• کشورها
 • شهرها
 • هتل ها
 • رستوران ها
 • مراکز دیدنی
 • مراکز خرید
 • سرگرمی ها
 • بازدیدهای اخیر
 • سراسر جهان


 • اتاق کلاسیک هتل شرایتون پالاس مسکو
 • نمای کلی سوئیت اگزکیوتیو کلاب
 • نمای تخت بزرگ سوئیت پرمیر
 • تخت های توئین اتاق اگزکیوتیو
 • نمای تخت بزرگ سوئیت جونیور
 • نمای کلی سوئیت جونیور کلاب
 • نمای تخت بزرگ سوئیت امبسدور
 • محوطه نشیمن سوئیت پرمیر
 • نمای تخت بزرگ اتاق کلاب
 • نمای تخت بزرگ سوئیت اگزکیوتیو
 • تخت بزرگ سوئیت اگزکیوتیو کلاب
 • میز غذاخوری سوئیت امبسدور
 • نمای تخت بزرگ اتاق اگزکیوتیو
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها
 • حمام و سرویس بهداشتی اتاق ها

اتاق ها

در مجموع تعداد 212 واحد اقامتی در هتل پنج ستاره شراتون پالاس مسکو وجود دارد. اتاق ها و سوئیت های پر تعداد این مجموعه ضمن ایجاد فضایی راحت برای اقامت زوج های جوان و خانواده ها، مهم ترین موضوعی که برای تجهیز و زیبای سازی تمامی واحدهای اقامتی آت رعایت شده، فراهم نمودن موقعیتی است تا هم برای میهمانان گردشگر و هم برای میهمانانی که در حال سپری کردن سفر کاری هستند بی نقص و کارآمد باشد. در مورد امکانات رفاهی متنوعی که در تمامی اتاق ها و سوئیت های این مجموعه قرار داده شده می توان به در اختیار داشتن سیستم تهویه مطبوع هوا، اینترنت بیسیم، اتاق های همراه با ممنوعیت استعمال دخانیات، خدمات نظافت روزانه اتاق ها، امکانات لازم برای تهیه چای و قهوه، ساعت زنگ دار و ارائه خدمات بیدار باش، میز تحریر، قسمت نشیمن، گاوصندوق به اندازه لپ تاپ، خدمات ارائه روزنامه، سشوارملحفه و خدمات ارائه دمپایی راحتی و حوله لباسی، امکان استراحت بر روی تخت خواب های اختصاصی هتل شرایتون، سیستم گرمایشی، محصولات بهداشتی و شوینده رایگان، کف تمام موکت، حوله دست و صورت، کمد لباس، امکان قرار گیری تخت خواب های اضافی در صورت پرداخت هزینه به صورت جداگانه، مینی بار، فراهم بودن دسترسی رایگان به باشگاه بدن سازی شرایتون فیتنس، تلفن با خط مستقیم، امکان قرار گیری تخت خواب کودک، تلویزیون ال سی دی به همراه کنترل و امکان دریافت شبکه های ماهواره ای، امکان قرار گیری تخت خواب های کینگ (دو نفره بزرگ) و یا تخت خواب های یک نفره، سرویس حمام مجهز به وان و دستشویی مجزا و نیز روم سرویس (خدمات سفارش غذا و نوشیدنی از داخل اتاق) به صورت 24 ساعته اشاره کرد.

 • اتاق کلاسیک

  اتاق کلاسیک

  متراژ واحدهای اقامتی کلاسیک در حدود 25 متر مربع می باشد. این سری واحدها که بهترین انتخاب برای میهمانان شاغل به شمار می روند، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا می باشند تا فضای راحتی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های اتاق های کلاسیک محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق سینگل (یک نفره)

  اتاق سینگل (یک نفره)

  متراژ واحدهای اقامتی سینگل در حدود 25 متر مربع می باشد. این سری واحدها که بهترین انتخاب برای میهمانان شاغل به شمار می روند، امکان قرار گیری یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره را دارا می باشند تا فضای راحتی را در اختیار تک میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. خدمات ارائه بطری آب معدنی از دیگر ویژگی های اتاق های سینگل محسوب می شود.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق اگزکیوتیو

  اتاق اگزکیوتیو

  متراژ واحدهای اقامتی اگزکیوتیو در حدود 25 متر مربع می باشد. تخت خوابی که برای راحتی هر چه بیشتر این واحدها در نظر گرفته شده می تواند از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و یا دو عدد تخت خواب یک نفره باشد. از این رو اتاق های اگزکیوتیو فضای بسیار مناسبی را در اختیار میهمانان خود قرار خواهند داد. از آنجایی که واحدهای اگزکیوتیو یکی از برترین اتاق های اقامتی در این مجموعه می باشند، امکان استفاده از خدمات اگزکیوتیو را نیز در اختیار میهمانان خود قرار می دهند که این امکانات شامل فراهم بودن شرایط تخلیه دیرهنگام اتاق تا ساعت 2 عصر، مواد بهداشتی و شوینده درجه یک و همینطور خدمات ارائه بطری آب معدنی می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • اتاق کلاب

  اتاق کلاب

  واحدهای اقامتی تازه بازسازی شده و مدرن کلاب در طبقه هفتم ساختمان هتل که جزو طبقات بالایی محسوب می شوند قرار گرفته اند. متراژ این سری از اتاق های هتل شِرایتون پالاس مسکو که مجلل ترین به حساب می آیند در حدود 25 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) انتخابی ایده آل برای اقامت دو میهمان بزرگسال خواهند بود. لازم به ذکر است که میهمانان اتاق های کلاب امکان بهره بردن از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی کلاب لانج را نیز خواهند داشت. این امکانات شامل استفاده از ورودی و خروجی اختصاصی به محل اقامت، پذیرایی از وعده صبحانه به صورت روزانه در میان ساعات 7:30 الی 10:30 صبح، پذیرایی با چای، قهوه و دیگر خوراکی ها در تمامی ساعات از روز، پذیرایی ویژه با نوشیدنی در میان ساعات 6:30 عصر الی 8:30 شب و همینطور امکان استفاده از یک مرکز کسب و کار کوچک می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت جونیور

  سوئیت جونیور

  واحدهای اقامتی جونیور سوئیت در میان طبقات سوم و چهارم ساختمان هتل شِرایتون پالاس مسکو واقع شده اند و با دکوراسیونی از رنگ های ملایم و مبلمان شیک و مدرن زیبا سازی شده اند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 40 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای وسیعی را در اختیار دو میهمان بزرگسال قرار خواهند داد. در اختیار داشتن فضای کاری، خدمات ارائه بطری آب معدنی و در اختیار داشتن قسمت نشیمن وسیع از دیگر ویژگی های این سری سوئیت ها می باشد. 

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت جونیور کلاب

  سوئیت جونیور کلاب

  واحدهای اقامتی فوق العاده برازنده کلاب جونیور سوئیت در میان طبقات پنجم، ششم و هفتم ساختمان هتل شِرایتون پالاس مسکو قرار دارند. این سری سوئیت ها دکوراسیون و امکانات مدرن و متراژی در حدود 40 متر مربع دارند و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، انتخابی بسیاری درست برای اقامت دو میهمان بزرگسال محسوب می شوند. لازم به ذکر است که میهمانان واحدهای کلاب جونیور سوئیت امکان بهره بردن از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی کلاب لانج را نیز خواهند داشت. این امکانات شامل استفاده از ورودی و خروجی اختصاصی به محل اقامت، در اختیار داشتن تلویزیون اچ دی، پذیرایی از وعده صبحانه به صورت روزانه در میان ساعات 7:30 الی 10:30 صبح، پذیرایی با چای، قهوه و دیگر خوراکی ها در تمامی ساعات از روز، پذیرایی ویژه با نوشیدنی در میان ساعات 6:30 عصر الی 8:30 شب، امکان استفاده از یک مرکز کسب و کار کوچک می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو

  سوئیت اگزکیوتیو

  واحدهای اقامتی اگزکیوتیو سوئیت در میان طبقات سوم و چهارم ساختمان هتل شِرایتون پالاس مسکو واقع شده اند و با دکوراسیونی از رنگ های ملایم و مبلمان شیک و مدرن زیبا سازی شده اند. متراژ این سری سوئیت ها در حدود 46 متر مربع می باشد و با در اختیار داشتن یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، فضای وسیعی را در اختیار سه میهمان بزرگسال قرار خواهند داد. در اختیار داشتن فضای کاری، خدمات ارائه بطری آب معدنی و در اختیار داشتن قسمت نشیمن وسیع از دیگر ویژگی های این سری سوئیت ها می باشد.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت اگزکیوتیو کلاب

  سوئیت اگزکیوتیو کلاب

  واحدهای اقامتی بی نظیر کلاب اگزکیوتیو سوئیت نسبت به کلاب جونیور سوئیت ها گزینه های وسیع تر و برتری به حساب می آیند. کلاب اگزکیوتیو سوئیت ها در میان طبقات پنجم، ششم و هفتم ساختمان هتل شِرایتون پالاس مسکو قرار دارند و دکوراسیون و امکانات مدرنی را به نمایش می گذارند. این سوئیت ها متراژی در حدود 55 متر مربع دارند و با در اختیار داشتن تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ)، انتخاب بسیار درستی برای اقامت سه میهمان بزرگسال محسوب می شوند. لازم به ذکر است که میهمانان واحدهای کلاب اگزکیوتیو سوئیت امکان بهره بردن از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی کلاب لانج را نیز خواهند داشت. این امکانات شامل استفاده از ورودی و خروجی اختصاصی به محل اقامت، در اختیار داشتن تلویزیون اچ دی، قسمت نشیمن وسیع و همینطور قسمت ناهار خوری و فضای مناسب برای برگزاری جلسات، پذیرایی از وعده صبحانه به صورت روزانه در میان ساعات 7:30 الی 10:30 صبح، پذیرایی با چای، قهوه و دیگر خوراکی ها در تمامی ساعات از روز، پذیرایی ویژه با نوشیدنی در میان ساعات 6:30 عصر الی 8:30 شب و نیز امکان استفاده از یک مرکز کسب و کار کوچک می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت پرمیر

  سوئیت پرمیر

  واحدهای اقامتی پرمییر سوئیت به جهت قرار داشتن در طبقه کلاب ساختمان هتل شِرایتون پالاس مسکو یکی از دو نمونه سوئیت فوق لوکس محسوب می شوند. این سری سوئیت ها با در اختیار داشتن متراژ 84 متر مربعی، تک اتاق خوابه بوده و تعداد یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) و همینطور یک عدد کاناپه تخت خواب شو را نیز در اختیار دارند تا فضای بی نقصی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهند. در اختیار داشتن قسمت استراحت وسیع، قسمت بار، اتاق پوشیدن لباس و همینطور در اختیار داشتن چشم اندازی از خیابان تِوِرسکایا از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سوئیت ها می باشند. لازم به ذکر است که میهمانان واحدهای کلاب پرمییر سوئیت امکان بهره بردن از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی کلاب لانج را نیز خواهند داشت. این امکانات شامل استفاده از ورودی و خروجی اختصاصی به محل اقامت، فضای رایگان پارک خودرو، در اختیار داشتن تلویزیون اچ دی، قسمت نشیمن وسیع و همینطور قسمت ناهار خوری و فضای مناسب برای برگزاری جلسات، پذیرایی از وعده صبحانه به صورت روزانه در میان ساعات 7:30 الی 10:30 صبح، در اختیار داشتن دستگاه پخش بلوری، پذیرایی با چای، قهوه و دیگر خوراکی ها در تمامی ساعات از روز، پذیرایی ویژه با نوشیدنی در میان ساعات 6:30 عصر الی 8:30 شب و نیز امکان استفاده از یک مرکز کسب و کار کوچک می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>
 • سوئیت امبسدور

  سوئیت امبسدور

  اَمبَسِدور سوئیت وسیع ترین و تجملی ترین واحد اقامتی در هتل شِرایتون پالاس مسکو می باشد که در طبقه کلاب ساختمان واقع شده است. این سوئیت دارای متراژ 90 متر مربعی بوده و با رنگ های بژ و طراحی منحصر به فرد زیبا سازی شده است. تخت خواب این سوئیت تک اتاق خوابه از نوع یک عدد تخت خواب کینگ (دو نفره بزرگ) می باشد تا فضای گران قیمت و لوکسی را در اختیار دو میهمان بزرگسال خود قرار بدهد. اتاق خواب مستر، در اختیار داشتن قسمت استراحت وسیع، قسمت بار، اتاق پوشیدن لباس و همینطور در اختیار داشتن چشم اندازی از خیابان تِوِرسکایا از دیگر ویژگی های منحصر به فرد سوئیت می باشند. لازم به ذکر است که میهمانان واحدهای اَمبَسِدور سوئیت امکان بهره بردن از خدمات ارائه شده در سالن استراحت و پذیرایی کلاب لانج را نیز خواهند داشت. این امکانات شامل استفاده از ورودی و خروجی اختصاصی به محل اقامت، فضای رایگان پارک خودرو، در اختیار داشتن تلویزیون اچ دی، قسمت نشیمن وسیع و همینطور قسمت ناهار خوری و فضای مناسب برای برگزاری جلسات، در اختیار داشتن دستگاه پخش بلوری، پذیرایی از وعده صبحانه به صورت روزانه در میان ساعات 7:30 الی 10:30 صبح، پذیرایی با چای، قهوه و دیگر خوراکی ها در تمامی ساعات از روز، پذیرایی ویژه با نوشیدنی در میان ساعات 6:30 عصر الی 8:30 شب، امکان استفاده از یک مرکز کسب و کار کوچک می شوند.

  اطلاعات بیشتر >>

نظرها

هنوز نظری در این مورد درج نشده است.

آب و هوا

ساعت به وقت محلی این شهر


مقاله های گردشگری

معرفی 15 کشور تاریخی برای بازدید در جهان

خود را در سفری به خیابان‌ های باستانی رم تصور کنید، جایی که داستان‌ های گلادیاتورها و کولوسئوم باشکوه در انتظار شماست! حضور الهام‌ بخش اهرام مصر را احساس کنید و از شگفتی‌ های مهندسی که امتحان خود را در گذر زمان پس داده‌ اند حیرت زده شوید. در این مقاله، ما به بررسی 15 کشور تاریخی برای بازدید در جهان خواهیم پرداخت.

با 10 اکتشاف مهم باستان شناسی در ترکیه آشنا شوید

منطقه ای که اکنون به نام ترکیه شناخته می شود یکی از غنی ترین مکان های خاورمیانه برای سفرهای باستان شناسی و تاریخی است. امروزه برخی از مهم ترین اکتشافات باستان شناسی تاریخ در این کشور انجام شده است که در صدر فهرست قرار دارند.

متن کامل مقاله

این 10 کشور پتانسیل تبدیل شدن به مقاصد مهم گردشگری سال 2024 را دارند

چه در مورد پایداری وسواس داشته باشید و به دنبال برخی از زیباترین مقاصد اکوتوریسمی برای بازدید در کارائیب باشید و چه از علاقه‌ مندان به تاریخ باشید که به دنبال مکان‌ های باستان‌ شناسی جدید هستند، مکان‌ های زیبای متعددی در سراسر جهان برای کاوش وجود دارد، از جمله مقاصدی که پیش‌ بینی می‌ شود در میان پربازدیدترین های جهان در سال 2024 باشند.

متن کامل مقاله

توریستگاه را در تلگرام دنبال کنید