• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد
 • محوطه نشیمن سوئیت پلاس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت جونیور
 • تخت های توئین اتاق معلولین
 • نمای تخت بزرگ اتاق کامفورت
 • محوطه نشیمن سوئیت بیزینس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت یک خوابه
 • تخت های توئین اتاق استاندارد
 • نمای تخت بزرگ سوئیت فمیلی
 • محوطه نشیمن آپارتمان هتل
 • نمای تخت بزرگ سوئیت بیزینس
 • محوطه نشیمن سوئیت جونیور
 • نمایی از اتاق تریپل هتل مسکو
 • کتری برقی اتاق های هتل
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 180 واحد اقامتی در هتل چهار ستاره مسکو وجود دارد. زوج های جوان، یک جمع دوستانه سه نفره یا بیشتر و یا خانواده های پر جمعیت که به دنبال واحدهای فمیلی وسیع می گردند و یا قصد دارند در یک واحد آپارتمانی که مانند خانه ای مجلل و شخصی است اقامت داشته باشند، همگی حق انتخاب های رنگارنگ و متنوعی در این مجموعه خواهند داشت. علاوه بر گزینه های اقامتی گسترده، امکانات رفاهی و آسایشی مختلفی در تمامی این واحدها گنجانده شده که در مورد موارد مشترک میان آنها می بایست به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس، پذیرایی با وعده صبحانه، قسمت نشیمن، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه، سشوار، خدمات ارائه دمپایی راحتی، سیستم گرمایشی، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کف تمام موکت، حوله دست و صورت، کمد لباس، مینی بار، ارائه خدمات لباسشویی در صورت درخواست پرداخت هزینه، رخت آویز، قسمت پوشیدن لباس، سطل زباله، تلفن با خط مستقیم، در اختیار داشتن امکانات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، خدمات ارائه مسواک، خمیر دندان، شانه و بسته اصلاح در صورت در خواست میهمانان، تلویزیون ال سی دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) و یا تخت خواب های یک نفره، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب اضافی، سرویس حمام و دستشویی مجهز به کابین دوش و دستشویی مجزا و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته در صورت پرداخت هزینه اشاره کرد.

 • اتاق استاندارد

  اتاق استاندارد

  متراژ واحدهای اقامتی استاندارد در حدود 19 متر مربع می باشد. این سری از اتاق ها با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب دو نفره و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، برای اقامت دو میهمان بزرگسال مناسب خواهند بود. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری از دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی استاندارد در حدود 19 متر مربع می باشد. این سری از اتاق ها با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب دو نفره و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، برای اقامت حداکثر یک میهمان بزرگسال مناسب خواهند بود. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری از دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کامفورت دبل

  اتاق کامفورت دبل

  اتاق های کامفورت یکی از دو سری واحدهایی هستند که جزو بهترین اتاق های موجود در هتل مسکو محسوب می شوند. این سری واحدها متراژ 25 متر مربیع را دارا هستند و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، انتخاب بسیار مناسبی برای اقامت دو میهمان بزرگسال خواهند بود. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری، ارائه بسته کمک های اولیه، سرویس حمام مجهز به وان و یا کابین دوش و نیز خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق استاندارد تریپل (سه نفره)

  اتاق استاندارد تریپل (سه نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی استاندارد تریپل در حدود 25 متر مربع می باشد. تخت خوابی که به منظور راحتی میهمانان این سری از اتاق ها در نظر گرفته شده از نوع سه عدد تخت خواب یک نفره می باشد تا فضای مناسبی را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری از دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق بیزینس

  اتاق بیزینس

  واحدهای اقامتی کامفرت بیزنس برترین اتاق های هتل مسکو از لحاظ فضا و در اختیار داشتن بیشترین امکانات رفاهی هستند. متراژ این سری اتاق ها در حدود 35 متر مربع می باشد و از دو اتاق مجزا از هم که یکی قسمت نشیمن بوده و دیگر اتاق خواب است تشکیل شده اند. اتاق خواب این واحد تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) را در اختیار دارد تا به همراه کاناپه موجود در اتاق نشیمن، فضای بسیار برازنده و مناسبی را در اختیار حداکثر سه میهمان بزرگسال قرار بدهند. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری، دو دستگاه تلویزیون تخت، امکانات لازم برای اتوی لباس، چشم اندازی از رودخانه، حمام مجهز به وان، ارائه بسته کمک های اولیه و نیز خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های این نوع اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت جونیور

  سوئیت جونیور

  واحدهای اقامتی جونیور سوئیت با در اختیار داشتن متراژ وسیع 40 متر مربعی، از دو اتاق مجزا از هم تشکیل شده اند. یکی از این اتاق ها به اتاق نشیمن و دیگر به اتاق خواب میهمانان اختصاص داده شده و با امکان قرار گیری تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) در قسمت اتاق خواب و همچنین مبلمان کاناپه در قسمت نشیمن، فضای وسیع و برازنده ای را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار می دهند. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری، دو دستگاه تلویزیون تخت، امکانات لازم برای اتوی لباس، چشم اندازی از رودخانه و قسمت تاریخی شهر زیبای سنت پترزبورگ، حمام مجهز به وان و یا کابین دوش، ارائه بسته کمک های اولیه و نیز خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های این نوع سوئیت ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که در صورت اقامت بیش از دو میهمان در جونیور سوئیت ها، هزینه اضافی از میهمانان گرفته خواهد شد. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت یک خوابه

  سوئیت یک خوابه

  واحدهای اقامتی سوئیت در کنار فراهم نمودن شرایط اقامت فوق العاده راحت برای میهمانان گردشگر، امکانات ایده آلی را نیز در اختیار افراد شاغل و مدیران نیز قرار خواهند داد. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 40 متر مربع می باشد و از دو اتاق مجزا که اتاق نشیمن و اتاق خواب هستند تشکیل شده است. اتاق خواب این واحد مجهز به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) است و به همراه مبلمان کاناپه موجود در قسمت نشیمن، فضای بی نقص و برازنده ای را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار خواهند داد. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری، دو دستگاه تلویزیون تخت، امکانات لازم برای اتوی لباس، چشم اندازی از رودخانه، حمام مجهز به وان، ارائه بسته کمک های اولیه و نیز خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های این نوع سوئیت ها محسوب می شود. لازم به ذکر است که در صورت اقامت بیش از دو میهمان در سوئیت ها، هزینه اضافی از میهمانان گرفته خواهد شد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پلاس

  سوئیت پلاس

  متراژ واحدهای اقامتی فوق العاده برازنده سوئیت پلاس در حدود 45 متر مربع می باشد تا گزینه اقامتی برتری نسبت به دیگر سری سوئیت های این مجموعه محسوب بشوند. سوئیت پلاس از دو اتاق مجزا از هم تشکیل شده که اولی اتاق نشیمن بوده و دیگری اتاق خواب می باشد. تخت خواب این سری از سوئیت ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا در کنار مبلمان موجود در قسمت نشیمن، شرایط بی نظیری را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری، دو دستگاه تلویزیون تخت، امکانات لازم برای اتوی لباس، چشم اندازی از بنای اَلِکساندر نیوسکی لاورا، حمام مجهز به وان، ارائه بسته کمک های اولیه و نیز خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های این نوع سوئیت ها محسوب می شود. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت بیزینس

  سوئیت بیزینس

  واحد اقامتی سوئیت بیزنس تک سوئیت مجلل و زیبایی می باشد که به صورت اختصاصی و با توجه ویژه به نیازهای میهمانان شاغل تکمیل و تجهیز شده اند. متراژ این سوئیت در حدود 52 متر مربع می باشد و از دو اتاق جدا از هم که اولی اتاق نشیمن بوده و دیگری اتاق خواب است تشکیل شده اند. اتاق خواب این واحد مجهز به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا در کنار مبلمان موجود در قسمت نشیمن، فضای فوق العاده وسیع و تجملی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن صندلی های بلند، میز تحریر و فضای کاری وسیع، میز ناهار خوری به همراه لیوان، ظروف و بشقاب و چنگال، چشم اندازی از رودخانه نیوا، دو دستگاه تلویزیون تخت، مایکروویو، بسته دوخت و دوز، چشم بند و گوش گیر مخصوص خواب، ارائه بسته کمک های اولیه و نیز خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های این واحد محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئیت های 57 متر مربعی فمیلی از سری واحدهای مجللی هستند که به منظور تدارک دیدن محیطی راحت و لوکس برای اقامت خانواده های پر جمعیت در نظر گرفته شده اند. این سری سوئیت ها سه خوابه هستند و از دو عدد اتاق خواب و همینطور یک اتاق نشیمن تشکیل شده اند. یکی از اتاق خواب های این واحد به دو عدد تخت خواب یک نفره و دیگر به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) مجهز شده تا به همراه مبلمان موجود در قسمت نشیمن، فضای کاملی را در اختیار چهار میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری، دو دستگاه تلویزیون تخت، امکانات لازم برای اتوی لباس، چتر، چشم اندازی از رود نیوا، حمام مجهز به وان، مایکروویو، میز ناهار خوری، ارائه بسته کمک های اولیه و نیز خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های این نوع سوئیت ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • آپارتمان

  آپارتمان

  واحدهای اقامتی آپارتمان متراژ 57 متر مربعی را دارا بوده و یکی از وسیع ترین و منحصر به فرد ترین واحد اقامت در هتل مسکو محسوب می شوند. این آپارتمان سه خوابه می باشد و همچنین یک آشپزخانه، قسمت نشیمن و اتاق مطالعه مجزا را نیز در اختیار میهمانان خود قرار می دهد. تخت خواب واحد آپارتمان از نوع تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا شرایط اختصاصی و ویژه ای را در اختیار سه میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن یک آشپزخانه کامل، مایکروویو، دو عدد صندلی دسته دار به همراه میز قهوه خوری، دو دستگاه تلویزیون تخت، امکانات لازم برای اتوی لباس، چتر، چشم اندازی از رود نیوا، حمام مجهز به وان، مایکروویو، میز ناهار خوری، ارائه بسته کمک های اولیه و نیز خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های این واحد محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق معلولين

  اتاق معلولين

  متراژ این سری از اتاق های استاندارد که امکانات رفاهی مناسبی را برای راحتی میهمانان معلول در اختیار دارند 25 متر مربع می باشد. تخت این نوع اتاق ها از نوع دو عدد تخت خواب یک نفره می باشد و به همین دلیل فضای راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار می دهند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

با 12 مورد از قدیمی ترین شهرهای جهان آشنا شوید

اگرچه تعیین قدیمی ترین شهرهای جهان در تاریخ باستان یک کار پیچیده است، اما محققان در مورد چیزهای زیادی بحث کرده اند تا به نتیجه برسند. این بدان معناست که عنوان نهایی «قدیمی‌ ترین شهر جهان» همیشه موضوعی قابل بحث باقی می‌ ماند، اگرچه نمی‌ توانیم رقبای قدرتمند خاصی را که در این فهرست هستند نادیده بگیریم.

متن کامل مقاله

معرفی 5 مکان مقرون به صرفه برای زندگی کوچ نشینی دیجیتال در آسیا

به دنبال مکانی مقرون به صرفه برای زندگی به عنوان یک کوچ نشین دیجیتالی هستید؟ با ارزان‌ترین نقاط مهم کوچ نشینی دیجیتال در آسیا آشنا شوید! بسیاری از محبوب ترین مقاصد کوچ نشینی دیجیتالی در جهان ارزان نیستند. حتی در آسیا، جایی که می‌ توانید ارزان‌ ترین شهرها را برای کوچ نشینی دیجیتالی پیدا کنید، باید بدانید کجا را جستجو کنید.

متن کامل مقاله

معرفی 15 کشور تاریخی برای بازدید در جهان

خود را در سفری به خیابان‌ های باستانی رم تصور کنید، جایی که داستان‌ های گلادیاتورها و کولوسئوم باشکوه در انتظار شماست! حضور الهام‌ بخش اهرام مصر را احساس کنید و از شگفتی‌ های مهندسی که امتحان خود را در گذر زمان پس داده‌ اند حیرت زده شوید. در این مقاله، ما به بررسی 15 کشور تاریخی برای بازدید در جهان خواهیم پرداخت.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید