استفاده میهمانان در طول اقامت و همچنین بهره مندی از 10 درصد تخفیف برای میل کردن غذا در رستوران فارسی اشاره کرد. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت پرزیدنشال

  سوئیت های پرزیدنشال گران قیمت ترین و مجلل ترین واحد اقامتی در مجموعه پنج ستاره رادیسون رویال مسکو محسوب می شود. متراژ این واحد 370 متر مربعی می باشد و خانه ای هوشمند و لوکس برای پذیرایی از تعداد چهار میهمان بزرگسال که به دنبال خاص ترین شرایط اقامتی در شهر مسکو هستند خواهد بود. پرزیدنشال سوئیت مجهز به دو اتاق خواب می باشد که در هر کدام از آنها تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) گنجانده شده است. در مورد سایر ویژگی های منحصر به فرد این سوئیت می توان به در اختیار داشتن تعداد سه سرویس بهداشتی، یک دستگاه پیانوی خودکار شیمل، خدمات برقراری امنیت در بالاترین سطح ممکن، قسمت نشیمن جداگانه به همراه مبلمان و همینطور یک آشپزخانه با امکانات کامل، و نیز امکان دسترسی به سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج می شوند. سالن استراحت و پذیرایی اگزکیوتیو لانج با انواع سیگار و نوشیدنی از میهمانان خود پذیرایی خواهد کرد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

معرفی 28 مکان حیرت انگیز که باور نمی کنید در استرالیا هستند (قسمت اول)

برای جشن گرفتن بازگشایی مرزهای استرالیا و استقبال دوباره از بازدیدکنندگان بین المللی، ما برخی از باورنکردنی ترین مکان ها را برای بازدید در سرزمین های اقیانوسیه انتخاب کرده ایم. در این مقاله به اطراف استرالیای چندفرهنگی سفر می کنیم و مناظر غیرمعمولی را کشف خواهیم کرد که شما را به این فکر می‌ اندازد که کجای زمین هستید …

با 11 مورد از قدیمی ترین هتل های جهان آشنا شوید

ما به عنوان انسان، برای چندین دهه و حتی قرن ها در حال سفر بوده ایم. هتل ها در سرتاسر جهان پراکنده هستند و بدون توجه به شغل افراد از بازدیدکنندگان استقبال می کنند. اگرچه بسیاری از آنها تغییر کاربری داده یا به موسسات مختلفی تبدیل شده اند، اما برخی از هتل های قدیمی هنوز پابرجا هستند. این مقاله شما را به سفری در زمان می برد، چرا که ما قدیمی ترین هتل جهان را که هنوز در حال استفاده هستند را معرفی می کنیم.

متن کامل مقاله

بزرگترین اختلاف زمانی بین دو مکان روی زمین چقدر است؟

مناطق زمانی پیچیده هستند و از زمان کنفرانس مریدین در سال 1884، چیزهای عجیب و غریبی را وارد زندگی ما کرده اند. در طول تاریخ در مورد مناطق زمانی اتفاقات جالبی رخ داده است. به عنوان مثال، گشت و گذار هیتلر در دهه 1940 در اروپا به زمان آمستردام پایان داد. اگر این رویداد کافی نیست، ساموآی آمریکایی به معنای واقعی کلمه با رفتن به یک روز متفاوت برای دور شدن از ایالات متحده، نهایت بی اعتنایی را به آنها کرد.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید