• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد
 • محوطه نشیمن سوئیت هتل
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • محوطه نشیمن سوئیت بیزینس
 • نمای تخت بزرگ اتاق کامفورت
 • محوطه نشیمن اتاق دلوکس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت هتل
 • محوطه نشیمن سوئیت رویال
 • نمای تخت بزرگ اتاق دلوکس
 • محوطه نشیمن اتاق کامفورت
 • نمای تخت بزرگ اتاق بیزینس
 • لوازم بهداشتی رایگان اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 180 واحد اقامتی در هتل چهار ستاره ودنسکی وجود دارد. اتاق ها و سوئیت های این مجموعه به دلیل تنوع بالا، گزینه های اقامتی متعددی را برای اقامت میهمانانی که به دنبال سفری اقتصادی بوده و یا فقط شرایط لوکس را می پسندند ایجاد کرده است. امکانات رفاهی و آسایشی مختلفی در تمامی این واحدها گنجانده شده که در مورد موارد مشترک میان آنها می بایست به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات و اتاق های فاقد ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر و فضای کار، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه، سشوار، خدمات ارائه دمپایی راحتی، فضا و امکانات ضد آلرژی نظیر بالشت و ملحفه های راحت، سیستم گرمایشی، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کف تمام موکت، حوله دست و صورت، کمد لباس، مینی بار، رخت آویز، قسمت پوشیدن لباس، امکان اتصال اتاق ها به همدیگر، سطل زباله، تلفن با خط مستقیم در صورت پرداخت هزینه، بسته کمک های اولیه، در اختیار داشتن امکانات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر و یا فضای باغ هتل، تلویزیون ال سی دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) و یا تخت خواب های یک نفره، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب اضافی، سرویس حمام مجهز به وان و دستشویی مجزا و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته در صورت پرداخت هزینه اشاره کرد. 

 • اتاق استاندارد

  اتاق استاندارد

  در مجموع تعداد 152 مورد از اتاق های هتل ودِنسکی از نوع واحدهای استاندارد می باشد. این اتاق ها که هم مناسب میهمانان شاغل و هم افراد در حال گذراندن سفری تفریحی می باشند، متراژی در حدود 22 متر مربع را دارا هستند و با امکان قرار گیری دو عدد تخت خواب یک نفره و یا یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای مناسبی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار می دهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از فضای باغ هتل نیز از دیگر ویژگی های این سری اتاق های محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  در مجموع تعداد 152 مورد از اتاق های هتل ودِنسکی از نوع واحدهای سینگل می باشد. این اتاق ها که هم مناسب میهمانان شاغل و هم افراد در حال گذراندن سفری تفریحی می باشند، متراژی در حدود 22 متر مربع را دارا هستند و با امکان قرار گیری دو عدد تخت خواب یک نفره و یا یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای مناسبی را در اختیار تک میهمان بزرگسال خود قرار می دهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از فضای باغ هتل نیز از دیگر ویژگی های این سری اتاق های محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سوپریور

  اتاق سوپریور

  در مجموع تعداد 6 مورد اتاق سوپریور در این مجموعه وجود دارد که از اتاق های استاندارد وسیع تر و برازنده تر هستند. متراژ اتاق های سوپریور در حدود 25 متر مربع می باشد و با امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای بسیار راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار می دهند. خدمات ارائه بطری آب معدنی و در اختیار داشتن کاناپه و همچنین چشم اندازی از بخش مرکزی شهر سنت پترزبورگ از دیگر ویژگی های این سری اتاق ها می باشند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کامفورت دبل

  اتاق کامفورت دبل

  در مجموع تعداد 8 مورد از واحدهای اقامتی این هتل چهار ستاره از نوع اتاق های کامفورت دبل می باشد. این سری واحدها با در اختیار داشتن متراژ وسیع 40 متر مربعی، از دو اتاق مجزا تشکیل شده اند که می تواند مجهز به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در کل فضای بسیار برازنده و راحت تری را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار دهند. در مورد سایر ویژگی های این سری اتاق ها می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر، خدمات ارائه بطری آب معدنی، کاناپه تخت خواب شو، قسمت نشیمن، ارائه بسته آرایش و همینطور دو دستگاه تلویزیون تخت اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  در مجموع تعداد 9 مورد از اتاق های این هتل از نوع اتاق دلوکس می باشد. متراژ واحدهای اقامتی دلوکس که یکی از دو نمونه اتاق های بسیار لوکس در هتل ودِنسکی محسوب می شوند در حدود 50 متر مربع است و از دو اتاق مجزا از یکدیگر تشکیل شده است. تخت خواب این سری از اتاق ها می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در کل فضای بی نقصی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری اتاق ها می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی از بخش تاریخی شهر سنت پترزبورگ، خدمات ارائه بطری آب معدنی، قسمت نشیمن به همراه کاناپه تخت خواب شو، ارائه بسته آرایش و همینطور دو دستگاه تلویزیون تخت اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت

  سوئیت

  در مجموع تعداد سه مورد از واحدهای اقامتی هتل ودِنسکی از نوع سوئیت می باشد که متراژ وسیع 55 متر مربعی را در اختیار دارند. این سری واحد ها از دو اتاق مجزا از هم تشکیل شده که اولی اتاق خواب بوده و دیگری اتاق نشیمن این واحد است. اتاق خواب چنین واحدی با امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همینطور در اختیار داشتن یک عدد کاناپه در قسمت نشیمن، فضای لوکس و فوق العاده راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار می دهند. در مورد سایر ویژگی های این سری اتاق ها می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی از خیابان گرند اَوِنیو پِتروگراد، خدمات ارائه بطری آب معدنی، میز ناهار خوری، قسمت نشیمن، ارائه بسته آرایش و همینطور دو دستگاه تلویزیون تخت اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت بیزینس

  سوئیت بیزینس

  تک واحد اقامتی بیزنس سوئیت منحصر به فردترین سوئیت موجود در هتل ودِنسکی می باشد که مخصوص میهمانان شاغل و مدیران موفقی که به دنبال ایده آل ترین شرایط اقامتی هستند است. متراژ این سری سوئیت ها که در طبقه نهم ساختمان هتل قرار گرفته است در حدود 55 متر مربع می باشد و ضمن در اختیار داشتن دکوراسیون خاص، از یک اتاق نشیمن، یک اتاق برگزاری جلسات و همینطور یک اتاق خواب تشکیل شده است. تخت خواب بیزنس سوئیت ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همچنین یک عدد کاناپه تخت خواب شو می باشد تا در مجموع فضای بسیار لوکسی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن چشم اندازی از شهر زیبای سنت پترزبورگ، بالکن، دیوارهای مجهز به عایق صوتی، خدمات ارائه بطری آب معدنی، سرویس بهداشتی اضافی، ارائه بسته آرایش، میز ناهار خوری، دو دستگاه تلویزیون تخت و امکان قرار گیری تخت خواب کوئین (یک نفره بزرگ) اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت رویال

  سوئیت رویال

  تک واحد اقامتی رویال سوئیت گران قیمت ترین و با ارزش ترین سوئیت موجود در هتل ودِنسکی می باشد. این سوئیت با در اختیار داشتن متراژ 60 متر مربعی در حقیقت یک واحد آپارتمانی متشکل از دو اتاق خواب و یک قسمت نشیمن بوده و با طراحی و دکوراسیون لاکچری تماشایی، زیبا سازی شده است. هر کدام از اتاق خواب های این سوئیت مجهز به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) هستند تا در کل برترین انتخاب ممکن به منظور اقامت دو میهمان بزرگسال باشند. در مورد دیگر ویژگی های پر تعداد این سوئیت می بایست به در اختیار داشتن بالکن به همراه چشم اندازی زیبا، دیوارهای مجهز به عایق صوتی، خدمات ارائه بطری آب معدنی، سرویس بهداشتی اضافی، دو دستگاه تلویزیون تخت، میز ناهار خوری و همچنین مبلمان لاکچری اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

بزرگترین شهر قرون وسطایی تاریخ هنوز در ترکیه وجود دارد

اروپا در طول قرون وسطی تحولات و تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته و بسیاری از رسوم مردم معاصر نیز از آنجا سرچشمه گرفته است. افسانه های شگفت انگیز از همه چیز استفاده کرده اند، از شوالیه های زره پوش گرفته تا قلعه های باشکوه، دربارهای سلطنتی و حتی شجاع دل. بسیاری از شهرهای اروپایی پس از پایان این دوره تاریخی باورنکردنی توانسته اند معماری، ظرافت و درخشش قرون وسطایی خود را حفظ کنند.

متن کامل مقاله

از ایسلند تا ایتالیا، فعال ترین آتشفشان های جهان را بشناسید

در میان فعال ترین مناطق جهان، اندونزی با هفت فوران در حال وقوع، پیشتاز است. به گفته دکتر تام فایفر، متخصص آتشفشان در Volcano Discovery، فعال‌ ترین، فوران‌ کننده‌ ترین و بی قرار ترین آتشفشان‌ های امروزی در جهان شامل آتشفشان‌ های این مقاله است که باید مراقب آنها باشیم.

متن کامل مقاله

معرفی 10 مقصد ارزان برای سفر انفرادی به ژاپن برای کسانی که بودجه کمی دارند

ژاپن کشوری زیبا و جذاب با فرهنگ و تاریخ غنی است، اما بسیاری از مسافران انفرادی اغلب به دلیل هزینه های بالای سفر، به ویژه در پایتخت آن توکیو، از سفر به این کشور خودداری می کنند. این مقاله خوانندگان را با ده مورد از ارزان ترین تجربه ها برای تعطیلات انفرادی در ژاپن آشنا می کند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید