• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • نمای تخت بزرگ اتاق استاندارد
 • تخت های توئین اتاق فمیلی بانگالو
 • اتاق استاندارد با چشم انداز دریا
 • محوطه نشیمن ویلا لاگون
 • تخت بزرگ اتاق بانگلو فمیلی
 • اتاق فمیلی با چشم انداز دریا
 • تخت های اتاق استاندارد بانگالو
 • ویلا لاگون تخت های اتاق استاندارد بانگالو
 • اتاق دلوکس هتل وویج بلک گلف اند اسپا
 • تخت های توئین اتاق فمیلی
 • نمای تخت بزرگ ویلا لاگون
 • تخت های توئین سوئیت کینگ
 • تخت بزرگ اتاق فمیلی با چشم انداز دریا
 • سوئیت کینگ هتل وویج بلک گلف اند اسپا
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 559 مورد اتاق و 1174 عدد تخت خواب در هتل پنج ستاره هتل وویِج بِلِک گلف اند اسپا وجود دارد. اتاق های این مجموعه مناسب اقامت زوج های جوان، جمع های دوستانه و همینطور خانواده های پر جمعیتی می باشد که قصد دارند اقامت خاطره انگیزی را در کنار ساحل دریای مدیترانه و همراه با امکانات رفاهی کامل تجربه کنند. در کنار بالکن که ویژگی مهم تمامی واحدهای اقامتی این مجموعه می باشد، در مورد سایر امکانات رفاهی مدرن و برازنده ای که همگی آنها در اختیار دارند می توان به مواردی همچون تلویزیون ال سی دی 32 اینچ به همراه امکان دریافت شبکه های ماهواره ای و رادیویی و شبکه های مناسب برای کودکان و نوجوانان، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، اینترنت بیسیم رایگان، تلفن با خط مستقیم، سیستم تشخیص و اطفاء حریق، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، خدمات ارائه روزنامه، سشوار، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، سطل زباله، دمپایی راحتی، سیستم قفل الکترونیکی درب اتاق ها، مینی بار با امکان پر شدن هر روز با یک بطری آب و نوشیدنی های دیگر، امکان قرار گیری تخت خواب اضافی برای میهمانان سوم و چهارم اتاق ها، خدمات بیدار باش گاوصندوق، تهویه مطبوع هوا، تلفن، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس، خدمات نظافت روزانه، سیستم گرمایش، امکان قرار گیری تخت خواب های دو نفره و یا تخت خواب های یک نفره، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، در اختیار داشتن چشم اندازی از دریا و یا فضای باغ هتل، کف تمام لمینت، خدمات ارائه بطری آب معدنی، امکانات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، امکان قرار گیری تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، رخت آویز، صندلی های راحتی در قسمت بیرونی اتاق، کمد لباس، سرویس حمام و دستشویی اختصاصی به همراه وان و آینه آرایش و همینطور روم سرویس (خدمات سفارش غذا از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته و در صورت پرداخت هزینه به صورت جداگانه اشاره کرد. 

 • اتاق استاندارد

  اتاق استاندارد

  متراژ اتاق های استاندارد واقع در دو بلوک اِی و بی ساختمان هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا در حدود 28 الی 32 متر مربع می باشد. تخت خوابی که در تک اتاق خواب این سری اتاق ها قرار داده شده از نوع یک عدد تخت خواب دو نفره و یا دو عدد تخت خواب یک نفره می باشد تا در مجموع فضای راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از فضای باغ هتل از دیگر ویژگی های این سری اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق استاندارد با چشم انداز دریا

  اتاق استاندارد با چشم انداز دریا

  متراژ واحدهای اقامتی استاندارد واقع در ساختمان اصلی هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا در حدود 32 متر مربع می باشد. تخت خوابی که در تک اتاق خواب این سری اتاق ها گنجانده شد می تواند از نوع یک عدد تخت خواب دو نفره و یا دو عدد تخ تخواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای راحت و برازنده ای را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی زیبا از دریای مدیترانه جزو دیگر ویژگی های این اتاق های می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق بانگالو

  اتاق بانگالو

  متراژ واحدهای اقامتی ویژه بانگالو که در قسمت خاصی از هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا قرار دارد در حدود 37 متر مربع می باشد. این سری اتاق های تک اتاق خوابه با امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب دو نفره و یا دو عدد تخت خواب یک نفره، فضای شیک و بسیار مناسبی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار می دهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از فضای باغ هتل از دیگر ویژگی های این سری اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ اتاق های استاندارد واقع در دو بلوک اِی و بی ساختمان هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا در حدود 28 الی 32 متر مربع می باشد. تخت خوابی که در تک اتاق خواب این سری اتاق ها قرار داده شده از نوع یک عدد تخت خواب دو نفره و یا دو عدد تخت خواب یک نفره می باشد تا در مجموع فضای راحتی را در اختیار یک میهمان بزرگسال قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از فضای باغ هتل از دیگر ویژگی های این سری اتاق ها محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق فمیلی (خانوادگی)

  اتاق فمیلی (خانوادگی)

  متراژ اتاق های فمیلی واقع در بلوک اِی و بی مجموعه هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا در حدود 39 متر مربع می باشد و به صورت اختصاصی به منظور اقامت خانواده ها تدارک دیده شده اند. این سری واحدها از دو اتاق تشکیل شده اند و تعداد یک عدد تخت خواب دو نفره و همچنین دو عدد تخت خواب یک نفره را در اختیار دارند تا در کل فضای وسیع و ایده آلی را در اختیار چهار میهمان بزرگسال قرار بدهند. در اختیار داشتن چشم اندازی از فضای باغ هتل از دیگر ویژگی های این اتاق های خانوادگی می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق فمیلی(خانوادگی) با چشم انداز دریا

  اتاق فمیلی(خانوادگی) با چشم انداز دریا

  متراژ این سری از واحدهای اقامتی مِین بیلدینگ فمیلی که در ساختمان اصلی هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا قرار گرفته اند در حدود 39 متر مربع می باشد و در حقیقت یکی از برازنده ترین و وسیع ترین گزینه های اقامتی برای خانواده ها محسوب می شوند. این نوع واحدها از دو اتاق تشکیل شده اند و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب دو نفره و همینطور دو عدد تخت خواب یک نفره، بهترین شرایط ممکن را برای اقامت چهار میهمان بزرگسال فراهم می سازد. لازم به ذکر است که این سری اتاق ها به روی چشم اندازی از دریای مدیترانه قرار دارند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق بانگالو فمیلی

  اتاق بانگالو فمیلی

  متراژ واحدهای اقامتی بانگالو فمیلی که به جهت فراهم نمودن شرایط اقامتی کامل و بی نقص برای خانواده ها در نظر گرفته شده اند در حدود 39 متر مربع می باشد. بانگالو فمیلی از دو اتاق خواب تشکیل شده است که در یکی از آنها یک عدد تخت خواب دو نفره و در اتاق خواب دیگر تعداد دو عدد تخت خواب یک نفره گنجانده شده تا در مجموع فضای اقامتی وسیع و راحتی را در اختیار چهار میهمان بزرگسال خود قرار بدهند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق دلوکس

  اتاق دلوکس

  متراژ واحدهای اقامتی دلوکس در حدود 60 متر مربع می باشد. اتاق های دلوکس از جمله واحدهای شیک و برازنده ای هستند که مجهز به یک اتاق خواب بزرگ با متراژ 30 متر مربع هستند و برای راحتی هر چه بیشتر میهمانان آنها، تعداد یک عدد تخت خواب دو نفره در این اتاق گنجانده شده تا در مجموع شرایط مناسبی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های اتاق های دلوکس می توان به در اختیار داشتن چشم اندازی از دریا، تلویزیون ال سی دی 42 اینچ و دستگاه پخش بلوری به همراه سیستم پخش سینمای خانگی، سرویس بهداشتی مجهز به وان جکوزی، ارائه دمپایی و حوله لباسی، تراس با کف پوش چوبی و مجهز به جکوزی، دو عدد تخت خواب استراحت، سایه بان و همینطور صندلی و میز می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا لاگون

  ویلا لاگون

  ویلاهای لوکس دوپلکس لاگون یکی از دو نمونه گزینه اقامتی بسیار وسیع و مجلل در هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا به حساب می باشد که متراژ 90 متر مربعی را دارا است. طبقه بالای این ویلاها تعداد یک اتاق خواب مجهز به یک عدد تخت خواب یک نفره، یک سرویس بهداشتی و حمام مجهز به حمام هیدرو، مینی بار و همینطور یک اتاق پوشیدن لباس قرار دارد. طبقه پایین این ویلا نیز جاییست که قسمت نشیمن به همراه تعداد دو الی سه مبل نشیمن، کمد لباس، سرویس بهداشتی، سیستم تهویه مطبوع هوا، لویزیون ال سی دی 42 اینچ و دستگاه پخش بلوری به همراه سیستم پخش سینمای خانگی و همینطور یک تراس با دسترسی مستقیم به استخر شنای ویلا قرار دارد. در مجموع این سری ویلاها فضای بی نظیری را در اختیار تعداد ششم میهمان بزرگسال و چهار کودک قرار خواهند داد. در مورد سایر خدمات ویژه ای که میهمانان این ویلاها از آنها بهره مند خواهند شد می توان به ارائه خدمات تحویل و تخلیه سریع، پذیرایی با دسته گل، شکلات و نوشیدنی به هنگام ورود میهمانان، پذیرایی با وعده صبحانه از ساعت 8:00 الی 11:00 در صورت درخواست میهمانان، مینی بار همراه با امکان پر شدن با انواع نوشیدنی، نوشابه، آب معدنی، میوه، شیر، شیرکاکائو، ویفر، ماءالشهیر، چیپس، آجیل و شکلات به صورت رایگان، پذیرایی با بشقابی از میوه های تازه فصل به صورت روزانه، پذیرایی با چای، قهوه و کوکی در میان ساعت 17:00 الی 18:00، ارائه محصولات بهداشتی وی آی پی نظیر کلاه دوش، بسته بعداشت دهان، دستکش حمام، بسته اصلاح، بسته دوخت و دوز، واکس کفش، لوازم آرایش صورت و ناخن، حوله شنا، کیسه، حوله لباسی و دمپایی، خدمات ارائه روزنامه، خدمات نظافت روزانه اتاق و همچنین خدمات ارائه فیلم های سینمایی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت کینگ

  سوئیت کینگ

  واحدهای اقامتی کینگ سوئیت در حقیقت گران قیمت ترین و مجلل ترین گزینه اقامتی در هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا می باشد که متراژ داخلی 110 متری و همینطور یک تراس 150 متری را در اختیار دارند. این واحدهای 260 متری در بلوک اصلی ساختمان هتل وویِج بِلِک گلف و اسپا قرار دارند و از دو اتاق خواب و یک اتاق نشیمن وسیع تشکیل شده اند. هر کدام از اتاق خواب های این سوئیت متراژ 30 متر مربعی دارند و در یکی از آنها تعداد یک عدد تخت خواب دو نفره و در اتاق خواب دیگر نیز تعداد دو عدد تخت خواب یک نفره گنجانده شده است. در مورد سایر ویژگی های کینگ سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن چشم انداز مستقیم از دریا، تلویزیون ال سی دی 42 اینچ و دستگاه پخش بلوری به همراه سیستم پخش سینمای خانگی، اتاق نشیمن و قسمت ناهار خوری مبله، آشپزخانه، دو سرویس بهداشتی مجهز به وان جکوزی، ارائه دمپایی و حوله لباسی، تراس با کف پوش چوبی و مجهز به جکوزی، تخت خواب استراحت و همینطور صندلی و میز می شوند. در مجموع اتاق های کینگ سوئیت فضای مجللی را در اختیار تعداد شش میهمان بزرگسال و چهار کودک همراهشان قرار خواهند داد. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های کینگ سوئیت از امکانات ویژه تری هم بهره مند می شوند که در مورد آنها می توان به خدمات تحویل و تخلیه سریع اتاق، خوش آمدگویی با دسته گل در هنگام ورود به اتاق، پذیرایی از وعده صبحانه در داخل اتاق از ساعت 8:00 صبح الی 11:00 در صورت درخواست میهمانان، ارائه روم سرویس از ساعت 8:30 الی 24:00 به صورت رایگان، ارائه خدمات لباسشویی به صورت رایگان، مینی بار همراه با امکان پر شدن با انواع نوشیدنی، نوشابه، آب معدنی، میوه، شیر، شیرکاکائو، ویفر، ماءالشهیر، چیپس، آجیل و شکلات به صورت رایگان، پذیرایی با بشقابی از میوه های تازه فصل به صورت روزانه، پذیرایی با چای، قهوه و کوکی در میان ساعت 17:00 الی 18:00، ارائه محصولات بهداشتی وی آی پی نظیر کلاه دوش، بسته بعداشت دهان، دستکش حمام، بسته اصلاح، بسته دوخت و دوز، واکس کفش، لوازم آرایش صورت و ناخن، حوله شنا، کیسه، حوله لباسی و دمپایی، خدمات ارائه روزنامه، خدمات نظافت روزانه اتاق ، ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) و همینطور امکان استفاده از رستوران های آلاکارت هتل اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

با 10 اکتشاف مهم باستان شناسی در ترکیه آشنا شوید

منطقه ای که اکنون به نام ترکیه شناخته می شود یکی از غنی ترین مکان های خاورمیانه برای سفرهای باستان شناسی و تاریخی است. امروزه برخی از مهم ترین اکتشافات باستان شناسی تاریخ در این کشور انجام شده است که در صدر فهرست قرار دارند.

متن کامل مقاله

این 10 کشور پتانسیل تبدیل شدن به مقاصد مهم گردشگری سال 2024 را دارند

چه در مورد پایداری وسواس داشته باشید و به دنبال برخی از زیباترین مقاصد اکوتوریسمی برای بازدید در کارائیب باشید و چه از علاقه‌ مندان به تاریخ باشید که به دنبال مکان‌ های باستان‌ شناسی جدید هستند، مکان‌ های زیبای متعددی در سراسر جهان برای کاوش وجود دارد، از جمله مقاصدی که پیش‌ بینی می‌ شود در میان پربازدیدترین های جهان در سال 2024 باشند.

متن کامل مقاله

معرفی 10 مورد از پربازدیدترین عجایب طبیعی جهان

بر اساس گوگل و آخرین نظرسنجی های جمع آوری شده از اینستاگرام، تیک تاک و تریپ ادوایزر، در اینجا 10 شگفتی طبیعی که در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته اند، به ترتیب صعودی بر اساس تعداد بازدیدکنندگان سالانه رتبه بندی شده اند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید