• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • اتاق استاندارد هتل نیروانا لاگون ویلا
 • تخت های توئین اتاق سوپریور
 • محوطه نشیمن سوئیت دلوکس
 • نمای تخت بزرگ سوئیت فمیلی
 • سوئیت دلوکس هتل نیروانا لاگون ویلا
 • نمای تخت بزرگ اتاق سوپریور
 • نشیمن سوئیت دلوکس فمیلی
 • تخت های توئین اتاق فمیلی
 • محوطه نشیمن ویلا
 • نمای ساختمان سوئیت گرند دلوکس
 • تخت های توئین ویلا لاکچری
 • ویلا گاردن هتل نیروانا لاگون ویلا
 • نمای کلی ویلا هتل نیروانا لاگون ویلا
 • محوطه نشیمن ویلا رویال
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 560 مورد اتاق، سوئیت و ویلای مجلل در هتل پنج ستاره نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا وجود دارد. این واحدها براساس تعداد امکانات و خدمات رسانی سه مفهوم متفاوت رده بندی شده اند. از همین رو امکاناتی را به تناسب قیمت و انتظار میهمانان در اختیار آنها قرار می دهند. استاندارد کانسبت متعلق به اتاق های استاندارد و فمیلی بوده و وی آی پی کانسپت متعلق به تعدادی از ویلاها و سوئیت های مجلل می باشد و پس از آن تاپ وی آی پی کانسپت نیز مختص ویلاهای فوق مجلل و میهمانانی است که به دنبال تجربه متفاوتی از اقامت در این مجموعه می گردند. در مورد امکانات رفاهی مدرن و مشترکی که در تمامی واحدهای اقامتی این مجموعه قرار داده شده اند می توان به مواردی همچون تلویزیون ال ای دی به همراه امکان دریافت شبکه های ماهواره ای و رادیویی، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، اینترنت بیسیم رایگان، تلفن با خط مستقیم، سیستم تشخیص و اطفاء حریق، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، خدمات ارائه روزنامه، سشوار، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، سطل زباله، رخت خشک کن، خدمات ارائه حوله به منظور استفاده در استخر هتل، دمپایی راحتی، مینی بار، خدمات بیدار باش گاوصندوق، تهویه مطبوع هوا، تلفن، ارائه امکانات لازم برای اتوی لباس، خدمات نظافت روزانه، سیستم گرمایش، امکان قرار گیری تخت خواب های دو نفره و یا تخت خواب های یک نفره، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، کف تمام لمینت، کلاه دوش، مسواک، خدمات ارائه بطری آب معدنی، امکانات رفاهی برای میهمانان معلول نظیر دسترسی راحت با صندلی چرخ دار، امکان قرار گیری تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، رخت آویز، صندلی های راحتی در قسمت بیرونی اتاق، در اختیار داشتن بالکن و یا تراس، در اختیار داشتن چشم اندازی از دریا یا کوهستان و یا فضای باغ هتل، کمد لباس، پشه بند، قسمت نشیمن، سرویس حمام و دستشویی اختصاصی به همراه کابین دوش و آینه آرایش و همینطور روم سرویس (خدمات سفارش غذا از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته و در صورت پرداخت هزینه به صورت جداگانه اشاره کرد. لازم به ذکر است که دسترسی به واحدهای اقامتی واقع در طبقات بالایی ساختمان هتل از طریق آسانسور فراهم خواهد بود.

 • اتاق استاندارد با چشم انداز باغ

  اتاق استاندارد با چشم انداز باغ

  متراژ واحدهای اقامتی مین اَند گاردن استاندارد که 215 مورد از آنها در این هتل وجود دارد در حدود 33 متر مربع می باشد. این نمونه از اتاق ها در ساختمان اصلی هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است. اتاق های استاندارد تک اتاق خوابه بوده و یک سرویس بهداشتی و حمام را در اختیار دارند. تخت خواب این نوع اتاق ها می تواند از نوع یک عدد تخت خواب دو نفره و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای راحت و وسیعی را در اختیار دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های اتاق های استاندارد دبل یا تویین می بایست به در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون ال ای دی، بالکن به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل و یا نمای کوهستان، خدمات ارائه میوه و نوشیدنی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی سینگل که 215 مورد از آنها در این هتل وجود دارد در حدود 33 متر مربع می باشد. این نمونه از اتاق ها در ساختمان اصلی هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است. اتاق های استاندارد تک اتاق خوابه بوده و یک سرویس بهداشتی و حمام را در اختیار دارند. تخت خواب این نوع اتاق ها می تواند از نوع یک عدد تخت خواب دو نفره و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد تا در مجموع فضای راحت و وسیعی را در اختیار یک میهمان بزرگسال قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های اتاق های سینگل می بایست به در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون ال ای دی، بالکن به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل و یا نمای کوهستان، خدمات ارائه میوه و نوشیدنی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سوپریور

  اتاق سوپریور

  واحدهای اقامتی سوپریور که 45 مورد از آنها در این هتل وجود دارد، با در اختیار داشتن فضای بیشتر و امکانات پر تعداد خود گزینه برازنده تری نسبت به اتاق های استاندارد محسوب می شوند. متراژ این سری از اتاق ها در حدود 33 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن یک اتاق خواب و یک سرویس بهداشتی و حمام، در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است. تخت خواب این نوع اتاق ها از نوع یک عدد تخت خواب دو نفره می باشد تا در مجموع فضای بسیار شیکی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های اتاق های سوپریور دبل می بایست به در اختیار داشتن یک دستگاه تلویزیون ال ای دی، بالکن به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل و یا نمای کوهستان، خدمات ارائه میوه و نوشیدنی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق فمیلی (خانوادگی)

  اتاق فمیلی (خانوادگی)

  واحدهای اقامتی فمیلی در کل تعداد 94 مورد هستند و متراژی در حدود 51 متر مربع را دارا می باشند. این سری اتاق ها در قسمتی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و دو عدد اتاق خواب و یک سرویس بهداشتی و حمام را در اختیار دارند. تخت خواب این نوع اتاق ها از نوع یک عدد تخت خواب دو نفره و همچنین دو عدد تخت خواب یک نفره می باشد تا در مجموع فضای راحت و وسیعی را در اختیار یک خانواده با چهار میهمان بزرگسال یا یک خانواده با سه میهمان بزرگسال و یک کودک همراه و یا یک خانواده با دو میهمان بزرگسال و دو کودک همراه قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های اتاق های فمیلی می بایست به در اختیار داشتن یک دستگاه تلویزیون ال ای دی، بالکن به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل و یا نمای کوهستان و همچنین خدمات ارائه میوه و نوشیدنی اشاره کرد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت دلوکس

  سوئیت دلوکس

  متراژ واحدهای اقامتی مجلل لاگون دلوکس سوئیت که 40 مورد هستند در حدود 56 متر مربع می باشد. این سری سوئیت ها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و تعداد یک عدد اتاق خواب و همینطور یک سرویس بهداشتی و حمام را در اختیار دارند. تخت خواب لاگون دلوکس سوئیت ها از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همینطور یک عدد تخت خواب کاناپه شو می باشد تا در کل فضای بی نقصی را در اختیار حداکثر سه میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون ال ای دی، اتاق نشیمن مجزا، آشپزخانه به همراه یخچال و مایکروویو، امکان اتصال به اتاق های دیگر، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، تراس به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل، دستگاه پخش بلوری، نمای استخر شنا و یا دریای مدیترانه اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع سوئیت ها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل پذیرایی با انواع نوشیدنی ها و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، ارائه خدمات روم سرویس در میان ساعات 11:00 الی 18:00 به صورت روزانه، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  سوئيت فمیلی (خانوادگی)

  متراژ تمامی 18 مورد از واحدهای اقامتی مجلل لاگون فمیلی سوئیت که به صورت ویژه به منظور اقامت خانواده ها طراحی شده اند در حدود 65 متر مربع می باشد. این سری سوئیت ها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و تعداد دو عدد اتاق خواب و همینطور دو سرویس بهداشتی و حمام را در اختیار دارند. تخت خواب اتاق اول لاگون فمیلی سوئیت از نوع دو عدد تخت خواب یک نفره بوده و اتاق خواب دوم آن نیز مجهز به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا در مجموع فضای بسیار برازنده ای را در اختیار حداکثر سه میهمان بزرگسال خود و تک کودک همراهشان قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون ال ای دی، اتاق نشیمن مجزا، امکان اتصال به اتاق های دیگر، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، دستگاه پخش بلوری، تراس به همراه چشم اندازی از نمای استخر شنا و یا دریای مدیترانه اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع سوئیت ها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل پذیرایی با انواع نوشیدنی ها و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، ارائه خدمات روم سرویس در میان ساعات 11:00 الی 18:00 به صورت روزانه، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئيت دلوکس با چشم انداز دريا

  سوئيت دلوکس با چشم انداز دريا

  متراژ واحدهای اقامتی بسیار مجلل دلوکس بیچ فرانت سوئیت که 6 مورد هستند در حدود 86 متر مربع می باشد. این سری سوئیت ها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و مقابل ساحل دریا می باشند و از تعداد دو اتاق خواب و همینطور یک سرویس بهداشتی و حمام تشکیل شده اند. تنها اتاق خواب این سوئیت مجهز به یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) بوده و به همراه یک عدد کاناپه تخت خواب شو که در قسمت نشیمن آن گنجانده شده و در مجموع فضای بسیار مجلل و وسیعی را در اختیار حداکثر دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراشان قرار می دهند. در مورد سایر ویژگی های این سری سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون ال ای دی، اتاق نشیمن، امکان اتصال به اتاق های دیگر، آشپزخانه به همراه یخچال و مایکروویو، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، یک تراس بزرگ به همراه چشم اندازی از دریا و دستگاه پخش بلوری اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع سوئیت ها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه به صورت رفت و برگشت و رایگان، پذیرایی با انواع نوشیدنی ها و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، پذیرایی در رستوران و بار کریستال وی آی پی در میان ساعات 08:00 الی 24:00، ارائه خدمات روم سرویس در میان ساعات 01:00 الی 07:00 به صورت رایگان، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت دلوکس فمیلی(خانوادگی)

  سوئیت دلوکس فمیلی(خانوادگی)

  متراژ واحدهای اقامتی مجلل لاگون دلوکس فمیلی سوئیت که به صورت ویژه به منظور اقامت خانواده ها طراحی شده اند در حدود 90 متر مربع می باشد. تمامی 18 مورد از این سری سوئیت ها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و از تعداد دو اتاق خواب و همینطور دو سرویس بهداشتی و حمام تشکیل شده اند. اتاق خواب اول این سوئیت ها مجهز به دو عدد تخت خواب یک نفره و اتاق خواب دوم آنها نیز از یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) بوده و تعداد یک عدد کاناپه تخت خواب شو نیز در اتاق نشیمن آن قرار داده شده است تا در مجموع فضای بسیار لوکس و بزرگی را در اختیار حداکثر پنج میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن سه دستگاه تلویزیون ال ای دی، آشپزخانه به همراه یخچال و مایکروویو، امکان اتصال به اتاق های دیگر، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، دو تراس به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل و همینطور استخر شنا و دستگاه پخش بلوری اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع سوئیت ها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه به صورت رفت و برگشت و رایگان، پذیرایی با انواع نوشیدنی ها و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، پذیرایی در رستوران و بار کریستال وی آی پی در میان ساعات 08:00 الی 24:00، ارائه خدمات روم سرویس در میان ساعات 01:00 الی 07:00 به صورت رایگان، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت گرند دلوکس

  سوئیت گرند دلوکس

  متراژ هر دو واحدهای اقامتی بسیار مجلل گرند دلوکس بیچ فرانت سوئیت که یکی از سه مورد واحدهای بسیار تجملی در این هتل محسوب می شوند در حدود 129 متر مربع می باشد. این سری سوئیت ها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و مقابل ساحل دریا می باشند و از تعداد دو اتاق خواب، قسمت ناهار خوری، اتاق پوشیدن لباس و همینطور دو سرویس بهداشتی تشکیل شده اند. اتاق خواب اول این سوئیت مجهز به تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) بوده و اتاق خواب دوم آن نیز مجهز به دو عدد تخت خواب یک نفره می باشد تا در کنار یک کاناپه تخت خواب شو که در اتاق نشیمن این سوئیت وجود دارد، بتواند بهترین شرایط ممکن را در اختیار تعداد چهار میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن سه دستگاه تلویزیون ال ای دی، اتاق نشیمن، امکان اتصال به اتاق های دیگر، آشپزخانه به همراه یخچال و مایکروویو، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، دو تراس بزرگ به همراه چشم اندازی از دریا و نمای استخر هتل و دستگاه پخش بلوری اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع سوئیت ها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه به صورت رفت و برگشت و رایگان برای حداکثر 6 میهمان، خدمت رسانی توسط یک خدمتکار شخصی، مینی بار با خدمات ویژه، در اختیار داشتن اسکله اختصاصی، ارائه خدمات مینی بار در اسکله اختصاصی در میان ساعات 09:00 الی 18:00 همراه با در اختیار داشتن تلفن و کابین پوشیدن لباس، ارائه خدمات تشریفات تجاری، پذیرایی با انواع نوشیدنی های داخلی و وارداتی و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، خدمات ارائه فیلم، در اختیار داشتن سیستم صوتی فراگیر، پذیرایی در رستوران و بار کریستال وی آی پی در میان ساعات 08:00 الی 24:00، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا گاردن

  ویلا گاردن

  متراژ واحدهای اقامتی مجلل گاردن اَند لاگون ویلا که 96 مورد از آنها در این هتل وجود دارد در حدود 42 متر مربع می باشد. این سری ویلاها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و تعداد یک عدد اتاق خواب و همینطور یک سرویس بهداشتی و حمام را در اختیار دارند. تخت خواب این سری از واحدهای ویلایی از نوع یک عدد تخت خواب دو نفره و همینطور یک عدد کاناپه تخت خواب شو می باشد تا در مجموع فضای بسیار برازنده ای را در اختیار حداکثر سه میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری ویلاها می بایست به در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون ال ای دی، دو عدد کاناپه، امکان اتصال به اتاق های دیگر، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، تراس به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل و همینطور استخر شنا و دستگاه پخش بلوری اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع ویلاها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل پذیرایی با انواع نوشیدنی ها و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، ارائه خدمات روم سرویس در میان ساعات 11:00 الی 18:00 به صورت روزانه، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا بیچ فرانت

  ویلا بیچ فرانت

  متراژ واحدهای اقامتی مجلل گاردن اَند لاگون ویلا که 8 مورد هستند در حدود 42 متر مربع می باشد. این سری سوئیت ها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و مقابل ساحل دریا می باشند. ویلاهای لاگون بیج فرانت از یک اتاق خواب، تعدادی کاناپه و همینطور یک سرویس بهداشتی و حمام تشکیل شده اند. تخت خواب این سری از واحدهای ویلایی از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همینطور یک عدد کاناپه تخت خواب شو می باشد تا در مجموع فضای بسیار برازنده ای را در اختیار حداکثر دو میهمان بزرگسال و تک کودک همراه خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری ویلاها می بایست به در اختیار داشتن دو دستگاه تلویزیون ال ای دی، امکان اتصال به اتاق های دیگر، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، تراس به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل و همینطور استخر شنا و دستگاه پخش بلوری اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع ویلاها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل پذیرایی با انواع نوشیدنی ها و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، ارائه خدمات روم سرویس در میان ساعات 11:00 الی 18:00 به صورت روزانه، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا لاکچری

  ویلا لاکچری

  متراژ واحدهای اقامتی فوق مجلل لاگون لاکچری ویلا که 11 مورد هستند در حدود 90 متر مربع می باشد. این سری ویلاها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج کاشته شده در ساحل پوشیده شده است و از تعداد دو اتاق خواب و همینطور دو سرویس بهداشتی و حمام تشکیل شده اند. اتاق خواب اول این ویلاها مجهز به دو عدد تخت خواب یک نفره و اتاق خواب دوم آنها نیز از یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) بوده و تعداد یک عدد کاناپه تخت خواب شو نیز در اتاق نشیمن آن قرار داده شده است تا در مجموع فضای بسیار مجلل و وسیعی را در اختیار حداکثر چهار میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری ویلاها می بایست به در اختیار داشتن سه دستگاه تلویزیون ال ای دی، اتاق نشیمن، امکان اتصال به اتاق های دیگر، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، تراس به همراه چشم اندازی از فضای باغ هتل و همینطور استخر شنا و دستگاه پخش بلوری اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع ویلاها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه به صورت رفت و برگشت و رایگان، پذیرایی با انواع نوشیدنی ها و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، پذیرایی در رستوران و بار کریستال وی آی پی در میان ساعات 08:00 الی 24:00، ارائه خدمات روم سرویس در میان ساعات 01:00 الی 07:00 به صورت رایگان، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا رویال

  ویلا رویال

  متراژ هر شش مورد از واحدهای اقامتی بسیار مجلل رویال دوبلِکس بیچ فرانت ویلا در حدود 152 متر مربع می باشد و یکی از سه مورد واحدهای بسیار تجملی در این هتل محسوب می شوند که جلوی ساحل زیبای مدیترانه حضور دارند. این سری ویلاها در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا قرار دارند که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است و از یک قسمت ناهار خوری، یک اتاق برای پوشیدن لباس، تعداد سه اتاق خواب که یک مورد در طبقه همکف و دو مورد دیگر در طبقه بالایی آن قرار دارند و همینطور تعداد سه سرویس بهداشتی تشکیل شده اند. اتاق خواب اول این ویلا مجهز به تعداد یک عدد تخت خواب یک نفره بوده و اتاق خواب دوم آن نیز مجهز به دو عدد تخت خواب یک نفره می باشد و همچنین تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) در اتاق خواب سوم آن گنجانده شده تا به همراه یک کاناپه تخت خواب شو در اتاق نشیمن، بهترین شرایط ممکن را در اختیار پنج میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار بدهند. در مورد سایر ویژگی های این سری سوئیت ها می بایست به در اختیار داشتن چهار دستگاه تلویزیون ال ای دی، اتاق نشیمن، امکان اتصال به اتاق های دیگر، آشپزخانه به همراه یخچال و مایکروویو، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، سه تراس بزرگ به همراه چشم اندازی از دریا و نمای استخر هتل و دستگاه پخش بلوری اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع ویلاها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه به صورت رفت و برگشت و رایگان برای حداکثر 6 میهمان، خدمات رسانی توسط یک خدمتکار شخصی، مینی بار با خدمات ویژه، در اختیار داشتن اسکله اختصاصی ، ارائه خدمات مینی بار در اسکله اختصاصی در میان ساعات 09:00 الی 18:00 همراه با در اختیار داشتن تلفن و کابین پوشیدن لباس، ارائه خدمات تشریفات تجاری، پذیرایی با انواع نوشیدنی های داخلی و وارداتی و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، خدمات ارائه فیلم، در اختیار داشتن سیستم صوتی فراگیر، پذیرایی در رستوران و بار کریستال وی آی پی در میان ساعات 08:00 الی 24:00، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • ویلا

  ویلا

  تک واحد اقامتی ویلا نیروانا با در اختیار داشتن متراژ 400 متر مربعی، گران قیمت ترین و لوکس ترین ویلای موجود در این هتل پنج ستاره می باشد. این ویلای منحصر به فرد که جلوی ساحل زیبای مدیترانه و در بخشی از هتل نیروانا لاگون ویلا سوئیت و اسپا که با جنگلی از درختان کاج پوشیده شده است قرار گرفته، از تعداد یک قسمت ناهار خوری، دو اتاق برای پوشیدن لباس، چهار اتاق خواب که دو مورد در طبقه همکف و دو مورد دیگر در طبقه بالایی آن قرار دارند و همینطور چهار سرویس بهداشتی تشکیل شده است. اتاق خواب اول این ویلا مجهز به تعداد یک عدد تخت خواب یک نفره بوده و اتاق خواب دوم آن نیز مجهز به دو عدد تخت خواب یک نفره می باشد و همچنین تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) در اتاق خواب سوم و یک عدد تخت خواب کینگ دیگر نیز در اتاق خواب شماره چهار آن گنجانده شده تا به همراه یک کاناپه تخت خواب شو در اتاق نشیمن، رویایی ترین شرایط ممکن را در اختیار هفت میهمان بزرگسال و تک کودک همراهشان قرار بدهد. در مورد سایر ویژگی های این ویلای تجملی می بایست به در اختیار داشتن چهار دستگاه تلویزیون ال ای دی، اتاق نشیمن، امکان اتصال به اتاق های دیگر، آشپزخانه به همراه یخچال و مایکروویو، قسمت ناهار خوری، پشه بند، در اختیار داشتن صندلی های راحتی در فضای بیرونی، سه تراس بزرگ به همراه چشم اندازی از دریا و نمای استخر هتل و دستگاه پخش بلوری اشاره کرد. لازم به ذکر است که میهمانان این نوع ویلاها از امکانات ویژه تری نسبت به دیگر اتاق ها بهره مند خواهند شد و این موارد شامل ارائه خدمات شاتل (حمل و نقل) به فرودگاه به صورت رفت و برگشت و رایگان برای حداکثر 6 میهمان، خدمات رسانی توسط یک خدمتکار شخصی، مینی بار با خدمات ویژه، در اختیار داشتن اسکله شخصی، ارائه خدمات مینی بار در اسکله شخصی در میان ساعات 09:00 الی 18:00 همراه با در اختیار داشتن تلفن و کابین پوشیدن لباس، ارائه خدمات تشریفات تجاری، پذیرایی با انواع نوشیدنی های داخلی و وارداتی و سبد میوه، پذیرایی با شکلات، کوکی، دسرهای ترکی و شیرینی های ماکارون، ارجحیت داشتن برای رزرو رستوران های آلاکارت هتل به صورت رایگان به جز رستوران استیک هاوس و فیش رِست، خدمات ارائه فیلم، در اختیار داشتن سیستم صوتی فراگیر، پذیرایی در رستوران و بار کریستال وی آی پی در میان ساعات 08:00 الی 24:00، در اختیار داشتن دستگاه قهوه ساز و چای ساز نسپرسو، ارائه محصولات بهداشتی بولگاری، ارائه خدمات نظافت در صورت درخواست میهمانان، ارائه حوله لباسی و دمپایی راحتی، خدمات ارائه دسته گل تازه، خدمات ارسال روزنامه، ارائه خدمات لباسشویی به صورت یک بار در هفته و برای پنج تکه لباس و همینطور امکان اتصال به اینترنت بیسیم رایگان با سرعت 100 مگابیت بر ثانیه می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

این 10 کشور پتانسیل تبدیل شدن به مقاصد مهم گردشگری سال 2024 را دارند

چه در مورد پایداری وسواس داشته باشید و به دنبال برخی از زیباترین مقاصد اکوتوریسمی برای بازدید در کارائیب باشید و چه از علاقه‌ مندان به تاریخ باشید که به دنبال مکان‌ های باستان‌ شناسی جدید هستند، مکان‌ های زیبای متعددی در سراسر جهان برای کاوش وجود دارد، از جمله مقاصدی که پیش‌ بینی می‌ شود در میان پربازدیدترین های جهان در سال 2024 باشند.

متن کامل مقاله

معرفی 10 مورد از پربازدیدترین عجایب طبیعی جهان

بر اساس گوگل و آخرین نظرسنجی های جمع آوری شده از اینستاگرام، تیک تاک و تریپ ادوایزر، در اینجا 10 شگفتی طبیعی که در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته اند، به ترتیب صعودی بر اساس تعداد بازدیدکنندگان سالانه رتبه بندی شده اند.

متن کامل مقاله

با 3 شهر محبوب آسیایی مناسب سفرهای تک نفره آشنا شوید

مکان‌ های شگفت‌ انگیز بسیاری در سراسر جهان برای کاوش کردن وجود دارد، اما برخی از این مکان ها برای سفرهای تک نفره مناسب تر هستند. آسیا مدت‌ هاست برای افراد ماجراجویی‌ که به تنهایی سفر می کنند، محبوب بوده است. در این مقاله 3 شهر برتر آسیایی را برای این افراد بررسی کرده ایم، پس بیایید نگاهی به آنها بیندازیم!

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید